Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara

elitemadzone.org :: MadZone :: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 34344 | Odgovora: 141 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 13:52 - pre 147 meseci
ja sam tvoj post iskoristio samo kao inicijalnu kapislu za moj, vezivajuci se za reci da vozac hitne pomoci zna da zloupotrebi rotaciju, kao i to da im se sklanjas zbog sopstvene bezbednosti.

da bih porucio da oni spasavaju zivote, nevezano za minorni broj slucajeva kada ne koriste rotaciju kako treba.
da im se treba efikasno sklanjati radi humane funkcije koju vrse i opsteg dobra.

u odnosu na 3xA8 koji se mnogo efikasnije probijaju groz guzvu.
koji ne spasavaju zivote, nevezano za broj slucajeva kada ne koriste rotaciju kako je propisano zakonom.

inace na temu uzicke, secam se kada sam bio klinac pa iz pravca uzicke ili bulevara mira ide kolona zvanicnika pod pratnjom, sa sve paradnim motoristima supa, najcesce strane delegacije u poseti sfrj, pa to je bio prvoklasni dozivljaj za nas klince, a sam dogadjaj bi prosao u atmosferi postovanja i osmeha. a ne kao danas mrznje...
 
Odgovor na temu

Dejan Krsticc

Član broj: 299159
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 15:54 - pre 147 meseci
Gospodo,
kada vidim hitnu pomoc,sklanjam se glavom bez obzira,isto tako kada su i vatrogasci u pitanju...Ali kada mi se priblizi kolona vozila,koja voz neko g...o od coveka,i pritom mi se dere kroz prozor i tera me da napravim cudo i ugrozim ostale ucesnike NE SKLANJAM SE!Pa bilo sta bilo....Ako nista drugo neka mi daju narukvicu kao i ostalima pa da se baskarim po kuci ali da se sklonim takvim idiotima nikad......Takav sam i to je to.Pa zamislite kako bi ova rasparava bila glupa da to nije cesto.Rekli bi svi,koja si budala nisi se sklonio,a vidite to je jako ucestalo i misljenja su razlicita.....Znaci da PRETERUJU I DA SU BAHATI,da nisu svi biste rekli da nisam normalan sto se nisam sklonio...
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 16:39 - pre 147 meseci
Prvo sto treba da znate, da automobili koji imaju blinkere kod haube i NEMAJU policijske tablice, vam ne mogu nista, i njime ne trebate da se sklanjate, jer NISU pod pratnjom, nego samo bahati politicari i biznismeni.( a cesto samo njihovi vozaci)

Vozilo pod pratnjom ima ispred sebe, sluzbena policijska, sa M tablicama i pravim rotacijama.

Ja ove biznismene ne j* ni 2%, ne sklanjam im se i kada mi nesto kazu napusavam ih k* i pitam gde vam je policijska pratnja, i da cu ja da zovem miliciju, pa da vidimo da li imaju pravo i ako nemaju pravo nek mi naplate bilo koju kaznu. Posle ovoga se smire.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 18:11 - pre 147 meseci
Citat:
nnn: Prvo sto treba da znate, da automobili koji imaju blinkere kod haube i NEMAJU policijske tablice, vam ne mogu nista, i njime ne trebate da se sklanjate, jer NISU pod pratnjom, nego samo bahati politicari i biznismeni.( a cesto samo njihovi vozaci)

Vozilo pod pratnjom ima ispred sebe, sluzbena policijska, sa M tablicama i pravim rotacijama.

Ja ove biznismene ne j* ni 2%, ne sklanjam im se i kada mi nesto kazu napusavam ih k* i pitam gde vam je policijska pratnja, i da cu ja da zovem miliciju, pa da vidimo da li imaju pravo i ako nemaju pravo nek mi naplate bilo koju kaznu. Posle ovoga se smire.

Sta reeeci! Bravo frajeru! Samo tako! :)))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 18:22 - pre 147 meseci
Naravno miliciji, hitnoj pomoci, vatrogascima, se sklanjam sa puta normalno.. :)
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 18:33 - pre 147 meseci
Citat:
Dejan Krsticc: Gospodo,
kada vidim hitnu pomoc,sklanjam se glavom bez obzira,isto tako kada su i vatrogasci u pitanju...Ali kada mi se priblizi kolona vozila,koja voz neko g...o od coveka,i pritom mi se dere kroz prozor i tera me da napravim cudo i ugrozim ostale ucesnike NE SKLANJAM SE!Pa bilo sta bilo....Ako nista drugo neka mi daju narukvicu kao i ostalima pa da se baskarim po kuci ali da se sklonim takvim idiotima nikad......Takav sam i to je to.Pa zamislite kako bi ova rasparava bila glupa da to nije cesto.Rekli bi svi,koja si budala nisi se sklonio,a vidite to je jako ucestalo i misljenja su razlicita.....Znaci da PRETERUJU I DA SU BAHATI,da nisu svi biste rekli da nisam normalan sto se nisam sklonio...

dakle zbog ličnog animoziteta prema političarima na kratko suspenduješ zakone?
interesantno.
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara14.02.2012. u 23:44 - pre 147 meseci
@Wi-FI
Citat:
Pa i jeste ispravno... Sta kauboj radi u traci suprotnog smera u dvosmernoj ulici, dok druga 2 vozila voze normalno, svojom trakom?! Gde da se skloni?
Ja bih stao i sisao s motora, pa nek' vidi sta ce...


Taj "kauboj" ne ide skroz trakom za suprotan smer(ako imaju samo 2 sabracajne trake), vec sa pola vozila, bas zbog toga da bi se oni koji mu idu u susret sklonili sa strane. Tako se obezbedjuje po pravilu kolona pod pratnjom, na putu gde je dobra preglednost. Naravno da nece u nepreglednoj krivi tako voziti. Mozes se malo i raspitati u vezi toga pa ce ti neke stvari biti jasnije. Nije to bahatost, kako izgleda na prvi pogled.
Eh, da, u pravu si za ogranicenje, ne vazi za takvu kolonu vozila.

@jnk
Covece ti sa takvim (NE)poznavanjem saobracajnih propisa vozis motor? Neka ti je Bog na pomoci...@Sceka ti je objasnio sve,nema se sta dodati, a tvoje je samo da se malo bolje upoznas sa pravima i obavezama ucesnika u saobracaju.

Citat:
A ja se pitam gde oni to žure konstantno? U 4 popodne ih je pun centar jer tada završavaju s poslom pa ne vidim čemu tenzija da pod rotacijama trče kući, lako će podgrejati ručak.

Ne zuri se njima nigde al jednostavno vozila pod pratnjom ne smeju da upadaju u guzvu niti da dozvole da ih drugi ucesnici u saobracaju usporavaju. Inace nigde ne idu ispod 80Km/h, bez obzira da li naseljeno mesto ili ne.To znam iz iskustva, iz nekad davno pratnje jednog tadasnjeg ministra.


@Dejan Krsticc
Ti mnogo gledas filmove i slusas price mangupa iz kraja, ne ide to tako...ako ti se nekad desi da imas vrlo neprijatan dan koji je proistekao iz toga da si bio mangup pa se nisi sklonio koloni pod pratnjom,garantujem ti da ces pamtiti taj dan do kraja zivota, a ti se samo junaci...

@nnn
I tebi se moze desiti vrlo lako da imas jedan veoma neprijatan dan u svom zivotu...
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 01:55 - pre 147 meseci
Pa u Uzickoj bas i nema nepreglednih krivina, a i nema bas svuda mesta da se (auto) skloni...motor i nekako, otud verovatno i ku*cenje
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 06:38 - pre 147 meseci
Ti naravno, kao običan vozač koji ide u Maxi da kupi mleko jer ga žena naterala

A sta ce mo ako zena ne doceka muza jer je imao saobracajku i poginuo.ZBOG,NIJE SE SKLONIO.
Neki put nije ni dovoljno zapoceti proces sklanjanja i oslobadjanja dela svoje trake,jer on sve vreme
kidise sa cimanjem njegovog vozila na tebe.
Mislim de je veliki propust u zakonu sto nisu ubacili tenk koji ide ispred i sve rasciscava.
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
..a.nt.ngn2.ppp.infoweb.ne.jp.



+39 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 13:27 - pre 147 meseci
Posle citanja ove teme i ostalih slicnih na madzone-u dolazim do zakljucka da bi redom trebalo ponistiti apsolutno sve vozacke dozvole u Srbiji, poslati sve vlasnike istih na ponovno pologanje + intervju (slobodne forme) + pregled postova na razlicitim forumima koje je ta osoba postavila...
Nema potrebe da idu cak i svi odjednom - neka idu grupe od po 10 000 vozaca - po serijskom broju npr + oni kojiima dospeva zamena vozacke dozvole...
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 14:16 - pre 147 meseci
Citat:
skymobile:
@nnn
I tebi se moze desiti vrlo lako da imas jedan veoma neprijatan dan u svom zivotu...


Taj dan bi voleo da vidim. Opet kazem postoji velika razlika izmedju vozila pod pratnjom i vozila koje voze istripovani majmuni koji su kupili crne audie, i stavili blinkere.

Pre par meseci sam imao jedno cukanje sa kamionom, i izlazi lik iz audia koji ima blinkere i daje mi vizit kartu da ga zovem kao svedoka ako treba. Gospodin direktor, jedne privatne firme.

I sada tim ljudima treba da se sklanjam?
 
Odgovor na temu

Dejan Krsticc

Član broj: 299159
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 18:17 - pre 147 meseci
Ikljucujem se iz ovog foruma.Iskreno sam mislio da ima vise slobodarskih dusa-Mislio sam da ce me mnogi podrzati jer to sto rade je krajnje nekorektno i lici na izivljavanje!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 18:35 - pre 147 meseci
Citat:
Dejan Krsticc: Ikljucujem se iz ovog foruma.Iskreno sam mislio da ima vise slobodarskih dusa-Mislio sam da ce me mnogi podrzati jer to sto rade je krajnje nekorektno i lici na izivljavanje!

Da se podrzi tvoje, sta? Osiono frajerisanje u saobracaju i razmisljanju?! Ja nekako ne mogu, a evo - trudim se!!! Ipak ne mogu, mozda ce neko moci, ne napustaj temu! :)

Slobodarska dusa = mangupisanje i nepostovanje zakona? Nece da moze da je to bas to. Slobodarska dusa je nesto sasvim drugo! Ma ok, cao!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 18:59 - pre 147 meseci
hoće da kaže "slobodarska duša koja mrzi Tadića, Šutanovca & crew".
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 19:12 - pre 147 meseci
Citat:
nnn: Taj dan bi voleo da vidim. Opet kazem postoji velika razlika izmedju vozila pod pratnjom i vozila koje voze istripovani majmuni koji su kupili crne audie, i stavili blinkere.

Pre par meseci sam imao jedno cukanje sa kamionom, i izlazi lik iz audia koji ima blinkere i daje mi vizit kartu da ga zovem kao svedoka ako treba. Gospodin direktor, jedne privatne firme.

I sada tim ljudima treba da se sklanjam?

Hm, pa lako je na forumu biti JUNACINA, daj Boze da nikad ne dodjes u ovu situaciju, tu koju bi voleo da vidis...
Mesas babe i zabe, to da li ces se skloniti nekom direktoru u crnom Audi-u je tvoja stvar i stvar tvoje dobre volje ili cega vec, a KOLONI VOZILA POD PRATNJOM se MORAS skloniti po ZAKONU. Samim "kuliranjem" njihovih upozorenja da se sklonis, cinis krivicno delo covece, ja ne znam kako to ne shvatas? Ja ti nista gore napisano nisam naveo iz neke zle namere, vec da ti pojasnim neke stvari ukoliko nisi znao, a ti ako hoces mozes da uzmes i konopac pa da se obesis, tvoj zivot-tvoja stvar, samo pazi da svojim nepostovanjem zakona ne dovedes nekog drugog u opasnost.

Citat:
Dejan Krsticc: Ikljucujem se iz ovog foruma.Iskreno sam mislio da ima vise slobodarskih dusa-Mislio sam da ce me mnogi podrzati jer to sto rade je krajnje nekorektno i lici na izivljavanje!


Hm, pa ti si se i uclanio samo da bi nam ispricao kako si kur[evit? S godinama ces skontati da nije sve tako kako se tebi cini, polako, samo dok porastes...
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 19:34 - pre 147 meseci
Ja nisam napisao da se ne sklanjam koloni vozila POD PRATNJOM.

Ne sklanjam se kada vidim besan auto sa normalnim tablicama i rotacijom. A takvih po Beogradu ima pun k*
Isto vazi i za one iz privatnih obezbedjenja sto imaju rotacije sa buvljaka. Ti imaju isto pravo u saobracaju kao bilo ko drugi.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 19:50 - pre 147 meseci
Citat:
nnn: Ja nisam napisao da se ne sklanjam koloni vozila POD PRATNJOM.

Ne sklanjam se kada vidim besan auto sa normalnim tablicama i rotacijom. A takvih po Beogradu ima pun k*
Isto vazi i za one iz privatnih obezbedjenja sto imaju rotacije sa buvljaka. Ti imaju isto pravo u saobracaju kao bilo ko drugi.

A ti tacno znas, sa stoprocentnom sigurnoscu mozes da procenis ko ima prava rotaciona svetla a ko nema?! :) Smesno! Znas li ti kolika je kazna za nezakonito posedovanje i koriscenje plavih rotacionih svetlosnih znakova?! Znas li uopste da je to regulisano zakonom, to ko i kako i kada moze da koristi zvucne i sverlosne znake i pomagala raznih vrsta?! Dzaba, ti se grcevito branis trazeci osnovu u nebulozama, odnosno, grcevito branis svoje mangupsko ponasanje pricom bez osnova. Svasta!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara15.02.2012. u 22:32 - pre 147 meseci
skymobile: ti si vozac crnih limuzina? Nauci me propisu da ne zivim u zabludi, napravi dobro delo a ne takvim tonom jer to moze biti kontra produktivno, sledeci put se mozda jos vise zainatim.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara16.02.2012. u 12:06 - pre 147 meseci
Citat:
jnk: skymobile: ti si vozac crnih limuzina? Nauci me propisu da ne zivim u zabludi, napravi dobro delo a ne takvim tonom jer to moze biti kontra produktivno, sledeci put se mozda jos vise zainatim.

Ma neee, bez obzira sta ti ko rekao zainati se u svakom slucaju! I budi drcan, sto drcniji to bolje. Na*^$@##$$ im se %^&&$%$, pa im ^&*&^%$ 100 im &^&$$# dabogda im se @#$$%$#$%^!!! Eto, to im sve u facu saspi, majku im @#$%^#$%& u *^%@^ nenormalnu, bre!

Pa javi kako su prosli, bezobraznici jedni, monstrumi neopevani...!!! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara16.02.2012. u 12:16 - pre 147 meseci
Citat:
nnn:
Vozilo pod pratnjom ima ispred sebe, sluzbena policijska, sa M tablicama i pravim rotacijama.

Ja ove biznismene ne j* ni 2%, ne sklanjam im se i kada mi nesto kazu napusavam ih k* i pitam gde vam je policijska pratnja, i da cu ja da zovem miliciju, pa da vidimo da li imaju pravo i ako nemaju pravo nek mi naplate bilo koju kaznu. Posle ovoga se smire.

Hmmm... Biće da nisi čitao ZOBS, evo šta on kaže:


25. Vozila pod pratnjom
Član 106.
Vozilo pod pratnjom je vozilo kome je dodeljena pratnja vozila policije,
Bezbednosno-informativne agencije, Vojske Srbije, odnosno Vojno-bezbednosne
agencije, kada daju posebne zvučne i svetlosne znake. Kao vozilo pod pratnjom
smatra se i samo vozilo policije, Vojske Srbije, Bezbednosno-informativne agencije i
Vojno-bezbednosne agencije, kada daje posebne zvučne i svetlosne znake.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 34344 | Odgovora: 141 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.