Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako

elitemadzone.org :: MadZone :: Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako

[ Pregleda: 2966 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jorgovan88
Jorgovan88

Jorgovan88
Član broj: 190307
Poruke: 480



+13 Profil

icon Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako13.10.2008. u 22:19 - pre 188 meseci
Interesuje me kako da uradim mod rewrite na phpbb - Przemo (nije obican phpbb tako da vas molim da mi ne prebacujete temu tamo)? Pokusao sam da instaliram skoro svaki mod koji sam nasao al mi nijedan nije odgovarao jer koristim Przemo skriptu. Obicno mi je posle skoro svake instalacije nekog moda pisalo da imam gresku u common.php Trazio sam na njihovom forumu ali oni to nemaju (mislim vidim da cak i oni nisu uradili staticki URL). Imaju samo jedan mod koje se instalira odmah po instaliranju foruma. E sad meni ovaj forum radi vec 6 meseci i ako instaliram taj mod pise da cu unistiti vecinu modova koje sam do sada instalirao tako da mi ta opcija ne odgovara.

Molim vas za pomoc.

Hvala
 
Odgovor na temu

agvozden
Aleksandar Gvozden
founder
Info-G
Beograd

Član broj: 37813
Poruke: 1122
*.ptt.rs.

Sajt: www.gvozden.info


+68 Profil

icon Re: Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako14.10.2008. u 08:43 - pre 188 meseci
prvo proveri da li imas mod_rewrite kao modul na apachu.

zatim proveri postojanje .htaccess fajla (da li se izvrsava, posto na nekim hostovima to ne moze)

moj forum:
http://forum.aleksinac.net/
pokrece phpbb3 ... moduli za phpbb2 i bb3 se razlikuju... ali to ti je verovatno jasno

na sajtu:
http://startrekguide.com/
ces naci i mod koji ja koristim
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

||NeX||
Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.adsl.alicedsl.de.



+4 Profil

icon Re: Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako14.10.2008. u 23:35 - pre 188 meseci
Ručno odradiš. Imaš oficijelni modrewrite forum, googlaj malo. Momci tamo će ti pomoći.
 
Odgovor na temu

Jorgovan88
Jorgovan88

Jorgovan88
Član broj: 190307
Poruke: 480



+13 Profil

icon Re: Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako15.10.2008. u 00:59 - pre 188 meseci
Ne znam kako da uradim i ubijte me al ne znam. Izvinite sto sam trosio vase vreme. Mislim da sam se presao sto sam uzeo tu skriptu jer sad ne mogu da "napredujem" ako oni ne "napreduju"
 
Odgovor na temu

Jorgovan88
Jorgovan88

Jorgovan88
Član broj: 190307
Poruke: 480



+13 Profil

icon Re: Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako25.10.2008. u 21:30 - pre 187 meseci
http://cooletips.de/htaccess/

Da li ovaj sajt valja i da li bi neko mogao da mi odradi to jer ja uopste ne razumem sta trebam da radim

moj msn je [email protected]

Pa ako treba platicu
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Mod rewrite na forumu al pojma nemam kako

[ Pregleda: 2966 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.