Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mene svi mrze..OK

elitemadzone.org :: MadZone :: Mene svi mrze..OK

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11255 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.ec.auckland.ac.nz



+3 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 11:54 - pre 250 meseci
Manca, mislim da si se previse primio. Zar zaista mislis da te neko mrzi? Pa mene moji najbolji ortaci cesto zezaju kada odvalim nesto a i oni mene. To ne treba licno da shvatis, to je cisto zajebancija. I kada nesto lupis, uvek ce biti nekog ko ce da te pecka iako si mozda samo napravio lapsus. A ti nemoj previse da se primas vec shvati kao da te najbolji drug zeza za nesto...

A i mislis da ce ti na drugim nekim forumima biti bolje? Evo sta pise u "survival guide" za news grupu alt.2600 ( http://www.jammed.com/usenet/faq/alt-2600/survival-guide )

Citat:
Occasionally, you WILL be flamed for no reason at all. This happens to
everyone.


Ja iskreno ne verujem da te neko mrzi od ljudi koji su te samo malo zezali a ti se primio. Ako ignorises, zezace te jos neko vreme i posto vide da se ne primas na kraju ce im dosaditi jer fore vise nece biti zanimljive. Mislim ne verujem da ce i za godinu dana neko pisati kako se ti uvek slazes sa necim :-)
Mada mozda i hoce ako se ti budes primao jer ce im onda to uvek biti zanimljivo. A ne mogu da ih krivim jer znam da to shvataju kao zezanje i ne verujem da misle ozbiljno oko svih stvari sto ste zezaju...

A i nemoj da mislis da si ti jedina koga zezaju. Pa evo i blood ti je rekao da su i njega zezali. I mene su zezali kada lupim neku glupost. Ma sve! I leku, i tOwk-a i stingera i zombie-ja ( Donald Knuth :-))) zombie, morao sam :-) ) i mnoge druge.
Cesto su njih zezali zato sto neko ne razume njihovu poruku pa ih prozivaju bez ikakvog razloga. To jednostavno moras da ignorises jer ce se uvek neko naci da te proziva. Cak i bez ikakvog razloga! Jednostavno ljudi se zajebavaju i to im je zanimljivo dok se ti primas!
Zamisli sada kada bi se recimo zombie primio a u stvari ja sam sigurno gori od njega i imam jos vise problema sa pamcenjem imena ljudi. Mnogo puta sam se ispalio ali bas mi je zato bilo zanimljivo kada sam video da nisam jedini pa sam ga par puta zezao. Ali samo zezao i on se kao pametan covek nije primio nego je i shvatio kao zajebanciju. Ja ne znam s kim se ti druzis ali ne mogu da verujem da medju vama nema ponekad neke prozivke i zajebancije. Sigurno niste svi mrtvi ozbiljni.
 
Odgovor na temu

Andrej Čvoro

Član broj: 10151
Poruke: 848
*.drenik.net



+2 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 12:25 - pre 250 meseci
Citat:
Floyd:
verovatno ces ostati posto je bilo milion ovakvih poruka pre tvoje i skoro svako se vratio samo s drugim nickom)



A otkud ti to znas?
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.verat.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 12:34 - pre 250 meseci
šta sad srki, i mene ste počeli da pominjete bez ikakvog razloga i da me zezate?

ma vrati se mančo. nemoj da daš da te ovi pompezni samoproklamovani "stručnjaci" i hakeri zezaju. izdigni se iznad tog nivoa. jednostavno ih ignoriši!!!
 
Odgovor na temu

cbbj
Aleksandar Veljic

Član broj: 3230
Poruke: 151
195.252.80.*



+1 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 13:04 - pre 250 meseci
Objasnjenje za to sto se desilo nalazi se u postovima Mancinim, u koje ne ulazim, kao ni u vase interne rasprave o stvarima u koje se ne razumem. Jedino sto ja ne dam da se desi, to je da ne dam da neko dira clanove moje porodice, ili prijatelje koji to nisu zasluzili! I preko toga ja necu preci, pa da je ne znam ko u pitanju.

Sto se tice ovog da Manca treba da ingnorise "strucnjake", ne vidim u cemu je to konstruktivno. Jer on moze da ignorise njih, pa ce oni ignorisati njega i cemu to vodi...

A to da je ovo "samo" Internet forum, ja bih rekao da je ovo mnogo vise od toga. Ne znam kako vi kojima je Internet profesija ili hobi dozivljavate taj medij, ali za mene laika Internet je produzetak uobicajenog zivota. Ja ne mogu da prihvatim da su ljudi na Internetu jedno, a u stvarnom zivotu nesto drugo, jer mi je to sizofreno i neuroticno. Zreo covek je po meni jedna integralna i celovita licnost koja je ista na Internetu i van njega, kod kuce i na ulici, na "obicnom" forumu ili u zivoj konferenciji.

Da li je Manca zvucao kao da ce se ubiti, to mozda jeste... ali moja savest je mirna. Ja ga ne mrzim i ja sam ucinio sve sto je do mene da on bude medju nama i da promeni svoj nacin ophodjenja prema drugima. Sve ostalo je na njemu. Na kraju krajeva, realno gledano, bolje da se nikada ne vrati nego da se izaziva stresove drugima svojim neodgovonim ponasanjem.
 
Odgovor na temu

stex

Član broj: 718
Poruke: 374
*.zrlocal.net

Sajt: stivi.on.neobee.net


+21 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 13:36 - pre 250 meseci
Ala ste se primili, vratice se on i reci da je to bila zajebancija.
stivi.on.neobee.net
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz



+3 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 16:30 - pre 250 meseci
Citat:
cbbj:
Sto se tice ovog da Manca treba da ingnorise "strucnjake", ne vidim u cemu je to konstruktivno. Jer on moze da ignorise njih, pa ce oni ignorisati njega i cemu to vodi...
Ma to se zombie zeza da vidi ko ce da se navuce :-)

Fora je sto su mancu bas zezali zato sto se on primao i onda im je bilo zanimljivo. Evo ova tema je primer: http://www.elitesecurity.org/tema/30608
Skroz je planuo kao da su mu ubili nekoga i prvi je poceo da koristi reci :majmune, glupaku i sl. On je ovaj forum previse ozbiljno shvatio. Barem ja tako mislim. Pa mozda mnogi koji su ga zezali ne bi ga zezali da su znali da ce ovako da pukne. Mozda i bi ali to nikako ne znaci da su te osobe lose vec jednostavno misle da je to njegov problem ako se iznervira zbog takvih stvari. Pa ja mislim da je ovde svako mogao da podigne nos i da ode u nekom trenutku. A svako ko se naljuti zbog foruma mislim da gresi. Pa ima toliko bitnijih stvari u zivotu. Sta ce da radi ako slucajno zbog nekoga izgubi posao ili mu udari auto ili ga neko zezne za neke pare?!? Ne znam koliko ima godina ali nadam se da je jos mlad i da ce se menjati kao svi sto se menjaju. A ako nije mlad e onda tesko njemu u pravom zivotu gde ima mnogo vise problema i patnje...

Manca, shvati ovaj forum kao razonodu i nista vise od toga!!! Sad ces da se nerviras zbog jebenog foruma pored toliko bitnijih stvari u zivotu (posao, porodica, drustvo...)

I ja sam se javljao u ovoj temi ne zbog mance nego zbog svih koji shvate forum previse ozbiljno. Ja ne mogu takve ljude da shvatim. Pa je l' njima sve u zivotu med i mleko pa se iznerviraju zbog toga sto im je neko koga verovatno i ne poznaju nesto lose rekao?!? Nije manca jedini primer i znam da je bilo nekoliko slucajeva da ljudi pobegnu sa foruma i samo zbog toga pisem u ovoj temi da bih naterao te ljude da se ne unose previse u neke ne toliko bitne stvari...
 
Odgovor na temu

mladenovicz
Zeljko Mladenovic
Xoran Technologies, Inc., Ann Arbor, MI,
USA / Software Engineer
Ann Arbor, MI, USA

Član broj: 6598
Poruke: 2065
*.yubc.net

Jabber: mladenovicz@elitesecurity.org
ICQ: 95144142
Sajt: yubc.net/~mz


Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 16:53 - pre 250 meseci
Nije stvar u ozbiljnom ili neozbiljnom shvatanju foruma, vec u tome da li si u stanju da prihvatis zezanje na svoj racun ili ne.

Srki, tema koju si pomenuo sadrzi zezanje na mancin racun koje je zaista bezazleno u odnosu na neke druge teme gde je bilo i pljuvanja, a to sto on uvek reaguje tako kako reaguje to je vec stvar nezrelosti i kucnog vaspitanja. Odrastao normalan covek ne moze onako da reaguje.

Citat:
srki:
prvi je poceo da koristi reci :majmune, glupaku i sl


Nije samo prvi, vec i jedini - njega tu niko nije vredjao.




 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz



+3 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 17:29 - pre 250 meseci
Ja se iskreno plasim takvih ljudi. Ti ljudi ce u nekom kaficu da potegnu pistolj zato sto ih je neko uvredio ili im slucajno nagazio na cipelu.

Evo video si na onoj temi koliko je zezanje na mancin racun bilo bezazleno i kako je on odmah planuo. Ne mogu da zamislim kako se tek ponasa u neinternetskom zivotu gde ima mnogo bitnijih stvari problema o kojima treba brinuti. Pa on da je na mom mestu mislim da bi se do sada vec dobio srcku od nerviranja i problema....sta ce da radi ako mu pogresno uracunaju porez na platu, ako mu se nesto nedaj boze desi itd.....ali ne stvarno ne mogu da verujem da neko ne moze da prihvati salu na svoj racun! Pa i u onoj temi gde je on zombie-ja i druge nazivao glupakom niko, ALI niko se nije primio na to a on se primio za mnogo blaze reci...

Ja se samo nadam da je jos mlad i nezreo kao sto smo svi nekada bili i da ce se promeniti.
 
Odgovor na temu

mladenovicz
Zeljko Mladenovic
Xoran Technologies, Inc., Ann Arbor, MI,
USA / Software Engineer
Ann Arbor, MI, USA

Član broj: 6598
Poruke: 2065
*.yubc.net

Jabber: mladenovicz@elitesecurity.org
ICQ: 95144142
Sajt: yubc.net/~mz


Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 17:51 - pre 250 meseci
Citat:
srki:
Pa i u onoj temi gde je on zombie-ja i druge nazivao glupakom niko, ALI niko se nije primio na to a on se primio za mnogo blaze reci...


Pa ne moze normalan covek da se primi na tako nesto. To je toliko jadno, nevaspitano i besmisleno. Btw, manca je mene citirao u svojoj poruci, ali mi ne pada na pamet da raspravljam s bilo kim na taj nacin, jer ES ne posecujem zbog toga, ne zelim da se spustam na taj nivo i na kraju krajeva - to ne prilici mojim godinama

 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz



+3 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 18:35 - pre 250 meseci
Ako je neko na forumu imao pravo da se ljuti onda je to ventura. On je prvi imao pravo da ode sa foruma jer su njega najvise prozivali ali se on nije previse primao jer zrelije razmislja pa onda normalno da su prestali. Svako ponekad bude meta i ako bi se sada nervirali oko toga pored toliko vaznijih stvari u zivotu onda bismo stvarno bili zreli za neko psiholosko savetovaliste.

Mada ako neko zaista mrzi mancu (u to ne verujem) onda je taj stvarno kreten. Ja ne znam sta neko treba da mi uradi da bih ga mrzeo. Zato mislim da mancino misljenje da ga svi mrze je samo njegova fiksacija.
 
Odgovor na temu

darkofdoom83
Horgos

Član broj: 3098
Poruke: 739
212.124.180.*

Sajt: www.oxo.rs


+1 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 18:51 - pre 250 meseci
Ode mancha,shto mu sve ovo pisete ?
Oterali ste ga breee
Sve na jednom mestu:
http://www.oxo.rs
 
Odgovor na temu

cbbj
Aleksandar Veljic

Član broj: 3230
Poruke: 151
216.236.216.*



+1 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK07.10.2003. u 20:02 - pre 250 meseci
Ja sam mu sve ovo i rekao licno. A oterali ga mi nismo, oterao je samog sebe. Svi su ga podsticali da se promeni na bolje i da se upristoji, ali je Manca to odbio.
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.228.eunet.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK30.12.2004. u 22:23 - pre 235 meseci
AJDE

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 30.12.2004. u 23:25 GMT+1]
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.228.eunet.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK30.12.2004. u 22:24 - pre 235 meseci
Ajde bre pa nije sve tako crno...
Ipak Clan br. 460
Poruka 1310
A gledaj sad...
Pa sta ce da rade ovi novi ( ja ) bez tebe...
Iskustvo je vazno.
A ti sto te mrze mogu da...

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 31.12.2004. u 00:05 GMT+1]
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Milos Stojanovic
Član broj: 10343
Poruke: 1864
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK30.12.2004. u 22:48 - pre 235 meseci

zar opet da prolazimo kroz ovo?
Lock.
please.
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dialup.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Mene svi mrze..OK30.12.2004. u 23:04 - pre 235 meseci
Stvarno, lock.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Mene svi mrze..OK

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11255 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.