Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ozbiljne smetnje u radu na Ubuntu 8.04

[es] :: Linux :: Ozbiljne smetnje u radu na Ubuntu 8.04

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5289 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.cable-2.sattrakt.net.



+60 Profil

icon Re: Ozbiljne smetnje u radu na Ubuntu 8.0427.06.2008. u 20:22 - pre 193 meseci

Rajkovicu od Banjaluke zahvaljujem ti na savetu. Zaista mi nikad ne bi palo na pamet da kad kucam password ne ostaju nikakvi tragovi, ni tacke, ni krstici a password se aplicira. Ja sam pokusavao nekoliko puta da unesem password pa kad sam video da nema nikakvih vidljivih tragova sasvim logicno sam pomislio da nesto nije u redu sa Terminalom pogotovo sto jedno vreme nisam mogao da ukucam nista, da bi jednog dana naprasno oziveo tj postao aktivan.
Jos jednom hvala.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Ozbiljne smetnje u radu na Ubuntu 8.0427.06.2008. u 21:13 - pre 193 meseci
ne brini se, nisi ni prvi ni poslednji koji se zbunio u terminalu prilikom ukucavanja sifre (na pocetku sam zbog toga kratku sifru zamenio dugackom da bih posle skapirao da se nista ne prikazuje tokom ukucavanja sifre)
mada, mogao si da probas da pritisnes enter posle ukucavanja sifre, cisto da vidis da li ce se nesto desiti :)
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Ozbiljne smetnje u radu na Ubuntu 8.04

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5289 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.