Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srbi u redu za bajat hleb

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srbi u redu za bajat hleb

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 32859 | Odgovora: 210 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

serbolicious

Član broj: 258796
Poruke: 92
109.77.148.*



+47 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:18 - pre 159 meseci
Citat:
Ti ako si se naždrao belog luka koji si poneo iz tog tvog Pic... nemoj dimiti po forumu.LOL.


A tvoj najveci uspeh u zivotu je to sto si iz "centra jbt" - MML pretpostavljam? Decko, to sto su te pukom srecom istresli iz gaca u "centru" ti ipak nista nije pomoglo.
Ocigledno ti je najveci kontra-argument: "vrati se u svoj j***eni Pickovac" - a to je jedna seljacka karakterna osobina onih koji nista nisu postigli pa im je svako kriv za to.
Dok to ne prevazidjes i dok ne napravis nesto u zivotu - dzaba ti sto nisi iz Pickovca.

Zbog takvih kao ti "centar" je jedna obicna smrdljiva selendra!
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:27 - pre 159 meseci
Naravno i gubite se iz nje.Šta da vam radim.Vi ste istreseni u nekoj ŠTa..
Evo za šta je buđav lebac bečki hor dečaka,a pisao sam o dva čoveka koji imaju decu a gube posao a ovo je još jedan primer
da ima mnogo slučajeva nesreća koji ljudi ne prizivaju ali se dešavaju.

http://www.elitemadzone.org/t426564-0#2845212

ps.Imate listiće od mente u apoteci,i miolio bih se da se još neki indetifijuje.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:35 - pre 159 meseci
A evo kome je pre hleba,potrebna bolesna mašta.

http://dl.dropbox.com/u/16408977/odin%20d.gif
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:36 - pre 159 meseci
Citat:
dekster2:Znači sistem ih otpušta ne zbog nestručnosti nego zbog samog buđavog u sitemu. Hajde ruku na srce bez sarkazma daj svoje mišljenje.
Moze to da bude tacno, ali opet, ako je sistem budjav, to ne treba da bude razlog da oni ne treba da pokusavaju da se izvuku iz te situacije i da treba da cekaju da ih spasi neko tamo drugi. Ako tako rade, to sto je sistem budjav onda prestaje da bude razlog i postaje izgovor.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:42 - pre 159 meseci
Citat:
serbolicious:Ocigledno ti je najveci kontra-argument: "vrati se u svoj j***eni Pickovac" - a to je jedna seljacka karakterna osobina onih koji nista nisu postigli pa im je svako kriv za to.
Dok to ne prevazidjes i dok ne napravis nesto u zivotu - dzaba ti sto nisi iz Pickovca.


Nemoj tako, Pickovac je jedno lepo i mirno naselje!

http://www.leksikon-yu-mitologije.net/read.php?id=3628
Citat:
U Sremskoj Mitrovici ima naselje Pičkovac. U njemu se nalazi Mardelj. Dobio je naziv jer su prve kuće u njemu počeli da zidaju tamošnji ginekolozi.


Dekstere, ti ako si iz centra(Beograda?), ja sam iz Ulan Batora. Ali to nema nikakve veze sa pricom o nasim slovima kad sam ne koristis nas pravopis, jel da? A nema sanse da se poveze sa ekipom iz reda za budjav lebac.

 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:43 - pre 159 meseci
Ok.Ali zašto misliš da sam ja za onoga ko je u problemu da mu se treba pomoć a on da sedi.
Ja sam kivan na sistem kada ljudi dođu do tog stadiuma,da hoće da rade ali im se ne daje
nikakva alternativa da to i urade.Pa zamisli da se svakome daje.Ma koliko god imao to bi se istopilo.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:53 - pre 159 meseci
Citat:
dekster2: Ok.Ali zašto misliš da sam ja za onoga ko je u problemu da mu se treba pomoć a on da sedi.
Ja sam kivan na sistem kada ljudi dođu do tog stadiuma,da hoće da rade ali im se ne daje
nikakva alternativa da to i urade.Pa zamisli da se svakome daje.Ma koliko god imao to bi se istopilo.


Ne mislim ja nista, samo citam sta pises. A ja jos nisam video/upoznao/cuo urbanu legendu o coveku koji hoce da radi, a onitm mu ne daju. Nikome ne treba alternativa da bere poljsko cvece i prodaje ispred pijace.
Pogotovo mladima - oni najbrze begaju od komunalne policije. A ti mozes da, citiram: "drecis, places i mazes kremu za akne", ako ti kao deo sistema ne radis na promeni istog nema nista od boljitka, on se sam od sebe nece promeniti.

Za kraj mala slicica:



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:56 - pre 159 meseci
Počinjem da se pitam zašto se ove poruke zovu privatne. :\

'Oćemo lock, ubuđao se lebac??
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:58 - pre 159 meseci
@ArsenLupen
Bar neko da nemisli pokvareno.Dosta je i jedan koji razume.
@☻███U Sremskoj Mitrovici ima naselje Pičkovac. U njemu se nalazi Mardelj. Dobio je naziv jer su prve kuće u njemu počeli da zidaju tamošnji ginekolozi. Ako neko poznaje nekoga iz Mitrovačkog Katastra, mogao bi da proveri da li je ovo naselje tako i upisano u zemljišnim knjigama.
by Dilindara @ 2009-10-21
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 21:58 - pre 159 meseci
Koja je to faza kad pocnes da saljes privatne poruke nekom sa kim diskutujes na forumu? :D
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:07 - pre 159 meseci
Pobrkana komandna linija.
Poruku nisam poslao █lupenu nego █Lesli.
Mali je počeo da vređa pa da ne punim postove,vidi se da se pravi pametan,jedino za taj pičkovac je pogodio
za razliku od ostalih kojima odmah nešto drugo pada napamet.
@lupen,evo za tebe neki reperi za knjige.
NANA-DJ Čupko,Bezistan-dj bojan,london-srdjan dj,akvarious-Ivan Odahovski,Cvetni Breg u Resniku,akademija-dj Srđan-stan u Kosovskoj,7 juli za kupovanje deviza od Š.....

To su stvari koje se ne nauče kada se dođe u grad a hoćeš da budeš kicoš.Isto kao i sleng KOVA.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:17 - pre 159 meseci
Citat:
Count Zero: Počinjem da se pitam zašto se ove poruke zovu privatne. :\


Zato sto ih samo onaj kome su poslate moze videti. Al ja sam egzibicionista, pokazujem privatne delove po forumu i parku. A cesto trcim go po livadama, plasim seljake.

Citat:
Isak666: Koja je to faza kad pocnes da saljes privatne poruke nekom sa kim diskutujes na forumu?


Faza pred zakljucavanje teme.

Citat:
dekster2: @lupen,evo za tebe neki reperi za knjige.
...
To su stvari koje se ne nauče kada se dođe u grad a hoćeš da budeš kicoš.Isto kao i sleng KOVA.


Hvala na savetu, ali ja ne zelim da budem kicos. A i grada mi je dosta, begam odavde uskoro, dosta je bilo. Ali trolovanja cudnih likova nikad
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:19 - pre 159 meseci
Niti sam kome slao poruke nit' sam koga vredjao, a sto se tice toga ko je odakle dosao i tih prica dodjosi vs starosedeoci, evo o tome pisali pre 100 godina:

Citat:
Cime se ponosi moj gazda i ostali njegovi sugradjani, Srbi? Zasto toliko dizu glave i s naduvenom gordoscu i prezrenjem gledaju na moj rod?... Ponose se otadzbinom, ponose se time sto im je milostiva sudbina dodelila da se rode ovde u Srbiji. Pa i mene je majka otelila ovde u Srbiji, i ne samo da je ovo otadzbina moja i oca moga, vec su i moji stari, kao i njihovi, svi zajedno presli u ove krajeve jos iz stare slovenske postojbine. Pa niko od nas volova ne osecase ponos zbog toga, vec smo se mi uvek ponosili time koji vise tereta uz brdo moze povuci, a nijedan vo do danas ne rece nekom svapskom volu: "Sta ti hoces, ja sam srpsko vo, moja je otadzbina ponosna zemlja Srbija, tu su se otelili svi moji stari, tu su, u ovoj zemlji, i grobovi predaka mojih|" Boze, sacuvaj, time se mi nikad nismo ponosili, to nam ni na um nije padalo, a eto se oni i time ponose. Cudni ljudi
...
U tom izađe gazda iz mehane. Pijan, prepleće nogama, pomutio očima, izgovara neke nerazumljive reči, i krivudajući, pođe kolima.

- Eto našta je taj ponosni potomak upotrebio slobodu koju su mu preci izvojevali. Hajde, moj je gazda pijan i krade, ali našta su je drugi upotrebili? Samo da ne rade ništa i da se ponose prošlošću i zaslugama svojih starih, u kojima oni nemaju nikakva udela, ni koliko ja.

Razmisljanje jednog obicnog srpskog vola, Radoje Domanovic, 1902


 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:22 - pre 159 meseci
@arsen
mislio sam vise na fazu njegovog internet bivstvovanja :))
To je vec faza posle ove.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:28 - pre 159 meseci
Ja se prepoznah na ovoj slici Isace.



Hvala, takodje.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:28 - pre 159 meseci
Hahahaha, dobra karikatura, taj sam. Samo kad se ozbiljno pogleda, nije to bas mnogo smesno, jer mora da nesto u startu nije u redu sa tom slikom, kad ovaj radije čuka u tastaturu da bi se na internetu ubedjivao sa nekima koje ne poznaje, nego da ide da legne u krevet kod zene.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:35 - pre 159 meseci
Pokusavas da budes avangarda ali ti smesno stoji, pa jbt to kad procitam odma mi dodje i neka melodija.
Samo bih to promenio u ijekavicu bla bla ali ti smijesno stoji.

Bijelo dugme ili neko slicno s*anje :)
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:41 - pre 159 meseci
Citat:
Isak666:pa jbt to kad procitam odma mi dodje i neka melodija.


Hvatam ritam, tu je densic:



Ocel taj lock?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:43 - pre 159 meseci
To sa hlebom nema veze.Sve ste pobrkali,jer bi i prijatelje pored vas izgubio.Zamislite nisu svi odavle.
@ Ponose se otadzbinom, ponose se time sto im je milostiva sudbina dodelila da se rode ovde u Srbiji.
Xa,Xa.Otadžbina je otišla u vremenu koje opisuje MONTEVIDEO.Posle je Tito odradio svoje,mada i u njegovo vreme beše tog lebca.
Jedino ga ne beše u Sadamovo vreme,koje su ovi nasledili.Vidite kako provalih komšiju sa Vračara.Nema ga više.E komšija Belgrađanine.
Obruka nas.Xajde frajeri,videli ste sudbinu one žene,dao sam vam link odavde sa elita.Hoćete i na njen račn da se sprdate i nazivate pogrdnim imenima.
Otišlo je ovo predaleko,od teme.E ovaj odmor me iskvari,Tovariši Dasidanja za danas.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
178.222.57.*



+4 Profil

icon Re: Srbi u redu za bajat hleb02.04.2011. u 22:46 - pre 159 meseci
E baš si šaljiv novosađanin.Evo za tebe malo avangarde.Jesu počeli 80-ih ali nauči ćeš.

http://www.youtube.com/watch?v=LkDTAI7qNtA
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srbi u redu za bajat hleb

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 32859 | Odgovora: 210 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.