Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zabrana parkiranja i zaustavljanja na celom bulevaru

elitemadzone.org :: AutoZone :: Zabrana parkiranja i zaustavljanja na celom bulevaru

[ Pregleda: 2322 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MatezYU

Član broj: 4114
Poruke: 1586
*.otpbanka.rs.



+17 Profil

icon Zabrana parkiranja i zaustavljanja na celom bulevaru04.08.2010. u 13:12 - pre 166 meseci
Pozdrav.

Jedno pitanje iz saobracaja, mozda je glupo ali ajde..
Na bulevaru u NS-u, zabranjeno je parkiranje i zaustavljanje vozila (stoji znak posle svakog semafora od autobuske stanice do mosta). Nedavno sam video kako je policija zaustavila jednog lika koji se zaustavio na 30sekundi samo da izadje putnik iz auta. Naplatili su mu kaznu. Mene interesuje, da li je moguce da na celom bulevaru ne mogu da se zaustavim i izbacim putnike iz auta? Sta se radi u ovim situacijama? Da li treba da trazim neku sporednu ulicu i tu da se zaustavim kako bi istovario putnike? Ili da trazim parking mesto kako bi tu privremeno usao i sacekao da izadju putnici?
Opste ne kontam sta se radi u ovim situacijama. A bulevar ima tri trake, ne znam cemu onda sluzi ta treca traka.
 
Odgovor na temu

endre85

Član broj: 207893
Poruke: 325



+116 Profil

icon Re: Zabrana parkiranja i zaustavljanja na celom bulevaru04.08.2010. u 16:30 - pre 166 meseci
Meni je saobracajac na bulevaru rekao, da dozvoljavaju zaustavljanje da bu putnici usli izasli.

Ako se ne varam u zakonu pise da se sme stati na tri minuta i da vozac ne sme napustati vozilo. Trebam ovo proveriti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Zabrana parkiranja i zaustavljanja na celom bulevaru

[ Pregleda: 2322 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.