Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zastita airgrid antene,link na 12 km

[es] :: Wireless :: Zastita airgrid antene,link na 12 km

[ Pregleda: 1898 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gecarapid
Danijel Mijalkovic
tap
diva divani
Vranje srbija

Član broj: 316816
Poruke: 11
37.19.108.*

ICQ: 11235
Sajt: www.google.com


Profil

icon Zastita airgrid antene,link na 12 km19.09.2013. u 14:49 - pre 129 meseci
Imam par pitanja,ako je neko voljan da mi odgovori mnogo bi mi pomogli.

Narucio sam dve Airgrid m5 27db 5.8 ghz antene,planiram da stavim jednu na tacki A a drugu na tacki B. Link ce biti na 12 km vazdusne linije,opticka vidljivost je odlicna.

1.Na tacki A iz adsl rutera sprovesti kabl do airgrida i ukljuciti,sad zanima me na koji mod treba stavim airgrid na tacki A,a na koji mod na tacki B?

2.Na tacki B bi isto postavio airgird M5 27 db,i povezao bi na Ap koji imam vec,rec je o planet wap 4033.

3. Na planet wap 4033 bi nakacio grid 24db antenu sa kojom planiram da saljem signal u komsiluku,koliko je to izvodljivo?

4.Posto planet wap AP ima jedan jedini lan izlaz a tu treba da ukljucim lan iz Airgrida M5 27db da bi kasnije slao signal na 2.4 ghz. Zanima me dali postoji neki prikljucak za lan u koji bi mogao da ukljucim i lan iz airgrida m5 i Lan kabl iz komp-a,i gde moze da se kupi?

5.Posto ova oprema nije bas jeftina voleo bi da budem miran i kad su grmljavine,posto mi ce mi antene biti na krovu,pa nebi voleo da lupi grom i sve ode u nepovrat,zanima me kako da zastitim opremu od groma,nepogoda? Hvala
geca
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Zastita airgrid antene,link na 12 km

[ Pregleda: 1898 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.