Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !

elitemadzone.org :: MadZone :: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 137560 | Odgovora: 275 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 11:56 - pre 131 meseci
Zasto? sta sam slagao?
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.dynamic.sbb.rs.



+373 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 12:08 - pre 131 meseci
Pa tehnicki nisi nista, ali samo recenica da je nesto tako moguce kroz ishranu (a nije dokazano) je nebuloza u rangu onoga sto je on rekao.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 12:16 - pre 131 meseci
Citat:
plague: Pa tehnicki nisi nista, ali samo recenica da je nesto tako moguce kroz ishranu (a nije dokazano) je nebuloza u rangu onoga sto je on rekao.


Svasta je "nemoguce" ali sam ostavio mogucnost da niko od nas ne zna dovoljno... ne treba biti ni iskljuciv.
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 12:49 - pre 131 meseci
Citat:
ventura:
Samo da vas ispravim, GMO ima manje hemije od 'običnih' biljaka, zbog toga i jeste GMO, da ne bi morao da je prskaš tonama otrova kao normalne biljke...


GMO ne mora da se prska jer nece da ih jedu ni insekti i zivotinje! pa zasto onda ljudi da ih jedu? jesu li to bube pametnije od nas?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 13:48 - pre 131 meseci
VENTURA...jel koristi GMO seme?!
A sta je u somaliji,hmmm.Molim bez provokacija,za sada si ok.Nema uvreda pa da prokomentarisem ovo drugo.
Tu je savremena primena,naravno francuza.Gde ces bolje podrucje od srbije za testiranje svakojakih njesra.
Kada pitam u Macvanskom kraju,kako bio kukuruz.Lose bila susa,jedva 3 tone,ali nas Ventura cepa preko 10.
Pa neka odgovori javno da li koristi GMO seme.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 15:31 - pre 131 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
A sta je u somaliji,hmmm.Molim bez provokacija,za sada si ok.

E svasta, sad me ti ocjenjujes? Ima administracija za to! Ne provociraj ti mene.
U somaliji je ovo:
http://www.guardian.co.uk/glob.../somalia-famine-worst-25-years
a mozda nisu morali da umru, ali eto, umrli su. A imali su svoje borce za zdravu hranu, pa su sad smanjili brojno stanje na kazanu za 260 000 ljudi, od cega 133 000 djece! [ironija]Cestitam borcima za zdravu hranu![/ironija]

Citat:
Nema uvreda pa da prokomentarisem ovo drugo.

Uhhh opet ti cijenis karakter postova... nisi ti zaduzen za to, ima administracija

Citat:
Tu je savremena primena,naravno francuza.

Kojih francuza? Jesu li iz francuske dosli pa prskali visnje???? Tacno, nije im trebala za*3bancija sa srbima, ali nikako! Ocekujem da ce povuci svoj kapital i otici...

Citat:
Gde ces bolje podrucje od srbije za testiranje svakojakih njesra.

Opa, i za to su krivi neki drugi, a mi nismo?

Citat:
Kada pitam u Macvanskom kraju,kako bio kukuruz.Lose bila susa,jedva 3 tone,ali nas Ventura cepa preko 10.
Pa neka odgovori javno da li koristi GMO seme.

Ali zato non-gmo kukuruz ima aflatoksin, sve zdravo i ispravno, ali mlijeko na 0.5... Nema veze sto je otrovno, samo da nije GMO. I da, naravno, nije americko. Da gmo dolazi iz rusije, drugu bi ti pjesmu pjevao.
Pretpostavljam da ce Ventura sam da ti kaze sta je sijao, a pretpostavljam da znas sta ti sijes?
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 15:46 - pre 131 meseci
Drago mi je da je Gojko topovao ovu moju temu,
pa VAS MOLIM da oštrinu svojih postova malko,samo malko ublažite.

Bilo bi lepo da tema potraje, a ne da bude Lokovana.

Naravno da je mišljenje svakog učesnika na temi bitno i lično,
shodno tome a u interesu NE-zaključavanja teme:

-MOLIM VAS za mekše "okršajne" komentare, bilo bi lepo.

Nismo tu da se personalno međusobno prepucavamo.

Ipak je ovo tema o GMO i ništa drugo.

Zahvaljujem učesnicima na uloženom trudu.

pOz



 
Odgovor na temu

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.nyc.res.rr.com.



+694 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 15:48 - pre 131 meseci
Citat:
Vasastajić:

Citat:
AndrejL u Srbiji gde se prodaju razne pastete, otrovna mleka, voce i povrce prepuno otrova koje druge drzave po zakonu ne mogu da uvezu,

Ovo ti se otpisuje na nepoznavanje stanja i prilika u "državi" Srbiji.

bice da si ti, opet taj koji je neinformisan i nema pojma gde zivi.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekono...olovili-suficit-u-izvozu-hrane
Citat:
Ekspert PKS Vojislav Stanković objasnio je da su nepovoljni rezultati u spoljnotrgovinskoj razmeni posledica suše, smanjenog izvoznog obima ponude, ali i pojave aflatoksina, i nemogućnosti izvoza mleka, mlečnih prerađevina i merkantilnog kukuruza.

dalje:
http://www.blic.rs/Vesti/Drust...zeno-voce-sa-previse-pesticida
a sada primer sa dokazom paranoje i licemerja:
black
A jel ima kod nas nesto da nije otrovno ?
Preporuka: pozitivnih 358,pozitivnih, negativnih 1

dakle, 99,721448% ljudi u srbiji veruje da je skoro sve otrovno ali samo da se ne dozvoli uvoz GMO hrane koja bi prepolovila potrosacku korpu.
to je dovoljan dokaz da ljudi vise vole da mrze(da komsiji crkne krava) nego da razmisljaju glavom.


Citat:
Vasastajić:
Citat:
odjednom je glavni problem GMO, koji da nije prskan, bio bi zdraviji od svega sto trziste srbije ima da ponudi.

Znaš kako na ovakve konstatacije kažu ovde?
Da pas nije sr@o u'vatio bi zeca!

ja se slazem da je GMO prskan i da ga zato treba "izbegavati" ako mozes, a da li se ti slazes da hranu iz Srbije treba jos vise izbegavati?
da li ti je jasno da ja nemam dvostruke standarde kada kazem da GMO treba uvesti ali ga treba izbegavati ako mozes?
da li ti je jasno da GMO nije najzdravija hrana koju mozes da kupis, organska je zdravija, ali GMO JESTE zdravija od svega sto imas da kupis u Srbiji a u isto vreme je jeftinija(ili ako nije mnogo zdravija, bar je podjednako zdrava). dakle, najbolje sto mozes da jedes je organska, neprskana hrana(ako je ona jos i GMO, jos bolje!).
Da li ti je jasno da hrana u Srbiji NIJE zdrava, NIJE regulisana, NIJE ispitana dovoljno i JESTE puna otrova?
GMO treba uvesti jer ne bi degradirao kvalitet hrane jer je hrana u Srbiji vec niskog kvaliteta, ali bi doveo do pada cena i rasta standarda.
to ne bi sputavalo proizvodjace organske hrane. mozda bi cak i pomoglo indirektno-zbog rasta standarda ne bi 1% ljudi sebi moglo da priusti visoko kvalitetnu hranu, vec mozda 5% sto je rast od 500% ;)

Citat:
Vasastajić:
Za sada ti samo SKIDAM KAPU na količini iskrenosti u vezi ispoljenog otpora prema konzumiranju GMO.
i dalje nisi shvatio da ja nemam otpor prema GMO, ja imam otpor prema hemiji, koju prosecni srbin guta mnogo vise nego prosecni amer koji jede GMO.

Citat:
Vasastajić:
Citat:
ali uskratiti milionima ljudi u srbiji jeftiniju hranu zbog propagande i mrznje prema americi je zlo.

A stav da Srbiji treba jeftinija hrana mogu da posmatram takođe u kontekstu nepoznavanja ovdašnjih ukupnih prilika.

ovde si DRUGI PUT dokazao da ti nemas pojma gde zivis, da verovatno nikada nisi izasao iz zemlje.
pa da li ti uopste citas novine? nisi nikada cuo da nam je hrana medju najskupljima u evropi iako imamo najmanje plate?
ti si ocigledno odsecen od realnosti i nemas nikakav kredibilitet da ovde polemises o ozbiljnim temama.


Citat:
Vasastajić:
Citat:
jedino sto bi imalo smisla je organizovana proizvodnja organske hrane koju bi izvozili zapadu.

Al onda nam ne guraj taj GMO ovamo!
Nadam se da ti je jasno zašto to dvoje ne mogu živeti zajedno ni u ludilu.

TRECI put pokazujes da POJMA NEMAS SA ZIVOTOM.
najveci svetski proizvodjaci organske hrane su u isto vreme i najveci svetski proizvodjaci GMO hrane
u Kaliforniji imas kvadratne milje pod GMO sargarepom, u sredini te povrsine je iskljucivo organska sargarepa. ideja je da parazit treba da prodje kilometar otrova ne bi li se dokopao organske sargarepe. to parazitu ne uspeva pa je zato moguce imati tone prinosa bez otrova u zemlji.
dakle, ovde si pokazao nepoznavanje, sto nije strasno, covek uci dok je ziv.
a problem sa nama je taj sto mi ne proizvodimo organsku hranu(sem za licne potrebe sto je statisticki potpuno nebitno) ali zato imamo skupu hranu.


Citat:
Vasastajić:
Citat:
a da FDA(Food and Drug Administration iz USA) mnogo bolje stiti svoje gradjane od srpskih institucija,

Na ove sam ti već ranije posredno skrenuo pažnju, al' si ti to bagatelis'o.
Da je to tako kako ti kažeš ne bi Amerikanci imali najveći problem gojaznosti na svetu, praćen sekundarnim posledicama.

tebi nikako da dopre do mozga da gojaznost nema veze sa GMO hranom. :D
na pocetku mi je bilo smesno/simpaticno, ali sada mi se cini da si ozbiljan kada ovo pricas, ali nisam siguran i dalje.
potvrdi.

Citat:
Vasastajić:
Citat:
da milijarde pacova, pasa, macaka, majmuna su testirani pre nego sto je dozvoljeno ugradjivanje implanta u mozak.

?!?!?!?!
Kakve pa sad to ima veze sa temom?!
Ili znaš nešto što mi ne smemo da znamo.

vaso, prvo, ja ocigledno znam mnooogo toga sto ti ne znas.
drugo, procitaj jos jednom post, pa ces mozda shvatiti kakve veze ima sa temom.
ajde da ti sazvacem kao detetu:
FDA odobrava sve sto ima veze sa ljudskom ishranom i zdravljem a da je vezano za USA trziste. ja znam da ce biti potrebno deceniju ili vise da laboratorija u kojoj sam radio kao istrazivac dobije dozvolu da testira proizvod na ljudima sa epilepsijom kojima bi proizvod pomogao. znam koliko su rigorozni i paranoicni. naspram njih, cak i ti si covek otvorenih shvatanja. koristeci sposobnost zakljucivanja, mozemo pretpostaviti koliko testova su pronalazaci GMO-a uradili za dve decenije koliko je proslo od revolucionarnog otkrica do dozvole za izlazak na trziste. samo naivan moze misliti da je neko pogledao 50 pacova i pratio njihovo ponasanje 90 dana. ako neko u to veruje, trebalo bi da se zabrine.

inace, moram da primetim da si ti svoju rec pogazio :)
a pored toga, veoma je nerijatno objasnjavati osnovne stvari odraslom coveku(nadam se), i ponasati se kao cika ucitelj.
uozbilji se i prestani da izvalcis iz konteksta kada me citiras. vec sam ti 5 puta objasnio neke stvari.

Citat:
Vasastajić:
Citat:
Andrej013: mada mi se lako omane kada postovanje prema sagovorniku sa pravom tezi ka nuli.

Onda svakako moraš podneti teret reciprociteta, kao i odgovornost za ton polemike, pošto je ovde na ovoj temi, a u vezi pomenutog, najmanji , pa nikakav problem, ustanoviti šta je starije, koka ili jaje.

koje vrhunsko licemerje. kako te covece nije sramota samog sebe?
vidi ispod:
Citat:
Vasastajić:
Citat:
ventura
Samo da vas ispravim, GMO ima manje hemije od 'običnih' biljaka, zbog toga i jeste GMO, da ne bi morao da je prskaš tonama otrova kao normalne biljke...

Ne lupaj!
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 16:13 - pre 131 meseci
odlicno se sjecam jednog dogadjaja od prosle godine. Kupio sam u marketu kilogram paradajza, lijepog, okruglog, crvenog... i naravno napravio sebi salatu. Pojeo sam koliko mi bilo volja, ali nesto mi nije prijalo. Recimo, pojeo sam 2 paradajza srednje velicine. Da skratim, dva dana sam bogu dusu nudio, ali on nije htio da je uzme. Od stomacnih tegoba nisam spavao dva dana i dvije noci. Jos su mi prijatelji rekli da sam odlicno prosao, jer je paradajz jedan od "tretiranijih" poljoprivrednih proizvoda. Prskan, sprican, zaprasivan, da zri u transportu, da se ne kvari kad stoji na polici 5 dana... Sve u cilju smanjenja gubitaka a povecanju profita. Zdravlje kupaca? Ma ajte, uzobiljite se...
Samo totalna kontrola ispravnosti, nek sve nosi etiketu na sebi i sta je i od cega je. Tako bi barem znali cime nas truju.

@Trick Fix
Izvini! Trudicu se da "ublazim rjecnik"... tema je dobra.
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 17:51 - pre 131 meseci
yolja624

Veruj Mi,
Ništa loše Ne želim, Naročito NE želim da utičem na Vaše komentare,

ali VAS MOLIM da ne bi tema bila Lokovana ......Za uljudne,zdrave i Pametne komentare sa valjanom Podlogom,,

Drago mi je da nastavljamo u Dobrom tempu,

ali mislim ,da ako Fond reči bude ovakav-Uvredljiv,

Domačin Postrojenja če da NAS iseče " Kao Britvom Odnešeno " !!!
.............................................................................................................................................
Nije Lepo čitati ova prepucavanja - (Nebitno KO je u pravu )

Svako Dobro !



 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.dynamic.sbb.rs.



+373 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 18:41 - pre 131 meseci
@Vasastajić Ovim sto si napisao tacno se pokazujes u pravom svetlu, pokusavas da diskreditujes sagovornika time sto istices njegovo zvanje, a pritom nisi nigde naveo svoje (mozda ga ni nemas) i dodatno to i dalje ne utice na znanja iz drugih oblasti koje imam.
Takodje ne vidim zasto mislis da se javljam navijacki kada sam kritikovao i jednog i drugog.

Ono sto si citirao govori o genetskoj promeni biljke, a oni su pricali o genetskoj promeni unosioca - coveka koji jede to.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 18:53 - pre 131 meseci
@ plague
aj da ponovim jos jedared...
Nisam rekao da GMO moze da genetski promjeni unosioca ali nisam ni negirao. Nije mi se raspravljalo o tome dal moze ili ne. A ti si se nasao da predlazes da neko prestane da diskutuje? S kojim pravom i sa kojim znanjem sam raspolazes da mozes tako "s visine" da drzis pridike?
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 18:54 - pre 131 meseci
Jbt, koliko materijala za banovanje..
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.dynamic.sbb.rs.



+373 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 19:03 - pre 131 meseci
Mozda jesam reagovao preostro i nije moje da kazem tako nesto, ali nisam mislio bukvalno. Rekoh to u sarkasticnom tonu jer raspravljate o GMO koji predstavlja vrhunac primene naseg genetickog znanja i pritom on kaze nesto onakvo, a ti ne prepoznas sta je zapravo rekao.

Mislim, najverovatnije je da se on zeznuo i pogresno izrazio, a da si mu ti svakako odgovorio na to (tj da ste se obojica zeznuli slucajno).
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 19:16 - pre 131 meseci
Citat:
plague: Mozda jesam reagovao preostro i nije moje da kazem tako nesto, ali nisam mislio bukvalno. Rekoh to u sarkasticnom tonu jer raspravljate o GMO koji predstavlja vrhunac primene naseg genetickog znanja i pritom on kaze nesto onakvo, a ti ne prepoznas sta je zapravo rekao.

Mislim, najverovatnije je da se on zeznuo i pogresno izrazio, a da si mu ti svakako odgovorio na to.


Kao sto ti kazes da si bio sarkastican ja sam u tome vidio veoma uvredljivo ponasanje. Ne mogu da se cudom nacudim da nisi prepoznao da si svojim sarkazmom nekog povrijedio. I sad, da sam ti, ja te ne bi pustio da se "provuces" sa "nisam mislio bukvalno". Pa nisam ni ja mislio bukvalno da genetski materijal iz GMO moze da kroz digestivni trakt udje u genetski kod zive osobe. Nisam uopste raspravljao o tome.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 19:53 - pre 131 meseci
Ovako izgleda mamina hrana bez poboljšivača, prskano samo sa vodom i ove godene malo sa "ledom" :)
Neko je spominjao da ništa više ne uspeva bez "tabletica"...









A vidi se da je i zemlja malo kvalitetnija :)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.nyc.res.rr.com.



+694 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 20:15 - pre 131 meseci
^
+1, ovo je isto ko u bakinoj basti! kad zaseces paradaiz u kuhinji, cela zgrada zna da si bio na selu :)
znam par amerikanaca koji su odvojili par kvadrata zemljista u i ovako malom dvoristu ne bi li gajli domaci paradaiz na taj nacin.

ali opet, to nije vezano za temu. ovo sa slike je cisto organska hrana za koju nema mesta na trzistu jer niko nije spreman da plati 200dinara za kilo umesto 50. tih 200 ili vise din bi verovatno bila trzisna cena jer bakin paradaiz traje oko 2 dana dok ne omeksa a ni toliko ako ga dodirujes mnogo sto znaci da ti u cenu moras da ukalkulises da ti npr 80% roda propadne. pa ti budi hrabar i iznesi to na pijac' da ti dezurni pipachi ugnjave rod za sat vremena.
nene, mi ovde pricamo o masovnoj proizvodnji za milione ljudi sa prosecnom platom od 350 eura a ne o visokoj ili visoj srednjoj klasi kojoj je manje vise svejedno da li je kilo jagoda 70 ili 370 dinara. pricamo o plodovima koji moraju biti na policama u marketima vise dana/nedelja dok neko ne skupi pare da to kupi.

potpuno je besmisleno bazirati poljoprivrednu proizvodnju na proizvodima koima je vek trajanja do sutra posle rucka.
to je rezervisano kao luksuz za ljude po gradovima ili one sto imaju zemlje na selu i viska vremena.
GMO i organska hrana se medjusobno cak ni ne takmice na trzistu jer im je ciljna grupa potpuno razlicita.
GMO se takmici sa konvencionalno uzgajanim hibridima, i tu ih dere na svim frontovima, od prinosa, zdravlja, nutritivnih vrednosti pa do cene.
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 20:29 - pre 131 meseci
Andrej013@ evo prvi ja i moja porodica trosimo radije na organsko nego na sprskano i gmo hranu!!!

lepo vi meni odgorite ako ta GMO hrana valja zasto je bube ne jedu???! a terate i ubedjujete da nije stetna za ljude !

molim za odgovor!
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2509 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 20:32 - pre 131 meseci
Citat:
Andrej013: ^
ovo sa slike je cisto organska hrana za koju nema mesta na trzistu jer niko nije spreman da plati 200dinara za kilo umesto 50. tih 200 ili vise din bi verovatno bila trzisna cena jer bakin paradaiz traje oko 2 dana dok ne omeksa a ni toliko ako ga dodirujes mnogo sto znaci da ti u cenu moras da ukalkulises da ti npr 80% roda propadne. pa ti budi hrabar i iznesi to na pijac' da ti dezurni pipachi ugnjave rod za sat vremena.


Trajnost bakinog paradajza nije velika i ledja puno stradaju, tako da ga svi proizvodjači izbegavaju... Sve njihove metode za "poboljšavanje" bi bile opravdane kada bi taj njihov proizvod zaista bio za široke mase ali on ni blizu ne košta 50 din i ni blizu nije dostupan širokim narodnim masama. Tako da se početna ideja negde usput izgubila...

 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !29.06.2013. u 20:41 - pre 131 meseci
Citat:
cika dacha:
Andrej013@ evo prvi ja i moja porodica trosimo radije na organsko nego na sprskano i gmo hranu!!!

lepo vi meni odgorite ako ta GMO hrana valja zasto je bube ne jedu???! a terate i ubedjujete da nije stetna za ljude !

molim za odgovor!


Neke bube su alergicne na odredjene mirise i ukuse koji su namjerno dodati biljkama da ih te bube ne bi jele. To je razlog a ne zato sto bube "znaju" vise od tebe.
I ja vise volim ono sto je @deedee6 postavio - ALI TO NEMA! Sve vjestacko ili puno hemije. Ovdje se ne raspravlja o GMO vs Organsko (jer je svima jasno sta je zdravije), vec GMO vs ono sto imamo po prodavnicama i pijacama!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Spisak hrane, slatkiša i pića sa GMO !

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 137560 | Odgovora: 275 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.