Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 148227 | Odgovora: 831 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 08:19 - pre 150 meseci
Ovako, kako govori ovaj čovek je sigurno nismo zamišljali. Ovo govori o bahatosti ovih koji su došli posle tog famoznog 5 oktobra.
UŽAS!!!!
 
+4

hogar strašni

Član broj: 295177
Poruke: 95
77.243.20.*



+498 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 08:31 - pre 150 meseci
Mislim da niko normalan ne da nije ovako zamišljao nego ni sanjao da ovako može da bude. Ovo je katastrofa. Sva štampa je puna naslova o aferama, prevarama, plačkama i nikome ništa. Koliko su se osilili, zabole ih i za zakon i za državu i za narod!
Za ove nisu izbori, za ove je...završite misao sami.

 
+3

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 08:45 - pre 150 meseci
U bre, ovaj prilog prvi put vidim?
Jbt, da se čovek naježi, ne zato što je rekao što je rekao nego što je to sve javna tajna i nikome ništa!
Ko nas jebhe kada smo ovce i trpimo ih!
 
+5

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 18:00 - pre 150 meseci
Sećam se jednog intervjua sa Dinkićem, mislim da je bilo ove godine ali valjda pre nego što su ga izbacili iz vlade, tražio sam sada video ali ga nisam našao. Znači pita ga žena šta je sa onih 1000 evra i on nešto krene nervozno da objašnjava blabla a onda ga ona pita da li mislite da treba neko da preuzme odgovornost za to što je narod obmanjen a on opet kao pa nije narod obmanjen blabla. Onda ga ona pita da li ste razmišljali da date ostavku, a on tako uplašeno otvori oči i odgovori "ne", pa ponovi ne još jedno dva puta, trese glavu, i onda se valjda sabere i krene ponovo da se**.

E kad sam to video, da je čovek postao toliko sluđen s vlašću da uopšte ne želi ni da razmišlja o tome da više ne bude vlast, bio mi ga je žao. A sećam se još 90'ih kad je došao čini mi se na Koncert Godine u Novom Sadu da svira gitaru i da sam imao poštovanja prema njemu, a danas ne vidim da ima bilo kakve razlike između njega i nekadašnjih Zlobinih funkcionera. Baš žalosno šta vlast učini od čoveka...
 
+2

hogar strašni

Član broj: 295177
Poruke: 95
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+498 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 19:45 - pre 150 meseci
On je pukao ko lajsna. Slušam ga neko veče, sad se zalaže za naplatu pdv-a po realizaciji?! Jbt, koji licemer, zavio je u crno mnoge male firme koje jedino mogu da prate krizu, odnosno, da se u hodu prilagođavaju ali nisu mogle da prežive njegove katastrofalne poteze. Uzeću kao primer JAT. Jedna od najstarijih avio kompanija u Evropi je bačena na kolena njegovom bahatošću i stranačkim interesima. E da je samo JAT. Rasturili su sve, Srbija je bačena na kolena katastrofalnom politikom Mlađe & Co.
 
+2

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 20:41 - pre 150 meseci
Oni rasturili JAT? Hogare, ti si neki mladac verovatno, kad ovako nesto izjavljujes?
 
+1

hogar strašni

Član broj: 295177
Poruke: 95
77.243.20.*



+498 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 20:58 - pre 150 meseci
Citat:
vilil1: Oni rasturili JAT? Hogare, ti si neki mladac verovatno, kad ovako nesto izjavljujes?

Hhahaha...nisam mladac, pričam ono što je 100% tačno. Tu kompaniju znam prilično dobro jer mi je jedan drug bio u vrhu kompanije a kasnije je odatle otišao u Francusku u sedište Amadeusa. Ne bi da detaljišem, informacija je tačna. Ako misliš da nije, ok, preskočimo JAT i uzmimo Beobanku!
 
+1

hogar strašni

Član broj: 295177
Poruke: 95
77.243.20.*



+498 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 21:04 - pre 150 meseci
Evo nađoh potvrdu mojih reči o JAT-u i Mlađi:
Citat:
Sprečili prodaju

- Još kada je država 2007. godine najavila da će privatizovati „Jat", ruski „Aeroflot" rekao je da će sigurno učestvovati u tome, pod uslovom da Vlada Srbije raspiše tender do 31. marta 2008. godine. Međutim, tada je Mlađan Dinkić prolongirao raspisivanje tendera. Očigledno da je to urađeno namerno jer nije hteo da „Jat" bude prodat Rusima. Tako se i ispostavilo da ni na tom prvom tenderu za prodaju niko nije bio zainteresovan - navodi Pavlović.

http://www.pressonline.rs/sr/v...8Derupali+partijski+ljudi.html
 
+1

hogar strašni

Član broj: 295177
Poruke: 95
77.243.20.*



+498 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?14.12.2011. u 21:17 - pre 150 meseci
Evo malo detalja o bankama:
Citat:
Dana 4. januara 2002. godine, zbog otvaranja stečaja, prestao je radni odnos svim zaposlenim u Beobanci. Isti scenario je važio za Jugobanku, Investbanku, Beogradsku banku.

Četiri stuba u proteklih pet decenija srpske privrede preko noći su zbrisana sa finansijske karte Srbije. Četiri banke, čija je samo lična imovina, bez onog što je pripadalo akcionarima po osnovu kapitala banke, potraživanja i dugovanja, vredela nekoliko milijardi dolara, a sve to je Labus kupio Dinkiću za samo 400.000 dinara!
Ako Ginis beleži i ovakve rekorde, onda sigurno taj rekord na ovakav način nikada neće biti oboren.

Srbiji je slomljena finansijska kičma.


Da je tu kraj zlodelima te bitange i njegovih pajtosa...
Ima Boga, platiće kad tad!
 
+3

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 07:48 - pre 150 meseci
Da upotrebim epitet iz prethodnog posta, bitanga no1 je M.Labus! Ta bitanga je odmah posle 5 oktobra velikodušno potpisala da Srbija prihvata dug na ime kamata i zateznih kamata koje su nastale u vreme sankcija, znači, u vreme kada nas je zapad blokirao a kamate uredno računao?! Proguglajte da vidite o kojoj cifri je reč!
Da ne otvaram drugu temu, MMF, Soroš i NSP (novi svetski poredak) koji ima glasnogovornike u Srbiji, radi se o medijima koji su sve to medijski podržali i građanima Srbije ispirali mozak a to čine i danas:
Glasnogovornici te i takve politike, Lila Radonjić ( Studio B i „Mreža“), Zoran Ostojić (tad Studio B, sad poslanik LDP-a), Zoran Sekulić (Fonet),Velimi Ćurguz Kazimir, Veran Matić i još nekoliko „kupljenih“ novinara koji su bili čelnici navedene novinarske propagande, a to vrlo uspešno i danas rade.
Setite se Nacionalne štedionice! Koja je to pljačka bila i nikome ništa. Ko danas spominje tu prevaru? Niko!
Zato smo tu gde jesmo!
 
+2

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 09:47 - pre 150 meseci
Na stranu sve ostao sto su radili, ali ti mislis da je Labus imao opcije tu oko prihvatanja kamata? Njegovo prihvatanje je bilo proforme da bi se taj dug na kamate reprogramirao kroz direktna zaduzenja, da to nije uradio usli bismo momentalno u tehnicki bankrot.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
+2

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 10:00 - pre 150 meseci
Citat:
mmix: Na stranu sve ostao sto su radili, ali ti mislis da je Labus imao opcije tu oko prihvatanja kamata? Njegovo prihvatanje je bilo proforme da bi se taj dug na kamate reprogramirao kroz direktna zaduzenja, da to nije uradio usli bismo momentalno u tehnicki bankrot.

Nisam ekonomista kao ni ti, predpostavljam? O ovome sam slušao komentare kompetentnih ljudi koji govore suprotno, odnosno....
Proguglaj, da se naći što šta na tu temu od kompetentnih ljudi. Sve ostalo je demagogija vladajuće klike. Naravno da su to što pominješ poturili kao razlog, kao što su poturili da je ubijanje srpskog bankarstva u interesu Srbije.
Nemoj samo reći i da je i to bilo ispravno?
 
+1

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 10:58 - pre 150 meseci
Moze ko hoce da govori suprotno, dug je dug, na njega ide kamata, na neisplacene glavnice ide zatezna kamata, odrastao si covek toliko mozes da razumes. Ti mozes kao suverena drzava da im pokazes srednji prst ali to i dalje ne znaci da dug ide bilo gde, pitaj PIIGS za to, oni to sad najbolje znaju, svi oni sada fiskalno odgovaraju mahom za dugove koje su napravile prethodne vlasti.

Sto se tice unistavanja bankarskog sektora u Srbiji ja o tome imam svoje misljenje koje je veoma kriticno prema delovanju G17, sada URSa, a narocito oko cele te price o transformaciji SDK i danasnjem povlascenom statusu PS (i najskorije o tome kako je unistena i pripojena privredna banka pancevo koja je postojala od 1869 i koju ni dva svetska rata nisu unistila), ali to su samo moja licna misljenja koja su nevazna jer je sistem odavno presao tacku bez povratka. U osnovi oni su za to sto su uradili dobili mandat glasacke masine koja "Sve zna" a ku*ca pojma nema o bilo cemu, pa je i racun za naplatu dosao toj sveznalackoj masini, posteno. Sto se tice URSa, sta god da se sada kaze o njihovom delovanju ne moze da izadje van okvira politickih spekulacija tipa "kurta bi bio bolji od murte". A sto se mene licno tice, nista me ne bi obradovalo kao da vidim da ta partija "strucnjaka" ne predje cenzus sto ce se verovatno i desiti ako bojkot izbora iole dobije na popularnosti.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
+3

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 11:10 - pre 150 meseci
Citat:
mmix: Moze ko hoce da govori suprotno, dug je dug, na njega ide kamata, na neisplacene glavnice ide zatezna kamata, odrastao si covek toliko mozes da razumes. Ti mozes kao suverena drzava da im pokazes srednji prst ali to i dalje ne znaci da dug ide bilo gde, pitaj PIIGS za to, oni to sad najbolje znaju, svi oni sada fiskalno odgovaraju mahom za dugove koje su napravile prethodne vlasti.

Da, dug je dug ali... Upravo je poenta u tome! Pod sankcijama nismo mogli da izmirujemo obaveze a sankcije kao i kamate su nam nametnuli isti?!
Kompetentni ljudi, moji bliski prijatelji (bračni par bankara, žena u NBS a njen suprug jedan od direktora u nekadašnjoj Beobanci a sada u jednoj od...), doslovce su mi rekli da suma koju je Labus potpisao nije morala da se potpiše u iznosu koji je on potpisao?! Nemam razloga da im ne verujem jer je o tome bilo reči i u medijima koji isti to tvrde.
Druga faza cele priče je uništavanje bakarskog sistema a potom i privrede Srbije što su uspešno uradili. To je evidentno!
Ne treba biti previše pametan pa videti tu povezanost. Svi su se rukovodili masnom zaradom koju mi treba da plaćamo godinama.
Zato, jadni, Dinkić kupuje stan od 100 i kusur kvadrata u ulici Trešnjinog cveta (lux gradnja), sve pošteno stečeno. Komšija mu je najveći opozicionar (Toma grobar), samo što je uzeo duplo veću gajbu. Pored nje ima i kod Arene stančugu. Sve je to za našu dobrobit. I vlast i opozicija mora da bude zadovoljnja da bi se maksimalno borili za našu svetlu budućnost!
 
+3

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 11:21 - pre 150 meseci
Evo malo materijala pa razmislite:
Citat:
Pljačkanje Srbije
Da prvo malo razjasnimo slučaj Srbije. Kada su 1992 SR Jugoslaviji (Srbiji i Crnoj Gori) uvedene sankcije mi smo prema MMF, SB, Londonskom i Pariskom klubu dugovali oko 6,944 milijardi $ ili 4,991 milijardi evra prema današnjem kursu. S obzirom da smo bili u blokadi te da je platni promet sa inostranstvom bio blokiran SR Jugoslavija nije mogla redovno da otplaćuje svoj dug niti da se zadužuje. No ipak mi smo preko privatnih ili navodno privatnih firmi (zbog niske cene duga) otkupili deo duga pa smo 2000 godinu dočekali sa ukupnim dugom od oko 5,600 milijardi $ odnosno 4,026 milijardi evra.

Gotovo svima je poznato da je zapad u rušenje Miloševića uložio veliki novac a da je samo za organizaciju 05 oktobra potrošeno oko 70 miliona $. Ali zapad ne baca pare. Odmah po dolasku „demokratske vlasti“ samozvani „eksperti“ iz G-17+ preuzimaju obimne radnje da se mentorima koji su ih doveli na vlast, te uložene pare u rušenju Miloševića vrate. Tako je Miroljub Labus kao potpredsednik Savezne vlade nonšalantno potpisao da SR Jugoslavija prihvata da plati sve redovne, zatezne i kaznene kamate MMF-u, SB, i ostalim gore pomenutim poveriocima. Još nonšalantnije je prihvatio da se SR Jugoslavija odriče svih kamata na naša blokirana sredstva u stranim bankama, koja uzgred rečeno ni do danas nisu vraćena – a radilo se o sumi od oko 1,7 milijardi $. Znao je Labus, a i zapadnjaci, da su nas oni uvođenjem sankcija i prekidanjem platnog prometa sa inostranstvom blokirali i onemogućili da redovno servisiramo dugove, te da mi u tom delu ne snosimo nikakvu krivicu – već isključivo oni. Ali zato je Labus i doveden na mesto potpredsednika Vlade, a asistent Dinkić za guvernera NB Jugoslavije, kako bi sve te činjenice ignorisali i svojim zapadnim mentorima omogućili debelu pljačku Srbije. Tako su zapadni lešinari preko noći samo na naplaćenim kamatama „zaradili“ oko 8,6 milijardi dolara, pa se naš dug sa 5,6 popeo na 14,2 milijarde $.

Od strane zapada, perfektno urađen posao. U rušenje „neposlušne“ Miloševićeve vlasti uložiš oko 200 miliona $, a onda instaliraš svoje podanike i odmah si „zaradio“ 12,4 milijardi $. Da ne bude zabune, 8,6 + 1,7 otetih sredstava + 2,1 po istoj metodologiji proračunatih kamate na naša zamrznuta sredstva iznosi 12,4 milijarde $ koje danas svi mi ubrzano otplaćujemo. Onda nam uz „posebne pregovaračke sposobnosti“ Labusa i Dinkića navedeni poverioci širokogrudo otpišu 2,8 milijardi $ duga, pa Labus i Dinkić poberu političke poene kod građana. U čitavu obmanu građana aktivno učestvuju i „demokratskih“ mediji pod kontrolom Soroša lažno informišući građane da je SR Jugoslaviji otpisan veliki deo duga – a to nije čak ni onaj iznos koji nam je otet. Pa umesto da pomenuti „eksperti“ krivično odgovaraju za ogromnu štetu nanetu državi, oni i dalje ekspertuju, uništavajući zemlju.
 
+2

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 11:21 - pre 150 meseci
Citat:
posmatrač.x: Da, dug je dug ali... Upravo je poenta u tome! Pod sankcijama nismo mogli da izmirujemo obaveze a sankcije kao i kamate su nam nametnuli isti?!
Kompetentni ljudi, moji bliski prijatelji (bračni par bankara, žena u NBS a njen suprug jedan od direktora u nekadašnjoj Beobanci a sada u jednoj od...), doslovce su mi rekli da suma koju je Labus potpisao nije morala da se potpiše u iznosu koji je on potpisao?! Nemam razloga da im ne verujem jer je o tome bilo reči i u medijima koji isti to tvrde.


Pa opet niko od tih kompetentnih ljudi nikad nije savio tabak pa cak ni pokusao da tuzi Labusa za zloupotrebu sluzbenog polozaja i ostecivanje drzavne kase (sto jeste krivicno delo)? Ili mozda pak izjave ne leze u kompeteniji vec u blacenju. Kao sto rekoh, politicko spekulisanje, "sidji kurto da ja murta uzjasem". To funkcionise kako u izvrsnoj vlasti, tako i u njenim agencijama (NBS) i u interesnim grupacijama (bankarstvo).

To rezonovanje "snakcije, ajdni mi" ne pije vodu u domenu suverenih bondova. To je kao da robijas tvrd da ne duguje kamate na dug koji je ostavio pre robije.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
+4

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 11:37 - pre 150 meseci
Citat:
mmix: Pa opet niko od tih kompetentnih ljudi nikad nije savio tabak pa cak ni pokusao da tuzi Labusa za zloupotrebu sluzbenog polozaja i ostecivanje drzavne kase (sto jeste krivicno delo)?

Nisi u pravu.No to je duža priča. Dovoljno je reći da je bilo pretnji likvidacijom?!
Seti se da je Borka Vučić poginula u saobraćajki... pogađaj kako bi tek prošli sitniji svedoci?!
 
+2

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 11:49 - pre 150 meseci
MA da, i moj brat je poginuo u saobracajci, mora da je bio na pragu velikog otkrica vlike zavere. A onaj pijani idiot koji ga je udario je sigurno bio Labusov agent vesto sakriven u liku alkoholisanog gedze.

Kako vam vise ne dosadi da izmisljate tolike gluposti? Nasa partokratija je sacinjena mahom od ljudi koji tesko da bi polozili osnove matematike za srednju skolu a ti im imputiras neku grandioznu finansijsku zaveru u rangu Bornovog Ientiteta.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
+7

posmatrač.x

Član broj: 294846
Poruke: 5
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+116 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 12:00 - pre 150 meseci
Citat:
mmix: MA da, i moj brat je poginuo u saobracajci, mora da je bio na pragu velikog otkrica vlike zavere. A onaj pijani idiot koji ga je udario je sigurno bio Labusov agent vesto sakriven u liku alkoholisanog gedze.

Kako vam vise ne dosadi da izmisljate tolike gluposti? Nasa partokratija je sacinjena mahom od ljudi koji tesko da bi polozili osnove matematike za srednju skolu a ti im imputiras neku grandioznu finansijsku zaveru u rangu Bornovog Ientiteta.

Ako tako misliš da razgovaraš na ovu temu odmah da ti kažem, nađi nekog drugog sagovornika koji rezonuje na tom nivou. Bar ih je na madzone izobilje!
 
+3

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?15.12.2011. u 12:11 - pre 150 meseci
Haha, a kako drugacije? Mislim, ova teorija zavere je ipak malo rafinisanija od zavere sa vanzemaljcima i vatikanom (mada mi nesto govori da bi u nekom trenutku i vatikan usao u nasu pricu) ali opet ne znaci da zavredjuje neki kredibilitet. Labusove saobracajne ubice su ti medjutim pravi hit.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
+3

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li smo ovako zamišljali Srbiju u 21. veku?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 148227 | Odgovora: 831 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.