Bla bla bla, teska demagogija.
Naravno sam sam kriv za nju. Serviser je ovlascen od fabrike Centrometal a grejac je takodje vec navedene firme. Naravno da fabrika nije kriva za kvalitet pruzenih usluga ovlascenog servisera, ali je sramota i losa reklama njena.
Poenta posta je izgubljena negde u zauzimanju garda. Ne, ja ne napadam Centrometal, ja napadam vas generalni stav da treba kupiti PelTec uz pretpostavku da je i u drugim drzavama situacija kao kod vas.
I naravno ne mislim na pelTec kao proizvod sam za sebe vec na podrsku i servis centrometala u Srbiji.
Izvinjavam se zbog toga sto sam vas naveo da skrenete sa teme, nece se ponoviti nadam se.
Grejem 160m2 u tri etaže.
Dve etaže pvc stolarija i dve etaže termo glave.
Kombinacija ck-p 35 kW i cppl 35kW podešavanjima
smanjene snage. Četvorokraki bez pogona.
Od sezone 2018/19 kuća sa tri strane izolovana stiroporom
8cm i po tavanu mineralna vuna 10cm...