Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

internet prodaja za pocetnike

[es] :: E-Kupovina :: internet prodaja za pocetnike

[ Pregleda: 1261 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inzTehnologije
arbeitslos
nicht
Subotica

Član broj: 285450
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon internet prodaja za pocetnike08.08.2011. u 17:22 - pre 154 meseci
želim da pokrenem internet prodaju, ali za sada nešto najjednostavnije i što jeftinije.

ovako. pre nekoliko meseci sam upoznao neke ljude i otvorila mi se mogućnost da prodajem (preprodajem) parfeme. tipa: ti ljudi to uvoze i prodavali bi meni po 15-25% nižoj ceni nego što su u parfimerijama, pa da ja daljem prodajem društvu, komšijama, prijateljima. i to i radim. tu i tamo prodam 1 parfem. tipa 1-2 mesečno.

i dobio sam sad ideju da pokrenem internet prodaju. ali samo nešto najjednostavnije za sada.
imam sledeću ideju: da mi sajt bude neki blog na bloggeru ili worldpressu ili sl. tamo će biti sve napisano: šta prodajem, kako naručiti, platiti. drugovi su mi preporučili blog jer je bespatno, sa jako malo reklama i lako je naraviti blog. nemam nikakvo znanje o pravljenju sajtova, i nemam prebijene pare trenutno, tako da redovan sajt ne dolazi u obzir. plaćanje sam mislio da bude: kupac popuni opštu uplatnicu, plati u banci ili pošti na lični tekući račun. slanje će da bude: kad vidim da su mi pare legle na račun pošaljem post expressom i stigne kupcu za max 24h.
znam da je internet kupovina u Srbiji slabo razvijena i moj sajt neće biti ništa posebno, tako da ne očekujem ništa posebno. ako prodam 2-3 parfema mesečno biću zadovoljan.

pitanja koja imam su:
da li ću imati problema što ne plaćam poreze i što nemam registrovanu firmu? uzmite u obzir da bi mi promet bio smešno mali. ako bude solidan promet, registrovaću firmu.
da li će moj sajt/blog biti jako loše kotiran na google-u? plašim se da hoće. tipa kad neko ukuca: parfem kupovina, da će moj blog biti na tipa 17 strani. koliko sam razumeo, za dobro kotiranje se plaća......

imam još pitanja, al ovo je za početak najbitnije.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: internet prodaja za pocetnike

[ Pregleda: 1261 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.