Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...

elitemadzone.org :: MadZone :: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 47929 | Odgovora: 192 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 18:50 - pre 214 meseci
Citat:
Odlicna je za muvanje riba Kad ne znas o cemu ces da pricas, pocnes da pricas o astrologiji


A najbolja fora je da se raspitaš koji horoskopski znakovi najbolje prolaze i onda samo njih govoriš
I never wanna be a mod!
 
0

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 18:50 - pre 214 meseci
Zagovarači astrologije na ovoj temi ponašaju se kao tipični kontraši. Pazi još nauka da dokazuje da postoji ta sila a oni samo tvrde da postoje a nemaju nikakav dokaz. Znači ono: Ja smatram da postoji a ti (Nauko)ako misliš da tu nema ničeg dokaži- besmisleno!
Zašto još ni jedan astrolog nije tačno predvideo neki događaj pred fondacijom Džemsa Rendija? Pa dobio bi MILION dolara!!!
 
0

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 18:53 - pre 214 meseci
He, što nisam vidovit ne bih izbijao iz kladionica
I never wanna be a mod!
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 19:02 - pre 214 meseci
Citat:
mrkidivx: A najbolja fora je da se raspitaš koji horoskopski znakovi najbolje prolaze i onda samo njih govoriš


samo nemoj da pocnemo o devojkama da pricamo, znas da je to protiv pravilnika i morao bih da brisem poruke ili da lokujem temu.

ali ti je dobar savet Bice dobar astrolog od tebe
 
0

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 19:21 - pre 214 meseci
@mrkidivx
Heheheh pa kladionice bi odavno izumrle da astrologija ima veze sa životom.
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.229.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 23:20 - pre 214 meseci
Citat:
flylord: samo nemoj da pocnemo o devojkama da pricamo, znas da je to protiv pravilnika i morao bih da brisem poruke :( ili da lokujem temu.:p


Sto je protiv pravilnika pricanje o devojkama ? da nije ovo u medjuvremenu postao neki gay forum ? :)))

Citat:
mrkidivx: A najbolja fora je da se raspitaš koji horoskopski znakovi najbolje prolaze i onda samo njih govoriš :D


E da koji horskopski znaci najbolje prolaze ? :) daj neki hint .... ja sam za sada na amaterskom nivou horoskopskog muvanja.

Izgleda da ce ipak da ispadne da horoskopi nisu cista glupost , i da su primenjljiva u "neke" svrhe .
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...28.08.2006. u 23:42 - pre 214 meseci
zabranjeno je diskutovati bas o tome sto smo zapoceli : musko-zenski odnosi (i sve ostale kombinacije koje postoje) jer to uvek vodi ka flejmu i svadji . Imamo iskustva sa tim na ES-u . Zabranjeno je i o politici i religiji
 
0

ar nogard
yimisin starka
gamer
unlocated

Član broj: 107116
Poruke: 170
212.62.51.*

Sajt: eliteptcbusiness.com


+16 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...29.08.2006. u 01:31 - pre 214 meseci
OK nije me bilo dugo (radio sam nesto) ali evo da se javim I da se zahvalim ZARAZi koji je reagovao na moja pitanja ali i da ga malo iskritikujem za njegove odgovore.
Ovaj OK mnogo sta nije ovde vezano za temu ali ste I vi mnogo skretali od teme pa ajd da I meni progledate kroz prste dakle:

Na moje pitanje koliki je svemir Zaraza mi je odgovorio da je oko 15 milijardi svet.god. sto je verovatno cuo ili procitao da je to neka grupica naucnika utvrdila I shvatio zdravo za gotovo jer verovatno da su oni utvdili da je ta cifra oko 10 milijardi on bi mi isto rekao da su 10 I tako dalje. Pa opet I da se slozimo sa tim da je toliko, sledi logicno pitanje sta se nalazi na tom kraju? Neka nevidljiva membrana mozda? Pa opet sledece logicno pitanje I ma kakav da je kraj to je ujedno I pocetak neceg novog I tako u krug.
Znaci meni ovo lici na nagadjanje a ne na dokazivanje a ovaj tvoj odgovor lici na odgovor c1k4_ml3kc3 u smislu koliko si ga dokazao.

Na drugo pitanje da li postoji bog Zaraza je odgovorio mozda I kako to nije vezano za temu.
Odgovor je nikakav mislim sta znaci to “mozda” a I ono malopre za svemir nije bilo vezano za temu pa to nisi napomenuo. Smarao bi te sa jos nekim pitanjima da si se izjasnio ali si mi ovako uskratio zadovoljstvo.

Na trece si rekao da nije nuzno da se tela raspadnu za par nedelja! Mozda sam ja pogresio jer sam smatrao da si u to upucen pa verovatno ne znas da ta tela nisu ni preparirana ni balsamovana niti su zaledjena posto si pomenuo temperaturu a vlaznost po pitanju NEraspadanja nema bas nikakve veze a to sto nisu pod zemljom ne treba ni da objasnjavam jer kad organizam prestane da dise I srce prestane da kuca verovatno I sam znas sta se desava sa celijama itd. nisi toliko glup.
Pa posto nisu ni zaledjena ni balsamovana ni preparirana bas me cudi da to tebe uopste ne cudi, da nisi presao u vernike mozda, pa cekaj de zadene nauku majku mu?

Za ovo u vezi sunca rotiranja planeta ja sam hteo da mi se odgovori sa vase strane a ne da mi neko kaze procitaj tu I tu o tome I tome to sam mogao I sam da uradim ali ja pitam sada vec konkretno Zarazu da mi to ukratko objasni, nemora u 100 strana bicu zadovoljan I sa jednom ili bar na jedno pitanje: DOKAZI mi sto se planeta zemlja (dobro da ove budale astronomi nisu I zemlju izbacili sa spiska planeta) okrece u ovom smeru a ne na primer u kontra smeru !?
Nemoj pogresno da me shvatis ako sam te pitao par pitanja u vezi boga itd. da smatram da je bozja sila umesala prste u to ili u bilo sta drugo cisto me zanima vas stav I vase razmisljanje povodom nekih neobjasnjivih pojava.

O razumu I svesti nista, dobro dobro!

Isto sam pitao sta to dokazuje astronomija a I zanima me na cemu se ona zasniva?

Nije mi jasno zasto smatrate da ljude koji dostignu nivo razvoja svesti koji vi nazivate paranormalnim uopste zanima novac I ta nagrada od million dolara!?
Eno ga I onaj ruski matematicar resio covek jedan od najvecih matematickih problema pa ga zabole ni manje ni vise nego za bas 1000000 dolara. Vi mozda ne shvatate da ga je covek resio zbog sebe I da mu je to najvece zadovoljstvo. Mislim sta reci e? Svaka cast.

Sve u svemu nikakvi odgovori, doduse jeste da nije vezano za temu ali ipak…

ereht tuo morf ma I
 
0

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...29.08.2006. u 08:30 - pre 214 meseci
A kakve veze ima matematika sa nagradom za dokazivanje paranormalnih pojava od 1 mil. dolara?
Heheh svi ti šarlatani pošteni pa nikad ne bi uzeli milionče a usluge "proricanja" naplaćuju.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...29.08.2006. u 10:56 - pre 214 meseci
Citat:
ar nogard:
Na moje pitanje koliki je svemir Zaraza mi je odgovorio da je oko 15 milijardi svet.god. sto je verovatno cuo ili procitao da je to neka grupica naucnika utvrdila I shvatio zdravo za gotovo jer verovatno da su oni utvdili da je ta cifra oko 10 milijardi on bi mi isto rekao da su 10 I tako dalje.

pa sad, ti mozes, a i ne moras da verujes u to, a ja se nisam dobro izrazio, u pitanju je svemir koji smo na neki nacin 'videli', a sva je prilika da je ta velicina priblizna nekoj konacnoj....

Citat:

Pa opet I da se slozimo sa tim da je toliko, sledi logicno pitanje sta se nalazi na tom kraju? Neka nevidljiva membrana mozda?


bice smesno, ali odgovor je najverovatnije - da, ali kraja nema, iako postoji granica.
kada predjes preko granice, stvorices dodatni deo svemira, samo za tebe.

Citat:

Na drugo pitanje da li postoji bog Zaraza je odgovorio mozda I kako to nije vezano za temu.
Odgovor je nikakav mislim sta znaci to “mozda” a I ono malopre za svemir nije bilo vezano za temu pa to nisi napomenuo. Smarao bi te sa jos nekim pitanjima da si se izjasnio ali si mi ovako uskratio zadovoljstvo.


mozda sam rekao jedino zbog trenutka stvaranja i onoga sto u tome ne razumemo.
visa sila, ili tvorac jedino u tom trenutku i moze da postoji, ali istog trenutka kada su se stvorili prvi fizicki zakoni, taj bog je nestao.

Citat:

Na trece si rekao da nije nuzno da se tela raspadnu za par nedelja! Mozda sam ja pogresio jer sam smatrao da si u to upucen pa verovatno ne znas da ta tela nisu ni preparirana ni balsamovana niti su zaledjena posto si pomenuo temperaturu a vlaznost po pitanju NEraspadanja nema bas nikakve veze a to sto nisu pod zemljom ne treba ni da objasnjavam jer kad organizam prestane da dise I srce prestane da kuca verovatno I sam znas sta se desava sa celijama itd. nisi toliko glup.
Pa posto nisu ni zaledjena ni balsamovana ni preparirana bas me cudi da to tebe uopste ne cudi, da nisi presao u vernike mozda, pa cekaj de zadene nauku majku mu?



vlaznost i te kako utice na raspadanje tela, ili bolje reci suvoca - sto suvlji vazduh, veca je verovatnoca da ce se telo mumificirati.
takodje i dubina na kojoj je nesto zakopano ima veliki uticaj, ili u ovom slucaju izlozenost tela vazduhu.


Citat:

Za ovo u vezi sunca rotiranja planeta ja sam hteo da mi se odgovori sa vase strane a ne da mi neko kaze procitaj tu I tu o tome I tome to sam mogao I sam da uradim ali ja pitam sada vec konkretno Zarazu da mi to ukratko objasni, nemora u 100 strana bicu zadovoljan I sa jednom ili bar na jedno pitanje: DOKAZI mi

napisao sam ti da citas jer me stvarno mrzi da objasnjavam takve stvari, a one nisu tako zakucaste kao sto su pojave u astrologiji...
ukratko, rotacija celog naseg sistema, sunca i planeta vodi poreklo rotacija medjuzvezdanog gasa. Naravno nije tako jednostavno i prosto, ali je sasvim lepo objasnjeno u literaturi.


Citat:

dobro da ove budale astronomi nisu I zemlju izbacili sa spiska planeta)

zasto bi izbacivali planetu zemlju sa spiska planeta?

Citat:

Nije mi jasno zasto smatrate da ljude koji dostignu nivo razvoja svesti koji vi nazivate paranormalnim uopste zanima novac I ta nagrada od million dolara!?

zato sto su lazovi i prevaranti.
te pare mogu da daju u dobrotvorne svrhe.

sem toga, ovde se ne radi o astronomiji, vec o astrologiji.
neces dokazati astrologiju, tako sto ces me pitati koje boje je led na Evropi, i uhvatiti me u neznjanju....

 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.229.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...29.08.2006. u 11:31 - pre 214 meseci
Citat:
ar nogard:


Nije mi jasno zasto smatrate da ljude koji dostignu nivo razvoja svesti koji vi nazivate paranormalnim uopste zanima novac I ta nagrada od million dolara!?








Novac ih ne zanima, pogotovo 1 mil. ali ih zanima da naplate predvidjanja lakovernim klijentima od 200-300 evra .right :).
Jel poznajes nekoga ko je dostigao visi nivo svesti ?.
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...29.08.2006. u 11:47 - pre 214 meseci
Da znaju ikoga u Srbiji ko je imalo blizu tom visem stupnju svesti, oni bi rekli : "e taj i taj ce da vam dokaze da astrologija nije glupost".
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.187.216.0



+7173 Profil

icon Re: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...29.08.2006. u 11:49 - pre 214 meseci
Ova tema je zrela za lock.

Branioci astrolgoije je brane tako sto postavljaju kontra pitanja.. tipican nacin odbrane ubedjenja.

Kad naucite da vodite argumentovanu diskusiju, procitate knjige iz obaveznog obrazovanja o tome sta je to nauka, naucni metod, eksperiment i sl... onda se vratite da diskutijete o tome kako je astrologija nauka.

Dovidjenja.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: [Istraživanje]: Naučna studija kaže horoskopi su čista glupost ...
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 47929 | Odgovora: 192 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.