Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Team Fortress 2 preko Hamachi-ja

[es] :: SOHO Networking :: Team Fortress 2 preko Hamachi-ja
(Zaključana tema (lock), by Mister Big Time)

[ Pregleda: 1943 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nikola R

Član broj: 157740
Poruke: 9
79.101.138.*



Profil

icon Team Fortress 2 preko Hamachi-ja29.01.2008. u 22:36 - pre 197 meseci
Pozdrav svima.

Gledao sam po forumima trazeci odgovor na ovo pitanje, kako naterati TF2 da radi preko Hamachija, niko josuvek nije dao konkretan odgovor kako.
Mislim da je ista stvar i sa HL2 igricama. Ovako stoje stvari. Instalirali smo sa drugom Hamachi 1.0.1.5 ostvarili konekciju u njemu ali iz igrice ne mogu da se konektujem na njegovu IP adresu.
Posle pretrage po internetu dosao sam do informacije da HL2 igrice ne mogu da rade preko Hamachi-ja ukoliko im se IP adresa razliku u prva dva broj (npr 5.5.xxx.xxx, tako moraju da pochinju obe adrese korisnika koji hoce da igraju). Ne znam koliko je ovo tacno, ali sam skinuo Hamachi verziju koja navodno moze da promeni IP adresu u zeljenu. Ni to nisam uspeo. Da li je to problem?
Posto smo i ja i on preko ADSL-a cak smo i otvorili iste portove koje smo kasnije podesili u Hamachi-ju. Probao sam da se konektujem direktno iz konzole na njegovu IP adresu (npr. connect 5.5.xxx.xxx:port) ni to nije uspelo.

Ima li neko konkretno resenje kako da se ovo napravi?

PS Od firewalla koristimo samo Windows-ov u kome je Hamachi odblokiran.
 
0

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Team Fortress 2 preko Hamachi-ja30.01.2008. u 23:30 - pre 197 meseci
Nema potrebe otvarati novu temu, na ovom forumu postoji TOP tema koja se bavi Hamachi problematikom.

 
0

[es] :: SOHO Networking :: Team Fortress 2 preko Hamachi-ja
(Zaključana tema (lock), by Mister Big Time)

[ Pregleda: 1943 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.