Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23995 | Odgovora: 111 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !01.09.2010. u 20:19 - pre 166 meseci
Evo i zvaničnog izvinjenja:

http://www.youtube.com/watch?v=io9e5dmgyu0
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !01.09.2010. u 20:51 - pre 166 meseci
Ja bi pre rek'o da to žvaće b... gaće zbog objevljene adrese i imena i svega. A izgovori zna se kao sta su. Nista to izvinjenje nema veze, nego po zakonu ko muci i ubija zivotinje robija, sto je vise zivotinja to vise godina robije. I nema tu sta da se mi vise raspravljamo i objasnjavamo, nego samo da se radi po zakonu. Ono, na brzinu mu i posteno sudis, pa ga onda... zatvoris na robiju.
Citat:
milance_kg: A znas sta ja mislim... da s tobom nije sve OK.
Ma jok, sa mnom je sve u redu. Ja sam ti skroz kompatibilan sa 21 vekom bio jos pre nego sto je bio 21 vek. Prava avangarda. Ovakvi divljaci i njihova divljastva su mi se gadili jos pre vise decenija. Nego sa tim divljacima koji rade ove stvari nesto nije u redu, a zaparlozili se u ovoj rupi, pa misle da je to sto rade normalno, iako celi svet tvrdi da nije i menja to, cak i ako su i tamo postojali divljaci koji to rade. I onda sta se desava, ovi ne umeju dase prilagode i za 100 - 200 godina ima da izumru zbog toga sto rade i gotovo. Ja mislim da je to sto se njih tice jedna velika nepravda, ali sta da im radim. Neka se civilizuju pa nece da izumru.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !02.09.2010. u 10:38 - pre 166 meseci
@Medojevic - "Ovaj video je uklonjen zbog kršenja Uslova korišćenja." :)


 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !02.09.2010. u 12:13 - pre 166 meseci
Hahaha citam i ne verujem, Milance kriziras, bar u Kg ima snajki kolko oces...

Inace ludilo u britanskoj stampi u vezi ovog dogadjaja ima predistoriju, pre desetak dana celo ostrvo je trazio ovu babu, http://www.jutarnji.hr/sokanta...-vrat-i-bacila-u-smece/880347/ a sada traze crvenkapu.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !02.09.2010. u 13:37 - pre 166 meseci
Odlicno, to tako i treba. Ni zbog kucica, ni zbog macica nego zbog divljaka. Dosta su vala divljali. Red je da budu silom umireni. Eto tako se to civilizuje. Visedecenijskim ispiranjem mozga naucis rulju da su odredjene stvari no no, i onda ce oni sami da jure divljake da ih lincuju ako ne budu mirni. Ali za to je potrebna prava elita koja zna zasto radio to sto radi, a ne ova fukara kao ovde koja pojma nema zasto treba divljaci da se sprece da divljaju nego piskara neke "zakone" u koje ni sama ne veruje zato sto misli da ce tako da dobije pristup evropskim fondovima da ih pljacka. Aha, oce. Oni su tamo sisali vesla pa samo ovakve cekaju.
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !02.09.2010. u 20:49 - pre 166 meseci
Bata je napisao:
Citat:
kada bi inteligentno i emotivno uravnoteženi istrebili idiote, i onda se zapitali ko će u rudnike, ko će da briše ulice,
ko će da bude baba sera...


Upravo si uvredio najpostenije ljude u ovom drustvu.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !03.09.2010. u 12:54 - pre 166 meseci
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/...nejdzerka-bacala-stenad-u-reku

Citat:
REŽISER MAJKL BEJ PONUDIO 50.000 DOLARA ZA PRONALAZAK DEVOJKE
Tinejdžerka bacala štenad u reku

Srna | 03. 09. 2010. - 12:46h | Foto: You Tube | Komentara: 2
Policija u Srednjobosanskom kantonu identifikovala je devojčicu sa video snimka na kojem je prikazano kako iz kante uzima psiće i baca ih u reku, potvrdio je portparol kantonalnog MUP-a Sefir Baručija.

On je naveo da devojčica živi na području Bugojna i da će policija u narednom periodu preduzeti zakonom predviđene mere i radnje kako bi slučaj bio rešen.

Baručija nije želeo da otkriva detalje, navodeći da bi to ugrozilo nastavak istrage, javljaju federalni mediji.

Objavljivanje video snimka izazvalo je žestoka reagovanja javnosti. Pojedinci su čak pozivali i na otvoreni linč devojčice i njenih roditelja.

Najpoznatija svetska organizacija za zaštitu životinja PETA ponudila je i novčanu nagradu za pronalazak i otkrivanje identiteta devojčice.

Režiser filma "Transformersi" Majkl Bej ponudio je 50.000 dolara za pronalazak devojčice.

Snimak je pušten na "Jutjub", ali se pristup preusmerava na link ka drugim video snimcima i brojnim reakcijama na vest.

Ovaj ocigledno ima dokonih 50.000 $
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 08:09 - pre 166 meseci
Koliko filozofije i licemerstva na jednom mestu...

Ovo je jedna sasvim uobičajena i veoma raširena pojava u našim krajevima... Kog god ima rođake na selu, ili živi na selu, ima gomilu ljudi u familiji koji su bacali kučiće/mačiće u reku.

Da li je nešto veći zločin ako se pri izvršenju snima kamerom? Naravno da nije.

Meni je lično mučno da gledam ovo bacanje kučića u reku, međutim ko sam ja da nešto sad tu osuđujem kad znam da je moj deda to isto radio (samo što tad kao klinac nisam kapirao šta je to, pa kad čujem tako nešto, ono bilo mi je totalno svejedno.. Ko da čuješ da je neko otišao u radnju po hleb...), i ko zna koliko druge rodbine, rođaka i prijatelja. Pa se onda pojavljuje i gomila pametnih sa savetima da kučiće odnesu veterinaru... Da, sigurno će neko potrošiti jednu celu mesečnu platu da bi veterinar uspavao 6 kučića...

Na selu životinje nisu kućni ljubimci već stvari. Pas je stvar koja čuva dvorište. Mačka je stvar koja lovi miševe. Svinja je stvar od koje se dobija meso i slanina. Vrlo retko se može videti da čovek zavoli neku životinju i da se sa njom saoseća kao što je to slučaj po gradovima... Može seljak da voli psa, i da mu je krivo ako ga pregazi auto, ali isto tako neće imati nikakav problem da svog psa od 10-15 godina stavi u džak i baci u reku samo zato što je ostario, postao bolestan, ili dovlači kosti pred kuću koje mu smrde pod prozorom... Posledica svega toga nije što su ti ljudi monstrumi, nego su tako naučili, i za njih su životinje objekti a ne živa bića. I nikakvi tekstovi po novinama i teme po forumima to neće promeniti.

 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 08:28 - pre 166 meseci
Niko sve to ne osporava i nece tekstovi promeniti, ali ilovaca hoce, i jedna dobra tojaga. Pa mladje generacije tojagom, evo kao ovu sto sad ne sme da izadje na ulicu zato sto ce da je lincuju, a sto se starijih tice, sacekace se da ilovaca obavi posao. Nekad su ljudi u najcivilizovanijim zemljama nokšire prosipali kroz prozor na ulicu pa vise to ne rade. Selo ili ne selo, ima da se menjaju ili ih nece biti i gotovo. Zasto, e bas zato. Kome se ne svidja nek menja planetu. Ili neka ide u Tanzaniju, Avganistan, gde hoce. Tamo verovatno niko nece da mu zamera jer imaju precih briga. Moze i da ostane, pa da se samo prividno prilagodi, niko to ne dovodi u pitanje, ali kad rade te njihove anticivilizacijske stvari ima da se kriju kao svaki anticivilizacijski elemenat.

Nije nego, selo. Pa kad je selo sta ce mu tamo one kucerine, plazma TV - i, neki Mercedesi i sta ti ja znam. Ako je 21 vek ima da bude za sve 21 vek, a ne selektivno da bira sta se kome svidja. U stvari, mozda i to moze, ali ne verujem da ce da im se to svidja, ovima sto rade anticivlizacijske stvari zato sto ce da ih lincuju. I to stvarno. Ovde nije postojala ta praksa da masa prisustvuje javnim pogubljenjima ili da lincuje elemente, ali tamo postoji i nekoga ce stvarno da lincuju ako nastave ovako da divljaju. Sta ja da im radim, samo im je jos ovde na Balkanu ostala takva sloboda da nekaznjeno rade te divljacke stvari, ali izgleda da mnogo skupo kosta, pa mi nesto mnogo placu ovi sto u njoj zive. Izgleda da se ipak ne isplati da si toliko oslobodjen.

BTW, kad je bilo zli Tita ponegde su policajci stajali pred grobljima da sprecavaju divlje ljude da jedu tamo pa se niko nije bunio decenijama. Tako ce i sad da se naviknu na ovo. E sad, ovde su divljaci, pa su posle neki silom to dostignuce unistili i vratili divljacke "obicaje" , ali to nema veze. Ima gde nisu divljaci pa se ne vracaju nazad kad vec jednom napreduju, a ovi ovde su i tako saka jada za koju nikoga nije briga, i koja je uz to zatvorena u rezervat dok se ne uljudi ili dok ne crkne.

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 12:35 - pre 166 meseci
Citat:
ventura:Pa se onda pojavljuje i gomila pametnih sa savetima da kučiće odnesu veterinaru... Da, sigurno će neko potrošiti jednu celu mesečnu platu da bi veterinar uspavao 6 kučića...
.


Taj gomila pametnih sam bio ja i to se odnosilo na konstataciju da je riba iz Nemacke.
Citat:
Ako je stvarno u Nemackoj, onda je jos veci tenkre jer tu ima da ih ostave gde hoce i jos da bira.
Ako su bili bolesni, takodje je mogla da ih odnese veterinaru da ih usmrti bezbolno, a ne da ih baca kao loptice da se dave i jos da se cepa, pa da to i snimi.

Ako se sklanjaju psi sa ulice koji ugrozavaju ljude besnilom, napadima ili nekim bolestinama - ovde bar ima izbora kako ce se toga resiti i nema razloga da svoj sadizam deli sa drugima i na drugima.


http://www.elitemadzone.org/t408608-2#2683333

Predpostavljam da je onima iz okoline BG i besplatna sterilizacija skupa, ipak su to stvari.
Sto bi vlasnik imao obavezu da brine o svom keru - bacis starog u Savu, uzmes novog. Bar ih ima koliko hoces.
Pa tako se to uvek radilo, sto bi menjali.


 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 14:43 - pre 166 meseci
Meni je u svemu tome najinteresantniji fenomen: "youtube or it didn't happend".
Jos od kamenog doba seljaci bacaju kucice i macice u vodu, a nemojte mi reci da ima neko ko nije cuo za: "prvi macici se u vodu bacaju".

Tu izgleda na povrsinu isplivava "nojeva psihologija" tipa: dok mi neko necim ne mase pred ocima - to se ne desava/postoji.
I onda se veseli, nasmijani i bezbrizni ljudi najednom dohvataju kuka, vila i potpaljivanja lomaca kad im neko ono sto svi znaju - samo niko ne spominje - servira na youtube-u.
Izgleda da je najveca smetnja ne sto se takvo nesto desava, nego sto im se fasada svakodnevnog idilicnog svijeta kvari tamo nekim monstruoznostima i u sustini stice se utisak da ljude boli neka stvar da li se nesto desava ili ne desava sve dok oni to ne moraju gledati.

Za takva desavanja nisu krivi samo pojedinci koji ih cine, vec i svi ostali koji "gledaju svoja posla" kad treba neki licni rad i trud da se ulozi za zajednicu, ali zato rado ucestvuju u svakojakim zajednickim drustvenim zabavama poput lincovanja kad god se ukaze prilika.

Ne ide to tako drugovi...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 21:16 - pre 166 meseci
Ide motkom, islo je i ici ce, ali vi to necete a necete ni "diktaturu" tipa da neko spijunira sve i svuda sta se radi. Samo se bre bunite bezveze. Normalno da nije to bilo najbitnije da se resava u drustvu, ama drugo je kod njih izgleda sve reseno, pa je sad ovo doslo na red i ja ne vidim tu nista cudno. I tako je tih koji to rade u tim zemljama zanemarljiv broj. Sta, u Engleskoj urbano stanovnistvo cini 90% ukupnog stanovnistva, u Nemackoj 80 - 85%, a i od ovih koji zive po selima sigurno doooooosta manje od 1% njih baca kucice u reke. Ne mozete vi da poredite njih sa vama. Sta da radis, njima to dodlo na red, pa kad se uspesno resi, naci ce se nesto za vas jos banalnije ali za njih tamo sasvim OK, pa sta onda. U stvari, jedino sto neki kako tako normalan covek moze da uradi je da podrzi te akcije, ne lincovanje, nego da se nekako ta pojava zaustavi. A sta to treba po vama da rade ovi iz drzave, tamo gde su drzave ozbiljne a ne sprdacina kao ovde? Da pisu rezolucije, prekrajaju granice i da bale o nacijama? Pa oni su to uspesno zavrsili jos pre... od 60 - 100 godina, neka bude da je toliko. Ko je vama kriv sto vi niste. Mogli ste i vi da niste imali zelju da svakih 20 godina svetite ognjista i branite nejac na kraju 20 veka.

Ako je cilj da budete pankeri, pa ste sad vi mnogo veliki baje zato sto prezirete sve to, budute pankeri za nesto za sta treba da budete, odakle znam, nervirajte patriote i popove, sprdajte se sa bolesnim mentalitetom, gledajte kako da izbegnete da punite kasu ovim lopovima, nemojte da dajete poklone ili da hvatate veze, ko je to radio, batalite kredite, nemojte ovolike oci da vam budu kad vidite Bentli, ugasite televizor itd a pustite vi kucice u Nemackoj i sta rade u Engleskoj. Njima se moze da organizuju rulju za linc zbog macke u kanti za djubre, a mnogo ste vi daleko od njih da bi se bavili time sta oni rade.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 21:32 - pre 166 meseci
To moze samo u teoriji, jer u drzavi Srbalja onaj ko ima ambicije da kulturizuje narod moze samo u teoriji doci na vlast. Stoka bira stoku i tu nista sem spoljne okupacije ne pomaze.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 22:43 - pre 166 meseci
Citat:
tu nista sem spoljne okupacije ne pomaze.


Jednom sam pre.. ihahaj.. bas napisao isto ovo ovde na MZ-u, a odma
potom obrisao, rek'o ajde - da ne sirim flejm.

Ali da, nama treba neka strana cizma, mozda najbolje USA madrfakersi
(oni ne *ebu zivu silu), sa debelim djonom da se malo nauci narod redu,
a ne mi kao da "biramo" ove nase...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 23:11 - pre 166 meseci
Skoro sam citao intervju sa nekim bivsim engleskim diplomatom koji je nesto slicno ispricao - da je greska po njemu sto rat na Balkanu nije zavrsen okupacijom porazene strane.
Tako da mozda nekom i kvrcne nesto slicno - ako se opet desi neka Monika Levinski, pa daj salji crnce u rat negde.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !04.09.2010. u 23:55 - pre 166 meseci
Ma da, mnogo greše ti Englezi, moraju bre više da paze.

Ako ima ko da lokuje temu, nek lokuje, posle nemojte da kukate.
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+18 Profil

icon Spanska serija ...05.09.2010. u 00:14 - pre 166 meseci
Obrt u drami, stenci su zivi, spasila ih baba Ruza :D

Citat:
ŠTENCI, koje je djevojka iz Bugojna hladnokrvno žive pobacala u rijeku, a video o tom nedjelu postavila na YouTube, preživjeli su zahvaljujući 75-godišnjoj baki Ruži Pavlović.

Baka Ruža je pukim slučajem, kako prenosi Večernji list, dok je radila na polju, začula skvičanje u obližnjem potoku. Kad je krenula za zvukom u šipražju je, mokre i promrzle, pronašla pet psića, koje je odnijela kući i nahranila. Psići su još uvijek kod nje, dobro napreduju i živi su, no baka muku muči s hranjenjem životinja.

"Tko god hoće, neka dođe pa neka vidi. Moj problem je što dnevno piju tri litre mlijeka, i to onog skupog, a ja živim od mirovine. Za deset dana već sam potrošila oko 50 KM. Ne znam živa što ću s njima. Tolika se vika napravila, a sad ih nitko neće", jada se baka. Ona tvrdi da su psići u rijeku bačeni prije nekoliko dana, a ne ranije kako se pisalo po medijima.

List je razgovarao i s majkom djevojke koja je bacila psiće u rijeku,a koja kaže da im je život uništen. "Zbog velikih pritisaka javnosti morala sam svoju djevojčicu odvesti u bolnicu na neuropsihijatriju. Život mi je uništen. Ne mogu spavati, pijem tablete. Suprug je danas išao na policiju da daje nekakvu izjavu. Čemu sve to", pita se majka Marijana, koja kaže da joj je drago da su psići preživjeli i da ih je i sama otišla posjetiti.


Eto prilike da reditelj "Transformersa" pomogne baki i korisno potrosi onih $50k. U sledecoj medijskoj epizodi javlja mi se nacionalni aspekt drame, zasto Hrvati dave stnce, a Srbi spasavaju :)...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !05.09.2010. u 00:15 - pre 166 meseci
Vec vidim akciju srpskog pokreta otpora u vidu poslatog snimka Odeljenju za ljudska, manjinska i zivotinjska prava pri britanskoj vojnoj upravi sa sedistem u Beogradu na kojem se vidi malo kuce sa prekrivenom glavom crnom vrecom i prorezima za oci, a u pozadini trobojka i gde se navodi da ce biti bacen ako se ne povuku okupacione trupe iz Srbije.

Ovako nesto


;)

@101010

ovo je najjaci deo
Citat:
Tolika se vika napravila, a sad ih nitko neće
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !05.09.2010. u 08:11 - pre 166 meseci
Citat:
Srđan Pavlović: Jednom sam pre.. ihahaj.. bas napisao isto ovo ovde na MZ-u, a odma
potom obrisao, rek'o ajde - da ne sirim flejm.
Samo jos kad bi bilo zainteresovanih okupatora pa bog da nas vidi ;-)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Devojka iz BiH bacala stence u reku! MONSTRUOZNO !05.09.2010. u 12:45 - pre 166 meseci
Ja se pitam sto se ljudi tako masovno bave ovakvim banalnostima i besmislicama kao sto je dogadjaj iz ove teme? Zar ljudi nemaju neka pametnija posla?

Devojka koja ocigledno (za sada) nema razvijen osecaj empatije, baci nekoliko dzukaca u reku, i odmah se dize pola (zapadnog) sveta i pravi hajku koja po svojoj brutalnosti prevazilazi dogadjaj koji se desio.

Ej, bre, ljudi, ovde se daju nekakve adrese, nekaka lincovanja u najavi. Pa upravo je to ono sto je bolesno a ne bacanje dzukaca u reku koje se redovno desava vekovima unazad. Jel onaj koji je ovde (ili bilo gde) dao nekakvu adresu neke osobe, zaista siguran da je to adresa osobe sa snimka? Sta ako je to adresa neke sasvim druge osobe? Sta ako neki mnogo veci bolesnik uzme pa odfikari glavu osobi cija je adresa data, a koja kao sto rekoh mozda i uopste nije ta sa snimka (a mozda i jeste, ali je to potpuno nebitno za ovaj primer)? Da li su onda oni koji su prosipali kojekakve nebulozne osude i adrese preko interneta u stvari "saucesnici" u zlocinu? PA NARAVNO DA JESU. Time su se pod izgovorom zastite zivotinja izdigli korak vise od zlostavljanja zivotinja, na zlostavljanje ljudi.

Ja licno nisam pogledao snimak, ali me uopste ne tangira sto je neko tamo negde na svetu bacio nekoliko dzukaca u reku. Ja licno to ne bih uradio, niti bih voleo da vidim (pa zato i ne gledam snimak) ali bre BAS ME BRIGA da li je to neko 500km ili 50000km dalje od mene uradio. I time sam u stvari verovatno NORMALNIJI od onih koji pokrecu pola sveta i nude 50000 kojecega za otkrivanje pocinioca, i prosipaju etikete i adrese po Internetu. Dovoljno mi je saznanje da kada god odem u mesaru vidim desetine zaklanih goveda i svinja, tako da me +/- nekoliko dzukaca apsolutno ne tangira.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Devojka iz BiH bacala štence u reku! MONSTRUOZNO !

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23995 | Odgovora: 111 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.