Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: "A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 32511 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.dynamic.sbb.rs.



+1340 Profil

icon Re: "A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina22.10.2021. u 15:33 - pre 29 meseci
Meni je kod Punta MkII (100KS) prilično smetala pozicija za volanom i to je bio jedan od osnovnih razloga što sam ga prodao iako je realno bio kao nov.

Naime, ako sednem kako inače sedim, a to je malo zavaljeno, volan mi je daleko a nema podešavanje po dubini.

A ako sednem malo uspravnije da bi mi volan bio na pravom mestu (što mi za kraće relacije nije problem, za duže ne bih na to pristao), onda mi kolena non-stop udaraju i žuljaju po donjem delu kokpita, jer su papučice duboko.

To je jako loše urađeno a sa ciljem da u kabini ostane više mesta u odnosu na spoljne dimenzije auta, a što je plaćeno lošim položajem vozača. Samo to mi je dovoljno da prodam takav auto, naravno ni u Grande puntu ni u drugim autima, ni u Huyndai I10, taj problem ne postoji.

Što se tiče središnje konzole ako je dobro urađena ona je veoma korisna u smislu da se desna noga odmara na njoj, a istovremeno čini da stopalo na gasu bude precizno.

Iz vožnje našeg Stojadina ono čega se najbolje sećam je taj debilni totalni nedostatak središnje konzole što dovodi umaranja desne noge i njegog landaranja u krivinama, a istovremeno stopalo na gasu je i neprecizno i takođe se umara, jer nema nikakav oslonac u vožnji.

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
79.101.120.*



+10242 Profil

icon Re: "A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina23.10.2021. u 11:27 - pre 29 meseci
Meni se desna noga grčila, bukvalno, ne samo umarala, na dužim putovanjima u autu bez kruz kontrole.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: "A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina25.10.2021. u 11:16 - pre 29 meseci
Zaboravio sam ovu debilnost sa nedostatkom konzole.. jednom sam probao keca i sećam se da mi je tada kao klincu baš bilo čudno da nemam oslonac na nozi..
 
Odgovor na temu

iculibrk
Bačka Palanka
21400

Član broj: 321321
Poruke: 823



+154 Profil

icon Re: "A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina25.10.2021. u 21:10 - pre 29 meseci
Pa kako nisi imao oslonac, a patos i papučica gasa? Sad daleko je od nečeg idealnog, al kad se taj kec pravio, udobnost je koštala :) On je ipak bio jedan porodično solidno prostoran auto za taj novac, to vreme i godišnje kilometraže i finansijske mogućnosti većine njihovih vlasnika. Jednostavno, da je imao konzolu, "kruz kontrolu"... koštao bi mnogo više.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: "A" segment, mali gradski automobil - najbolja kupovina

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 32511 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.