Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa Virtuon u minusu

[es] :: E-Kupovina :: Visa Virtuon u minusu

[ Pregleda: 2828 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DjoleX

Član broj: 46413
Poruke: 3
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Visa Virtuon u minusu10.04.2008. u 07:53 - pre 195 meseci
Koristim Visa Vuirtuon karticu već dve godine i do nedavno nisam imao nikakvih problema.
Međutim, mojoj Visa Virtuon kartici je istekao rok 02/08. Nisam odmah požurio da je produžim, već sam to uradio pre nekoliko dana. I...
Ljubazna službenica na šalteru mi reče, kako moja nova kartica još nije stigla jer je poslana poštom, ja onako usput zatražim da mi odštampa stanje na računu, kad ono -29,65€. Mome čudu nigde kraja, a bogami i ljubazna službenica se malo čudila. Od ovog trenutka nastaje spor (malo tragedija a malo komedija).
Prvo što sam uradio jeste da proverim kako je račun dospeo u minus. Izlistan izvodi kažu da je u pitanju Which online. U pitanju je neki sajt čiji sadržaji se plaćaju. Sećam se da sam negde u oktobru izvršio probnu pretplatu (trial 14 dana). Međutim, sajt je nastavio redovno svaki mesec da zadužuje moj račun u iznosu oko 10€ mesečno. Tek kasnije sam video da je caka kod sajta, tipa probna pretplata koja se automatski produžava ako se ne otkaže mailom.
Elem, ono što mene muči je da je moja Visa Virtuon kartica u minusu, iako je jasno naznačena kao karitca sa koje se može potrošiti onoliko sredstava koliko se trenutno nalazi na računu.
U banci su mi objasnili da sam ja eto napravio nešto što oni zovu trajni nalog i da je zbog toga kartica otišla u minus. I još samo da spomenem da je poslednje zaduženje računa izvršeno 03.03 ove godine, dakle nekoliko dana nakon istega važenja kartice.
Inače kartica je izdata od strane Panonske Banke, koju je od 01. januara 2008. Preuzela Banca Intesa.

Da li je neko imao neko slično iskustvo, da li ga je rešio i kako uopšte da se komentariše ovakav događaj?
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
77.46.216.*

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Visa Virtuon u minusu10.04.2008. u 09:46 - pre 195 meseci
Jeste, slican slucaj sa Virtuon karticom Vojvodjanske banke,
problem je kako su meni objasnili u sporosti njihovog sistema.
Tako da se desi, meni se desilo da prodje naplata od celih $170 sa google adwords-a,
iako na racunu vise nemate sredstava, i vas racun ode u minus.
Sta mozes da radis, sada da platis.

Inace ne koristim vise usluge Vojvodjanske banke, spori su do bola bili. Jedom prilikom kada
mi je hitno trebao novac da bukiram neke avionske karte, uplata u NBG poslovnici je knjizena 5 ( slovima pet ) dana.

Sada koristim Virtuon RF banke, jes da imas neku cifru koja mora biti uvek na racunu, ali uplate su trenutne,
a i obaveste te SMSom cim neka isplata ode - sto je jako zgodno.
 
Odgovor na temu

Milija Veljovic

Član broj: 152587
Poruke: 3
89.216.72.*



Profil

icon Re: Visa Virtuon u minusu10.04.2008. u 16:50 - pre 195 meseci
Meni se slicne cudne stvari desavaju od skora sa visa virtuon karticom raiffeisen banke. Isto registruje minus a to je nemoguce koliko znam za taj tip kartice, jer postoji depozit od 20 e koji ne moze da se potrosi tako da i ne moze da se ode u minus.Kad nema dovoljno novca onda nema ni transakcije. Jos ih nisam zvao ali to ce biti prva stvar za sutra
 
Odgovor na temu

misaj
Milos Jankovic
Nis

Član broj: 53579
Poruke: 254
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 9946166


+44 Profil

icon Re: Visa Virtuon u minusu10.04.2008. u 17:25 - pre 195 meseci
Sto se bunite ljudi? Jos vas banke kreditiraju a nisu obavezne :) Valjda je to plus (+)....Potrosili ste platite a banka casti odlozeno.

Poz.
 
Odgovor na temu

Anno Domini

Član broj: 11620
Poruke: 32
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Visa Virtuon u minusu28.04.2008. u 11:04 - pre 194 meseci
Da i meni se to desilo sa Visa Virtoan raifaisena
Na racunu sam imao 10 evra i kliknuo onako bezveze na rayanairovom sajtu i prosla transakcija a ja otisao nekih 2 evra u minus.Istrazio sam to kod banke i rekli su mi da je to bila greska banke.
Nista pokrio sam taj minus i to je to.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Visa Virtuon u minusu

[ Pregleda: 2828 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.