Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

cime napuniti radijatorski susac za pesire?

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: cime napuniti radijatorski susac za pesire?

[ Pregleda: 8087 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KRALJEIVC
Branislav Kraljevic
UREDNIK U MARKETINGU, RT CRNE GORE
PODGORICA

Član broj: 137125
Poruke: 85
*.81.crnagora.net.

Sajt: www.rtcg.org


Profil

icon cime napuniti radijatorski susac za pesire?29.05.2008. u 13:53 - pre 193 meseci
Dobio sam na poklon susac za peskire za kupatilo tipa zidnog radijatora. Kad sam ga raspakovao vidio sam da nema grijaca. Narucio sam grijac sa termostatom i kablom.
Interesuje me cime da napunim pomenuti susac i da li da ostavljam malo vazduha zbog sirenja.
Zahvalan unaprijed.
Backo
Backo Kraljevic
 
Odgovor na temu

zoki19
Zoran DJordjevic
serviser bele tehnike
Srbija,Zajecar.

Član broj: 182512
Poruke: 127
91.148.92.*



Profil

icon Re: cime napuniti radijatorski susac za pesire?31.05.2008. u 16:38 - pre 193 meseci
Ne znam dali je to radijatorski susac koji ide u sklopu parnog grejanja pa mu ti ugradjujes grejac,onda u njega ide voda.
 
Odgovor na temu

KRALJEIVC
Branislav Kraljevic
UREDNIK U MARKETINGU, RT CRNE GORE
PODGORICA

Član broj: 137125
Poruke: 85
*.81.crnagora.net.

Sajt: www.rtcg.org


Profil

icon Re: cime napuniti radijatorski susac za pesire?02.06.2008. u 14:08 - pre 193 meseci
Jeste, to je radijatorski susac. Ja bih od vode radije stavio neko ulje (trafo) zbog smanjene mogucnosti korozije i kamenca.
Ako moze ulje (kao u uljnim radijatorima) koje da stavim i da li da punim do vrha ili da ostavim malo vazduha zbog sirenja?
Backo Kraljevic
 
Odgovor na temu

dragan968
mehanicar energetskih, postrojenja

Član broj: 183655
Poruke: 1
195.252.79.*



Profil

icon Re: cime napuniti radijatorski susac za pesire?05.06.2008. u 13:57 - pre 193 meseci
Ulje Galaxterm 32 proizvodi beogradska rafinerija ulja i spada u red termostabilnih ulja . upoznat sam sa primenom u klanicnoj industriji za zagrevanje i odrzavanje temperature vode . isto tako znam majstora koji od starih aluminijumskih radijatora pravi uljne tako sto im ugradjuje mek cini 2000 i postolja , a puni ih bas ovim uljem

pokusaj i ti
 
Odgovor na temu

KRALJEIVC
Branislav Kraljevic
UREDNIK U MARKETINGU, RT CRNE GORE
PODGORICA

Član broj: 137125
Poruke: 85
*.81.crnagora.net.

Sajt: www.rtcg.org


Profil

icon Re: cime napuniti radijatorski susac za pesire?09.06.2008. u 13:59 - pre 193 meseci
Dje mogu naci to ulje u CG? Da li na pumpama ili u radnjama auto djelova?
I jos nesto; ne rekosta mi da li da ostavljam odredjeni % vazduha zbog sirenja?
Hvala jo jednom.
Backo Kraljevic
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: cime napuniti radijatorski susac za pesire?

[ Pregleda: 8087 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.