Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara

elitemadzone.org :: MadZone :: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34694 | Odgovora: 141 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Agent Smit
Boris Roža
Beograd, Srbija

Član broj: 158582
Poruke: 221
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 17:20 - pre 187 meseci
Jutros putujući na posao u Nemanjinoj ulici u Beogradu, sasvim slucajno sam stao svojim autom pored kolone od 2,3 vozila pod pratnjom koji su stajali na semaforu. U tom momentu sam u retrovizoru video da lik iz crnog zatamnjenog Audija maše onom svojom milicijskom palicom sa znakom STOP. Stajali smo na semaforu minut-dva. U momentu kad se upalilo zeleno, oni su krenuli pored mene, a ja sam čekao da autobus ispred mene krene. Kad je poslednji Audi iz njihove kolone prolazio, vozač je približio auto tik uz moj, a lik sa njegovog suvozačkog mesta je onom istom svojom palicom udario u moje staklo na zadnjem bočnom sedištu, koje se u istom momentu raspalo u sitne komade. Vozila su nastavila uz Nemanjinu i ušla u Vladu Srbije. Ostao sam na semaforu, zapanjen. Pošto je prasak bio dobar, u prvom momentu sam mislio da mi je retrovizorom zakačio auto. Kad sam se okrenuo video sam šta se desilo.
Otišao sam posle toga da mi zamene staklo i sa tim se zamajavao ceo dan. Inače, na zadnjem sedištu mi je stolica od deteta, baš sa te strane koju je dotični slupao, sva sreća pa sam klinca ostavio 5 minuta pre toga u vrtiću.
Posle su mi predlagali da zovem novinare, miliciju, ali naravno da do toga nije došlo, jer gospoda verovatno imaju veće i jače veze od mene, a i ne želim s njima da se konfrontiram. Ne mogu da verujem dokle je to došlo, i ako dotične gorile misle da je super da idu po gradu i razbijaju ljudima stakla, nek im je na čast. Samo sam hteo da o ovome ljudi znaju, pa makar i par njih...Šta oni misle, da su Bogovi? A baš me zanima kako bi reagovala javnost da se neka od ovakvih priča pojavi u medijima....
Pošto cenim ES, prvo sam ovo izneo ovde, jer na druge forume ni ne idem...naravno u cilju da za ovo čuje što više ljudi, svestan da se u Srbiji ništa i nikad neće promeniti..pa šta da mi je dete bilo u tom sedištu do prozora..da li bi ga i onda razbili???
Poz
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 17:49 - pre 187 meseci
u jbte...trebao si to prijaviti...i reci ako si skontao,u cijoj pratnji je bio [trebao si i reg broj zapisati]
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
*.static.ikomline.net.



+120 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 17:49 - pre 187 meseci
trebao si da ostanes kod semafora, izadjes iz vozila i zoves policiju/samo kazes incident,vladino vozilo i dolaze za 2 min. i novinare/ i oni bi bilu tu za par minura, *(djabe im i vece i jace veze)
jesi li zapamtio kojim slucajem brojeve audija ?
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 17:53 - pre 187 meseci
Ooooo stoke... Pa treba samo zvati novinare i ništa drugo! Očigledno je da je budala iz fensi auta namerno razbila prozor (ili je ćorava, u šta sumnjam).
Ne idemo mi u EU, već u septičku jamu, ovo je sramota... Zaista si trebao zapisati reg., uhvatiti par slika sa mobilnim telefonom i pozvati policiju...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 17:55 - pre 187 meseci
Naravno da se nista nece promeniti kad oni koji su osteceni "nece da se konfrontiraju". Izvini, ali sta ti, zapravo, zelis? Neko te je povredio, znas kome treba da se zalis (policiji), ali to ne radis, pa onda dodjes na forum da se jadas kako si povredjen... Zali se gde treba, ili se ne zali...
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
91.150.97.*



+4 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 18:31 - pre 187 meseci
Potpuno te razumem u vezi svega što si naveo da te je odvratilo od obraćanja novinarima ali molim te, pomisli samo na jednu stvar: ako ti ne reaguješ sutra će nekome drugom lomiti stakla ili nešto gore. A ovo u prevodu znači: da je neko juče reagovao kada su mu lomili stakla danas bi bilo daleko manje šansi da se i tebi to dogodi.

A za dete na zadnjem sedištu... strašno je šta je moglo da mu se desi!
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

Crveni011
ETF Beograd
Telekomunikacije i informacione
tehnologije
Beograd

Crveni011
Član broj: 197943
Poruke: 17
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 18:42 - pre 187 meseci
Ne verujem da je gorila namerno razbila prozor, verovatno covek nije gledao pa zamahnuo palicom. Ok su to momci samo rade malo "nestandardan" posao pa se tako i ponasaju... A koliko ja znam, stakla se na kolima lome u sitne delove bas zbog prevencije povreda prilikom loma tako da detetu verovatno ne bi bilo nista. Da se meni tako nesto desilo ja bih stao i sacekao policiju a verovatno bi se sjatilo par patrola zato sto ako se u Nemanjinoj ulici zaustave kola, guzva nastane u roku od 30 sekundi. Pozdrav
Volimo te, otadzbino nasa. Ali sjasi malo, zivota ti!:)
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
212.200.65.*



+679 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 18:54 - pre 187 meseci
Citat:
verovatno covek nije gledao pa zamahnuo palicom

Pa prolazili su tik uz kola, i u tom slučaju je veoma opasno mlatarati i golom rukom k'o blesav, a ne još sa onim stop znakom...
Veoma je moguće biti uljudan, pažljiv i siguran koliko god da je bitan brz prolazak VIP-a kroz grad - jednostavno, u pitanju je čista bahatost, bez obzira da li je bilo namerno ili ne.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

vinovnik
south side

Član broj: 52870
Poruke: 55
*.vdial.verat.net.



+8 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:34 - pre 187 meseci
Koo nas se za takvu prepotentnu, bahatu i po pravilu neobrazovanu covekoliku pojavu kaze: "cepanka". Ne vredi da sada gubis zivce oko toga, dovoljno te je vec kostalo.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.78.*



+35 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:37 - pre 187 meseci
Stoka bezrepa, kao i onaj kog su vozili, verovatno.


Citat:
Ne idemo mi u EU, već u septičku jamu, ovo je sramota


Ma vec smo mi u septickoj jami dugo, samo se pravimo da ne osetimo smrad.

U svakom slucaju, ovo treba dojaviti novinarima.
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:40 - pre 187 meseci
jesi siguran da im nisi usao u putanju kretanja? mislim,ne opravdavam taj postupak nikako,ali oni obicno idu u formaciji dva auta sa strane(u desnoj traci,jedno ispred,jedno iza) a 'glavno' auto u sredini izmedju njih u lijevoj traci?
i btw,ne znam zasto nisi zvao policiju?
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:41 - pre 187 meseci
Ovdje u CG se ponasaju isto, cistac(prvi auto) pici magistralom po sred puta pa mu se ti sklanjaj... salju drzavna vozila za svoje qrve itd. ali jbg narod je stoka pa cuti i trpi.
 
Odgovor na temu

zmau
Dragan Jovanović
programer
Šabac

Član broj: 80834
Poruke: 290
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:42 - pre 187 meseci
Ama nego šta ćeš nego da ga prijaviš! To je tvoja građanska dužnost (bez trunke ironije), i ti tu tužbu duguješ svima nama potencijalnim žrtvama bahatosti.
I mislim da nije frka ako nisi zapamtio registarski broj auta, jer takvih vozila nema baš mnogo, i, ako neko hoće to da uradi, neće mu biti problem da ukapira ko je u to vreme mogao biti na tom mestu. Ostaje još jedna dosta bitna stvar - svedoci. Ja sam pre par godina popio batine od murije i tužba mi je propala baš iz razloga što sam bio sam, a bilo je jedan ujutru i verovatno nas niko nije video. Osim samih pandura (njih 7-8), a oni naravno nisu hteli da svedoče protiv kolege. Ako tvoja priča dospe u medije, postoje realne šanse da se javi neko ko je bio na licu mesta.
Još jedna bitna stvar : stekao sam utisak da je stvarno moguće isterati takvu priču do kraja i da sam ja pao upravo na nedostatku dokaza.

it works on my machine
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:43 - pre 187 meseci
Zasto nije zvao policiju?! Zato sto su i vozila u drzavnoj pratnji fakticki vozila policije, a s njima se ne valja konfrontirati u pravno nesredjenoj drzavi. Bude poslije da si pokusao ubistvo i par godinica zatvora...mogu da ti namjeste sta god pozele. Doduse to kod vas u Srbiji i nije toliko izrazeno kao ovdje u CG.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 19:43 - pre 187 meseci
Citat:
zmau: Ama nego šta ćeš nego da ga prijaviš! To je tvoja građanska dužnost (bez trunke ironije), i ti tu tužbu duguješ svima nama potencijalnim žrtvama bahatosti.
I mislim da nije frka ako nisi zapamtio registarski broj auta, jer takvih vozila nema baš mnogo, i, ako neko hoće to da uradi, neće mu biti problem da ukapira ko je u to vreme mogao biti na tom mestu. Ostaje još jedna dosta bitna stvar - svedoci. Ja sam pre par godina popio batine od murije i tužba mi je propala baš iz razloga što sam bio sam, a bilo je jedan ujutru i verovatno nas niko nije video. Osim samih pandura (njih 7-8), a oni naravno nisu hteli da svedoče protiv kolege. Ako tvoja priča dospe u medije, postoje realne šanse da se javi neko ko je bio na licu mesta.
Još jedna bitna stvar : stekao sam utisak da je stvarno moguće isterati takvu priču do kraja i da sam ja pao upravo na nedostatku dokaza.


E o tome ti i pricam, nisu ni oni blesavi.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 20:17 - pre 187 meseci
Hmmm, pa kako slucajno da stanes pored tih vozila? Mislim, vidis da su vozila pod pratnjom, i ti stajes pored njih!? Jesi li siguran da taj sto je mahao palicom nije mahao tebi? Sta treba da pomisli obezbedjenje u tim vozilima kada si ti stao pored njih? I kako da reaguje? Da ti mase u znak pozdrava? Zasto nisi pozvao i sacekao policiju, ako mislis da si ostecen? Sigurno je bilo svedoka, koji bi potvrdili tvoju pricu...
 
Odgovor na temu

GEAR1902

Član broj: 197794
Poruke: 26
77.46.201.*



Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 20:42 - pre 187 meseci
Citat:
vilil1: Hmmm, pa kako slucajno da stanes pored tih vozila? Mislim, vidis da su vozila pod pratnjom, i ti stajes pored njih!? Jesi li siguran da taj sto je mahao palicom nije mahao tebi? Sta treba da pomisli obezbedjenje u tim vozilima kada si ti stao pored njih? I kako da reaguje? Da ti mase u znak pozdrava? Zasto nisi pozvao i sacekao policiju, ako mislis da si ostecen? Sigurno je bilo svedoka, koji bi potvrdili tvoju pricu...

pa jer sad treba da svi bezimo na 3 km od kolone zamo zato sto voze nekog baju...sutra ima da izvuce pistolj samo zato sto se covek slucajno nasao na licu mesta....novinare bih ja tu odmah a i policiju...bogami platili bi oni meni to staklo debelo...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
207.59.110.*



+6455 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 20:45 - pre 187 meseci
Stvarno ne razumem zašto nisi zvao policiju i novinare?

Na kraju krajeva šta ti može policija uraditi? Pa neće te sigurno niko oterati u gulag, a ako bi videli da su i novinari na licu mesta ne bi im palo na pamet da te bilo ko zastrašuje (samo bi sebi napravili još veće s*****) ... A neki novinar sa B92 bi ovakvu priču voleo više nego leba da jede... A pošto nisi prijavio ništa policiji (što je stvarno pederski sa tvoje strane), ne znam šta sad sereš ovde? Tražiš neke simpatije ili šta? Trebali su još da te skinu i naguze tamo na sred Nemanjine, možda bi tad skupio hrabrosti pa preduzeo nešto po tom pitanju...

 
Odgovor na temu

Agent Smit
Boris Roža
Beograd, Srbija

Član broj: 158582
Poruke: 221
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 21:19 - pre 187 meseci
Pa super, još da počnu i da guze po ulici i strava..ne, nego na kraju da se svi skinemo da nas naguze...kažem, nailazio sam uzbrdo, oni su stajali u levoj traci, vozilo sa mudonjom verovatno napred, a ovo u pratnji iza njega, znači 2 vozila..to je verovatno neki ministar...ne verujem da je neka strana delegacija...uostalom nije ni bitno, ja sam naletao na njih i video da ima prostora u desnoj traci - stvarno ne razumem šta sam tu pogrešno uradio, šta treba u zemlju da propadnem???
A kakve ima vajde da zovem pandure???Kad su i oni panduri, nisu kuvari sigurno...uostalom sigurno bi izmislili da sam im ušao u putanju i sl. prekršaj...a šta pandur bi otišao do zgrade vlade po njih??pa pojeli bi i mene i njega...
a ovde sam napisao jer sam se osećao ko g***no, pa eto da podelim s nekim..
Uostalom, u pravu je neko, stvar treba zaboraviti i gledati svoja posla, povući se u mišju rupu,a oni nek vode glavnu reč.
Jedno je sigurno, moj glas su izgubili ubuduće...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara27.11.2008. u 21:34 - pre 187 meseci
Citat:
Agent Smit
A kakve ima vajde da zovem pandure???


Mnogo vece nego da posle ne-cinjenja nicega dodjes i ispovedas se na forumu :)

Dokle god ljudi razmisljaju ovako, nece ni moci da bude bolje po tom pitanju.

Citat:

Jedno je sigurno, moj glas su izgubili ubuduće...


Ko je izgubio glas? Vozaci kola iz pratnje? Pa ta ekipa je ista bez obzira ko je na vlasti a cenim da je stil voznje kojekakvih "VIP-ova" zajednicki za sve politicke partije, tako da tvoj "glas" nece pomoci ni malo, osim ako ne upotrebis pravi glas i prijavis stoku kada treba.

Citat:

Uostalom, u pravu je neko, stvar treba zaboraviti i gledati svoja posla, povući se u mišju rupu,a oni nek vode glavnu reč.


Pricas o sebi?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Bahatost ljudi u vozilima u pratnji naših političara

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34694 | Odgovora: 141 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.