Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 975309 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.ptt.yu

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!08.05.2003. u 03:26 - pre 255 meseci
dobro ljudi oce li neko uraditi nesto konkretno
mozemo mi na ovoj temi godinama da pricamo ali to nema mnogo efekta

moj predlog
neka neko ko ima sat-dva vremena (a sigurno ce biti vise tih i vise od sat dva sudeci po duzini teme :)) i malo zivaca uzme i nek sastavi tekst, neka to postavi na sajt ili ako nema siguran sam da ce se neko odavde ponuditi da hostuje stranicu-dve, neka bude nesto tipa http://www.paralax.co.yu/
pa da tu stranicu promovisemo na svim internet medijima (npr irc)

ps. mislim da je kontraproduktivno stalno isticati ono njegovo "ciribu-ciriba" i sl. kao jedan od argumenata protiv njega, jer svakom je jasno da covek salom hoce da prebrodi strah kod nekih ljudi koji to misle da je strasno.... ma kako bila ozbiljna emisija u kojoj je on to rekao meni je uvek ok kad se neko zeza, normalno da niko nije debil da veruje u to ciribu-ciriba... tako da just drop it
da neko ne pomisli pogresno, nebranim ja njega samo ne treba pricati ono sto nije jer se time onda necemo razlikovati od njega
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

machiavelli
Beograd

Član broj: 7080
Poruke: 216
*.beograd-2.tehnicom.net



+164 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.05.2003. u 04:33 - pre 255 meseci
Sta mislite, da li bi upalilo da se sastavi mail i da se posalje microsoftu , pa neka se oni jebavaju sa njim?
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.verat.net

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.05.2003. u 07:13 - pre 255 meseci
Citat:
Pirossi:
Jel' iko zapazio plaćenu reklamu u dnevnom listu "Glas javnosti" (ubačenu u list) koja govori o Žaretovoj NL Pro Truć školi? Trabunja se o nekakvim "mistifikacijama" računara a zaboravlja se činjenica da većeg mistifikatora od "prof. dr" Žareta nema!

Zarkov ubaceni oglas u Glas-u (koji vise necu da kupujem) ne morate odmah da bacite nakon sto se posteno ismejete istom i eventualno iznervirate, vec kao ja mozete da ga koristite za ubijanje komaraca i slicnih gamadi ;)

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 09.05.2003. u 07:38 GMT]

[Ovu poruku je menjao the.kum dana 09.05.2003. u 07:38 GMT]
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.verat.net

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.05.2003. u 07:16 - pre 255 meseci
Citat:
machiavelli:
Sta mislite, da li bi upalilo da se sastavi mail i da se posalje microsoftu , pa neka se oni jebavaju sa njim?


Mozda bi i pomoglo, s obzirom za sta je sve optuzio Microsoft u doticnoj reklami iz Glasa, mrzi me sad da je trazim po sobi pa da tacno napisem cifre koliko (po zarku) Microsoft zaradi od prodaje softvera a koliko od intervencija kod korisnika zbog "greski".

"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.05.2003. u 17:17 - pre 255 meseci
Kad ste vec toliko zaludni, eno vam ga zarko svako jutro pije kafu u trznom centru na banjici (tu verovatno negde i zivi), pa idite savatajte ga i jebite mu mater..

Mada ne vidim svrhu toga, jer pored Zarka postoji i milion drugih ljudi koji isto tako obmanjuju narod, samo u razlicitim sferama...
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.beotel.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!10.05.2003. u 13:02 - pre 255 meseci
Citat:
ventura:
Kad ste vec toliko zaludni, eno vam ga zarko svako jutro pije kafu u trznom centru na banjici (tu verovatno negde i zivi), pa idite savatajte ga i jebite mu mater..

Mada ne vidim svrhu toga, jer pored Zarka postoji i milion drugih ljudi koji isto tako obmanjuju narod, samo u razlicitim sferama...


Pa fora je sto se ljudi na ovom forumu bave upravo tom IT sferom pa im zato i smeta.


Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!10.05.2003. u 20:25 - pre 255 meseci
Ima li teorije da nekako naplatim zadnja TRI sata izgubljena na citanje svega ovoga? :-))
Moram da priznam da je bilo i sjajnih fora (savladati komp - borilacke vestine).

JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!10.05.2003. u 20:40 - pre 255 meseci
Citat:
Krenuo sam davno*
*zaboravio sam gde


Sad sam se tek setio kome treba da posaljem racun.
Gojko, koji ti je moj trebalo da stavljas link ka ovoj temi na temi o brzom citanju?!
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!10.05.2003. u 21:32 - pre 255 meseci
Jeste ja tučem ko neće da čita. ;)
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.verat.net

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!11.05.2003. u 07:40 - pre 255 meseci
Citat:
VRider:
Gojko, koji ti je moj trebalo da stavljas link ka ovoj temi na temi o brzom citanju?!


Pa ovde ima toliko text-a, da bi ga procitao u realnom vremenu moras brzo da citas, a hteo si brzo citanje ;)))
Salim se, nego Zarko je povezan sa brzim citanjem zato sto on upravo reklamira doticne knjige i kurseve - pa da vidis s kakvima ces imati posla i kome pare idu u dzep ako odlucis da odes na kurs ili kupis jednu od Guzanovih beskorisnih knjiga. Skola kompjutera je samo deo te ogromne masinerije kroz koju po mom misljenju navlaci ljude na Guzanove knjige i kurseve.
Btw juce popodne je u udarnom terminu na RTS-u u emisiji Nesto licno (mada nisam sad siguran da se bas tako zove emisija, bila je negde oko 3,4 sata) reklamirao doticne knjige i kurseve, usput je koristio neke totalne idiotske alegorijske pricice da bi navukao gledaoce na "novi nacin razmisljanja" (dosad su ljudi razmisljali linearno, a odsad ce radijalno ili tako nekako - rece Zarko) , mrzi me sad da prepricavam...






"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

Conica
Aleksandra Gaborovic

Conica
Član broj: 7384
Poruke: 304
*.dial.InfoSky.Net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!11.05.2003. u 23:09 - pre 255 meseci
'TI SUMPOR....koliko vremena sam samo izgubila na fakultetu...ZA STA????!!!!

A lepo mogu za 7 dana da naucim objektni Pascal - pa da ga preslikam na C++.
Cak je i decu naucio Photoshop-u (..."mali je problem sto neki ne znaju ni da pisu...") i Corel-u.

ZARKO ZA SUPERMODERATORA

(napravite mu ES Walkthrough)
Web razvoj: www.homeofweb.com
Blog: (HRK)www.pljuc.com
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!11.05.2003. u 23:15 - pre 255 meseci
Trebalo je prvo naučiti tehniku brzog čitanja, da bi pročitao 14 strana, da bih s'vatio da tehnika ne postoji/funkcioniše.
Pa to je oksimoronski!
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Jelena Tasic
Jelena Tasic
Vranje - Beograd

Član broj: 8417
Poruke: 20
*.f.bg.ac.yu

ICQ: 349


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.05.2003. u 15:41 - pre 255 meseci
Ajde da dam i ja svoj doprinos ovoj velelepnoj cetrnaestostranoj diskusiji :)

Za doticnog lika sam cula preko ove diskusije i videla sam na BK (u "Zlatnoj Zici" valjda) reklamu za tu njegovu "skolu". Medjutim, po prvi put sam ga videla na TV-u pre oko dve nedelje pa posto o tom nastupu jos niko nije pisao koliko vidim, rekoh da napisem 'kraci' izvestaj za arhivu :)

Dakle, emisija se zove "Nesto vise", emituje se na prvom programu drage nam nacionalne televizije RTS oko 4 popodne. Prvo je bio neki lik (valjda vlasnik Finesse, nisam bas sigurna) koji je klincima u ucionici objasnjavao cikluse pamcenja i kako treba da uce - kad da obnove lekciju, koliko puta i sta da citaju i tako... Dakle, on onako lepo i nevino sa stapicem za pokazivanje pokazuje na neke slike, objasnjava sve to lepo i ja taman pomislih ovo je neki novi Branko Kockica ili tako nesto ;) Ko je tom coveku dao pravo da izigrava eksperta i da se mesa u tako osetljivo pitanje kao sto je ljudska psiha - stvarno ne znam. Medjutim, odmah posle tog priloga, onako "spontano" i "slucajno" na scenu stupa drugi prilog u kome je u glavnoj ulozi ekspert nad ekspertima, pogadjate - Zarko. Ja sam pomislila da je ono neka decija emisija i moj otac i ja sedimo i gledamo, i cale mi kaze kao "super je ovo o pamcenju sto objasnjavaju, super sto su pustili ovo na televiziji". A posle toga pocinje Zarko da prica o silovanju (?!?!). Sedi Zarko na stolici, drzi neku knjigu u ruci, kulira i izigrava novog Frojda, sta li vec. Pri tom ga uopste i ne predstavljaju ko je i sta je, na osnovu cega sedi tu gde jeste i prica baljezgarije, pa valjda je narod do sada shvatio da je u pitanju osvedoceni genije :) Elem, Zarko je ispricao sledecu pricu - bila je neka zena koja godinama nije mogla da dozivi orgazam i onda je otisla sama u neku sumu i tu je silovao neki drvoseca (?) i ona je uspela da posle ne znam ni ja koliko vremena dozivi vrhunac i od tad pa nadalje je sve bilo u redu sto se njenog seksualnog zivota tice (da ne kazem - svi su ziveli dugo i srecno). Poenta price je bilo nesto o shvatanjima ljudi, kako treba menjati nacin razmisljanja i tako to. Sve u svemu, sta da vam kazem - bila je to idealna 'prica' za jedno poslepodne koje sam na raspustu provela u krugu porodice.

Samo da dodam da ovo o drvoseci nisam izmislila :) i da je stvarno ovo bilo na TV-u, ko ne veruje - moze da proveri. Ne bih se slozila sa nekima koji smatraju da ovo sto Zarko radi 'nije tako strasno' i da se 'bas super snasao'. Zarko i price o silovanju kao ilustracija za 'promenu nacina razmisljanja' u 4 popodne na drzavnoj televiziji su dokaz da u ovoj nasoj zemlji i dalje ima mnogo toga sto ne funkcionise kako treba. Mene zanima po kom se osnovu on pojavljuje u obrazovnim emisijama i izigrava genija opste prakse i po kom osnovu mu neko dozvoljava da narodu ispira mozak. Zamislite samo koliko veliki procenat ljudi ce biti doveden u zabludu pricom o magicnim sedmodnevnim kursevima. I ovako nismo nesto vredni kao nacija a zamislite koliko ce tek biti vredni klinci kojima se u cetvrtom osnovne servira prica da se moze steci bogatstvo i izgraditi karijera na osnovu sedmodnevnog igranja sa Zarkovom tastaturom. A drvosece i njihove doprinose duhovnom prociscenju da i ne pominjem :)

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net



+7177 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.05.2003. u 15:57 - pre 255 meseci
Tragicno je to sto je RTS >drzavna< televizija koja se finansira iz pretplate gradjana. Razumem da se doticni lik pojavljuje na privatnim televizijama, ali na drzavnoj... to dovoljno govori o samoj drzavnoj TV - posle ovoga verovatno nikad u zivotu ne bih platio TV pretplatu.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.05.2003. u 16:22 - pre 255 meseci
Hajde da se nešto konkretno uradi po ovom pitanju. Bilo je već predloga u drugom forumu da se napiše dobar tekst o Žarku sa svim što trenutno znamo o njegovim glupostima, kao i argumentima koji pobijaju njegove smešne izjave. Eto ko to uradi kako valja, može da pošalje ovde na forum ili meni na mail, a mi ćemo se potruditi da se to objavi u novinama za početak.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.05.2003. u 17:34 - pre 255 meseci
Citat:
Jelena Tasic:

...bila je neka zena koja godinama nije mogla da dozivi orgazam i onda je otisla sama u neku sumu i tu je silovao neki drvoseca (?) ... A drvosece i njihove doprinose duhovnom prociscenju da i ne pominjem :)


:-)))))

Citat:
Conica:
i decu naucio Photoshop-u (..."mali je problem sto neki ne znaju ni da pisu...") i Corel-u.


A i oni "mali" koji znaju da pišu, još nisu krenuli sa učenjem latinice

[Ovu poruku je menjao secret dana 12.05.2003. u 20:48 GMT]
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.90.EUnet.yu

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.05.2003. u 19:31 - pre 255 meseci
Novosađani su verovatno imali prilike da primete da se centrom (najviše Dunavskom ulicom) šeta neki lik koji nosi pano "Škola kompjutera za 7 dana". Da li naš Žarko proširuje posao, ili je dobio ozbiljnu konkurenciju?
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.verat.net

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.05.2003. u 05:10 - pre 255 meseci
Citat:
Jelena Tasic:
Mene zanima po kom se osnovu on pojavljuje u obrazovnim emisijama i izigrava genija opste prakse i po kom osnovu mu neko dozvoljava da narodu ispira mozak...

Jedini logican odgovor je: $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.verat.net

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.05.2003. u 05:13 - pre 255 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Hajde da se nešto konkretno uradi po ovom pitanju. Bilo je već predloga u drugom forumu da se napiše dobar tekst o Žarku sa svim što trenutno znamo o njegovim glupostima, kao i argumentima koji pobijaju njegove smešne izjave. Eto ko to uradi kako valja, može da pošalje ovde na forum ili meni na mail, a mi ćemo se potruditi da se to objavi u novinama za početak.


Ja bih se vrlo rado prihvatio pisanja toga ali nazalost junski rok se sve vise blizi ;(
U svakom slucaju taj koji bi napisao to, mislim da bi prvo trebao da napravi koncept pa da ga posalje ovde na forum, pa da pogledamo svi i damo korisne sugestije i predloge...ili mozda da svi koji hoce, napisu par kracih radova pa da neko sve to lepo slozi...mislim da je mnogo jednostavnije tako i da ima mnogo vece sanse da bude uradjeno nego da cekamo da se javi jedna osoba koja bi sama sve uradila...
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

dreamer-type
Marko Lisinac
Krusevac

Član broj: 4376
Poruke: 114
*.beotel.net

ICQ: 53095739
Sajt: www.krusevac.net


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.05.2003. u 15:05 - pre 255 meseci
Jebote, covek ladno prosirio mrezu na vise gradova u Srbiji...dosao i u Krusevac... i najgore od svega sto uspeva da se poveze sa skolama i tamo vrsi obuku! To je po meni velika uvreda za profesore koji su se obrazovali da predaju informatiku...pa jos kad vidim da obuku vrsi i kod vojske, crkve...ma samo jos jedan dokaz o tome kakva smo mi zemlja...
Ja ovde u Krusevcu objasnjavam ljudima sta je on i ko je, a vecina misli da ga pljujem zato sto mi je, u neku ruku konkurencija...
imace gomilu posla u Krusevcu sigurno...
evo kako je vest o ovom kursu prosla na krusevackom forumu: http://62.193.131.82/topic.asp?TOPIC_ID=355
menjam ciljnu grupu foruma, DEFINITIVNO

pozdrav,
dreamer
Georgia on my mind, and Serbia in my heart...

Internet zajednica krusevljana, www.krusevac.net
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 975309 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.