Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka

elitemadzone.org :: MadZone :: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11467 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka13.01.2012. u 00:00 - pre 149 meseci
Citat:
Bata: Kad je već reč o banjama, da pitam nešto u šta sam uvek sumnjao:

Kako se može saznati koja je banja pogodna za nekoga u smislu lečenja i oporavka ?

Da li se za to obraća nekom u okviru zdravstvene zaštite, ko bi preporučio ili čak tvrdio u svojem medicinskom kapacitetu: "za vaše stanje/bolest je povoljno da odete tamo i radite to i to..." ,
ili je to više rekla-kazala informacija, neka turistička priča ?


Mogu dati primer Rogaske opet. Ona je uglavnom za probavu, i fizikalne terapije. Razog je jednostavan, jer su tu izvori Donat, tj voda iz Donacke gore, koja je puna magnezijuma, i testirana na svim medicinskim ustanovama. Kao takva se i flasira i prodaje sirom Eu. Fizikalna terapija je zbog Medicinskog centra koji se nalazi tu. Naravno da nije ograniceno time. Postoperativne dijete, dijete, sve je obuhvaceno. Ali bi rekao da ne vise od 50% cine namenski turisti. Ostali jednostavno vole mesto kao mesto. Cak je mnogo rusa kupilo kuce i vile da dolaze tu na duze.
 
Odgovor na temu

sttevann
web developer
Thurgau, CH

Član broj: 95177
Poruke: 65
*.kbcbanka.rs.



+18 Profil

icon Re: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka13.01.2012. u 07:26 - pre 149 meseci
Za Ždrelo sam ja čuo (ćale mi je rekao, pošto on ne sme da ide tamo), da ne bi trebalo da se koristi ta voda, ukoliko imaš proširene vene.
E sad, da li je to njemu neko rekao, ili je poslušao nekog lekara, to već ne znam.


When i get sad, i just stop being sad, and be awesome instead. True story.
 
Odgovor na temu

Mishass
Bor

Član broj: 50844
Poruke: 6
77.243.20.*



Profil

icon Re: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka13.01.2012. u 08:30 - pre 149 meseci
Ima i dobrih spa centara u Srbiji. Hoteli kapiraju da dodatna usluga wellness spa može da privuče više gostiju.

Imate ovde spa hoteli prikaz hotela u Srbiji koji imaju i dobar spa centar + na to dodajte i Lepenski Vir u Donjem Milanovcu na Dunavu koji je mnogo para uložio u izgradnju spa centra (http://www.hotellepenskivir.co.rs , mislim da će ovih dana postaviti i fotografije, ali uvek možete da ih pozovete i pitate)

Obratite pažnju i uvek pitajte pre rezervacije da li imaju trenutno neku akciju, popust, promociju... pošto obično u kombinaciji smeštaj + spa, upakovano u vikend, daju dobre popuste.

Slažem se, postoje fenomenalni centri u Sloveniji i Hrvatskoj ali su za naš džep preskupi...
WWW - the way of livi'n
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
212.200.71.*



+141 Profil

icon Re: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka13.01.2012. u 09:45 - pre 149 meseci
Neko je pomenuo i Prolom Banju... http://www.prolombanja.com Imaju ponuda wellness vikenda po povoljnim cenama. Banja sa dobrim wellness centrom i veoma kvalitetnom uslugom. I zadovoljen je jos jedan uslov, nalazi se tacno 300km od Beograda
Na istu udaljenost je i Lukovska Banja, ali kod nje nije nesto izrazen wellness centar. Ono sto bi kod nje bila atrakcije je zimsko kupanje u spoljnom bazenu sa toplom termalnom vodom. Nalazi se na istocnim padinama Kopaonika i ima ski stazu sa ski liftom. http://www.lukovskabanja.com

Pozdrav.
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

MaricaIlich

Član broj: 307256
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka27.09.2012. u 21:21 - pre 141 meseci
narode imate i fizioterapeuta koji dolazi na kucnu adresu sa sve prenosivim stolom za masazu i aparaturom.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka28.09.2012. u 09:26 - pre 141 meseci
Citat:
MaricaIlich: narode imate i fizioterapeuta koji dolazi na kucnu adresu sa sve prenosivim stolom za masazu i aparaturom.

Ne svidja mi se font, tako da nikada necu da pozovem taj broj.
Promeni font!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: wellness-spa centar u Srbiji ---preporuka

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11467 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.