Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oglasavanje firme davanjem laznih oglasa za posao...

[es] :: Vodič za posao :: Oglasavanje firme davanjem laznih oglasa za posao...
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
93.86.61.*



+69 Profil

icon Oglasavanje firme davanjem laznih oglasa za posao...20.08.2008. u 20:01 - pre 191 meseci
Citat:
REFERENTI tehničke podrške i montažeri potrebni KBCnet mreži, edukacija, napredovanje, timski rad. Poslati CV na e-mail. ***@kbcnet.co.yu
Tako glasi oglas koji, koliko se ja secam vrti skoro neprestano u halo oglasima od otprilike juna prosle godine. Jednom sam otisao, naravno , dok sam cekao da odstampaju moj malo vishe ulepsani cv video sam da ima oko 20 kandidata, i naravno, posao dobio nisam, kao ni bilo ko do sada. Da su oglas ponovili jednom, dva, pa ok i 3 puta, mada ne verujem da nikoga "specijalizovanog" za veoma strucni posao postavljanja opreme, brusenja, bushenja i pomalo tehnicke podrske. Opet sam se javio posle par meseci, cisto da vidim sta ce biti, i opet su me naravno pozvali, poslali mi isti email, kao da su postavili automatski odgovor samo na taj email nalog, tj na svaku poruku koja tamo stigne. Eto dokle su nase firme stigle, da sam ikada bio njihov korisnik, odmah bih otkazao pretplatu kada bih saznao cime se bave.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
0

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: Oglasavanje firme davanjem laznih oglasa za posao...20.08.2008. u 20:04 - pre 191 meseci
http://www.elitesecurity.org/t306303-Oglasi-za-posao-ili-reklama
 
0

[es] :: Vodič za posao :: Oglasavanje firme davanjem laznih oglasa za posao...
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.