Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bubnjevi u stanu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Bubnjevi u stanu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12155 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Bubnjevi u stanu?04.04.2008. u 22:50 - pre 195 meseci
moj bivsi drugar je imao bubnjeve u stanu u zgradi i picio je k'o lud! (inace sad svira u filharmoniji)
Uvek sam se pitao kako to komsiluk podnosi ali mi smo kod njega pravili bas sulude svirke(citaj buku)
Ne znam, dakle, kako je prolazio sa komsilukom ali eto da znas da je jedan profesionalni bubnjar "iznedren" u stanu...

Pretpostavljam da bi mogao po pola sata dnevno da picis bez prigusivaca a ostalo sa... Pa kasnije garaza

P.S. mada zaista ne bih voleo da imam komsiju bubnjara :) a verovatno ni ti!
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

DaNcAmU
Nishville

Član broj: 46894
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bubnjevi u stanu?05.04.2008. u 00:57 - pre 195 meseci
woohoo! jos jedan ohrabrujuci odgovor!

P.S. ja bih bas obozavao da imam komsiju bubnjara, da imam sa kim da razmenjujem iskustva a i lakse bi izasli dvojica na kraj sa komsijama
 
Odgovor na temu

leko81

Član broj: 154112
77.222.7.*



Profil

icon Re: Bubnjevi u stanu?15.04.2008. u 14:32 - pre 195 meseci
Mozes opusteno da sviras bubnjeve u stanu, postoje spec.plastike i navlake za cinele koje deff-uju zvuk, tako da ti cujes normalno a zvuk se ne siri toliko da moze da smeta ostalima. Ja tako sviram odavno a i komsija koji zivi u stanu do mene. Inace su ove plastike jeftinije od normalnih.
 
Odgovor na temu

DaNcAmU
Nishville

Član broj: 46894
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bubnjevi u stanu?06.05.2008. u 16:36 - pre 194 meseci
@leko81:

he super zvuce te plastike! jos nisam cuo za takve koje samo bukvlano utisaju a ne menjaju zvuk cinela! jel imas mozda neki link da mi ih pokazes? il mozda ako te ne mrzi da ih ufotkas pa da okacis ovde? ajd napisi ako te ne mrzi gde si ih uzeo i kolko si ih platio, pliz
hvala!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bubnjevi u stanu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12155 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.