Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Frizider ne hladi u komori je 14 stepeni a kompresor je bas vruc. Pomoc

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Frizider ne hladi u komori je 14 stepeni a kompresor je bas vruc. Pomoc

[ Pregleda: 9742 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nikola Milenkovic
Beograd

Član broj: 156597
Poruke: 7
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Frizider ne hladi u komori je 14 stepeni a kompresor je bas vruc. Pomoc26.10.2007. u 17:20 - pre 200 meseci
Frizider ne hladi u komori je nekih 14 stepeni a kompresor radi nekih 20 minuta pa posle toga dosta dugo ne radi mozda oko 2h. Pored toga kompresor je poprilicno vruc. Dok je frizider funkcionisao normalno kompresor je radio dosta dugo a i hladio fenomenalno i pored toga sto je imao debeo sloj leda na ploci. Ja sam otopio led u frizideru i posle toga je radio isto odlicno stim sto je kompresor malo manje manje vremena radio i onda polse nekih mesec dana se jednostavno otopio i poceo da radi na po 20 min a da ne hladi. Sta moze da bude u pitanju da li je iscureo freon ili je mozda nesto drugo jer je kompresor mnogo vruc. Molim za pomoc
 
Odgovor na temu

frigo-sani
lenas suljic
serviser rashladne tehnike,Frigo-Sani
B i H

Član broj: 153709
Poruke: 141
91.191.18.*

Sajt: https://frigo-sani.ba


+4 Profil

icon Re: Frizider ne hladi u komori je 14 stepeni a kompresor je bas vruc. Pomoc26.10.2007. u 19:25 - pre 200 meseci
Danas sam imao isti slucaj.Radio je malo pa se onda ugasi.U ovom slucaju bila je otisla kompresija u kompresoru.
Kod tebe je mozda isti slucaj.Ili je iscurio freon,kompresor se pregrije i izbaci mu termicka zastita onda ceka oredjeno vrijeme da se ohladi pa onda se opet upali itd..U svakom slucaju ne vjerujem da kvar mozes sam otkloniti.Zovni majsora.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Frizider ne hladi u komori je 14 stepeni a kompresor je bas vruc. Pomoc

[ Pregleda: 9742 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.