Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62900 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 19:52 - pre 152 meseci
Vidis vaske71 iz drugog ugla to nema blage veze sa piramidom nebitno sto je to ''brdo''prekriveno zemljom da bi ona izgledala na piramidu moraju sve strane da izgledaju kao on slika koju si ti postavio.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:08 - pre 152 meseci
Citat:
vaske71: Mozda, ali si ipak spomenuo oblik -dakle nije u pitanju vid vec trazenje slabe tacke u tekstovima ... :-)

Ne razumem, kakve slabe tacke?
Ako pricamo o piramidi, zna se kako piramida izgleda. Okreni obrni, sa svih strana izgleda isto. Ova 'piramida' samo na fotografijama iz ovog ugla izgleda kao piramida. Sa svih ostalih strana izgleda kao obicno brdo. ( Bolje reci, to brdo sa svih ostalih strana ne izgleda kao piramida ).
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:08 - pre 152 meseci

Citat:
Vidis vaske71 iz drugog ugla to nema blage veze sa piramidom nebitno sto je to ''brdo''prekriveno zemljom da bi ona izgledala na piramidu moraju sve strane da izgledaju kao on slika koju si ti postavio.



Barem sam ga naterao da pogleda u sliku a on je sam rekao kog je oblika - i to je nesto :-)

Medjutim ja sam koliko mogu pokusao da vam objasnim na brzinu o cemu se radi pa ko razume shvatice ali
kada je rec o piramidama ima nekih pitanja koja stvarno zbunjuju

1 Piramida ima posvuda u svetu i verovatno nikada nece biti otkrivena njihova prava namena - znamo da faraoni nisu pravili piramide u grckoj , meksiku itd - dakle grobnice faraona sigurno nisu
2 sve se vise udaljujemo od teme

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:18 - pre 152 meseci
Citat:
vaske71: Barem sam ga naterao da pogleda u sliku a on je sam rekao kog je oblika - i to je nesto :-)

Gde sam ja to rekao da je to oblika piramide?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:20 - pre 152 meseci
Citat:
3way: Gde sam ja to rekao da je to oblika piramide?



Citat:
3way: Dok iz drugog ugla vec manje lici na piramidu.



Nadalje uradi sta moras :-)

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:23 - pre 152 meseci
Citat:
Dok iz drugog ugla vec manje lici na piramidu.


Izmadju lici i ima oblik je velika razlika. U ovom slucaju sustinska.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:23 - pre 152 meseci
Naučnici cepaju strukturu svemira? - iako nebulozan naslov konkretno teskt prica o cemu se radi, energija vakuma ili druge dimenzije he a sve na tragu tim vanzemaljcima :)



Tekst

Britanski naučnici žele da naprave laser dovoljno jak da pocepa strukturu svemira.
Veliki naučni projekat će pratiti razvoj Velikog hadronskog sudarača (The Large Hadron Collider) i odgovoriće na pitanja o svemiru.

Laser će proizvoditi snop svetlosti, toliko snažan da će biti sličan svetlosti koju Zemlja dobija od Sunca, ali fokusiran kroz cev užu od čačkalice.

Naučnici tvrde da će biti moćan dovoljno da preseče strukturu svemira i stvori vakuum. Vakum je preplavljen misterioznim česticama koje se pojavljuju i nestaju toliko brzo da niko zapravo njihovo postojanje nije uspeo da dokaže.

Zato se polažu nade da će Ekstremna svetlosna infrastruktura ultra visokog polja mogućnosti omogućiti pružanje dokaza o postojanju ovih čestica razdvajanjem sastava vakuuma.

Naučnici takođe veruju da će ovim uređajem moći da potvrde da li druge dimenzije zaista postoje.

Laser bi trebalo da bude napravljen do kraja decenije, a troškovi njegove izrade se procenjuju na oko 1,5 milijardi dolara. Evropska komisija je već odobrila planove za još 3 lasera koja će biti prototipi prvog.

Naučnici veruju da će im on pomoći da uoče ponašanje čestica u atomu, čime bi se objasnila mislerija zašto univerzum sadrži više materije nego što je provobitno smatrano.

Energija potrebna da pokrene laser biće skladištena unapred i korišćena u proizvodnji snopa širokog nekoliko metara koji će se kombinovati i fokusirati na samo jednu malu tačku.

Jačina snopa će biti toliko jaka da će proizvoditi ekstremne uslove koji ne postoje čak ni u centralnom delu Sunca.

Izvor: http://www.b92.net/zivot/vesti...10&dd=31&nav_id=553877
YU1OTW
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:31 - pre 152 meseci
Pa nema veze sto smo se udaljili od teme jer ovde sta god napises i postavis samo mozes da ocekujes negiranje,nedostatak dokaza i td.Pa zasto je onda uopste stvoren Ultra MadZone?To je izgleda misterija...
I gle stvarno iz ovog ugla rtanj ne lici na piramidu.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:35 - pre 152 meseci
Citat:
starkg
Britanski naučnici žele da naprave laser dovoljno jak da pocepa strukturu svemira.


Tesko

Edit

Milutine cuvaj zivce, trebace ti za starije dane - nerviras se bez potrebe - valjda vidis da ovde nema urednika ;-)





[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 31.10.2011. u 21:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 20:57 - pre 152 meseci
Hahah ma sta ima da se nerviram kao da mi to nesto znaci u zivotu sto pojedinci ne veruju ja verujem i nastavicu da verujem :) http://www.youtube.com/watch?v=5bNE-5TVAmg
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 21:31 - pre 152 meseci
Citat:
Dejan71V: Da si uspeo da procitas samo jos par slova dobio bi odgovor... ali tvoj metod je izvlacenje iz konteksta... i slicne postene stvari...
Dve stvari bas ne podnosim, glupost (a nosioc iste voli da pametuje) i zlobu.... a jos kad neletim na nekog ko poseduje obe....


Izgleda da glupost ipak dobro podnosis. Cini se da imas samo povisenu temperaturu, ali fizicke funkcije ti nisu narocito pogodjene cim mozes kucati po tastaturi.

Prvo si postavio slike za koje su trebale biti dokaz za tvoju tezu da samo budala ne moze da vidi da tu (a o piramidama pricamo) nesto ima, a kad sam ti objasnio da te slike nemaju nikakve veze sa piramidama, onda si dao potpuno besmislen komentar da nemas pojma ni sta je na slikama ni gdje su snimljene, iz cega je onda potpuno nejasno zasto si ih uopste postavio i kako si sa njima pokusao ukazati da je onaj ko na njima ne vidi "to sto bi trebalo da vidi" prezupcio, kad ni ti nemas pojma sta je na njima ni gdje su snimljene.
Izvlacenje iz konteksta je to sto ti potpuno zanemarujes svoju poruku u kojoj si slike postavio i "prigodan" tekst kojim si nas pocastio, a na osnovu tih slika o kojima kasnije kazes da nemas pojma sta su.

Ajde uozbilji se i diskutuj ko covjek, nemoj da te ja moram podsjecati sta si pisao.
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 21:43 - pre 152 meseci
Pfffffffff sa kim da diskutuje? ajde nam ti lepo objasni koja je tvoja struka pa si toliko ubedjen da se ne radi o piramidama?
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)31.10.2011. u 21:54 - pre 152 meseci
Citat:
Odin D.: Izgleda da glupost ipak dobro podnosis. Cini se da imas samo povisenu temperaturu, ali fizicke funkcije ti nisu narocito pogodjene cim mozes kucati po tastaturi.

Prvo si postavio slike za koje su trebale biti dokaz za tvoju tezu da samo budala ne moze da vidi da tu (a o piramidama pricamo) nesto ima, a kad sam ti objasnio da te slike nemaju nikakve veze sa piramidama, onda si dao potpuno besmislen komentar da nemas pojma ni sta je na slikama ni gdje su snimljene, iz cega je onda potpuno nejasno zasto si ih uopste postavio i kako si sa njima pokusao ukazati da je onaj ko na njima ne vidi "to sto bi trebalo da vidi" prezupcio, kad ni ti nemas pojma sta je na njima ni gdje su snimljene.
Izvlacenje iz konteksta je to sto ti potpuno zanemarujes svoju poruku u kojoj si slike postavio i "prigodan" tekst kojim si nas pocastio, a na osnovu tih slika o kojima kasnije kazes da nemas pojma sta su.

Ajde uozbilji se i diskutuj ko covjek, nemoj da te ja moram podsjecati sta si pisao.

Tvoj problem je... ustvari imas ih mnogo...
Prvo, citaj osim teksta i ko postavlja post (ja nisam rekao ni da jesu ni da nisu piramide).... posto ti nije prvi put da prozivas nekoga za nesto sto on nije napisao pa posle se izvinjavas
Drugo.... pa (ovaj put bez sarkazma (nadam se da znas sta je "sarkazam")), vidim da imas problem sa razumevanjem iole komplikovanijeg teksta, i da iz takvog donosis pogresne zakljucke... pa zato, ne bih ja vise da gubim vreme crtajuci ti ko detetu...
Al ajde jos ovaj put da pokusam:
Recenica:
Citat:
..... A sad dali su te slike nastale bas na toj lokaciji ili ne.... pa suvise je ljudi tu prodefilovalo i takva laz bi se brzo prosirila a to zagovornicima ove teorije uopste ne treba....

znaci: Da niko pametan ne bi rekao da su te slike nastale na toj lokaciji ako nisu, jer je mnogo ljudi bilo na istoj lokaciji i videlo isto to sto se nalazi na tim slikama... pa ako su te slike lazne onda bi se to momentalno i razotkrilo! Nadam se da sam ti desifrovao moju gornju recenicu jer ti ocigledno ne razumes nista komplikovanije od recenice sa tri reci, tj. "to su budalastine", sa tom recenicom se nekako najbolje identifikujes i razumes :(
Ako te jos nesto zanima sto ne razumes mogao bi da upises skolu, a ne da ocekujes da te mi ovde obrazujemo i tumacimo iole komplikovanije pojmove i recenice...
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 00:09 - pre 152 meseci
Citat:
Dejan71V: Prvo, citaj osim teksta i ko postavlja post (ja nisam rekao ni da jesu ni da nisu piramide)....

Ne moras ni reci, ako se nadovezujes na post u sred price o piramidama i slikama kojima se navodno "dokazuje" nesto.

Citat:
Dejan71V:  pa ako su te slike lazne onda bi se to momentalno i razotkrilo!

Zamisli - jeste se momentalno razotkrilo!
Ali to naravno ne mozes vidjeti ako gledas samo u ono sto daje samo one informacije koje ti hoces da vidis.

Nije ljudima fratar na nedeljnoj misi u crkvi "otkrio" da je nas sistem heliocentrican niti im je na nedeljnoj misi fratar "otkrio" da se po crkvenim domovima seksualno iskoriscavaju djeca.
Tako ni ti neces otkriti da su ove slike lazne citajuci postove od milutina, vaske71 i kompanije, kao ni citajuci Trece Oko, Zonu Sumraka, Sumrak Svijesti, Fazu Ludila i sl.

Neki stanovnici Nisa, Vrsca, Gornjeg i Donjeg Zaumlja vrlo dobro "znaju" da su te slike autenticne slike piramida, medjutim stanovnici Visokog iz nekog razloga kad se popnu na brdo iza svoje kuce nikako ne mogu da opaze te scene sa slika na tom brdu, ali znaju da slike poticu sa nekih drugih lokaliteta koji veze nemaju sa piramidama. Znaci - namjerno i smisljeno lazirane i iskonstruisane price.
I ti zakljucujes - dosad bi se vec nesto otkrilo!?

Neki zajebant napisao dva "naucna" rada puna besmislica, lazno se predstavio ko neki drmr i poslao ovome buzdovanu Osmanagicu da vidi sta ce biti - i ovaj to objavio, jos preveo na engleski, pa jos i neki "strucnjaci" iz njegovog tima pisali dalje "naucne" radove na osnovu ovih zajebancija.
Covjek otkrio zajebanciju - a ovi "ugledni naucnici" nista - nikakvog saopstenja, nikakve reakcije, pa cak ni da uklone te zajebancije sa svog "naucnog" sajta i portala, kao ni iz njih proistekle "naucne radove".
Iz toga ti naravno zakljucujes da se i dalje radi o vrlo ozbiljnim ljudima, naucnicima, istrazivacima, i zakljucujes - "dosad bi se vec nesto otkrilo".

Ono - sta jos treba da se desi da bi ti poceo da sumnjas?!
Valjda treba Osmanagic da ti posalje razglednicu iz africke zemlje Safari na kojoj pise - "Zbogom zohari!"....
Mada, sumnjam da bi i to pomoglo.
Vjerovatno bi to bio samo jos jedan "dokaz", da je bio u pravu, pa ga zbog toga CIA tajno likvidirala da se ne bi saznala neka istina, a onda poslali u Afriku njegovog dvojnika da budalesa s namjerom da diskredituje orginalnog (to konstruisanje je u psihijatriji poznato kao Ankolagenov sindrom).



 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 00:29 - pre 152 meseci
Ti nisi odgovorio ko si i sta je tvoja struka pa znas da su slike lazne i ako su lazne treba imati i dokaze da su lazne jesi li ti bio tamo? verovatno nisi nego si takodje negde procitao pa i tvoja prica nema nikakvog smisla.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 01:40 - pre 152 meseci
^ Sta ce ti dokazi?
Zar nisi vec vise puta jasno rekao da "hoces da vjerujes"?
Ako hoces da vjerujes - dokazi ti ne trebaju. Ili vjeruj meni ili vjeruj onome ko je slike postavio. Sta ima tu da se zamlacujes dokazivanjem...

Citat:
milutin2406:Ti nisi odgovorio ko si i sta je tvoja struka

Ne sjecam se da me je iko to i pitao.

Citat:
milutin2406:jesi li ti bio tamo? verovatno nisi nego si takodje negde procitao pa i tvoja prica nema nikakvog smisla.

Jesi li ti bio na ijednom mjestu koje ima veze sa onim o cemu si pisao?
Imaju li onda - prema tom tvom kriterijumu - tvoje prica ikakvog smisla?
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 01:59 - pre 152 meseci
Ja sam tebe pitao jesi li ti bio? ja nisam a po ovome sto sam video ne samo na ovim slikama vec i na snimcima tvoje price da je to snimljeno negde drugde za koje nemas DOKAZ jer nisi ni bio tamo jer kao sto Vaske kaze od toliko turista koji su tamo bili sigurno bi se to culo da tamo nema nicega.Ako vi ocekujete da ce se te ''piramide'' razotkriti za kratko vreme to su price za malu decu tu ima posla najmanje 30 godina da bi se to u potpunosti razotkrilo.A za struku sam te pitao pogledaj malo postove gore.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 11:49 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406: jer kao sto Vaske kaze od toliko turista koji su tamo bili sigurno bi se to culo da tamo nema nicega

Dabome. Nijedan od turista koji je isao da gleda piramide nije vidio nista sem raskopane zemlje i reljefa karakteristicnog za taj kraj.
Ja sam vam rekao da pogledate izjave ljudi koji imaju negativan stav o arheologisanju onog buzdovana (a to su uglavnom strucnjaci iz te oblasti), ali vi ocete da gledate samo ono sto govore oni koji se slazu sa njim (a to su sticajem okolnosti sve neki koji veze nemaju ni sa istorijom ni sa arheologijom i ne bi znali na globusu pokazati gdje je Egipat da ih pitas).

Prema tome, koja je poenta da ti mene pitas koje sam ja struke - kada se ni jedan strucnjak za istoriju i arheologiju ne slaze sa Osmanagicem, pa mu ti svejedno vjerujes, a Osmanagiceva struka nema nikakve veze sa time sto on glumata?!
Iz toga vidimo da tebe - u vezi ovih piramida - bas zabole ko je koje struke, pa sta onda hoces ti sa tim pitanjem o necijoj struci da postignes ili dokazes?
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 14:12 - pre 152 meseci
Znaci nisi bio u Visokom zavrsena prica.
 
Odgovor na temu

Dejan71V
NBGD

Član broj: 106102
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.kuhinje-po-meri.rs


+30 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)01.11.2011. u 14:36 - pre 152 meseci
http://www.24sata.info/zabava/...-prevozno-sredstvo-sinama.html

E sad, svi koji su bili tamo licno mogu i da tvrde da tamo nema / ima necega :) Sve ostalo je u domenu vere.
Kuhinje po meri
Americki plakari
Staracki dom
Američki plakari
Klizni plakari
Da bi ste ziveli zivot onako kako zelite, potrebno je da znate sta zelite!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62900 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.