Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

preporuka sta raditi u ovakvoj situaciji

[es] :: PHP :: preporuka sta raditi u ovakvoj situaciji
(Zaključana tema (lock), by flylord)

[ Pregleda: 1811 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
87.250.47.*



+3 Profil

icon preporuka sta raditi u ovakvoj situaciji01.11.2007. u 20:06 - pre 200 meseci
imam na serveru mysql bazu sa jednom tabelom. Imam mali programcic koji vrsi transfer podataka u tu bazu. Polja u toj tabeli su ime, prezime, ulica, broj, broj telefona. Utvrdio sam da je ova tabela presiroka dakle sadrzi i podatke koji mi nisu potrebni,kao na primer lica bez telefona. Dakle meni su potrebna samo lica sa telefonima. Inace podaci u bazu se stalno azuriraju tim malim programcicem za transfer. Dakle pitanje je sta uciniti da bih imao samo tabelu koja sadrzi lica sa brojevima telefona? Dali se moze u mysql praviti nova tabela pa iz stare izvuci samo lica koja imaju brojeve telefona.Moze mali primer? Inace ova baza se koristi samo za pretragu preko forme i php-a
Hvala
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: preporuka sta raditi u ovakvoj situaciji01.11.2007. u 20:26 - pre 200 meseci
postoje pravila na ovom forumu i trudimo se da ih se apsolutno pridrzavamo. A to je pravilno i dobro imenovanje tema!!! Otvori novu temu sa ovim pitanjem ali boljim nazivom.
LOCK
 
0

[es] :: PHP :: preporuka sta raditi u ovakvoj situaciji
(Zaključana tema (lock), by flylord)

[ Pregleda: 1811 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.