Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gdje je povoljnije voziti auto sa Kanadskim tablama Srbija ili BiH

elitemadzone.org :: AutoZone :: Gdje je povoljnije voziti auto sa Kanadskim tablama Srbija ili BiH

[ Pregleda: 3439 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rakita jovo
penzioner

Član broj: 164363
Poruke: 13
*.dsl.bell.ca.



Profil

icon Gdje je povoljnije voziti auto sa Kanadskim tablama Srbija ili BiH28.11.2007. u 05:47 - pre 198 meseci
Imam Kanadsko drzavljanstvo, dovezao bih moje auto za moje potrebe za vrijeme odmora . Rodjen sam u BiH , a imam mjesto boravka i u Srbiji , tako da mogu dobiti i jedan i drugi pasos. Interesuje me gdje su propisi povoljniji radi osiguranja i dazbina koje placaju stranci. Gdje se registruje boravak stranaca do 6 mjeseci, jer planiram ostaviti auto u garazi do sledeceg dolaska .Transport brodom kosta oko $2000 , a razlog sto bih dovezao svoje auto zato sto mi je ovdje visak a gledao sam u oglasima i nista polovno ispod 5000 eura tamo nema da se kupi , pa ne znam dali se isplati ovaj nacin razmisljanja.
Molim ako ima neko pametan savjet , pozitivno ili negativno.
rakita jovo
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Gdje je povoljnije voziti auto sa Kanadskim tablama Srbija ili BiH28.11.2007. u 08:32 - pre 198 meseci
jedan moj drugar planira to isto...

Ako neko zna nesto vise, molio bih da napise kako i sta ide...
 
Odgovor na temu

rakita jovo
penzioner

Član broj: 164363
Poruke: 13
*.dsl.bell.ca.



Profil

icon Re: Gdje je povoljnije voziti auto sa Kanadskim tablama Srbija ili BiH29.11.2007. u 16:31 - pre 198 meseci
Uvesti i cariniti bar u srbiji nikako sa ovih prostora, jer vozila koja su radjena za ovo trziste ne ispunjavaju uslove euro standarda . Neznam za BiH (RS). Mene interesuje zakon- propis kako strani drzavljani mogu tamo vuziti svoje auto, da se plate sve dazbine i da se nema problema sa policijom i carinom .
Pozdrav svim forumasima.
rakita jovo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Gdje je povoljnije voziti auto sa Kanadskim tablama Srbija ili BiH

[ Pregleda: 3439 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.