Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 30722 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.243.*



+5251 Profil

icon Re: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?27.04.2008. u 10:38 - pre 194 meseci
Radar detektori su vec dosta bili usavrseni. Kobru sam imao jedno dve godine, i pistala je solidno cesto, tako da sam usporavao i u blizini repetitora. Priznajem, par puta je i zapistao u krivinama kod Mramorka, ali to je tako specifican predeo, i relativno retko prolazim tuda. Naravno da su me lokalci zaustavili ali ne zbog brzine, vec zbog pojasa, gledali svetla, cunjali, i na kraju me pustili.

Mada radar detektor nije tema, ali iskustvo je iskustvo.

Problem je sto ga policije sve manje koriste. Smetaju mu i propisi o zagadjenju etra, tako da sve brze i sve vise izlazi iz upotrebe.
Takodje da priznam, vise su mi pomagali vozaci iz suprotnog smera, sa signalizacijom, da je uopste neka namcorasta kontrola, nego sto su to bilo kakvi detektori radili.

No svako moze sebi da pribavi spravu, da je proba, to je svacije pravo. Moje misljenje se razlikuje od nekih i neka tako i ostane.
Ne pravimo forum jednoumlja.


Poz.
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?27.04.2008. u 12:02 - pre 194 meseci
Citat:
vladd
Takodje da priznam, vise su mi pomagali vozaci iz suprotnog smera, sa signalizacijom, da je uopste neka namcorasta kontrola, nego sto su to bilo kakvi detektori radili.


To u Srbiji, gde vozaci ipak imaju nekakvu saradnju.U Grckoj ti ablenduju za bilo sta, zato sto im se ne svidja tvoja faca, zato sto hoce da te preteknu, zato sto im se svidja da blicaju na sve i svasta.Ali, NIKAD, ALI NIKAD ne blicaju zato sto ima radar ili da te upozore na nesto.Boli ih uvo da ti pomognu, a drugo, i nisu vozacki obrazovani kao mi pa da se pomazu medjusobno.Zato oprez ako se nadjes u ovim krajevima
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.243.*



+5251 Profil

icon Re: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?27.04.2008. u 13:02 - pre 194 meseci
Koliko treba biti praznoglav, pa otici u inostranstvo i tamo prviti probleme, bilo koje vrste, pa i saobracajne. Sada je i Crna Gora specificna destinacija, i za svaku sitnicu se ostavlja 28€..ili vise.

A pogotovo kada se ide na odmor, pa jos da se dodaju problemi. Osmeh na lice i voznja do 60 pa koliko traje neka traje.

Poz.
 
Odgovor na temu

mag011
Beograd

Član broj: 39680
Poruke: 16
89.110.198.*



Profil

icon Re: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?27.04.2008. u 13:52 - pre 194 meseci
da,da
 
Odgovor na temu

mag011
Beograd

Član broj: 39680
Poruke: 16
89.110.198.*



Profil

icon Re: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?27.04.2008. u 13:58 - pre 194 meseci
Problem kod detektora je sto kad se oglasi, a pucaju sa laserom imate jako malo vremena da odreagujete, jer je u pitanju brzina svetlosti x 2 + vreme trajanja burstova koje salje pistolj i ako imate srece pa ne izmeri iz prve. Dakle sve se odvija u roku od sekunde, pa ako je neko iza vas a vi kocite naglo!!!! Eto belaja! Da , ne pricamo o ispravnosti vozila i kvalitetu puta!

Zbog toga moslim da je jammer bolje resenje, jer vam daje vise vremena. Posto pucaju na 500-600 m.

Sto se tice klasicnih radara, jammer je tu ne upotrebljiv, a detektor hvata refleksije i upozorava na vreme, osim u slucaju multinove :)!

Hristos Voskrese!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?27.04.2008. u 23:54 - pre 194 meseci
Izgleda da je ovde sve receno i da se vrtimo u krug.
dalja diskusija se cini suvisnom.

Lock?

Hvala
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Koji laser detektor kupiti kada ih ima gomila u ponudi ?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 30722 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.