Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Portal koji se bavi tematikom banaka i bankarskih proizvoda u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Portal koji se bavi tematikom banaka i bankarskih proizvoda u Srbiji

[ Pregleda: 6326 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vesko1
firma
firma

Član broj: 311538
Poruke: 4

Sajt: www.vasbudzet.com


+1 Profil

icon Portal koji se bavi tematikom banaka i bankarskih proizvoda u Srbiji30.01.2013. u 12:34 - pre 136 meseci
Novi Portal koji se bankama i bankarskim proizvodima u Srbiji, analize i saveti u vezi bankarskih proizvoda

Portal radim sam i trudim se da pored svog redovnog posla konstantno pisem i na sajtu i radim update podataka (kamatne stope i td).

Moja ideja je bila da ljudima koji nisu eksperti u ekonomiji i bankarstvu priblizim sve sto se tice banaka i proizvoda, tekstovi se odnose na aktuelne teme.

Molim za komentare, kako vam se svidja, sta bi ste dodali/izbacili, kako uciniti da sajt bude pregledniji i td.

I kritike i pohvale su dobrodosle

Link http://vasbudzet.com/
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Portal koji se bavi tematikom banaka i bankarskih proizvoda u Srbiji30.01.2013. u 16:48 - pre 136 meseci
Ispravi slovne greške na glavnom baneru...
 
Odgovor na temu

Bik Koji Sedi

Član broj: 147189
Poruke: 237



+310 Profil

icon Re: Portal koji se bavi tematikom banaka i bankarskih proizvoda u Srbiji30.01.2013. u 20:13 - pre 136 meseci
Ja bih, za početak, dodao naša slova (šđčćž) i ugasio sneg.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Portal koji se bavi tematikom banaka i bankarskih proizvoda u Srbiji

[ Pregleda: 6326 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.