Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LG Klima - smrdi + glupo uputstvo koje mi nista ne pomaze...

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: LG Klima - smrdi + glupo uputstvo koje mi nista ne pomaze...

[ Pregleda: 4673 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

as110022

Član broj: 217759
Poruke: 107
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon LG Klima - smrdi + glupo uputstvo koje mi nista ne pomaze...16.06.2009. u 13:59 - pre 180 meseci
Hi 2 all

imam LG klimu staru 3 godine. Do prosle godine nisam imao problema. Naime, prosle godine kada sam prvi put ukljucio klimu, ispustala je smrad toliko jak da nisam mogao da boravim u prostoriji. Posto sam iz servisa dobio strucno objasnjenje "Nista se ti ne brini, samo je pusti da radi 48 sati na 18C i max duvanje i sve ce biti OK", tako sam i uradio. Sva sreca pa ne spavam u tom stanu. Tako je i bilo. Smrad je nestao. Javljao se jos par puta, ali svega na nekoliko minuta i posle normalno (tj bez smrada). Ove godine, misleci da se servis malo vise obrazovao u polju mog problema, nazovem ih opet i opet dobijem objasnjenje, 48h 18C max. Ovog puta nista. Smrad ostaje pa ostaje. Surfujuci malo po forumu, nasao sam da treba oprati filtere. To sam i uradio. Smrad se smanjio. E sad, kad ukljucim neki PLASMA mod, smrad se ne oseca. Cim pritisnem dugme PLASMA (off) smrad se javi posle nekoliko sekundi?!?! Cemu sluzi to PLASMA dugme? U uputstvu nista, ali bas nista ne pise o ovome jer sam, izgleda, dobio uputstvo od modela klime koji je za par lestvica ispod (valjda) :)
>> Press any key to continue or any other key to quit <<

www.me2everyone.com/63456
 
Odgovor na temu

mali genije
servis gasnih kotlova

Član broj: 104246
Poruke: 1639
195.252.70.*



+86 Profil

icon Re: LG Klima - smrdi + glupo uputstvo koje mi nista ne pomaze...17.06.2009. u 23:13 - pre 180 meseci
a sta mislis da promenis servis i pozoves nekog ko zna posao pa da ti ocisti i opere
unutrasnju jedinicu detaljno i kad budes video sta se sve nahvatalo unutra neces verovati svojim ocima
pozdrav..
genije..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: LG Klima - smrdi + glupo uputstvo koje mi nista ne pomaze...

[ Pregleda: 4673 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.