Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Masine za pranje i susenje vesa

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Masine za pranje i susenje vesa

[ Pregleda: 11934 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar-Nis

Član broj: 51526
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Masine za pranje i susenje vesa17.12.2011. u 12:17 - pre 149 meseci
Pozdrav,
Koristeci pretragu nalazio sam samo na diskusije vise godina stare
Posto ja planiram da kupovinu obavim pocetkom 2012. godine, a ne 2005/06 , mislim da ne bi bilo lose da malo osvezimo podatke.

Ono sto meni treba je masina koja istovremeno pere i susi ves, po mogucstvu sto manjih dimenzija, a najbitnija stvar (pored kvaliteta naravno) je da moze da pere i susi istu kolicinu vesa u jednom cugu. Jos ako je i A klase potrosac i od onih sto se ves ubacuje odozgo, onda je to pun pogodak Ja trazio i trazio i kako mi se cini to NE POSTOJI! Ako neko zna za takav uredjaj, bio bih mu zahvalan da podeli tu dragocenu informaciju i odusevi veliki broj clanova ovog foruma

Naravno, znam da je bolje imati 2 uredjaja odvojeno, znam da je moguce redjati ih vertikalno jedan preko drugog, ali ja kao i vecina ljudi koji su vec pokusali da pronadju resenje za svoja mala kupatila, ne zelimo takva resenja...

Hvala unapred na informacijama
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
109.121.55.*



+310 Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa17.12.2011. u 15:29 - pre 149 meseci
Mozda ovo. Ne ispunjava bas sve uslove.

http://www.gorenje.rs/masine_z...pranje_i_susenje_vesa?c=258673

Ovi je nemaju, mozda negde ima.
 
Odgovor na temu

Aleksandar-Nis

Član broj: 51526
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa17.12.2011. u 18:24 - pre 149 meseci
Odlican predlog, ali ipak je velika razlika u odnosu pranje : susenje - 6Kg : 3Kg + potrosnja...
Posto ne moze uvek sve da se uklopi, nasao sam neku za koju mislim da je po karakteristikama skroz ok.

To je Candy EVO W 4653D-S, a evo i svih karakteristika. Pere 6Kg, susi 5Kg, potrosac A u sve tri kategorije, lepo izgleda i jedna masina...

http://www.candy.rs/index.php?...n=com_virtuemart&Itemid=18

Nemam nikakvog iskustva sa Candy masinama. Kakvog su kvaliteta, pokrivenost servisima, rezervnim delovima i uopste utisci o ovoj firmi i modelu?
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
109.121.55.*



+310 Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa17.12.2011. u 18:41 - pre 149 meseci
Ova ti nije bas malih dimenzija.
 
Odgovor na temu

kasper79

Član broj: 287380
Poruke: 32
*.teol.net.



+2 Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa17.12.2011. u 18:56 - pre 149 meseci
Prijatelju,
Evo jedan mali savjet od čovjeka koji se napatio oko kupovine kombinovanog uređaja i pojeo najveće g**** u životu kad je kupio istu. Tek kad sam bio prinuđen kupiti odvojene (a platio 550 evra kombinovanu i izbacio je nakon tri mjeseca) shvatio sam kakvu sam glupost bio napravio. U sušilici postoji filter za prašinu (da ne povjeruješ koliko prašine/dlačica nakupi) koji ne postoji kod kombinovanih pa te kombinovane postaju izvor prašine koja je potencijalno opasna za djecu koja imaju afiniteta prema alergijama. Ne trebam ti govoriti da se zdravlje djeteta popravilo kad sam izbacio istu. Zato ti obavezno preporučujem odvojene uređaje. Ako baš baš moraš, uzmi Bosch (prijatelji hvale 24520 ili tako nekako) i izgledalo je da ima manje prašine nego kod modela koji sam ja imao. Pogotovo vodi računa da ti efektno ne može sušiti više od pola kapaciteta pune mašine za pranje. Kod mene je bio model Hotpoint Aristona (to ti je luksuzna varijanta indesita pa možeš misliti kakav je tek ovaj) koji zaobilazi u širokom luku jer je s*anje upakovao u fensi odijelo.
Ja sam uzeo bosch mašinu za veš a candy kondenzacionu sušilicu i zadovoljan sam tim uređajima. Prašine skoro da nema (kod kombinovane je bila puna kuća kad se pegla a crni veš sve imao bijele dlačice po sebi, bili odlijepili načisto).
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Aleksandar-Nis

Član broj: 51526
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa18.12.2011. u 18:30 - pre 149 meseci
Odustao sam, ova Candy je prevelika, ipak idu 2 masine... U kupatilo ide neka uza sa ubacivanjem vesa odozgo... Gorenje me privlaci jer ima 5 godina garancije, medjutim ljudi po forumima kazu da su lose??? Ono sto me raduje, kako sam procitao, vertikalni modeli su kvalitetniji i prave se u nekoj evropskoj zemlji u kvalitetnoj fabrici... Sta mislite o kupovini Gorenja kao 2 posebne varijante, 1 za pranje sa punjenjem odozgo za kupatilo i 1 za susenje koja ce da se uglavi u ostavu?
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
82.208.220.*



+334 Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa18.12.2011. u 20:34 - pre 149 meseci
Za susenje nemoj uzimati Gorenje.
 
Odgovor na temu

baraka

Član broj: 139367
Poruke: 140
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Masine za pranje i susenje vesa18.12.2011. u 21:53 - pre 149 meseci
Candy jedini ima slim (44 cm dubine) kombinovanu mašinu - proveri:

http://www.candy.rs/index.php?...n=com_virtuemart&Itemid=18

6 pere, 4 suši + automatski program 4+4 (4 kg opere i osuši u jednom neprekidnom ciklusu)

Možda ti to odgovara.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Masine za pranje i susenje vesa

[ Pregleda: 11934 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.