Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi

elitemadzone.org :: MadZone :: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 18596 | Odgovora: 131 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 16:04 - pre 168 meseci
Pa ne sastaju se oni zbog tebe ili nekog ko se pita zasto se sastaju, vec zbog onih 98% ostalih. Prema tome, sto bi oni tebe obavjestavali o tome o cemu oni pricaju, kad to ionako nije za tebe.

Tvoja plata mozda ovisi o onome sto oni pricaju, ali ne direktno od njihove price, vec od onih 98% Boldrika koji omogucavaju da se njihove price realizuju.
I ti tu nista ne mozes uraditi u smislu da promjenis okruzenje (planetu, drustvo, ekonomski sistem) u kome zivis.
Prema tome, sve i da znas sta pricaju, nemas nista od toga. Ja cak i sumnjam da oni icim upravljaju - vjerovatnije je da se samo dogovaraju kako da iskoriste ono sto se vec desava ili sto ce se desiti bez obzira sta se oni dogovarali. To bi ustvari svaki razuman covjek trebao da radi. Tesko da se moze danas reci da nije moguce sagledati kako stvari funkcionisu. Mozda ne mozes saznati gdje je ko prdnuo, ali to ionako nije vazno - vazno je da se razumije princip i to je dovoljno da se covjek ispravno postavi prema tome. Sta me briga sto ja ne znam ko poimenice i sta negdje mulja. Vazno je da znam da se mulja, a da li je to X ili Y potpuno je nebitno.
Sve sto mozes da pokusas je da promjenis svoj polozaj ili ono sto zavisi od tebe, da bi se u nekoj mjeri osloboio tog uticaja okoline u kojoj zivis, ali da promjenis samu okolinu ili da se nadas da ce se to desiti - pff...

Koliko je samo bilo velikih pokreta u ljudskoj istoriji, revolucija, religija, ustanaka, ratova,... i sve se na kraju vrati u ovu tacku, bez obzira kakve ideje dovele do izlaska iz te tacke. Cak sta vise, kakva god plemenita ideja da se javi - bice modifikovana i upotrebljena tako da opravda i ucvrsti ovo zalosno stanje kakvo vlada vec desetinama iljada godina.
Svijet sustinski nikad nece biti drugaciji - mijenja se samo tehnologija, ali opsti poredak i odnosi medju ljudima i ljudskim grupama uvijek ostaju isti.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 16:12 - pre 168 meseci
Nazalost, najverovatnije stvari stoje bas tako.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 17:06 - pre 168 meseci
Razlka izmedju zivota u srednjem veku i ovog danasnjeg je golema (posebno u pravima i slobodama koje pojedinac uziva, da da otkaz, da se skoluje, da se leci, da ide u lov, skija, putuje, raspolaze nekim sredsvima kako mu volja...). Isto tako razlika je velika i izmedju ranog kapitalizma i ovoga sad (barem u razvijenim zemljama). Razlika je tu zato sto su se ti "Boldrici" u jednom momentu pobunili (zrtvovali, neki dali zivote za neku bolju sliku stvarnosti), kao i odsecali glave svojim vladarima, a zbog cega je ekipa koja vlada morala da im da malo vishe zelene trave za ispashu. Pa imamo drustvo kakvo imamo danas, sa granicom i nacinom zivota poboljsanim u odnosu na ono sto je bilo ranije.

Ista sitiuacija je i danas, i zbog toga sto vishe ljudi treba da zna o Bilderberg grupi i ostalim "neformalnim" organizacijama, a koje kroje njihov zivot - kako bi znali na ciju adresu da se obrate kad im zivot postane nepodnosljiv. Kao i da bi prestali da veruju u sve sto im se servira preko "slobodnih" medija, i poceli zivot kriticki da posmatraju... u pokusaju da odgonetnu pravi razlog iza neke price, tj. uzrok i posledicu. Jer da ne postoje globalni dogovori za koje svet ne bi trebalo da zna, tj. da ne postoje zavere koje idu na stetu vecine stanovnistva (jer koji bi drugi razlog bio, osim zavere, zbog kog neki plan "ne bi bilo dobro da se zna"), onda ne bi bilo ni Bilderberger grupe, jer bi ti utacajni ljudi sedeli u vladama, javno govorili o svojim planovima za dobrobit svih, a ne vladali iz senki sa lutkama i manekenima koje su kupili i cije konce vuku...



[Ovu poruku je menjao a1200 dana 08.06.2010. u 18:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 18:35 - pre 168 meseci
Citat:
a1200: Razlka izmedju zivota u srednjem veku i ovog danasnjeg je golema (posebno u pravima i slobodama koje pojedinac uziva, da da otkaz, da se skoluje, da se leci, da ide u lov, skija, putuje, raspolaze nekim sredsvima kako mu volja...).

Nema sustinse razlike. Relativni odnosi su uvijek isti.
Razlika je samo u tome sto je tehnologija omogucila da jedan rob za traktorom ili za nekom masinom proizvede mnogo vise od onog sa motikom te se tako stvara mogucnost da i rob dobije nesto veci dio kolaca. No to je zahvaljujuci tehnologiji - a ne promjeni u ljudskim odnosima.
To mozes da vidis u zemljama treceg svijeta gdje danas ne vlada robovlasnistvo i feudalizam, no odnos onih gore prema onima dolje je gori nego u pomenutim periodima iz proslosti.
Danasnji zapad zivi ovako kako zivi zahvaljujuci iskoriscavanju dobrog dijela nerazvijenog svijeta, tamosnjih sirovina i jeftine radne snage, a ne zahvaljujuci "demokratiji" i slicnim nabulozama. Kad taj ventil jednom presusi, vidjeces koliko ces uzivati u "davanju otkaza, putovanjima, lovu i skijanju", i slobodnom raspolaganju sa sredstvima koja nece biti dovoljna ni za normalnu ishranu, a kamoli za lijecenje i skolovanje.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 18:47 - pre 168 meseci
I Odin D. jednim postom, argumentovano, ponisti vekove revolucija, borbi za osnovna prava... mislim, ako ti ne vidis razliku, mozda bi mogao da steknes elementarno istorijsko znanje kako su ljudi ziveli pre par 100 godina. Pritom ne mislim na gledanje romanticarskih serija o zivotu vlastele iz tog perioda na BBC-ju, nego malo istorije, a moze i nesto skorasnje... borba za 8 casovno radno vreme npr., 8 mart... ukidanje ropstva i jednaka prava za "obojene" u USA.

No dobro, po mom misljenju svet se krece unazad, barem sto se tice prava i sloboda, a to je upravo zato sto razni Odini D. ne znaju da cene ono sto su "Boldrici" pre njih stvorili, a neki cak citko napisali i u svom ustavu (USA), i sto ih zabole sta neki tamo Bilderbergeri rade iza kulise...

...
Relativno, ti sad ne bi znao ni da pishes, a ne da imas komp, verovao bi da je zemlja centar univerzuma, spaljivao "vestice"... a sve zato sto vladarima realno odgovara da budes sto gluplji, da slusas i radis za nista, kao rob. Jer imaju oni ko treba da se bavi pisanjem, poezijom, da odlucuje, a ko da zivi iznad stale u prljavstini i hrani svinje, radi u rudniku i umire sa 30 godina. To su neki relativni odnosi...

[Ovu poruku je menjao a1200 dana 08.06.2010. u 19:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:10 - pre 168 meseci
^Pa sta da ti kazem. Na mene u toj borbi nemoj da racunas. Ja niti koga podrzavam niti kome pomazem u njegovim revolucijama. I ovo sto sam "dobio" zahvaljujuci vjekovnim ustancima i borbama "Boldrika" sirom svijeta nisam mozda zasluzio (sto se moze tumaciti i pozitivno i negativno) ali nisam ni trazio.
Odbojan mi je stav da sam odmah "po rodjenju" nekom nesto duzan, ko je mozda mrtav vec par iljada godina.
Takodje mi nije prijemciv ni stav da sam "po defaultu" duzan nesto tebi ili nekim idejama koje ti cijenis ili idejama koje vecina ljudi smatra naprednim i pametnim.
U principu me ne interesuje sudbina svijeta i sirokih narodnih masa. Moj odnos po tom pitanju se zavrsava na mojoj odluci da nikom direktno ne stetim i ne pribavljam svjesno korist za sebe koja se bazira na unesrecavanju nekog drugog.
E sad, to sto tvoj pokret ili ideja "posredno" gubi time sto mu se ja ne prikljucujem, to ces jbga morati da izvines, i ja "posredno" gubim sto ti neces za neku moju ideju da odvajas 100€ mjesecno ili 20 radnih sati, pa ti ne okrivljujem za sudbinu mojih poslova.

Prema tome, ja sam ti najmanje kriv sto te jasi Bilderberg grupa. Ako ti je neko kriv, sam si kriv. Eto, znas sve kako stvari stoje i kako funkcionisu i sta sad: cekas mene ili nekog drugog da te oslobodi?
Nazalost, ja imam nekog preceg posla od borbe za prava Boldrika sirom svijeta.

Citat:
Relativno, ti sad ne bi znao ni da pishes, a ne da imas komp, verovao bi da je zemlja centar univerzuma, spaljivao "vestice"... a sve zato sto vladarima realno odgovara da budes sto gluplji, da slusas i radis za nista, kao rob. Jer imaju oni ko treba da se bavi pisanjem, poezijom, da odlucuje, a ko da zivi iznad stale u prljavstini i hrani svinje, radi u rudniku i umire sa 30 godina. To su neki relativni odnosi...

Relativno, da nije u svijetu stanje ovakvo kakvo je, ti od svoje zarade ne bi mogao da se skolujes, da se lijecis, da ides u lov, na putovanja i skijanja. Da nije necega sto odrava taj disbalans u svijetu tvoja zarada bi bila na nivou prosjeka planete, a to je cijenim negdje max oko 100-njak dolara. Srbija se nalazi u gornjih 14% svjetskog standarda, tako da mozes zamisliti koliko "putovanja" i "skijanja" ima ispod.
Da nije te Bilderberg grupe ili bilo cega drugog sto odrzava ovu polarizaciju u svijetu pjevao bi ti drugaciju pjesmu o svojim pravima i slobodnom raspolaganju sredstvima kojih bi bilo taman za hljeb, i "davanju otkaza" i slicnih gluposti.
Ovako kako sada zivis mozes da zahvalis tim Blufoncima koji muzu treci svijet i nesto od toga davaju i tebi.
Prema tome, bolje budi zadovoljan sto te jasu, jer kad te ne budu jasili oni, jasice te glad i bolest koje jasu 80% planete koji nemaju neke "opake zavjerenike" nad sobom..
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:15 - pre 168 meseci
Nemogucnost da se shvati da ovo nije licni problem nekog pojedinca ili grupe je isto prica za sebe... a upravo ti isti Bilderbergeri, gotovo sigurno ne rade u tvoju korist, ili ovih 20%...
(i btw. nikavoj ja grupi ne "pripadam", niti imam "neke projekte"... smesno)

Citat:
Ovako kako sada zivis mozes da zahvalis tim Blufoncima koji muzu treci svijet i nesto od toga davaju i tebi.

Ti bas nemas pojma kako se zivelo u Engleskoj, na pocetku industriske revolucije... i zasto je to popravljeno. A tad je engleska bila sila br. 1 u svetu, drzala je pola planete u kolonijalnom odnosu... no dobro, valjda ti Englezi (Boldrici) sto su se borili za svoja prava, nisu trebali to da rade... bas su glupi, pa relatvno je sve to isto. Ne bi to njima Kraljica i "Bilderbergeri" radili... pa ipak imali su kolonije i robove za prljave poslove...

Citat:
The eight-hour day movement or 40-hour week movement, also known as the short-time movement, had its origins in the Industrial Revolution in Britain, where industrial production in large factories transformed working life and imposed long hours and poor working conditions. With working conditions unregulated, the health, welfare and morale of working people suffered. The use of child labour was common. The working day could range from 10 to 16 hours for six days a week.


http://en.wikipedia.org/wiki/Eight-hour_day

Pa istrazi malo zivotni vek i uslove rada koji su tada vladali u svetskoj sili br. 1, sa brdom kolonija i robovima u Indiji, Africi...




[Ovu poruku je menjao a1200 dana 08.06.2010. u 20:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:36 - pre 168 meseci
Pa "pripadas" grupi koja misli da stvari mogu da se promjene i da su za trenutno stanje odgovorni i oni drugi (poput mene) kojih se to nista ne tice.

Naravno da se i mene "tice" trenutno stanje u svijetu, ali tice me se na isti nacin na koji me se tice zakon gravitacije, padanje kise ili smjena godisnjih doba. Obicni uslovi okoline u kojima me je zapalo da prozivim svoj zivot. Ne interesuje me da mijenjam tu okolinu ili poboljsavam zivot nekog Boldrika ko zna gdje jer imam vaznijih licnih stvari da obavim za vreme svog zivota.
Ja shvatam da ima ljudi za koje je vaznije da unapredjuju svoju okolinu, ili koji jednostavno ne znaju ili nemaju sta da rade sa samima sobom, pa svoj rad usmjeravaju na druga podrucja, ali ja nisam jedan od tih. Ja imam dovoljno da radim na svom privatnom svijetu tako da nemam vremena da se bavim tvojim svijetom i tvojim problemima ili problemima onih cijim zivotima vedri i oblaci Bilderborg grupa. Meni ta grupa ne igra nikakvu ulogu u zivotu, a kome predstavlja problem neka se sam bori protiv toga, a ja imam svoje poslove koje ne moze obavljati niko drugi sem mene.

Prema tome, uopste nisu svi duzni da uvazavaju ideje ili vrednosti koje neko drugi ili cak vecina ljudi smatra vrednim.
Ima ljudi koje to uopste ne interesuje ili koji imaju nesto drugo u zivotu da rade.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:41 - pre 168 meseci
Pa onda barem nemoj ovde da pljujes ljude koji su postovali nesto o Bilderberg Grupi, i samim tim pokusali da dignu svest ostalih koje mozda to interesuje... idi bavi se necim drugim u zivotu, necim sto te interesuje...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:50 - pre 168 meseci
Citat:
a1200: Pa istrazi malo zivotni vek i uslove rada koji su tada vladali u svetskoj sili br. 1, sa brdom kolonija i robovima u Indiji, Africi...


Kao sto ti rekoh, nisam zainteresovan da se bavim sudbinama sirokih narodnih masa. Da mene neko ugnjetava borio bi se protiv toga. Borio bi se i protiv ugnjetavanja drugih kad bih imao sredstava i vremena za to. Ali nemam.
Kad bi se svako borio za sebe nebi bilo nikakvih "zavjerenickih grupa" i problema koji se samo na opsto-masovni nacin mogu rjesavati.
Problem i jeste upravo zbog toga sto svako misli da bi neko drugi trebao da rjesava njegov problem ili sto svako ceka da se jos neko "prikljuci pokretu" pa ce onda nekako "u bezlicnoj masi nosen opstim tokom stvari i njegov licni problem nekako doplivati do rjesenja".

Oslobodi se ti uticaja Bilderborg grupe na svoj zivot i ti si uradio svoj dio posla za opste dobro.

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:53 - pre 168 meseci
Citat:
a1200:Pa onda barem nemoj ovde da pljujes ljude koji su postovali nesto o Bilderberg Grupi, i samim tim pokusali da dignu svest ostalih koje mozda to interesuje... idi bavi se necim drugim u zivotu, necim sto te interesuje...

Sem onih poput vas, na svijetu ima i ljudi koji nisu poput vas.
Ja uopste ne pisem ovo zbog tebe i tebi slicnih, nego zbog onih meni slicnih. Tako da, ne pisem ja protiv vas, nego za one koje moje misljenje moze da interesuje.
Niste vi centar svijeta pa da se sve oko vas vrti i niste jedini na svijetu.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 19:56 - pre 168 meseci
E Odine, Odine...

Citat:
When bad men combine, the good must associate; else they will fall, one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle.
Author: Edmund Burke
Source: Thoughts on the Cause of the Present Discontent
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 20:06 - pre 168 meseci
Citat:
"Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku"
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 20:14 - pre 168 meseci
Citat:
Odin D.: Tako da, ne pisem ja protiv vas, nego za one koje moje misljenje moze da interesuje.
Niste vi centar svijeta pa da se sve oko vas vrti i niste jedini na svijetu.

Ali, upravo TI nisi centar sveta, pa da dajes sebi pravo da trolujes do besvesti. Izgleda da si u nekom ego tripu pa nemas nameru da stanes.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 20:21 - pre 168 meseci
Da ja sam u ego tripu....
Pola svijeta kopa i rovari da bi vas potcinili, da bi vas slagali, iskoristili, zaveli.....

A ja jadni skorz zaboravljen; otpisali me i masoni, i iluminati, ni ovi Blufonci mi ne rade o glavi....moram nekako sam sebi da dam na znacaju... kad niko drugi nece.
Lako je vama, najvece svjetske face po citav dan misle o vama i o tome sta ce vam servirati na televiziji. A mene, izgleda, niko ne sljivi...

Ah, kakav ego trip!
 
Odgovor na temu

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.dynamic.sbb.rs.



+78 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 23:11 - pre 168 meseci
Za one koje zanima tema - besplatna e-knjiga o Bilderbergerima prevedena na srpski - Daniel Estulin - Družba Bilderberg.

Citat:
Odin D.: Nazalost, ja imam nekog preceg posla od borbe za prava Boldrika sirom svijeta.


Pokušavam da zamislim kako bi sada izgledala ova zemlja i svet u kome živimo da je većina pre 60ak godina razmišljala kao i ti...


Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 23:46 - pre 168 meseci
Citat:
Pokušavam da zamislim kako bi sada izgledala ova zemlja i svet u kome živimo da je većina pre 60ak godina razmišljala kao i ti...


Razumem i postujem njegov stav. Ima dovoljno problema u svom zivotu i nema vremena da se bavi Bilderberg grupom.

Svi u proslosti sto su se izborili za bilo kakva prava i slobode su tacno znali ko im je za to kriv. Uglavnom neki kralj i ostalo drustvo plave krvi koje, gle cuda, i dan danas zauzima veoma bitne pozicije u tajnim udruzenjima tipa Bilderberg grupe , masoni, Illumintati... Danasnji problem je sto ljudi ne znaju kome treba da zakucaju na vrata kad vide da su maltretirani i ponizeni i ne mogu vise da trpe. Tako imamo da se svako malo u raznim zemljama smenjuju ljudi na vlasti. A clanovi tajnih udruzenja su decenijama nedodirljivi. A politika i dalje ostaje ista.

Kljucna stvar je u informisanosti. Apsolutno se ni od koga ne ocekuje nista. Ako opet bude gadnih padova berze, novih virusa koji niotkuda dolaze, provokacija za pocetak 3 svetskog rata, pokusaja implemetiranja RFID chipa u ljude..... tj. kad "se trpjet vise ne more" da se imaju podaci za duzinu kanapa i velicinu potrebnih kovcega....posto kako stvari za sada stoje ovi "nedodirljivi" nemaju nameru da se mirno povuku.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi08.06.2010. u 23:56 - pre 168 meseci
Citat:
Pokušavam da zamislim kako bi sada izgledala ova zemlja i svet u kome živimo da je većina pre 60ak godina razmišljala kao i ti...


Da je vecina razmisljala kao ja, nikom ne bi ni palo na pamet da ratuje.

Nazalost, sacica budala je ubijedila stotine milione Boldrika koji "misle svojom glavom za opste dobro" da idu malo da ratuju.
Hitler je upravo pricao kako "idu da ratuju protiv zla za dobro citavog svijeta".

Da neka budala sad naprica kako sve probleme u svijetu uzrokuje neka tajna organizacija u Kini ili Indiji i kako treba stupiti u rat da se tome "zlu vec jednom stane u kraj", 9/10 zapadnog svijeta bi nakon malo propagande povjerovalo u to i krenuli u sveopsti rat, i onda bi poslije 50 godina neko zajedljivo primjetio "na sta bi licio svijet danas da su svi mislili poput one 1/10 kojoj nije bilo do ratovanja....."

Pih... milion puta vidjen scenario....

Prisjeti se da je nemackom narodu bio ispran mozak pricom o globalnoj zavjeri zlih Jevreja koji im syebavaju zivote....

 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi09.06.2010. u 08:16 - pre 168 meseci
Slušaj Odin,

u principu tvoja priča, verovao ti meni ili ne, dobrano pije vodu, međutim, gubiš se u konceptu.
Citat:
Da neka budala sad naprica kako sve probleme u svijetu uzrokuje neka tajna organizacija

Nikada tako nešto ne bi uspelo budali (pojedincu), niti je to u istoriji poznato(normalno,po proteku onih famoznih 50 godina za otvaranje arhiva se konačno u to i uverimo...delom), možda obrnuto i može da desi, ali je tada nužno multiplicirati budale, pa me stoga baš čudi tvoje uporno nastojanje u propagiranju nihilističkih principa i ideja u omalovažavanju informisanosti i same informacije.

Znam da ti nije strana premisa da informacija vlada svetom, a internet, kao savremeni mas-medij, je na samom početku svoje uloge širenja vesti, ne bi li ta gomila budala i Boldrika konačno shvatila i prihvatila značaj sopstvene moći.

Mnogi verski fanatici žive u frenetičnom iščekivanju drugog(ili tećeg,već ni ja ne znam kojeg)mesije, držeći pri tom i oči i uši zatvorenim, zanemarujući nespornu činjenicu ovog trenutka, da je beseda na gori upravo u toku!

Pre dva milenijuma onaj koji je donosio vest zvao se Isus, danas nam vest donosi Internet...(gle čuda,oba imena su na "I")

Da li će i ovaj mesija završiti na krstu ostaje nam da vidimo...

...ali ono što od tebe lično nesporno zavisi je odbijanje uloge Pontija Pilata.

Ovde pokušavamo ležerno da pričamo,razmenjujemo saznanja, širimo vest,pa ne znam kome pametnom bi tako nešto moglo da smeta.


 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi09.06.2010. u 08:27 - pre 168 meseci
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Konferencija u Evropskom Parlamentu o Bilderberg Grupi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 18596 | Odgovora: 131 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.