Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 272248 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.01.2009. u 18:27 - pre 186 meseci
Citat:
Svaka cast, e tako se to radi, to je dokaz. Covjek lijepo naveo sve relevantne informacije i izvore, a ne kao neki sto daju link ka nekom zamrljanom filmu za koga se ne zna ni ko ga je tu postavio.


Dao sam direktan link sa CNN-ovog sajta. Cinjenica je da nemas hrabrosti da sam istrazis.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
91.148.76.*



+968 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.01.2009. u 12:46 - pre 186 meseci
@Ankalagon the Black:
pođimo od pretpostavke da je sve što tvrdiš tačno, dakle elijeni postoje i vole da se na trenutke pojavljuju u opskurnim filmovima.
i šta? koja je konkretna vrednost te informacije tj. šta bi trebali dalje da uradimo po tvom mišljenju?
da bežimo u brda? da smenimo vlade koje nas godinama drže u neznanju? da pružimo ruku vanzemaljcima?
to je ono što mene zanima od jutros.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.01.2009. u 16:01 - pre 186 meseci
Kad vec pitas...

Nema potrebe da se bezi u brda. Nema indikacija da zele da nas povrede ili neko zlo da nam nanesu. Sa druge strane , treba ih tretirati kao jednu stranu civilizaciju. Sa postovanjem ali i sa dosta opreza, dok ih ne upoznamo bolje. A nikako sa nekakvim obozavanjem ili bilo kakvim drugim iracionalnim tendencijama.
Vecina ljudi u vladama raznih zemalja zaista nema pojma uopste sta se desava.Cak i sefovi obavestajnih sluzbi, koji su po svojoj funkciji promenljivi kako se vlast promeni. Oni koji drze tajnu su deo vojno industrijskog kompleksa a takodje deo operacija izvode preko privatnih firmi.Informacije se drze u najvecoj mogucoj tajnosti pomocu takozvane kompartmentalizacije. Ideja je sledeca : Ako se osoba ne nalazi na striktnom spisku onih koji su ukljuceni u rad takvog odeljenja onda joj se nikada ni pod kakvim uslovima ne odaje nijedna informacija. Cak ni predsedniku USA ili sefu CIA. Kad se sve sabere i oduzme oko 50 ljudi svega na svetu se nalazi na vrhu te prakticno internacionalne organizacije. Ne mogu se smeniti niti postoje bilo kakvi zakoni i provere kojima oni podlezu.

A direktan odgovor na tvoje pitanje o vrednosti informacije.... Pod jedan, to je istina koju svako ko zeli ima pravo da zna,po meni dovoljan razlog iako na prvi pogled nema prakticnog znacaja.
Drugo, osim istine o vanzemaljcima kriju se i mnogi pronalasci vezani za antigravitaciju,nove izvore energije i ko zna kakve jos tehnologije dobijene reverzibilnim inzenjerstvom. I vise nego dovoljno tehnoloskog znanja da prestanemo da kao virus unistavamo zemaljsku kuglu (globalno zagrevanje, vadjenje nafte sa posledicama sklanjanja prirodnog amortizera za zemljotrese,kopanja uglja kojim se unistava priroda a narocito vrhovi planina, kakva su iskopavanja popularna u americi trenutno.....) Pogledati http://www.theorionproject.org/en/index.html za detaljnije informacije o tehnologijama koje nisu tako daleko od realizacije.

http://www.niburu.nl/index.php?articleID=20161

I ono sto je nemerljivo po svojoj vrednosti. Promena paradigme razmisljanja na globalnom nivou. Ka tome da nismo vise Ameri protiv Rusa, Izrael protiv Pakistana nego planeta Zemlja u saradnji sa drugim civilizacijama. Naravno ne treba biti nerealan, to ce biti proces koji ce trajati ali neminovno ce se desiti.


Ono sto koknretno mislim da svako treba da uradi je da zna istinu. Posle toga svako moze da sam odluci gde mu je mesto u celoj prici. Ko je inzenjer verovatno ce ga interesovati tehnologija, ko je filozof ili sociolog verovatno promene u drustvu.... Zaista, prakticno, ne vidi se kraj poslu koji treba da se obavi da bi se adekvatno prilagodili novim okolnostima.

Eto, ako podjemo od pretpostavke da je sve ovo sto tvrdim tacno... ;)

Ako zelis o bilo kom aspektu da pitas nesto dodatno ,samo napred. Naravno, samo pod pretpostavkom da je ovo prethodno tacno :))

 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.01.2009. u 16:06 - pre 186 meseci
Dobar ti ovaj Nibiru sajt :D:D:D:D
Pazi, kad mi je dovoljno samo da vidim da neko pise o chemtrails i o nibiru njesrima pa da mi bude jasno o koliko "strucnom" se sajtu radi....

PS. Dobro ti je ono za tajne pronalaske.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.01.2009. u 16:44 - pre 186 meseci
Ma taj nibiru sajt je samo prvi iskocio na google searchu. Clanak se pojavljuje i na drugim mestima, na tom sajtu su ga samo objavili. Inache i ja mislim da je to u vezi nibire nije tacno. Samo je clanak bitan ne i ostali deo sajta.

http://www.topix.com/science/2...science-priorities-antigravity

http://www.examiner.com/x-2383...promote-antigravity-technology
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.01.2009. u 23:01 - pre 186 meseci
Citat:
Ankalagon the Black
Vecina ljudi u vladama raznih zemalja zaista nema pojma uopste sta se desava.Cak i sefovi obavestajnih sluzbi, koji su po svojoj funkciji promenljivi kako se vlast promeni. Oni koji drze tajnu su deo vojno industrijskog kompleksa a takodje deo operacija izvode preko privatnih firmi.Informacije se drze u najvecoj mogucoj tajnosti pomocu takozvane kompartmentalizacije. Ideja je sledeca : Ako se osoba ne nalazi na striktnom spisku onih koji su ukljuceni u rad takvog odeljenja onda joj se nikada ni pod kakvim uslovima ne odaje nijedna informacija. Cak ni predsedniku USA ili sefu CIA. Kad se sve sabere i oduzme oko 50 ljudi svega na svetu se nalazi na vrhu te prakticno internacionalne organizacije. Ne mogu se smeniti niti postoje bilo kakvi zakoni i provere kojima oni podlezu.


Pa, pored tolike konspiracije, bilo bi zanimljivo cuti kako si ti dosao do tih informacija?
Vidimo da si bolje obavjesten nego sefovi obavjestajnih sluzbi.
 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Machiavelli...
Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 03:01 - pre 186 meseci
Ja sam gotovo siguran da inteligentni zivot postoji van zemlje i ne da postoji pretpostavljam da je svemir pun takvog zivota. Dosta ste vec naveli al aj da probam da sumiram.

1. Mlecni put spada u relatino mlade galaksije sa inteligentnim zivotom, reko bih u svojoj pocetnoj fazi ukljucujuci i razvoj covecanstva. Ima i teorija da se razvijenost civilizacije meri nacinom na koji crpi/koristi enrgiju, prva faza je koristiti energiju svog tela,crpeti iz zemlje/vode,vazduha nakon toga sunca i da je poslednji stupanj koriscenje energije kosmosa koja je gotovo neogranicena. Sto se tice korscenja energije covecanstvo je jos u kamenom dobu!

2. Pitanje "Ako vec postoje sto ne dodju lepo da ih vidimo?!" Pa ko kaze da ne dolaze ako nekom nije dovoljno 50.000 raznih fotografija , preko 30.000 hiljada snimaka, preko 10.000.000 ljudi sirom sveta, svih staleza i zanimanja, koji su videli neobjasnjive letce objekte onda nesto stvarno sa njim nije u redu? Jel ne trazimo da svi ovi slucajevi budu istiniti neo samo jedan!

3. Inteligentna bica koja imaju mogucnost interstelarnog i intergalaktickog putovanja nemaju bas mnogo sta da pricaju sa nama. Recimo zamislite sebe sa laptopom da odete u drevni egipat?! Pa sta bi Vi tm ljudima rekli, sta bi ste sa njima pricali?! Ovde je razlika samo 1000 godina a zamislite 1.000.000 godina rzlike?! Jos neko je rekao "A bas ce oni koji su sposobni za intergalaticka putovanj da posete zemlju!" Ako ste osposobljeni za takva putvanja poseticete razne plante a zasto ne i zemlju ako vec vidite da se tu nesto desava - da ima inteligentnog zivota. Mi prosto ne znamo kakva je zivotna filozofija tih bica, na kojem su oni estupnju duhovnog i tenoloskog razvoja?! Zamislite zemlju za 50 godina pa cete biti iznenadjeni, a zamislite neku tamo "zemlju" u nekoj galaksiji starijoj par miliona svetlosnih godina?! Par zar mozete tako nesto i da zamislite?!

4. Nemaju oni neki ozbiljniji interes za nas. Jer sto bi ga imali. Nit im mozemo pomoci nit ih ugrozavamo? I opet ko zna na kom su stupnju razvoja da moguce da razumeju nasu trenutni civilizacijsku etapu!

Svacije je pravo da veruje ili da ne veruje. Svacije je pravo da veruje u "dokaze" ili ne veruje. Svacije je pravo da kaze da su 10.000.000 ljudi sirom sveta idioti i sarlatani, da je preko 50.000 fotografija sve fake i photoshop, da su svih 30.000 video snimaka lazni! Prosto to je svacije pravo.

Evo recimo britanska Vlada je objavila dokumenta o UFO! Vrsi se pritisak da isto ucini i USA... Vreme ce pokazati.

Ako ti jedan covek kaze da si lud - bezobrazan je, ako ti drugi kaze - ljubomoran je, ako ti treci kaze - zapitaj se!
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.4.*



+1 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 03:43 - pre 186 meseci
^Pazi, 10.000.000 ljudi tvrdi da postoje/su ih videli/itd. Pa sta je to, 1,5‰? Jbt, koji faktor, evo sad su(ste) me ubedili.

@ Ankalagon the Black:

Sto se tice ovog
Citat:

I ono sto je nemerljivo po svojoj vrednosti. Promena paradigme razmisljanja na globalnom nivou. Ka tome da nismo vise Ameri protiv Rusa, Izrael protiv Pakistana nego planeta Zemlja u saradnji sa drugim civilizacijama. Naravno ne treba biti nerealan, to ce biti proces koji ce trajati ali neminovno ce se desiti.


Ti si ili mnogo nerealan ili veeeliki idealista (ili, izvini, mnogo naivan i glup). Ovo gore-navedeno se nece nikad desiti pa sve da se pojavi 200 000 razl. vanzemaljskih civilizacija, uvek ce biti nekog konfrontiranja medju ljudima na Zemlji, kao i (samo hipoteticki naravno), ukoliko se doticni pojave i recimo neke drzave zapocnu saradnju s njima, uvek ce biti i onih koji su protiv, i obrnuto. Ovaj tvoj scenario je moguc samo u Star Trek-u i nigde vise
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 06:27 - pre 186 meseci
Citat:
^Pazi, 10.000.000 ljudi tvrdi da postoje/su ih videli/itd. Pa sta je to, 1,5‰? Jbt, koji faktor, evo sad su(ste) me ubedili.


Daleko manji procenat populacije se popeo na Everest,...pitam se: da li im verovati u vezi bilo cega sto kazu oko boravka na samom vrhu ?

Mora da lazu...a ne treba im ni verovati mnogo...ma gde bre ima veca planina od Kopaonika ?

@Machiavelli:
to sto si rekao je odprilike isto sto bih i ja rekao na temu.

Imali smo vec jednom slicnu temu, i u njoj par detalja koje sam navodio (http://www.elitemadzone.org/t281318-1#1682673) o profesoru
John E. Mack-u sa Harvarda po kojem je posle nazvan institut (http://en.wikipedia.org/wiki/John_Edward_Mack), koji prema wikipediji
kaze:

Citat:
I would never say, yes, there are aliens taking people. [But] I would say there is a compelling powerful phenomenon here that I can't account for in any other way, that's mysterious. Yet I can't know what it is but it seems to me that it invites a deeper, further inquiry."


Dakle, jasno i glasno kaze: nemam nikakve dokaze, ali ocito je da tu necega ima sto zahteva da se time malo pozabavimo, i to bi
u ovom trenutku civilizacije odprilike bilo to. Sta ko veruje ili ne veruje u ovom trenutku je nebitno, ali cinjenica je da ovo do sada pruza
vise nego dovoljno razloga da se na tu temu obrati dosta paznje.

A priori odbijanje i poricanje je nista drugo nego zadrtost.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.4.*



+1 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 07:01 - pre 186 meseci
Koliko ja znam, sa Everest-a postoje i fotografije i video snimci, kao i snimci iz aviona, itd, itd, pa je samim tim poredjenje neodgovarajuce. A niko nije rekao (bar ja ne vidim, mada nisam procitao celu temu) da vanzemaljci ne postoje, vec da su ove slike i snimci teske gluposti, jer, kao prvo - neverovatno su nejasni (svi do jednog), a kao drugo, voleo bih da mi neko objasni ZASTO bi neka druga civilizacija (koja je, kazete, mnogo naprednija) dolazila u nekim letelicama i vozala se, pravila lupinge na izuzetno (smesno) malim visinama? Sta, dosli pa se ku*ce? Ako vec imaju sposobnosti/tehnologiju i sredstva za intergalakticka i sl. putovanja, koji moj rade na (npr. iz ovog primera) Obama-inoj inauguraciji? Morali da se priblize na xx metara da vide ko je sve dosao, a? Xexee, kako naivno...

Isto tako, mislim da niko ovde nije rekao da UFO ne postoji, nego samo da taj vas vanzemaljski ultra-inteligentni UFO ne postoji, tj. da nije prisutan na doticnim "dokazima". Da li vi uopste shvatate sta je UFO? Evo ja sad npr. uzmem TV i bacim kroz prozor, komsija 2-3 sprata ispod ustane sav bunovan i vidi kako nesto prolece punom brzinom pored prozora, ode i prijavi UFO. Kad ono, nije vanzemaljski nego Made in Korea/Japan. Ali to ce i dalje biti UFO, bez obzira, posebno ako neko jos u medjuvremenu pocisti ostatke na trotoaru (to bi taman dodalo odgovarajucu dozu misterije).
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 09:33 - pre 186 meseci
Citat:
Challenger: Koliko ja znam, sa Everest-a postoje i fotografije i video snimci


Iz istog doba postoje snimci istog kvaliteta covekolikih bica sa raznih strana sveta, recimo Honey Island monster
(http://www.csicop.org/si/2001-07/i-files.html), skoro sam video sasvim ubedljiv snimak iz sedamdesetih godina,
...pa opet...snimak zvanicno ne predstavlja dokaz.

Danas, u vreme video editovanja, jos vise ima prostora za skepticizam i za one koji bas nece nesto da prihvate.

Dakle, sta je dokaz ?

Za sada, znamo samo da vrlo mali procenti ljudi koji su nesto videli ne znaci da nesto ne postoji.

Citat:
kao i snimci iz aviona, itd, itd, pa je samim tim poredjenje neodgovarajuce. A niko nije rekao (bar ja ne vidim,
mada nisam procitao celu temu) da vanzemaljci ne postoje, vec da su ove slike i snimci teske gluposti, jer, kao prvo -
neverovatno su nejasni (svi do jednog)


Ne bih rekao...ima ih koji su prilicno jasni....odprilike isto toliko koliko je tebi dovoljno da verujes pricama o Mont Everestu.

Sto se vidljivosti tice:

Moj dobar prijatelj koji je imao kucu u Boki je osamdesetih mnogo puta video neku od americkih podmornica koje su
se izronjene ukotvljavale u zalivu, i mnogo puta je pokusavao da ih slika, onako iz fazona/radoznalosti.
Rezultat ? siva mrlja bas na toj fotki, a ostale fotke sa filma sasvim normalne.

Danas, sprejeva za zastitu od paparazza imas za desetak USD (nanos cestica koje koncentrisano reflektuju svetlost
i od obicne povrsine prave svetlu mrlju) - ljudi obicno prespricaju tablice kola da ih traffic kamere ne uslikaju tacno.
(...iako je princip mozda i drugaciji, ideja je odavno tu, i na razne nacine su primene ostvarile svoj cilj...)

Ako primetimo jedan zajednicki faktor u mnogim opisima sa raznih strana sveta i od raznih profila ljudi (od slucajnih
posmatraca do komercijalnih i vojnih pilota), a to je da su posmatrani objekti menjali izuzetno naglo i nekorelisano
svoj pravac kretanja i brzinu, mozemo da zakljucimo da je za te objekte iz nekog razloga fizika nase planete prilicno
jednostavna zagonetkica (za razliku od nas koji jos imamo da ucimo).

Od te tacke nije tesko predpostaviti da sigurno nije problem nesto sto i za ljudsku civilizaciju nije problem - da kontrolise
ili potiskuje nivo vidljivosti svog objekta.

Citat:
voleo bih da mi neko objasni ZASTO bi neka druga civilizacija (koja je, kazete, mnogo naprednija) dolazila u
nekim letelicama i vozala se, pravila lupinge na izuzetno (smesno) malim visinama? Sta, dosli pa se ku*ce? Ako vec
imaju sposobnosti/tehnologiju i sredstva za intergalakticka i sl. putovanja, koji moj rade na (npr. iz ovog primera)
Obama-inoj inauguraciji? Morali da se priblize na xx metara da vide ko je sve dosao, a? Xexee, kako naivno...


Apsolutno isto pitanje mozes da stavis u usta jednoj iz kolonije bubasvaba koja zivi u necijem podrumu ili ostavi, i pita
se koja to budala veruje u ogromna dvonozna bica koju je u zivotnom veku videla tek poneka jedinka iz svake cetvrte
generacija buba,...zasto bi dolazili u podrum i ostavu, i ako dolaze, zasto se kao sav normalan svet ne zavuku ispod
police u pukotine u zidu i skupljaju mrve, nego nesto rade po nedostiznim policama sa cudnovatim staklenim objektima
nepoznate namene (a ono recimo - tegle sa tursijom, ili sa dzemom za palacinke...).

Zasto je tesko prihvatiti da postoje bica razlicitih nivoa slozenosti, kako konkretne biologije tako i svesti ? Nije valjda
da bas niko nema akvarijum ili kanarinca ?

Citat:
Isto tako, mislim da niko ovde nije rekao da UFO ne postoji, nego samo da taj vas vanzemaljski ultra-inteligentni UFO ne postoji


Mnogo pametniji i od mene i od tebe sirom sveta su dosli do zakljucka da je nepostojanje prilicno plitka predpostavka,
i da tema zahteva mnogo vise paznje.

Citat:
tj. da nije prisutan na doticnim "dokazima"


To moze da kaze neko ko poznaje apsolutno kompletnu fiziku univerzuma. A ljudska rasa je do danasnjeg dana poznaje na vrlo
ogranicenom nivou, i saznaje mukotrpno kroz kvantne skokove.

Ono sto je bila nepobitna i zacementirana istina za fizicara Newton-ovog doba je decija slikovnica za obicnog fizicara 21-vog
veka (kao: 'jeste, sve je to tacno, sve ima masu, itd...ali ima jos toga...ono sto ima masu ima i energiju (Einstein) a ujedno i
talasna svojstva (Plank), i moze da bude vezano i drugim silama osim gravitacije koje su daleko jace...itd, itd, itd...).

I ovo sto se danas zna, delovace u jednom trenutku u buducnosti kao manje-vise jednostran i krut pristup stvarnosti koji zapravo
vazi samo pod izvesnim ogranicenjima, ali ne uvek onoliko striktno koliko smo do sada mislili.

Citat:
Da li vi uopste shvatate sta je UFO? Evo ja sad npr. uzmem TV i bacim kroz prozor, komsija 2-3 sprata ispod ustane sav bunovan
i vidi kako nesto prolece punom brzinom pored prozora, ode i prijavi UFO. Kad ono, nije vanzemaljski nego Made in Korea/Japan. Ali to ce
i dalje biti UFO, bez obzira, posebno ako neko jos u medjuvremenu pocisti ostatke na trotoaru (to bi taman dodalo odgovarajucu
dozu misterije). :D


Ovo vec malo lici na one situacije gde u selo pre 70 godina dodje ucitelj po partijskom zadatku i objasnjava narodu u kafani kako
je telefon sprava nalik na macku kojoj je rep u Cacku a glava u Uzicu, a kad je povuces za rep u Cacku, glava joj mjaukne u Uzicu.
A onda se medju seljanima nadje neki prevejani Bulidza, koji cinicno pita 'a sta se desi kad je povucem za glavu, da nece mozda rep
da joj mjaukne ?' i zavrsi pre odgovora sa 'more, ajde bezi...nee's mene zaj*bati....', da bi posle nekih pedesetak godina apsolutno
svako u selu setao mobilni telefon...a pomenuti bi opet za nesto pricao da je budalastina...princip je isti, samo ovoga puta je nesto
drugo u pitanju...



[Ovu poruku je menjao milanche dana 30.01.2009. u 10:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 10:53 - pre 186 meseci
Citat:

siva mrlja bas na toj fotki, a ostale fotke sa filma sasvim normalne.

:)
Opet neka americka zavera :)
Cudo jedno kako te iste podmornice na drugim fotkama izgledaju sasvim dobro i kristalno cisto :)

Citat:

Ako primetimo jedan zajednicki faktor u mnogim opisima sa raznih strana sveta i od raznih profila ljudi (od slucajnih
posmatraca do komercijalnih i vojnih pilota), a to je da su posmatrani objekti menjali izuzetno naglo i nekorelisano
svoj pravac kretanja i brzinu, mozemo da zakljucimo da je za te objekte iz nekog razloga fizika nase planete prilicno
jednostavna zagonetkica (za razliku od nas koji jos imamo da ucimo).


Cek cek cek....
Znaci, fizika im je decija igra, imaju neverovatno savrsene brodove, ali ih premazuju istim sredstvima ko ameri podmornice :):)

Sem toga, civilizacija koja bi bila na nivou takvog iskoriscenja prirode bi do sada verovatno vukla energiju iz maticne (ili nase zvezde)...Tako nesto bi bilo primeceno odavno.
Avaj....nista od toga....
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 11:04 - pre 186 meseci
Ok, ovo sto prica Bill Cooper se poklapa do u detalja sa svime sto mozete sazanati iz svedocenja svedoka Disclosure Projecta a takodje i iz istrazivanja slucaja Billy Meiera.

http://www.youtube.com/watch?v=App2uRxZ4Iw

Nema drugog termina da se objasni, informacije koje mozete cuti sa ovog video klipa su apsolutna bomba!
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 11:09 - pre 186 meseci
Ja znam da Deda Mraz postoji.
Ja sam ga licno video, a posto se bavim poslom kojim se bavim, ja sam apsolutno validan svedok.
Dakle, sad i vi znate da taj covek nije nikakva izmisljotina, vec je prica da on NE postoji obicna zavera americke vlade, kako bi naveli ljude da trose previse para o novogodisnjim praznicima.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 12:09 - pre 186 meseci
zaraza, odrasti molim te! Sta je bese bilo sa onim naftnim busotinama sto prate Meksicke avione ? Nemas pojima koliko ne znas.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 12:58 - pre 186 meseci
Pa posto sam aboravio da ti odgovorim, sad cu ti reci da i dalje tamo.....
Samo, ne prate ih, to je bila opticka varka...lik je naknadno rekonstruisao isti dogadjaj i dobio istovetan snimak...

BTW, sta je sporno u mom svedocenju za deda mraza?
Ja sam svedok i spreman sam do to potvrdim i u Beloj kuci.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 15:59 - pre 186 meseci
Citat:
Opet neka americka zavera :)
Cudo jedno kako te iste podmornice na drugim fotkama izgledaju sasvim dobro i kristalno cisto :)


Nisam video mnogo fotografija da nisu 'courtesy of US Navy', ili slikane na paradama, ili u slicnim kontrolisanim
situacijama. Pojavljivanje podmornica u blizini civilnih delova obala nije toliko redak slucaj (konkretno, u Boki su
redovno vidjane, i nisu bile nikakva senzacija), da se ne bi nasao neko da amaterski uslika.

Citat:
Cek cek cek....
Znaci, fizika im je decija igra, imaju neverovatno savrsene brodove, ali ih premazuju istim sredstvima ko ameri podmornice :):)


Cek, cek, cek....
Ko kaze da ih premazuju ? Ko kaze da ameri premazuju svoje podmornice ? ...i ko kaze da ih i jedni i drugi premazuju
istim sredstvima ?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
77.46.171.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 16:06 - pre 186 meseci
Phil Schneider - May 1995 Lecture

http://video.google.com/videoplay?docid=8180572860678943465

Jos jedan svedok koji je radio na super tajnim projektima prica svoju pricu. I ovde se moze videti potrvdjivanje mnogih stvari pomenutih u prethodom linku, Billy Meier slucaju, Disclosure Project svedocenjima....

Vecini ovde ce biti veoma tesko da svari informacije sa ova dva videa. Ali jos toga mnogo ima...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 20:03 - pre 186 meseci
@podmornice
Ja gledo slike slikane sa plaze u sred Mediterana.....

Citat:
Ko kaze da ih premazuju ? Ko kaze da ameri premazuju svoje podmornice ? ...i ko kaze da ih i jedni i drugi premazuju
istim sredstvima ?


Imas inajderske informacije?
Sve znamo - i za tajne planove, i za tipove materijala, i za to kako prkose pravilima fizike nase planete (a ona je ista u celom svemiru :) )....
a ne znamo da napravimo to...Vidis, to je problem, svi znaju sve, a cim dodje do konkretnih stvari nista...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.01.2009. u 20:05 - pre 186 meseci
Dokumentarac o prirodnom stanistu i istina o Deda Mrazu.
Prikazani lovci su CIA placenici posebno trenirani za lov na ovo bice.

http://www.youtube.com/watch?v=ixVuIBFK2x8

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 272248 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.