Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lezeci Policajac

elitemadzone.org :: MadZone :: Lezeci Policajac

[ Pregleda: 3210 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Lezeci Policajac13.08.2012. u 19:08 - pre 142 meseci
kome se obratiti da bih drzava u ulici montirala lezeceg policajca? dal ima neko iskustva?
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Lezeci Policajac13.08.2012. u 19:21 - pre 142 meseci
jesi li siguran da zelis povecanje zagadjenja u ulici?
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Lezeci Policajac13.08.2012. u 19:42 - pre 142 meseci
Citat:
su27killeryu:
jesi li siguran da zelis povecanje zagadjenja u ulici?


bolje vece zagadjenje nego neko da nastrada!npr dete jer je skola u ulici pored!
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Lezeci Policajac13.08.2012. u 21:06 - pre 142 meseci
Podnosi se peticija u opstini. Mora se sakupiti sto vise potpisa stanara iz ulice.

Nama nisu hteli da stave lezeceg zato sto smo u slepom delu ulice a bas tu je problem veliki - zalete se i ulecu, ali kao ima znak za slepu ulicu i onda po zakonu ne moze.

Inace, u drugim ulicama su stanari sakupili potpise, odneli u opstinu i vrlo brzo su stavili lezece.

Jos nesto, u jednoj ulici su stanari sami napravili lezeceg, to nikako ne sme, bila inspekcija, sravnila ga i pisala prijavu protiv stanara za ugrozavanje bezbednosti saobracaja, dakle samo sakupljeni potpisi i overa u opstini. Bilo i na jutarnjem RTS-a, pa su im rekli posle da skupe potpise i tako su dobili lezeceg.
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Lezeci Policajac13.08.2012. u 22:28 - pre 142 meseci
Vidi ovako, ja sam pisao i postavili su ispred moje kuće, ali sam malo zaboravio detalje. Uglavnom nikakva peticija već sam lično napisao da je problem zbog dece, uska ulica i bla, bla... Piše se nekoj direkciji za saobraćajne znake pri policiji. Ranije su fizički bili u Palati pravde, valjda su još uvek tamo. Pogledaj malo po netu i okreni par telefona pa ćeš ih pronaći. Nakon toga izlazi nekakva njihova komisija koja utvrđuje valjanost zahteva i mene su i pismeno obavestili da će postaviti policajca što su posle izvesnog vremena i učinili. Oni zapravo kada odluče daju naloh Beogradputu da to uradi.

Uzgred, slaba vajda od toga jer sada moraju da postavljaju one niske gumene, a dosta bahatih vozača i ne ferma već samo pretrče preko toga!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.100.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Lezeci Policajac13.08.2012. u 23:36 - pre 142 meseci
mene zanima kome pisati da se ukinu ležeći policajci?

O tome sam pisao i ranije ovde na forumu. U mom kraju je toliko ležećih da više ne može normalno da se vozi. Neki i imaju svrhu, tipa onih kraj škola i obdaništa a neki ne da nemaju, nego bi trebalo uručiti direktni otkaz onom mamlazu koji ih je odobrio.

Kad se samo setim da pre desetak godina ležeći maltene nisu ni postojali...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Sava

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Lezeci Policajac14.08.2012. u 07:42 - pre 142 meseci
Zar je toliko teško malo pogledati po internetu i okrenuti par telefona!? Kao što rekoh svi znaci se postavljaju po nečijem nalogu, a u Beogradu je to Gradska uprava za saobraćaj i puteve. Dalje kontaktirati njih pa dobiti više informacija.

Sumnjam da su ti znakovi postavljani napamet tako da ne verujem da će da ih skidaju. U svakom slučaju onaj ko je doneo odluku o postavljanju mora da donese i odluku o prestanku potrebe postojanja znaka i njegovom uklanjanju.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Lezeci Policajac

[ Pregleda: 3210 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.