Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

virus antichrist hitna pomoc mi treba

[es] :: Zaštita :: virus antichrist hitna pomoc mi treba

[ Pregleda: 2626 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

migidnb
milos ivanic
vrbas

Član broj: 152992
Poruke: 77
*.eunet.rs.



Profil

icon virus antichrist hitna pomoc mi treba29.08.2008. u 15:04 - pre 190 meseci
znaci ne znam kako al pre neki dan mi je lap top napao virus po imenu ''antichrist day of judgment'' to mi pise svaki put kad palim lap top na crnom ekranu i u belom prozoru ispisano....reinstalirao sam windows i formatirao c.....nakon toga kad sam otisao na properties mog racunara tamo gde mi pise koliko ima mhz kompi i rama stoji mi oko i idalje pise ''antichrist day of judgment''
kako da se resim ovog virusa?
jel imao neko iskustva s ovim?
 
Odgovor na temu

ToxicMind90
ToxicMind90
ucenik
SU

Član broj: 190942
Poruke: 52
77.46.155.*



Profil

icon Re: virus antichrist hitna pomoc mi treba29.08.2008. u 16:11 - pre 190 meseci
ja sam isto imao problema sa ovim virusom. Meni je uklonio pola stvari iz control panela isti simptom za paljenje kompa i system properties,nesto sam primetio da petlja i sa dos aplikacijama al nisam uspeo da shvatim sta radi(nesto kao kopirao neke fajlove i na kraju ispisao Anichrist comand prompt :S)...Jako me je iznervirao. Formatirao sam C: isto kao i ti ali se opet pojavio tako da sam ceo HD formatirao i onda stavio windows,tako da sam uspeo da ga se resim
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.yu.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: virus antichrist hitna pomoc mi treba29.08.2008. u 16:20 - pre 190 meseci
Verovatno imas usb flash ili aparat koji kacis na usb ili neki drugi uredjaj koji je takodje inficiran i prenosi infekciju na komp.
 
Odgovor na temu

migidnb
milos ivanic
vrbas

Član broj: 152992
Poruke: 77
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: virus antichrist hitna pomoc mi treba29.08.2008. u 17:29 - pre 190 meseci
ako uzmem neki eksterni hard i iz diska D prebacim fajlove koji su mi jako vazni pa onda sve formatiram i instaliram novi windows pa kad vratim te fajlove oce li mi se i virus vratiti zajedno s fajlovima?
u tim fajlovima su mi muzicki projekti,semplovi i tako to.....kontam da virus ne dira te fajlove?
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.yu.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: virus antichrist hitna pomoc mi treba29.08.2008. u 17:51 - pre 190 meseci
Verovatno imas neku zarazenu instalaciju koju kad pokrenes ponovo zarazi win. znaci ako si formatirao C ubio si virus, ali si ga ponovo povratio pokrenuvsi naku inst. ili preko usb-a. Ti mozes da uradis to sto si naumio ali sta ako je medju tim fajlovima i taj zarazeni. Skini ovaj alat pokreni ga dvoklikom, zatim ok, ok, kad se komp restartuje ponovo klikni ok. Mozes da prikljucis ako imas i usb ureedjaje da se ociste.
 
Odgovor na temu

migidnb
milos ivanic
vrbas

Član broj: 152992
Poruke: 77
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: virus antichrist hitna pomoc mi treba30.08.2008. u 17:13 - pre 190 meseci
kad sam digao novi windows samo sam drajvere od lap topa instalirao i nista vise...nemoguce je da drajveri imaju virus =)
formatirao sam citav hard,ponovo digao windows i resio se virusa koji je bio i na disku D
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: virus antichrist hitna pomoc mi treba

[ Pregleda: 2626 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.