Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA

elitemadzone.org :: MadZone :: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 62400 | Odgovora: 395 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 10:28 - pre 118 meseci
A je li bitno sta misli USA i, recimo, Japan? Ili mozda imas neke teze kako su evropske analize studioznije, evropski naucnici bolji i sl.? Ili pak pitanje postojanja smrte kazne ima veze sa onim sto dosta nas ovdje govori a to je opste stanje u nekom konkretnom drustvu i jos milion drugih faktora?
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 10:31 - pre 118 meseci
Manje je bitno šta misle neke države SADa, Japan ili Kongo u situaciji kada postoji apsolutni konsenzus svih zemalja sa tvog kontinenta (izuzev jedne).

Ti samo potvrđuješ moju tezu: veliki % varvara u ukupnoj populaciji + slabljenje ili nestanak države = klanica (kao u Bosni).

Ne kvalifikujem ja čitave narode kao varvarske - to što si ti varvarin, ne znači da su svi državljani BiH ili stanovnici RS ili Istočnog Sarajeva ili tvoje zgrade ili tvog stana varvari, još bi manje moglo da znači da su Ivo Andrić, Meša Selimović ili Srđan Aleksić varvari, daleko od toga - najdalje moguće. Ne pružaj sebi veći značaj od onog koji bi trebalo da pripadne jednom malom, naloženom varvarinu - pogotovo se ne identifikuj sa narodom kom, na njegovu veliku nesreću, pripadaš.

Da li će biti klanice kao u Bosni u Velikoj Britaniji, Francuskoj, Nemačkoj, SADu ili Kanadi? Hoće - ukoliko bude ispunjena gornja jednačina u smislu zadovoljenja obe komponente: veliki % ljudi poput tebe u ukupnoj populaciji i slabljenje/nestajanje države.

Ukoliko bi te to učinilo srećnim varvarinom - da se ljudi kolju po Francuskoj i Velikoj Britaniji, trpaju u logore, streljaju itd. - a ti sedi, pa čekaj to što će te učiniti srećnim, ja nemam ništa protiv. Jeste da mislim da ćeš se malo, može biti, načekati, ali to je tvoja stvar - nemoj samo željan ubijanja pokušavati da vreme prekratiš onanisanjem na moguće uvođenje smrtne kazne u Srbiji.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 10:36 - pre 118 meseci
Trabunjas bezveze. Pokusavas na osnovu misljenja jedne osobe ili cijele drzave o jednoj nijansi sto zapravo jeste izmedju dozivotni zatvora i smrtne kazne za monstruozne zlocine da okvalifikujes iste da li su civilizacija ili varvari. Ja bih te volio pustiti u neki od americkih zatvora, negdje na jugu, pa da vidim kakvo bi misljenje nakon tog iskustva imao.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.stcable.net.



+336 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 10:41 - pre 118 meseci
@Hanke Hanke, citiram tvoju "poručicu":
"@Sava
To što ti veruješ da je smrtna kazna dobra prevencija je apsolutno nebitno - sve evropske države, osim Belorusije, slažu se sa ovom procenom.
Podatak da je neko izučavao problematiku kažnjavanja i prevencije u Bulevaru kralja Aleksandra samo po sebi ne mora da znači puno, ne čini njegovo mišljenje automatski značajnijim u ovoj diskusiji, pogotovo ako mu je mišljenje objektivno glupo, a uzmemo u obzir koliko je samo "stručnjaka" proučavalo pravo na ovom mestu, pa u realnosti kreiralo anarhiju i haos."

Smrtna kazna je apsolutno preventivna za delo koje pod to podpada. Saobraćajni prekršaj bez rigorozne kazne se pretvara u smrtni slučaj na semaforu u N. Sadu, gde je troje smrtno stradalo. Ne treba ubiti bahatog vozača koji uleće brzinom većom od 150/h ali ga treba privoleti da 10 godina okaja svoju bahatost. Ubijanje bespomoćnog bića koje nije u stanju da se brani treba ekvivalentno kazniti i to sa dozom amplifikacije, pa svidelo se to tebi ili ne. Nazvao ti to varvarstvom ili kako god, nedaj ti Bože da je tvoja 'ćera bila u ulozi žrtve, kako bi reagovao?

Samo i samo, oko za oko, zub za zub. Nazovi me kako 'oćeš, varvarin ili terorista nije bitno, stojim iza svoje izjave da bi' ga sa sladostrašćem poništio! (tu "mesarsku" zver)

@Hanke Hanke, pođi na spavanje, prošao je doručak...
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 10:41 - pre 118 meseci
Ti i jesi varvarin, dobrovoljno i ambiciozno: varvarin entuzijasta. Ja nisam varvarin - možda bi neki zločin učinjen članovima moje porodice mogao da me pretvori u varvarina željnog osvete, ali bih posle (ne)uspešne osvete ili pre toga svakako razmotrio opciju samoubistva pošto nikako ne bih mogao da živim kao ti i "razmišljam" kao ti - nije to život koji je meni potreban, ne samo sa stanovišta morala... i iz ugla čistog hedonizma - udobnije je biti mrtav, nego varvarin entuzijasta.

Neću još da spavam, nije na celoj planeti vreme za spavanje kad to odluče varvari iz Bajmoka.

@jericho1405

A ukoliko ne postoji ta mogućnost da me "pustiš u američki zatvor" (???!!!) samo zato što mislim kako mislim i koristim pravo slobode govora, a postoji mogućnost da me nekažnjeno ubiješ - jel bi me ubio?

Ne moraš odgovor uopšte dati meni ili forumu - daj ga samom sebi.

Eto zašto si varvarin, a da li si ili nisi za smrtnu kaznu, pravoslavac ili musliman, navijač Zvezde ili Partizana, Bosanac ili Makedonac...

savršeno nebitno.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 09.08.2014. u 12:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.stcable.net.



+336 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 12:56 - pre 118 meseci
Nepar poruka je izbrisano; ja jesam Varvarin i time se ponosim; dobrovoljno i ambiciozno...
Ti si verovatno preipadnik onih što mašu "šarenijem" zastavama, i sin "žene u crnom". Ned'o mi Bog potomka sličnog tebi.
Pomoz' Bog sinko...
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 21:28 - pre 118 meseci
Citat:
E pa gospodo moralni, bas kao i vama, "moralno" je nekima i to sto Amerikanci rade u Iraku sada.

Da li u to "moralno" spada odobravanje i naoruzavaje IS od strane US/NATO -> kada se ta ekipa bori protiv regularne Sirijske vojske, a zatim, bombardovanje istih tih dobro naoruzanih IS fundamentalista kad se radi o Iraku? Tj. kad se tragedija prelila "tamo gde ne treba"?
Ili naoruzavanje Talibana, kad su se borili protiv SSSR-a, a posle ubijanje istih tih Talibancica u "war on terror", kad vishe ne odgovaraju zacrtanim interesima?

Naravno, u oba procesa gine vrlo, vrlo, solidna kolicina apsolutno nevinih svih uzrasta -> i pravi se totalni civilizacijski, drustveni, socijalni, kulturoloski i drzavni haos. Ali, kao sto je vec receno:

To su te cari relativizacije...
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA09.08.2014. u 23:19 - pre 118 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Homer J. Simpson:
E majku mu , ja ocekivao sadista ili tako nesto a ono (potencijalni) ubica ... kao i 99% drugih.
Lepo su mi rekli vise puta da sam prosecan , normalan , izgleda je stvarno tako.
Pih


Kako izgleda drustvo u kome vecina prihvataju legalizovano ubijanje ljudi je mnogo puta vidjano u istoriji i vidja se i danas.

Ironicno, nekima je potrebno na scenario nalepiti negde ime "Amerika", i (nekim cudom) odmah "ukapiraju" da je ta praksa losa, zato sto samo dovodi do jos zrtava. Cim se ubaci "Amerika" odmah postaje kristalno jasno da institucionalizovano ubijanje ljudi ne samo da ne zvuci OK, vec se cak ostro osudjuje.

Medjutim ako se izbrise "Amerika", odjednom "kapiranje" nestaje i poziva se na neki fiktivni "moral" ako se tu i tamo neko nevin rokne. Otprilike ista kategorija i kao "kraduckanje". Ako pocne da skripi, nazvacemo sve pausalno ubicama sto opravdava sta god drzava uradi sa njima.

E pa gospodo moralni, bas kao i vama, "moralno" je nekima i to sto Amerikanci rade u Iraku sada. I to je isti taj "moral" kao i vas, gde je prihvatljivo ubiti nekog, ako se to svede na statistiku i izgleda "korisno" ili emotivno "zvuci" dobro tj. kao "resenje" nekog problema.

Jos jedan zanimljiv kuriozitet predstavlja interesantan obrt, pa ako lokalni satrap ubija svoje stanovnistvo, to ne predstavlja bas neki problem, svakako niko nece skakati i nalaziti za shodno da osudi satrapa posto tu nema Amerike. E ali ako satrap nije lokalni, to je onda nedopustivo ako satrap ima neke veze sa velikim sotonom.

To su te cari relativizacije...

Ne znam sto si mene citirao ali aj da ti odgovorim - ja podrzavam Amere u Iraku. I smrtnu kaznu uz agoniju od par sati, to je taman kako i treba da bude.
A sto se tice kolateralne stete, tu nisam bas siguran, mada vise naginjem ka tome da je ipak prihvatljivo ako je korist daleko veca od stete (npr. eliminacija 100 terorista/psihopata i sl. uz par civilnih zrtava)
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 10:55 - pre 118 meseci
@Hank

Prvo bi se trebao nauciti citati a nakon toga i nekim osnovama elementarne logike posto vecinu stvari koje napises zapravo karikiras a ne tumacis napisano. Prije svega, tvoje imputiranje da neko licno zeli da presudi ubici ili da mjenja postojece zakone u svrhu smrtne presude, a ne u neku buducu svrhu, znace prostu nemoc tvoje argumentacije pa izmisljas neke svoje price i na osnovu izmisljenih pretpostavki dajes licne kvalifikacije i svodis diskusiju na ad-hominem nivo.

To si isto pokazao i u slucaju "prizeljkivanja ratova u Francuskoj i Njemackoj". Jednostavno, da si razumno bice i da si procitao tu poruku vidio bi da sve sto tu pise je gruba kvalifikacija vecine ljudi da u trenucima beznadja najcesce pribjegavaju radikalnim metodama koje na kraju cesto znace rat. To je napisano u svrhu da se maloumnicima dokaze kako Njemci, Francuzi i sl. nisu nikakvi nadljudi a Srbi varvari kako kolaju price po forumu vec da su svi manje-vise jednaki samo sto u ovom trenutku jedni zive u malo srecnijim a drugi u malo nesrecnijim vremenima. Prije 70 godina neki su drugi bili "varvari" i tako u krug. Dakle, ja nikada ne osudjujem cijele narode praveci nekakve nepostojece razlike medju njima vec cijeli ljudski rod.

Brejvik je obicna celija raka i neophodno ga je odstraniti kako bi ostatak zdravog organizma ili drustva nastavio da zivi. Ti si taj koji podrzava nasilje, destrukciju i smrt jer Brejvik, zapravo, sve to jeste. Lik je uzivao ubijajuci nevinih 70+ ljudi i nije stao dok fizicki nije bio (ne)sposoban da prestane da ubija ili je bio fizicki sprijecen. Hank-ova metoda vjerovatno podrazumjeva da dok Brejvik rafala po ljudima da neki psihijatar dodje na lice mjesta i njeznim pricama o majci i toplom domu navede istog da prestane da puca. Tako meni izgleda pokusaj rehabilitacije monstruma koji je sa uzivanjem ubio 70 ljudi i trenutno pise hvalospjevne knjige o tome izmedju partija COD-a.

Postoje ubice iz nehata ili ubice iz prisile, odbrane, zastite i sl. koji svakako imaju materijala da budu rehabilitovani i osudjeni na znatno blaze zatvorske kazne. Brejvik to nije ma koliko se ti uspinjao ovdje da to dokazes nazivajuci one koji ne zele takvog lika u svom okruzenju - varvarima.



[Ovu poruku je menjao jericho1405 dana 10.08.2014. u 12:05 GMT+1]
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.stcable.net.



+336 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 12:05 - pre 118 meseci
@jericho1405,
ovde i sada se tema preusmerila na trenutne događaje; Da Bog da nije bilo tako ali je na našu žalost bilo;
samo smrtna kazna može da zadovolji Tijanine roditelje; a i mene lično; samo smrtna kazna i to u najtežem mogućem obliku; prijavljujem se za egzekutora... Prdljavina hanka (pišem ime malim početnim slovom) je samo prdljavina...
Hanke, ned'o ti Bog sličnog iskustva...

Pošto mi je prethodna poruka izbrisana, pokušaću na ovaj način:
"@Hanke Hanke,
povuci ručicu na posudi za ispiranje u toaletu posle svake upotrebe (upotrebi i alatku koja tamo stoji prikrivena a zove se četka). Da ne moramo da saznamo jel\' bilo \"bljuvanje\" posle obrade istoimenog polnog organa ili je bilo ispiranje analnog otvora.
Neznam da li se Yericho1405 vređa, mene ne možeš uvrediti svojim blagoglavoljivim \"izlivima\" \"demokracije\"...
Kad\' je nedvosmisleno dokazano da zver od dva metra visine i metar težine napastvuje i liši života anđela od petnaest godina, treba li imati milosti?! Pa i posle grcanja njegove matere koja tvrdi da su ga \"naputili\" tamo neki zli momci. Treba naći i te zle momke ako mater zna za njih, jer ona ne priča na pamet... I takođe njih kazniti još \"varvarskijom\" metodom, što njega ne oslobađa krivice.
Treba li imati milosti prema zveri koja je silovala trogodišnje dete u prisustvu njezine \"MATERE\"? Bogo moj... Bilo pre nepar godina u parku u Beogradu... Treba li imati milosti? Treba li ih hraniti i kupati i držati pod stalnom medicinskom negom?
Zveri koje su otele kandidata za predsednika Srbije, ubile ga na Fruškoj Gori i posule živim krečom i onda odvele istražne organe na lice mesta, žive verovatno bolje u zatvoru nego mnogi \"slobodni\" građani.
Samo iščašeni umovi koji se istopolno venčavaju i koji odobravaju usvajanje dece u takvim \"društvenim korelacijama\" mogu biti takve \"demokrate i humanisti\"...
Pozdrav tebi o @Hanke.

[Ovu poruku je menjao rade.zrnic dana 10.08.2014. u 13:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 12:45 - pre 118 meseci
Citat:
rade.zrnic:

Samo iščašeni umovi koji se istopolno venčavaju i koji odobravaju usvajanje dece u takvim "društvenim korelacijama" mogu biti takve "demokrate i humanisti"...


Kakve veze homoseksualizam i podatak da je u nekoj zemlji dozvoljen brak istopolnih osoba imaju sa smrtnom kaznom ili prevencijom kriminaliteta (osim u glavi varvara iz Bajmoka)? Današnja Srbija je 94% produkt "razmišljanja" varvara poput tebe i pokušaj malo realnije da se odnosiš prema posledicama toga što su horde varvara zas*ale i trenutno zas*ravaju: socijalno prihvaćeno vršenje nasilja nad ženama i decom ukoliko je u "vaspitne" svrhe, modeli "muškarčina" i "muškosti" koje bi i vandalska plemena u III veku na tajnom glasanju jednoglasno ocenila primitivnim i idijotskim, široko rasprostranjeni alkoholizam i narkomanija, mržnja prema homoseksualcima i pripadnicima drugih nacija i religija, propala ekonomija, izolovanost u svakom smislu, večito stavljanje teritorija, ljubavi prema diktatoru i čega sve ne ispred života ljudi i zakona...

i sada ste zblanuti i zbunjeni što takav ambijent, ambijent koji ste sami stvorili, masovno štancuje ubice, lopove i kretene raznih vrsta i tražite spas u smrtnoj kazni? A šta ste očekivali umesto najezde kretena raznih vrsta, lopova i ubica koji devojkama gase cigarete po telu i bacaju francuske turiste sa visine od 4 metra - možda prosečnu platu od 5.000 evra, pravnu sigurnost i u Kanadu da putujete sa ličnom kartom dok je zapadna granica Srbije negde kod Lisabona, a istočnu čini Kineski zid? Sam si rekao da si iz Bajmoka i da tamo u okolini ima masa k*etena koji bi vrlo rado "nešto" maloletno silovali, ako im se ukaže prilika - pa što ne odeš gde pripadaš, među drugare i familiju, da im objasniš da je to duboko bolesno i pogrešno, nego si došao da smrdiš ovde po forumu, propovedaš homofobiju i druge fobije koje ti vladaju lobanjicom?

Citat:
jericho1405:
Brejvik je obicna celija raka i neophodno ga je odstraniti kako bi ostatak zdravog organizma ili drustva nastavio da zivi.


Mogao je Brejvik da ubije ne 70, nego 7.000 ljudi, bivajući tako ne samo ćelija raka - nego šleper antraksa kvadriran kugom i variolom verom, ali on bi i dalje bio problem zakona i pravosudnog sistema države Norveške i norveškog društva koji su oboje usled zrelosti, pameti i odgovornosti savršeno apsolutno nezainteresovani za tvoje stavove ili stavove ovog homofoba, varvarina entuzijaste, kom sam prethodno replicirao i hvala Bogu što je tako, jer bi srpski varvari kliker uspeli da pokvare i u Švajcarskoj haos da naprave, a ne da rešavaju visokokomplikovane probleme u Norveškoj svojim "Srebrenica" metodama - da Norveška pet para mari za "mišljenja" varvara iz Bajmoka i Istočnog Sarajeva nikada ne bi bila Norveška. Džaba trošite tastature, upućenija je Norveška isuviše u pravo, pravdu, ekonomiju, svemir i sve ostalo od srpskih varvara koji bi da joj "objasne foru" umesto da uče od nje i njoj sličnih "dan i noć". Rešiće Norveška i ovu problematiku, stopa kriminaliteta će ostati rekordno niska u odnosu na druge zemlje, ekonomija vrlo razvijena, čitav ambijent i više nego prihvatljiv za život - bez uvođenja smrtne kazne (ma koliko srpski varvari pogubljeni u vremenu i prostoru cvileli, režali i lajali zbog toga). Kilometarske kolone Srba i Bosanaca će i dalje strpljivo i civilizovano čekati da saznaju rezultat svoje aplikacije za iseljavanje u Norvešku dok će samo oni Norvežani koji su žešći ljubitelji ekstremnih sportova ikada poželeti na par dana da obiđu septičke jame poput Srbije i Bosne.

Da li će se menjati pravosudni sistemi i zakoni po evropskim zemljama? Nesumnjivo da hoće, već se i dugo vremena menjaju u skladu sa s*anjima koja se dešavaju i novim naučnim i drugim otkrićima - ali smrtna kazna neće (99.97% šanse) biti vraćena u bilo kojoj evropskoj zemlji i zaboravite na to... to je istorija.

Što se tih nagađanja tiče: kako bi probleme Norveške, Nemačke, SADa ili Japana rešavali mali Đokica, varvarin iz Bosne, i veliki Perica, varvarin iz Bajmoka... da smrt nije tema, reč bi bila o odličnoj ideji za scenario neke humorističke serije.

Citat:
jericho1405:Hank-ova metoda vjerovatno podrazumjeva da dok Brejvik rafala po ljudima da neki psihijatar dodje na lice mjesta i njeznim pricama o majci i toplom domu navede istog da prestane da puca.


Opet zlonameran pokušaj zamene teza, tako tipičan za varvare: pokušaj brkanja dve potpuno nezavisne i u svakom smislu odvojene tematike - postupak sa zločincem posle izvršenja zločina pošto je ovaj na zemlji sa vezanim rukama i nogama ili bezbedno otpremljen u zatvorsku ćeliju i postupak sa zločincem u toku vršenja zločina pošto je ovaj, ne samo na slobodi, već "na vlasti" u nekom objektu ili na nekoj površini - sa vatrenim oružjem u rukama okrenutim ka nevinim ljudima i/ili eksplozivom na sebi.

Talačke situacije, teroristički akti, hvatanje masovnog ubice ili silovatelja na delu koji dalje pokušava da se "izmigolji" iz situacije uz pomoć pretnje ubijanjem nevinih ljudi itd. - to je posao za policiju odnosno specijalne policijske/vojne jedinice koje imaju (i treba da imaju) ovlašćenje da ubiju ukoliko nema drugog načina da prekinu opasnost po živote nevinih ljudi. Kada pričamo o razvijenim državama i naprednim društvima - reč je uvek o profesionalcima koji su obučeni da donose racionalne odluke i opremljeni da odluke sprovedu u delo i pod najvećim pritiskom i uvek će pribegnuti ubijanju kao poslednjem sredstvu tek pošto su svi ostali načini iscrpljeni (pregovaranje, fizičko savladavanje bez povreda, ranjavanje....) - svaki normalan policajac će pre tejzerom da onesposobi i samog Hitlera nego što će izvoditi Srebrenicu nad njim i članovima njegove familije u skladu sa čim ga nikako ne možemo uporediti sa srpskim varvarima koji doživljavaju erekciju što će nekoga ubiti pod firmom "pravde". Samo u prdežima od država nevini ljudi i sudije odgovaraju policiji i "specijalcima" - u normalnim i uređenim državama je situacija upravo obrnuta.

Kakve veze ova priča ima sa pričom kada je zločinac fizički onesposobljen i predat pravosudnim organima - samo varvarska glava može da "zna".

Uloga psihologa i psihijatara u toku pregovaranja i planiranja akcije fizičkog uklanjanja ljudi u nemogućnosti drugog načina obustavljanja opasnosti po živote običnih građana je od presudnog značaja - i pre i tokom i posle (ne)uspešne akcije: to im je posao.

Jel ti misliš da policajci normalnih država, koji su bili prinuđeni da ubiju zločinca, moraju da idu kod psihijatra posle toga ili u kafanu sa tobom, rade.zrnic-em i drugim srpskim varvarima na pivo da grupno onanišete na "pravdu"? Ja, vidiš, pouzdano znam da moraju da idu kod psihijatra: nevezano za to o kakvom se zločincu koji je uklonjen radi i šta policajac u datom trenutku misli i oseća povodom toga: svako ubistvo, samo po sebi - ma koliko opravdano bilo, na psihi normalnog i zdravog čoveka može ostaviti posledice koje će ga dalje onesposobljavati da vrši svoje profesionalne i privatne dužnosti na uspešan način. Varvarima se, naravno, usled nezrelosti i degenerizma, čini da je to "o'laditi nekoga" vrlo jednostavno i lako - ali ja nešto ne vidim da po policijama širom Evrope i sveta vlada pomama za zapošljavanjem srpskih varvara. Ono što jes' jes' - ima buzdovana "made in Serbia" i "made in Bosnia" kao izbacivača po diskotekama i noćnim klubovima u inostranstvu, ne mogu da kažem: ali im ne bi palo na pamet ni na LSDu da pokušaju da rade ono što njihove kolege podrazumevano i svakonoćno rade po diskotekama u Sarajevu ili Beogradu - šutni nekog ko je na zemlji (a ne ubij šutiranjem...), pa će te sistem lepo, pošto je pokušao da namiri štetu na sve moguće načine, ispratiti u kargu nekog aviona nazad u džunglu u kojoj je OK da šutiraš nekoga na zemlji. Objašnjenja kako je na zemlji šutirani to zaslužio sačuvaj za fasciniranje krezubih drugara ispred dragstora u džungli.

Naprotiv, u masi zemalja, sasvim opravdano zbog prisustva tolikog % varvara u ukupnoj populaciji, ne vole da nas vide ni kao turiste, a ne da nam daju uniforme, značke, puške, pištolje i ovlašćenja - zato su oni tamo gde su, a mi baš tu gde smo i dosta više sa kukanjem kako je svet nepravedan, jer je to baš tako kako mora i treba jedino da bude.

Što se srpskih i bosanskih varvara tiče - na raspolaganju za profesionalno angažovanje ostaju Sirija, Irak i druge zemlje tog kalibra u kojima se varvarizam poštuje i plaća, ali što se tiče Kopenhagena ili Berlina... ne bih rekao.

Citat:
Otto23:

Da li u to "moralno" spada odobravanje i naoruzavaje IS od strane US/NATO -> kada se ta ekipa bori protiv regularne Sirijske vojske, a zatim, bombardovanje istih tih dobro naoruzanih IS fundamentalista kad se radi o Iraku? Tj. kad se tragedija prelila "tamo gde ne treba"?




[Ovu poruku je menjao Hank dana 10.08.2014. u 17:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.stcable.net.



+336 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 15:15 - pre 118 meseci
@Hanke Hanke,
navedi na kojoj stranici ove teme sam ja napisao (ako možeš da razlikuješ pojam "rekao od napisao"):
"Sam si rekao da si iz Bajmoka i da tamo u okolini ima masa k*etena koji bi vrlo rado "nešto" maloletno silovali, ako im se ukaže prilika".
Kao što vidiš, ja sam citirao tvoj navod "sročen" 10. 08. 14. u 13:45 časova. Gde si ti pročitao rečenicu koju pokušavaš da mi potoririš?
Mahni nam "miroljubivom šarenom zas(r)tavicom" ispred nosa još jedared, more biti da ćemo ti poverovati...
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 16:04 - pre 118 meseci
Citat:
rade.zrnic:

Pošto sam rođen u Bajmoku, znam i mesto gnusnog čina između Svetozar Miletića i Čonoplje. U okolini postoje strvinari koji bi nanjušili nešto što je za... Bože mi oprosti.


Kako shvatiti ovu "misao" varvarina iz Bajmoka? Ja opet mislim da srpske varvare (koji su ubeđeni da se nešto mnogo razlikuju od "strvinara" i psihopata koji ubijaju devojčice - a reč je o pripadnicima iste grupacije) ne treba ubijati vraćanjem smrtne kazne - to bi bio samo tragično neuspešan pokušaj hvatanja prečice u 21. veku u kom su na raspolaganju mnogo efikasnije metode da se ovo zlo suzbije.

To što te metode traže mnogo znanja, rada, truda, svesti, strpljenja i svih ostalih vrednosti sa kojima smo u debelom deficitu - to je sasvim drugo pitanje.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.dynamic.stcable.net.



+336 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 17:21 - pre 118 meseci
@Hanke Hanke,
očigledno da ne možeš da razumeš smisao jedne prosto-proširene rečenice a i manipulacija izvrtanja smisla ti ne ide od ruke; neću ni pokušavati da te "izvučem" iz tvog "šarenog brloga".

Navedi nam " prečice u 21. veku u kom su na raspolaganju mnogo efikasnije metode da se ovo zlo suzbije"?

Vidim da si "načitano momče" pa bi bilo lepo da nam pojasniš:
"To što te metode traže mnogo znanja, rada, truda, svesti, strpljenja i svih ostalih vrednosti sa kojima smo u debelom deficitu - to je sasvim drugo pitanje".

Pošto "je to sasvim drugo pitanje" i tema ovde, imaćemo strpljenja da pročitamo tvoja naklapanja... Možda i neka od provala zasluži da bude prebačena u temu "bisera".
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 18:06 - pre 118 meseci
Ma, vidi... ne samo da će svako pismen i objektivan već po čitanju poslednje 2-3 poruke nedvosmisleno zaključiti da sam za tebe lično - varvarina entuzijastu iz Bajmoka, ali i sve ostale srpske varvare na ovom forumu, ne samo neosvojiva, nego neshvatljiva tvrđava.

Hobi mi je da nasisavam srpske dripce i varvare gde god i kako god stignem i ne samo na forumu: i u Srbiji po kojoj najviše gmižete volim da vas spopadam i uživam u vašim zblanutim grimasama dok vas podsećam na ono što stalno pokušavate da zaboravite - koliko ste primitivni i jadni. Naravno da posle svakog kvalitetnog nasisa sleduju pokušaji varvara da stupe u lični odnos: pokušaji da me "izvuku", da budemo "dobri" i slično... nagledao sam se ja toga više nego ti džiberizama i zločina po Bajmoku, ali nije poenta u tome: poenta je da gmizanja varvara postanu zabranjena pojava što je i glavna prepreka na putu da Srbija postane normalna zemlja zauzimajući mesto koje joj geografski, istorijski i praktično pripada - to se stalno odlaže, ali moraće jednom da se zabrane gmizanja varvara, nema druge.

Sasvim je jasno svakome ko razume jezik srpskih varvara da ti meni sada odaješ priznanje i diviš se do imbecilnosti ("načitano momče"...) - ali meni nije ni najmanje stalo do toga. Beskonačno mi je više stalo do mišljenja Filipinke koja radi u lokalnoj bakalnici od "mišljenja" viđenijih varvara iz Bajmoka.

U tom smislu smatram pozitivnim trenutnu ekonomsku krizu i nedostatak love - to je dodatni pritisak da se uradi neminovno: raskrstiti sa varvarima, pa da Srbija počne da liči na Češku, Mađarsku i druge zemlje na koje je logično da liči - od nemanja smrtne kazne, pa sve do izgleda fasada na periferiji gradova, kanalizacije i puteva.

Velika je greška pametnih ljudi po Srbiji što misle da će problem varvarizma rešiti tako što će varvare sabiti u stanove, kuće, barake i ostale jazbine koje naseljavaju - ne, i tamo će oni maltretirati neke žene i neku decu, pokušavati da žive na tuđ račun, zloupotrebljavati svoj glas na izborima, prdeti po Internetu, bacati smeće kroz prozor...

ne treba početi sa obezbeđivanjem srpskih trgova, ulica, bulevara i parkova - tu treba završiti, a početi treba od varvarskih jazbina.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 18:15 - pre 118 meseci
Puk'o si ti k'o zvecka. Inace, Norveska je tu gdje jeste bas zato sto nema smrtnu kaznu. Isto kao Japan ili USA. Cekaj, Japan ima smrtnu kaznu? Ima i USA? Onda jedino da to nema blage veze sa smrtnom kaznom vec da je to jos jedna od manifestacija puknuca Hanka. A i tvoje poistovjecivanje sa Norveskom je pateticno.




Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 18:22 - pre 118 meseci
Norveška je tu gde jeste jer nema tebe i rade.zrnic-a za svoje državljane, a ima pravosudni i svaki drugi sistem da se sa svojim varvarima obračuna na vreme i kako treba - bez smrtne kazne.

Pakao poput slučaja Brejvik će se događati s vremena na vreme čak i u Norveškoj, ali to i dalje ne znači da su im za rešavanje problema potrebna "expertska" mišljenja varvara iz "države" u kojoj su činjeni najveći genocidi posle II Svetskog rata - ne znam koji deo ti nije jasan, niti što pišeš ovde po forumu, idi u ambasadu Norveške ili pošalji mejl njihovoj vladi, pa im predloži kako da reše slučaj "Brejvik" vraćanjem smrtne kazne...

baš me zanima da li će prihvatiti tvoje "mišljenje" ili će se čuditi što odavno nisi u ludačkoj košulji.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 18:27 - pre 118 meseci
Ne treba ni Japan misljenje lika koji pokusava da poistovjeti norveske civilizacijske tokove sa samim sobom. Ja i Norveska smo bla bla, a ti i varvari ste bla bla. Haha, kakav lik. Molim te objasni Japancima i USA kako nemaju blage veze sa drustvenom organizacijom. Jedan takav samoproklamovani pametnjakovic im je jako potreban. Cudo da si jos uvijek u Srbiji - kivan na sve u njoj sem na sebe.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 18:31 - pre 118 meseci
Ja u Srbiji nisam godinama - čudo jedno šta sve može Srbin koji nije varvarin, pa i da se zapakuje u 2 kofera i ode u civilizaciju u kojoj će pošteno raditi i hraniti ne samo sebe... a ostane tu malo parica i za štednju, putovanja, pozorište, bazen i tako to...

U Japanu i SADu sam, za razliku od tebe, bio lično - svojim telom u 3D realnosti bez problema da iskažem svoje mišljenje da je postojanje smrtne kazne naprosto necivilizovano u 21. veku.

Moj lični utisak je da će smrtnu kaznu ukinuti i u SADu i u Japanu u sledećih 10-20 godina dok se Srbija i Bosna svojih varvara neće rešiti ni u sledećih 300 godina.
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA10.08.2014. u 18:34 - pre 118 meseci
Citat:
Hank: U Japanu i SADu sam, za razliku od tebe, bio lično - svojim telom u 3D realnosti bez problema da iskažem svoje mišljenje da je postojanje smrtne kazne naprosto necivilizovano u 21. veku.

Moj lični utisak je da će smrtnu kaznu ukinuti i u SADu i u Japanu u sledećih 10-20 godina dok se Srbija i Bosna svojih varvara neće rešiti ni u sledećih 300 godina.

U Srbiji i Bosni vec sada ne postoji smrtna kazna, znaci li to da smo ispred Japana? A to da si im rekao bas me cudi da nisu odmah po ubrzanoj proceduri promijenili taj zakon. Nevjerovano. Lelemud iz Srbije im udijelio svoj prepametni savjet a oni ga ignorisu.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Interesantan fakat u vezi sa smrtnom kaznom u USA

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 62400 | Odgovora: 395 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.