Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kvar na `Venus` klima uredjaju

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Kvar na `Venus` klima uredjaju

[ Pregleda: 4949 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

westorbit
Vladimir
Novi Sad

Član broj: 142371
Poruke: 41
*.w802.net.



Profil

icon Kvar na `Venus` klima uredjaju29.08.2007. u 17:20 - pre 202 meseci
Pozdrav
Pre dva dana sam cistio moj klima u uredjaj . Za to vreme dok sam ja prskao po sacu dezinfekciono sredstvo malo je curelo po prijemniku od daljinske komande . Izvesno vreme potom je radila i posto sam izlazio iz sobe na duzi period ugasio sam uredjaj. Kasnije sam koristeci daljinski redovno upalio klimu , bez problema. Uredjaj je radio celo vece i nije davao nikakve neuobicajene znake . Na to sve cas-cas je neko od prisutnih u sobi je dirao daljinski da smanji odnosno poveca brzinu izduvavanja hladnog vazduha . Posle toga je je uredjaj bio ugasen do ujutru kada sam ustvari i saznao da nesto nije u redu . Jednostavno nemogu da je upalim preko danjinskog . Unutrasnji deo ima na sebi neki taster za automatski rad koji kada stisnem klima pocne da radi ok , alli u automatskom radu . Znaci nemogu ni da podesim temperaturu ni stepen izduvavanja hladnog vazduha ( prakticno nista) . Doduse bar znam da uredjaj i dalje zivi. Posumnjao sam (sto je i logicno ) na daljinski tj baterije ali nije to u pitanju. Zatim sam mislio da nesto drugo nije u redu sa daljinskim pa sam otisao kod brata koji poseduje isti model . Kod njega radi bez problema . Ovom prilikom bi zamolio svakog ko ima ideju da mi pomogne , ako jos neko zna neki servis za ovu marku bio bih mu veoma zahvalan da dobijem neki kontakt tel.
-Hvala -
aj` cao
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: Kvar na `Venus` klima uredjaju29.08.2007. u 18:23 - pre 202 meseci
Verovatno je ta tecnost prodrla unutar elektronskog prijemnog dela ,klima mora da se demontira a za servis se obrati uvozniku .Bojim se da ce ti uvaliti kupovinu cele unutrasnje jedinice.
 
Odgovor na temu

frigo servis bata
vrsac

Član broj: 57285
Poruke: 429
*.speednet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Kvar na `Venus` klima uredjaju29.08.2007. u 21:32 - pre 202 meseci
Svaki elektronicar to moze da popravi crko ti je prijemnik na stampanoj ploci posto je dobio malo dezinfekcije ne kosta vise od 20 evra sa zamenom bar ja toliko naplacujem!!!!
 
Odgovor na temu

westorbit
Vladimir
Novi Sad

Član broj: 142371
Poruke: 41
*.w802.net.



Profil

icon Re: Kvar na `Venus` klima uredjaju29.08.2007. u 22:59 - pre 202 meseci
Takodje i ja mislim da se radi o prijemniku. Slozili smo se oko ove stvari . Jos me zanima da li to mora biti orginal prijemnik ili se moze montirati bilo koji ili kako vec ?
Sve u svemu utesili ste me sa onih 20 evra :)
Hvala
 
Odgovor na temu

frigo servis bata
vrsac

Član broj: 57285
Poruke: 429
*.speednet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Kvar na `Venus` klima uredjaju02.09.2007. u 15:07 - pre 202 meseci
Ja se nerazumem najbolje u elektroniku meni to radi prijatelj ali kaliko ja znam moze bilo koji ic prijemnik samo treba znati +,- i signal koja je nogica na ploci i to je to.Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Kvar na `Venus` klima uredjaju

[ Pregleda: 4949 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.