Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 560954 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.05.2014. u 12:03 - pre 120 meseci
Resurrection ( 2014 )

Citat:
The lives of the people of Arcadia, Missouri, are forever changed when their deceased loved ones return.


 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.05.2014. u 18:01 - pre 120 meseci
House of Cards (2013– )
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?03.05.2014. u 15:00 - pre 120 meseci
Almost Human otkazan :(
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.05.2014. u 23:30 - pre 120 meseci
Ako je neko promašio 24: Live Another Day

 
Odgovor na temu

Fabolous
System Administrator
msca/ccna
Laktaši RS

Član broj: 317417
Poruke: 120

Sajt: gmarkovic.info


+8 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?14.05.2014. u 05:59 - pre 120 meseci
Vikings
Games of Thrones
Supernatural
 
Odgovor na temu

Danijela Vojnic
SEo menadzer
Experience center

Član broj: 323199
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?19.05.2014. u 13:39 - pre 120 meseci
Hannibal
Sleepy Hollow
The following
South park

Meni najjace serije!!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?19.05.2014. u 19:51 - pre 120 meseci
Danas se emituje finale serije Warehouse 13. Ova peta sezona je trajala kratko, samo sest epizoda i resili su da stave tacku na seriju. Steta, laka, zabavna i pitko 'gledljiva' SF serija. Cak odlicna u odnosu na mnoge.



BTW, dosta serija je ove godine zavrseno/otkazano. Steta za nekoliko njih, recimo Almost Human (kao sto je vec naveo @mmix)... a novih bas i nema... bar onih koje su SF... :)


Pozdrav!

Edit - Ispravka broja epizoda

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 20.05.2014. u 00:07 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?20.05.2014. u 10:30 - pre 120 meseci
Jbg, trebali su da unajme neku Kardasijanku za sporednu ulogu. To bi pojacalo rejtinge.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?20.05.2014. u 10:35 - pre 120 meseci
Btw, jel neko gledao "The 100"?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

djricky
SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
..0:1f1b:8c:6670:2ff:fe11:e374

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?20.05.2014. u 11:00 - pre 120 meseci
ja, nije valjda i to otkazano?
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?20.05.2014. u 12:09 - pre 120 meseci
Ako si gledao napisi nesto...

BTW, nisam gledao pa i nemam pojma o tome da li je ili nije otkazano. Ako je to ovo onda je tek u toku a druga sezona je vec najavljena. Na doticnom linku, inace, uvek ima svezih informacija o serijama...



Pozdrav!

EDIT
Ovo sa mog linka u stvari mozda i nije lose bez obzira (bar po opisu)... provericu...
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?20.05.2014. u 12:40 - pre 120 meseci
Rectify i Orphan Black nisu lose.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?21.05.2014. u 22:03 - pre 119 meseci
Pogledao sam prvu epizodu The 100 i svidja mi se. Meni malo lici, pomalo podseca na Terra Nova (u nekom smislu) ali u svakom slucaju je ozbiljnije uradjena serija. I za moj ukus "prava" SF gde ima desavanja i na Zemlji i van nje. Van Zemlje nije daleko ali dovoljno da ima drazi. U principu je serija dobila dosta dobre kritike na nekim sajtovima koji se bave serijama. Pa sad, moja preporuka uz ogradu da sam pogledao samo prvu epizodu i info da su glavni glumci malo mladjeg uzrasta...



Sa sajta za prevode kratak opis:

Citat:
Opis:

Pre 97 godina, desio se nuklearni Armagedon na Zemlji, koji je uništio celu civilizaciju. Preživelo je samo 400 ljudi koji su živeli u 12 međunarodnih svemirskih stanica u orbiti. Vremenom se povećčavao broj ljudi u tim stanicama i odlučeno je da sve stanice spoje u jednu kako bi se preživeli očuvali. Dobijale su se velike kazna ako se prekrši zabrana o kontroli populacije. Vođe stanice "Ark" tajno pošalju 100 zatvorenika na Zemlji kako bi utvrdili da li je ona ostala nastanjiva za život. Posle skoro jednog veka, ljudi su se ponovo vratili na Zemlju. Među tih 100 ljudi nalazi se Klark (Eliza Taylor), kćerka glavnog medicinskog osoblja na Arku; Vels (Eli Goree) sin premijera Arke, i duo Belami (Bob Morley) i Okatavija (Marie Avgeropoulos) čiji ilegalni status je oduvek vodio ka kršenju pravila. U rukama tih 100 ljudi je sudbina opstanka čovečanstva i oni moraju da nađu način da prevaziđu svoje razlike i da se udruže kako bi utabali novi put na Zemlji. To neće biti lako jer je Zemlja sada potpuno drugačija.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?21.05.2014. u 22:29 - pre 119 meseci
Cool, pogledacu.

naleteo sam na nju i onda sam video neke reviews koji je porede sa weird SciFi 90210 pa reko da proverim
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?21.05.2014. u 22:40 - pre 119 meseci
I ja upravo stavio da se kupuje The 100. Vidim i The After da si preporucio al ajd da sacekam da jos neko pogleda. The 100 vidim da je vec poodmakla :)

Inace nisam odavno bio ovde, pa se ne secam da li sam preporucio

True Detective - http://www.imdb.com/title/tt2356777/
Bas sjajna serija i svakako je treba pogledati. Gluma fenomenalna. McConaughey je stvarno sjajno odglumio. Nadam se da ce snimiti i drugi serijal.

Luther - http://www.imdb.com/title/tt1474684/
Takodje odlicna.

Helix - http://www.imdb.com/title/tt2758950/
Onako... Meni se svidja jer volim SF, ali ne mogu reci da mi je jedna od najomiljenijih. Drzala mi je paznju dok je trajala.

Black Mirror - http://www.imdb.com/title/tt2085059/
Serija od nekoliko epizoda, od koje je svaka ostavila ogroman utisak na mene. Da sam i po par dana vrteo po glavi i lutao u nekim mislima...

 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

djricky
SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
..0:1f1b:8c:6670:2ff:fe11:e374

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?22.05.2014. u 10:55 - pre 119 meseci
Ko nije gledao Lutera, ne zna sta propusta... Serija je vec legendarna...

The 100 su mi malo stvarno povukle ala beverli hils jos malo pa se nece znati ko koga "kerebeci"
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?24.05.2014. u 21:30 - pre 119 meseci
The 100, pogledah nekako prve 3 epizode.

Jako lose. Losa gluma, nepotpuna prica, mnogo nelogicnih stvari...
I pored svega toga jako dosadna.

Mozda ce kasnije biti bolja, ali 3 epizode, dovoljno sam dao sansi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?28.05.2014. u 21:12 - pre 119 meseci
Jel prati neko

Fargo

?

Vidim da ima jako visoku ocenu...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.06.2014. u 01:52 - pre 119 meseci
Nova serija Crossbones, nesto slicno vec preporucenoj seriji Black Sails... veoma slicno (prica...) i meni se svidja ta varijanta pirata. :) IMDb ocena je 6.5 a na sajtu za prevode, kao i uvek, ima kratak opis:

Citat:
Serija Crossbones je rađena po romanu The Republic Of Pirates Colina Woodarda, a kreator serije je Nil Kros, najpoznatiji po radu na engleskoj seriji Luter. Radnja se odvija tijekom 10 zlatnih godina gusarstva između 1715. i 1725., a prati najpoznatije gusare svijeta koji osnivaju svoju odmetničku naciju New Providence, koja je postala prvom demokracijom u Sjevernoj i Južnoj Americi.


Tek je pocelo, prva epizoda, pa tek treba da se vidi kako ce se razvijati. Glumacku ekipu predvodi jedan od meni omiljenih likova - John Malkovich. :)




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.06.2014. u 06:49 - pre 119 meseci
Silicon Valley

http://www.slantmagazine.com/tv/review/silicon-valley-season-one
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 560954 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.