Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Autorska prava za jedan sajt?

elitemadzone.org :: MadZone :: Autorska prava za jedan sajt?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8583 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
79.101.78.*



+141 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 11:40 - pre 173 meseci
auuuu sto dobra stvar za spam...
Ako znas da racunas, racunaj da ce ti uskoro puci baza (ako link tvog sajta dodje do nekog pametnijeg od mene, a ovde ih je mnogooooo)
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
93.87.155.*



+32 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 12:44 - pre 173 meseci
Citat:
Urkelele: auuuu sto dobra stvar za spam... :D
Ako znas da racunas, racunaj da ce ti uskoro puci baza (ako link tvog sajta dodje do nekog pametnijeg od mene, a ovde ih je mnogooooo) ;)


Potencijal za spam je zaista ogroman
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 12:57 - pre 173 meseci
Ovaj sajt nije ni CIA ni FBI niti neka druga sluzba pa da pratimo sta drugi rade na netu ponavljam sve ovo ce biti jedna lepa zabava strpite se malo i videce te o cemu se radi.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-149-62.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 13:10 - pre 173 meseci
pa rekao si da sve informacije vezane za "igricu" pisu tamo,i da slobodno "smemo" da upisemo e-mail :)

a to ti je bio odg na pitanja nekih ljudi,a njima ovaj odgovor [a ni meni] "ne pije vodu"


ako odes na site i pise "upisi e-mail da dobijes obavestenja o nasim novim proizvodima",a znas da stranica proizvodi,npr automobile,kamione,avione,racunare,ovo ono,znas sta da ocekujes u inboxu,ali kad ovako neki spijun site trazi da upises emajl lak,ne znas sta da ocekujes ;)
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 13:32 - pre 173 meseci
Ma ok razumem ja tebe sta hoces da kazes, ali uostalom ja nisam trazio ni broj platne kartice niti adresu nista samo email a ispod dole gde se unosi email da ce se taj email koristiti samo u svrhe obavestavanja o novostima na sajtu.Inace iza ovog sajta stoji dole pomenuta firma znaci na dnu sajta MIP NEW FAIR PLAY iz Nisa. Ajde ovako cemo ako neko ostavisvoj email neka me kontaktira preko pp dacu mu svoje podatke na koje moze uvek da me nadje pa ako dobije neki sumnjivi email slobodno nek mi posalje bombu na kucnu adresu :) Znaci kao sto sam reko dalje od ovoga trenutno nemogu da vam kazem voleo bih da mogu ali jos uvek nije vreme za to ali radi se na tome da cemo ga uskoro pustiti u radu,uskoro treba jos neke novosti da stavimo javljam se kad to uradimo do tada hvala svima koji ste posetili sajt.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 13:58 - pre 173 meseci
Zaboravih da napomenem da su se za hosting pobrinuli exe-net iz nisa i livehosting. U exe-net-u se lako mogu doci do podataka firme jer hosting glasi na ime firme tako i da radimo neku prevaru lako bi nas nasli.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.sbb.rs.



+132 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 14:08 - pre 173 meseci
Imate cudnu poslovnu politiku. Niste uverljivi ni malo.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 14:11 - pre 173 meseci
Citat:
samo email a ispod dole gde se unosi email da ce se taj email koristiti samo u svrhe obavestavanja o novostima na sajtu.


To ti kazes. Jel mi trebamo samo da ti verujemo na rec. Uostalom firma na koju se vec nekoliko puta pozivas da je garant cele price, je u blokadi 115033.35 dinara, vec nekih 329 dana, tako da nije bas neki garant, zar ne?

Inace, podrzavam tvoju ideju (ne znam koja je, ali mota mi se po glavi nekoliko scenarija), ali imas skroz pogresan pristup svemu, i naravno da nece niko da ti upise adresu onde. Kad ne mozemo da verujemo jednom npr. Facebooku koji je prodao sve nase podatke nekoj trecoj strani, kako moze bilo ko tebi da veruje, kad si se malopre pojavio niotkuda i sve sto nudis je da nam uzmes e-mail adrese, iz samo tebi poznatog razloga?!


Plus, Emotion moze samo da te tuzi za ono oko, jer je i njima to logo za Velikog Brata.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 14:25 - pre 173 meseci
Neznam odakle ti taj podatak nisi ti to lepo poreverio ne moze ova firma nikako biti u blokadi zato sto nije nikad radila nesto da bi ostvarivala prihode uostalom to cu vec danas proveriti sa direktorom. To za oko smo proverili. Prvo logo nije isti drugo Veliki Brat se nije vezao za oko da izda autorska prava za to. A o ostalim stvarim objasnicu vam malo kasnije.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 17:35 - pre 172 meseci
Firma MIP-NEW FAIR PLAY O.D. iz Nisa, vlasnik Marijana Krivokapic, Delatnost: RADIO I TELEVIZIJSKE AKTIVNOSTI, Matični broj: 20018542, Poreski broj: 103801594. blokiran po osnovu prinudne naplate. Iznos: 115033.35 dinara. Od 09.03.2009. Ukupno: 329 dana.

Ne znam sta ti nije jasno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 18:19 - pre 172 meseci
Greska to je radio koji je ugasen. Bio sam ubedjen da si ti citao za radio.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-149-62.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 19:00 - pre 172 meseci
@nabuko di si ti to nasao? ja sam na agenciji za privrende registre nasao da je doo-a vlasnica marijana k.,a ortaci u od su milos i aleksandar krivokapic...

sve u svemu,izgleda da je u familiji,a ako je tacan podatak da je mama/zena/sestra od ove dvojice nabila toliki dug,ne uliva poverenje u ozbiljnost posla

edit: hmmm pib i mb odgovaraju ortackom a ne drustvu s ogranicenom odgovornoscu ?!?!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 21:51 - pre 172 meseci
PA o.d. je, pise. Nasao sam na sajtu NBS-a.


Citat:
Greska to je radio koji je ugasen. Bio sam ubedjen da si ti citao za radio.


To je jedina firma koja postoji u zemlji Srbiji pod tim nazivom. Dal je radio ili nije ja ne znam. Samo pokusavam da te upozorim.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+136 Profil

icon Re: Autorska prava za jedan sajt?01.02.2010. u 23:07 - pre 172 meseci
ortacko drustvo je preduzece, pa samim tim i ako je radio postojao kao delatnost tog preduseca mozda je on ugasen kao delatnost a preduzece se ne moze tako lako ugasiti, pogotovu ako je nelikvidno skoro godinu dana...

tako da znas, sve je to jedno isto, ako se prijavi nesto na preduzece pod kojim je nekad funkcionisao neki radio, ne odvaja ti se to na radio i to tvoje vec je dug jedinstven.

ono oko za velikog brata uopste i nije emotionov logo vec logo endemola i itekako je zasticen.

ako je sve ovo kao neka virtualna igra, sta ce ti nase adrese?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Autorska prava za jedan sajt?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8583 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.