Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć pri izboru automobila

elitemadzone.org :: AutoZone :: Pomoć pri izboru automobila
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11865 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Pomoć pri izboru automobila13.04.2014. u 00:24 - pre 122 meseci
Citat:
igor r:

Namerno neću da govorim o mome poznavanju automobila, da ne bi ispalo da se hvalim i da se pravim nešto važan, ali iza mene je 15 godina iskustva sa automehaničarskim poslom,
ali jednostavno Pheton u mome gradu i okolini je toliko redak automobil tako da ne znam njihove bolne tačke,
jer ga nikada nisam radio.

I sa Audi A8 iz 2008 godine sam se malo puta susretao (10-tak komada)
da bi mogao opširno detaljistati o njihovim nedostatcima i bolnim tačkama.


Na osnovu svega sto si pisao ja zakljucujem da nisi radio neki iole ozbiljniji automobil u svom servisu

Sta mislis zasto je phaeton toliko redak? A zasto Punto vozi svaki 3. vozac u Srbiji?

Lepo ti ljudi pisu cemu sluze automobili te klase

Citat:
igor r:
To su oduvek bile cene za polovne limuzine visoke klase tih godina starosti,jer nisu popularne nigde,
narod nema novca i ne moze da ih odrzava niti da ih registruje niti da sipa gorivo u njih.
Jednostavno ovaka vozila su znatno oprerećenje na kućni bužet, iz toga razloga malo ko ih želi,
i zato im cena mnogo i brzo pada.


Sta mislis da li ljudi koji kupe ovakva vozila nova znaju ovo sto si ti napisao?
Naravno,i znaju da nema potrebe da cuvaju i briskaju auto da bi ga sto bolje prodali,jer u principu kad su kesirali desetine hiljada eura za nov,totalno im je nebitna cena u prodaji kasnije. I,s obzirom da imaju toliko novca za nov auto to znaci da ih cesto menjaju a iz toga sledi da su ti automobili potencijallni krsevi
Nece oni ulagati par hiljada eura u auto koji vredi 20% od cene noveog pre nekoliko godina.

Ovi ljudi koji ti pisu ovde ti lepo pisu i usmeravaju,a ti ako ne verujes
Nisu bogatasi koji se voze u tim limuzinama jedva skrpili za nov auto i onda da ga cuvaju kao prosecan Srbin koji se odlucio za Zastavu 10 na 5 godina otplate i onda da ga lickaju non stop i da cuvaju

I razumi da se kilometraza vraca svuda,mozda u Nemackoj ne bas kao kod nas ali vraca se

Ako hoces neki model od nabrojanih od vlasnika,naravno prvog,onda ces morati zestoko da platis,kao sto ti je neko iznad i rekao

PS neko je u nekoj temi pisao o ceni plivajuceg zamajca za m3,kako je u odnosu na obicnu trojku iste generacije skuplji 5x
E tako ti je i sa ovim skupim limuzinama

PS2 Rodjak iz Bg-a vozi 530d,oko 2006 godiste,i drugi rodjak se spremao za kupovinu neke trojke tog godista i svidjao mu se ovakav 530 i na pitanje kakav je za odrzavanje prvi rodjak mu je rekao: Nemoj shvatiti pogresno,ali ako imas para da vozis i odrzavas trojku,ne znaci da imas para da odrzavas i 530
 
0

igor r

Član broj: 129504
Poruke: 379



+7 Profil

icon Re: Pomoć pri izboru automobila13.04.2014. u 00:51 - pre 122 meseci
Do sada mi je kroz servis prošlo 10000 vozila, ali nikada nije pheaton a I da jeste proslo par komada ne moze se po tome suditi sta su lose tačke ovoga automobila.

O cenama delova i rukama mi nemoj pricati,
valjda ja znam koliko za šta naplaćujem.

Ostala prica ti nema nikakve veze sa temom,
filozofiranje.

Ne interesuje me zasto ovo zasto ono.
Ne interesuju me ničija mišljenja čemu služi koje vozilo.
Ne interesuju me ljudi koji kupuju ova vozila nova.
Niti njihovo raxmišljanje.

Za to otvori drugu temu pa diskutuj do mile volje.

Sada me konkretno interesuje za koliko se u Beogradu
moze naći polovan menjač od pheatona ako ne daj boze odalami.
 
0

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Pomoć pri izboru automobila13.04.2014. u 01:26 - pre 122 meseci
Citat:
igor r: Do sada mi je kroz servis prošlo 10000 vozila, ali nikada nije pheaton a I da jeste proslo par komada ne moze se po tome suditi sta su lose tačke ovoga automobila.

Ne interesuje me zasto ovo zasto ono.
Ne interesuju me ničija mišljenja čemu služi koje vozilo.
Ne interesuju me ljudi koji kupuju ova vozila nova.
Niti njihovo raxmišljanje.

Za to otvori drugu temu pa diskutuj do mile volje.

Sada me konkretno interesuje za koliko se u Beogradu
moze naći polovan menjač od pheatona ako ne daj boze odalami.


Posto ne vidis malo sire o cemu se prica i slepo se drzis toga onda nema potrebe uopse diskutovati sa tobom. Nocni i Zarko su ti nesto pojasnili

A zasto ovde pitas za koliko se moze naci menjac? Valjda ti kao mehanicar znas ljude iz tih krugova,prodavnice pa se raspitaj

I kupi onaj koji ti je lepsi,odnosno onaj koji ima masazere
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Pomoć pri izboru automobila
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11865 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.