Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LCD televizori-garancija

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: LCD televizori-garancija

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16969 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PECONIJE
Peconi Perlez
Kac

Član broj: 131997
Poruke: 49
77.46.230.*



Profil

icon Re: LCD televizori-garancija27.04.2008. u 14:40 - pre 194 meseci
za oko mi zapao samsung LE26-S81,ali se jos nisam odlucio,nebi bas neku veliku lovu da puknem iz prostog razloga sto me zabrinjava garancija od 1god!Ako je proizvodjac siguran u kvalitet svog proizvoda nek da vecu garancija!Interesuje me i misljenje o samsungovim slim televizorima?
Peconi
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
79.101.14.*



+5 Profil

icon Re: LCD televizori-garancija27.04.2008. u 15:30 - pre 194 meseci
ako nakon svega ovoga sto smo se napisali do sada nisi nista uspeo da zakljucis i jos uvek spominjes na prvom mestu da "ne das puno para" onda , ako uopste zelis da kupis, kupi najjeftiniji moguci jer ces kad ti crkne da prezalis najmanje para.

a u drugom slucaju ako ti taj jeftini LCD bude radio 5-6 godina bez kvara a nekom tvom prijatelju samsung crkne za godinu i po onda ces mu se verovatno nasladjivati malerom i "vaditi mu mast" kako to obicno ide kod nas u srbiji : neka komsiji crkne krava......

mislim sta vise reci ..?
nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
91.150.70.*



+11 Profil

icon Re: LCD televizori-garancija27.04.2008. u 16:03 - pre 194 meseci
Citat:
Chellawy:
evo vec mesec dana razmiljam o kupovini novog LCD monitora
i pregledao sam vec dosta modela i naravno da necu kupiti asus, belineu, ili neki slican krsh

vec ce to biti neki od LG ili samsung modela , eventualno philips da ne duzim sa razlozima jer ih ima puno.....


Neces se usreciti sa takvom podelom jer svi proizvodjaci imaju jeftine modele gde su stedeli na svemu. Mislim da uvek treba uzeti za jedan cenovni razred skuplji model nevezano za marku, ne zbog neke dodatne funkcije ili specifikacije vec zbog boljeg kvaliteta.
 
Odgovor na temu

filka

Član broj: 92966
62.162.81.*



Profil

icon Re: LCD televizori-garancija27.04.2008. u 17:40 - pre 194 meseci
Sigurno nikad niste culi za onu narodnu:Ako neznas sta je dobro pitaj sta je NAJSKUPLJE :))))
P.S Pozdrav i srecni praznici za sve MAJSTORE i majstore....
P.S 2 Chellawy:
evo vec mesec dana razmiljam o kupovini novog LCD monitora
Nemoj mnogo da razmisljas nego skupljaj pare za OHRID :))))))
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: LCD televizori-garancija27.04.2008. u 17:46 - pre 194 meseci
Citat:
PECONIJE: za oko mi zapao samsung LE26-S81,ali se jos nisam odlucio,nebi bas neku veliku lovu da puknem iz prostog razloga sto me zabrinjava garancija od 1god!Ako je proizvodjac siguran u kvalitet svog proizvoda nek da vecu garancija!Interesuje me i misljenje o samsungovim slim televizorima?




Za drugo su ti vec odgovorili.Za prvo, mislim da je neki LG model bolja varijanta.Prvo, TAJ model Samsunga ima dosta slabo osvetljenje u poredjenju sa danasnjim modelima (300 cd/m naspram recimo LG modela koji imaju preko 450).Drugo, ja bih isao bar na 32" model, ako imas dovoljno veliku sobu.Trece, pogledaj novije modele Samsunga, sad je izasla nova serija, izgledaju po karakteristikama dosta pristojno...

Sony-ja bih vise manje preporucio, ja imam lose iskustvo (prvi je trajao 10 godina, crkao ekran.Drugi, 29" sam platio 2000-te 500.000 drahmi (1500 eura) i crkao mi je opet ekran posle 8 godina.Nije da generalizujem , ali eto moje iskustvo.Ali zato moj prijatelj uzeo Philips koji mu radi odlicno...Ti sad vidi sam.
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: LCD televizori-garancija28.04.2008. u 09:01 - pre 194 meseci
Ja imam samsung lcd monitor od 19" i uzo sam ga pre mislim oko 2 godine mozda malo vise i tada je bio oko 400 eura , fala bogu evo i dan danas radi normalno a radi skoro po 24h dnevno, poznate i dobre a i skupe marke su SONY,TOSIBA,BELINEA,IBM ,SIMENS ,SAMSUNG ,BLAUPUNKT,PHILIPS
ali vrede tih para , kolko para tolko muzike

pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.adsl.forthnet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: LCD televizori-garancija28.04.2008. u 16:33 - pre 194 meseci
Belinea i nije neka marka, a zajedno sa Siemens,IBM i Blaupunktom ne pravi televizore...
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: LCD televizori-garancija

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16969 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.