Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina i prodaja Pande

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Kupovina i prodaja Pande

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 54363 | Odgovora: 130 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.static.ikomline.net.



+1 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande01.11.2008. u 21:55 - pre 188 meseci
Pozdrav Lima. Strpljenje se isplati. Samo hrabro napred i ne gubi nadu.
 
Odgovor na temu

papovicd
fiat deltaautomoto nbgd
zemun

Član broj: 187636
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande05.11.2008. u 20:40 - pre 188 meseci
prodaje se panda
stvarno dobra
extra
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.static.ikomline.net.



+1 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande05.11.2008. u 21:30 - pre 188 meseci
Limazmaje, Papovicu, povezujte se. Znam da je Papovic uredio pandu Extra, i da je malo presla.
 
Odgovor na temu

rele r4
s.m

Član broj: 180787
Poruke: 94
79.101.178.*



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande05.11.2008. u 21:43 - pre 188 meseci
Citat:
papovicd: prodaje se panda
stvarno dobra
extra



Da li te zanima zamena za punta?
moja bivsa (pandica)
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
79.101.68.*



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande05.11.2008. u 22:17 - pre 188 meseci
Citat:
rele r4: Da li te zanima zamena za punta?

Rele, majstore, postajes moj idol!!! Zao mi je sto nisi bio u nedelju.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande05.11.2008. u 22:18 - pre 188 meseci
khm khm

izvinajvam se sto ovako iznenada i nenajavljeno upadam u temu ali moram
da li bi ste mogli preporuke o povezivanju i raznorazne razmene da saljete putem pp-a obzirom da najverovatnije vecinu ne zanimaju takve akcije

hvala na razumevanju!


a sad da se vrnem na temu: da li je jos uvek slaba ponuda Pandica 4x4? koliko skapirah, one stare 15godina se prodaju po ceni 4x2 stare 5 godina



edit: typo, bukvalno kucanje na slepo

[Ovu poruku je menjao momsab dana 06.11.2008. u 01:03 GMT+1]
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande05.11.2008. u 23:34 - pre 188 meseci
Tako je, druze Momcilo.

Niko od ovog drustva nije prepametni investitor, nakupac sto ume da oceni robu koju niko nece- svi odreda realni, pragmaticni ljudi sto hoce najbolje za apoene kojima raspolazu.
Izuzeci cine pravilo, kao i uvek, a jedina nepobitna istina je da ce Panda, u dogledno vreme, potraznjom i kolicinom faktora mladalacke razdraganosti, ludosti i slobode stati rame uz rame sa "velikom trojkom".

Pritom se nadam da nece zavrsiti poput Bube i Spaceka, pravih stubaca u "Motoring for the masses" filozofiji, danas nista vise do sredstva za iskazivanje "coolnes" nazovi-stava nekih drugih kasti, onih koji su do skora okretali glavu pri susretu sa istima.

Voleo bih kada bi ovo kockasto mezimce, zverka kojoj, za razliku od pripadnika zivotinjskog carstva po kojoj je dobila ime, jednostavno nisu dozvolili dalje, do tada veoma uspesno razmnozavanje i obnavljanje vrste, dozivela sudbinu najprodavanijeg francuskog automobila ikad- prave, pomodarstvom neuprljane legende.

Moglo je sve ovo i mnogo krace, ali morali smo doci do R4:
Koliko su cesto u ponudi "Simpar" izvedbe "Pobednika vremena", bice i 4X4 Pande.
Dakle, skoro nikad, a spremnost da se za takav komad izdvoji suluda svota novca, bice sve cesca.
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

MisaBG
Beograd

MisaBG
Član broj: 199358
Poruke: 4
*.opera-mini.net.

Sajt: www.paiggio.com


Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande08.11.2008. u 20:59 - pre 188 meseci
Imam ponu za Pandu 1.1 2002 pise 57000km, limarija u extra stanju nigde nije ogrebana i ulubljena, motor suv i lepo radi. Bila je van, a sada je putnicka ima sediste gepek vrata. Panda je lepa i meni se svidja, ja bih je kupio, a i cena je pristupacna iznosi 2300€.
Zamolio bih iskusnije u kupovini da me upute.
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
77.46.222.*



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande08.11.2008. u 21:00 - pre 188 meseci
Citat:
Gost: Imam ponu za Pandu 1.1 2002 pise 57000km, limarija u extra stanju nigde nije ogrebana i ulubljena, motor suv i lepo radi. Bila je van, a sada je putnicka ima sediste gepek vrata. Panda je lepa i meni se svidja, ja bih je kupio, a i cena je pristupacna iznosi 2300€.
Zamolio bih iskusnije u kupovini da me upute.

Nisam preprodavac automobila, tako da ono "iskusniji" zaboravi. Cena je sasvim ok za to godiste i kilometrazu(???). Ako je jos i registrovana, ne oklevaj, K U P U J !!!!
Bilo bi lepo da se ovde registrujes pa da znamo s kim komuniciramo!
Pozz
 
Odgovor na temu

MisaBG
Beograd

MisaBG
Član broj: 199358
Poruke: 4
*.opera-mini.net.

Sajt: www.paiggio.com


Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande08.11.2008. u 23:30 - pre 188 meseci
Nisam primetio da nisam ulogovan kada sam pisao poruku. Ali evo popravljam se.
Sto se kilometraze tice i ja sam sumnjicav, ali je motor suv i lepo radi, pa mi je to olaksava cinjenicu da i prihvatim tih 57000km. Vidjao sam Pande koje su popravljane i krpljene, kako limarija tako i motor, ali ova je skroz OK.
Interesuje me jos oko prve registracije koja je procedura i koja je cena svega toga. Ova panda je bila van ali sada je kao putnicka, pa me interesuje oko te registracije i atesta za putnicku da li se to placa kad i carina ili registracija.
Tako me interesuje taj veliki servis ulje, svi filteri, kao i kajsevi, koliko to odprilike kosta. Posto imam ogranicen budzet, da ne bude da kupim Pandu i da mi stoji da ne mogu da je vozim dok opet ne skupim nesto para.
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.static.ikomline.net.



+1 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande09.11.2008. u 14:02 - pre 188 meseci
MisoBG, svo ulje, svi kajsevi, +spaner-zubcastog, kajs alternatora, filteri ulja i vazduha, rashladna tecnost, ciscenje dizni, dijagnostika, svecice, ako se ljudski uradi i ako se potrudis da nadjes najjeftinije radnje a sa kvalitenim delovima su trosak od oko 200 orja, s rukama. Posle toga si miran jedno duze vreme.......
Mali savet. Pre isplate, dooobro pogledaj limariju svugde-pod krilima, sajtnama, vratima i citav donji postroj (vesanje, amortizere, auspuh....), pa probaj auto (po mogucnosti povedi nekog sa fiat-dijagnostikom na lice mesta, da pogleda sta kompjuter kaze - kako u leru, tako i u samoj voznji, jer se kompjuter veoma lako ukljucuje u utikac ispod police u kabini, te ocitava sve sto je potrebno)
O atestima i registraciji imas vec dosta receno, samo pretrazi forum.....
Pozz
 
Odgovor na temu

MisaBG
Beograd

MisaBG
Član broj: 199358
Poruke: 4
*.opera-mini.net.

Sajt: www.paiggio.com


Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande09.11.2008. u 15:55 - pre 188 meseci
Hvala na informaciji Aco.
Pretrazujuci forum dosao sam do cifre od 230 do 280€ za prvu registraciju sa atestom, posto bi trebalo i to da se uradi.
Tek sada vidim da nije dovoljno da se skupe pare za auto, vec jos 500€ preko toga. Tako da je Panda skoro 3000€, to je vec cifra.
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande10.11.2008. u 06:41 - pre 188 meseci
Miso iz BG, samo novi automobil u salonu košta onoliko koliku cenu vidiš. Na svaki polovni automobil dodaj minimum još 10% za sređivanje osnovnih stvari! Pozz!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande10.11.2008. u 07:39 - pre 188 meseci
Inspectore, i na neke nove iz salona dodaj isto toliko, pogotovu ako su na lizing!!!!!!
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande10.11.2008. u 14:06 - pre 188 meseci
Pozdrav,

i kasko....i gubitak u dvocifrenim procentima vec posle prve godine eksploatacije, eh, novo iz salona......
Racunica se pravi ozbiljnije od prve deklarisane cene.
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.static.ikomline.net.



+1 Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande10.11.2008. u 19:41 - pre 188 meseci
Hm, jos jedna stvar! 2007 godine, u Aprilu, postah vlasnik Pande - kockice, bele, preradjene sa vana na putnicku, porekla Posta Italiana, onu ruznu kockastu i nikakvu, do zla boga prevazidjenu, sa nikakvim dodacima, totalno bednu i bez veze dizajniranu- tada cenjenu 2300 orja. Nakon godinu i 7 meseci, i 10.000 km vise, na satu, sada za nju imam ponudu od 2.700?????? za koju, medjutim necu ni da cujem! Dakle, svetska finansijska krizaaaaaaaa!!!!!
 
Odgovor na temu

Pella
slobodni umetnik
Zajecar

Član broj: 176280
Poruke: 21
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande14.11.2008. u 16:51 - pre 188 meseci
Pozdrav dragim prijateljima ljubiteljima funkcionalnog,skromnog i neunistivog Pande...U nedelju ili ponedeljak planiram da dodjem u Bgd-ja sam iz Zajecara- i kupim Pandu 1998 godiste a uvezenu 2004te godine trenutno je presla 97000km a decko mi se kune da je to istina jer ju je on uzeo sa 70 i nekoliko hiljade-2004 godine....registrovana je do aprila naredne godine,bela i lepo izgleda-bar na slici-meni su sve pande i seat marabela lepi-a kako i nebi kada sam pre nje u proslosti i spacekom bio odusevljen-jedino kaze treba da se zameni prednji levi amortizer a ja bi zamenio naravno oba ako ih nadjem po nekoj skromnoj ceni-naravno ne bi monroe-jer mi iovako za sada nedostaju stotina evrica-naime za Pandu mi trazi 1950 evra,i mislim da je too prihvatljiva da ne kazem realna cena...Ima li neko od znalaca raspolozan da podje sa mnom tj da se nadjemo u gradu da pogleda auto i bude prisutan kao moralna podrska pri tom uzvisenom cini kada neko zvanicno postaje clan Naseg kluba...?
Zelim svima bezbednu voznju i stotine hiljade kilometara u legendi zvanoj Meche...Pozz Dragan 064 16 435 16...za svaki slucaj evo i broja mobilnog...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

papovicd
fiat deltaautomoto nbgd
zemun

Član broj: 187636
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande14.11.2008. u 18:39 - pre 188 meseci
pozdrav za sve
evo moje male
dobra
 
Odgovor na temu

yungalunga
beograd

Član broj: 185219
Poruke: 197
194.106.186.*



Profil

icon Re: Kupovina i prodaja Pande13.12.2008. u 13:24 - pre 187 meseci
pozdrav,
prodaje covek u pozarevcu pandu 34 stari tip`83,registrovanu, za mali iznos oko tristotine jevreja,ako nekoga interesuje ima broj u oglasima.
pozz
yungalunga
 
Odgovor na temu

mirorab
Beograd

Član broj: 210755
Poruke: 16
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Kupovina i prodaja Pande01.02.2009. u 14:25 - pre 185 meseci
Ćao Ljudi!!

Nisam razmišljao o kupovini automobila dok u komšiluku nisam video Pandu doveženu iz Italije, Telekomovu. Al malo je izgrebana, sa dva-tri mala ulubljenja na vratima... Usput, nisam siguran da je putnički auto ili je prepravljen da bude takav (zadnja klupa). Nisam je vozio, samo je bilo paljenje u mestu (ko mina!)... Kako u stvari treba da izgleda pod u gepeku i ispod zadnjeg sedišta kod putničkog auta? Kod ovog što sam ga gledao ima uzdužne plastične lajsne na limu. Gde voziti na dijagnostički pregled pre kupovine (u BG)?

Spreman za savete i sugestije... HVALA!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Kupovina i prodaja Pande

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 54363 | Odgovora: 130 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.