Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18

[ Pregleda: 35281 | Odgovora: 340 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 14:21 - pre 121 meseci
Pred Srbendama nikad ne treba iznositi lične podatke ili karakteristike ili nešto što čoveka može izdvojiti do prepoznavanja. Jer ubrzo zatim stižu salve izmeta. Zato je sa Srbendama uvek bolje biti na distanci.
 
+1

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 14:25 - pre 121 meseci
Pozdrav Hank, bilo je lepo družiti se sa tobom. Tvoju verenicu stvarno ne poznajem, mada siguran sam da bismo se takođe lepo družili. Hvala ti na svemu iako ne možeš da čitaš ovo što ti sada pišem.

DOPUNA:
Hank je izbrisao svoju pozdravnu poruku :((( Koliko se sećam tu je izrazio želju da bude Ukrajinac ili Moldavac, a rekli su mu da liči na Nemca. Pozdravio se sa mnom i rekao mi je da me je stavio na ignore...

[Ovu poruku je menjao Odzaklijevski dana 12.05.2014. u 16:48 GMT+1]
 
+1

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 15:29 - pre 121 meseci
Citat:
hotchimney:
Pred Srbendama nikad ne treba iznositi lične podatke ili karakteristike ili nešto što čoveka može izdvojiti do prepoznavanja. Jer ubrzo zatim stižu salve izmeta. Zato je sa Srbendama uvek bolje biti na distanci.


Mislim da ni sam nemaš pojma koliko si u pravu.

Pozdrav.
 
0

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 15:45 - pre 121 meseci
Šta sad ovo znači, Hank je izbrisao svoju pozdravnu poruku! Da li to znači da više ne želi da bude Ukrajinac, Moldavac ili Nemac? Da li sam ja i dalje na listi za ignorisanje? Koje su boje gaće koje Hank trenutno nosi i kakve to veze ima sa temom? Šta su sad ponovo skrivile "Srbende"? Najbitnije od svega, šta o svemu ovome misli Hankova verenica? Ostanite uz EMZ!
 
+2

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 15:46 - pre 121 meseci
Hoce li te neko banovati vise da prestanes da sipas gluposti.
 
+2

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 15:51 - pre 121 meseci
Ako si mene pitao, stvarno nemam pojma. Možda bi to trebalo da pitaš moderatore. Mene si jedino mogao da pitaš da li hoću da prestanem da sipam gluposti.
 
0

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 15:54 - pre 121 meseci
Ne mogu da pronađem opciju za ignorisanje korisnika na forumu i dilema je da li sam slep pored očiju ili ta opcija stvarno ne postoji na forumu, obe varijante mi deluju neverovatno.

Protiv sam toga da isključivo moderatori uređuju teme putem brisanja i izmena poruka i banovanja korisnika ukoliko postoji mogućnost da ignorišeš poruke datog korisnika. Svakako da je potrebno da moderatori intervenišu ukoliko neko vređa, izaziva nacionalnu, versku, rasnu... bla bla bla, ali je po meni mnogo važnija (i efikasnija) opcija ignorisanja dijareja pajsera, ali ja ne mogu da je pronađem ili ona ne postoji.

Pozdrav.
 
0

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 15:58 - pre 121 meseci
Dragi Hank, ta opcija ne postoji :) Ako hoćeš mogu da ti pošaljem jedan skript koji rešava problem.

Citat:
dilema je da li sam slep pored očiju ili ta opcija stvarno ne postoji na forumu


Nešto treće je u pitanju, a to je aksiom i nema potrebe da se dokazuje, sećaš li se? :)
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.109.242.245.tellas.gr.



+1365 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 16:05 - pre 121 meseci
Citat:
DaliborP: Hoce li te neko banovati vise da prestanes da sipas gluposti.


Neće jer administracija potajno voli trolove pošto oni generišu mnogo postova i interakcije na forumu.
To ti je klasična srpska priča. Nema veze što se uništava forum na duge staze, fokusirajmo se na trenutnu imaginarnu korist :-)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 16:29 - pre 121 meseci
Citat:
Odzaklijevski:
Dragi Hank, ta opcija ne postoji :) Ako hoćeš mogu da ti pošaljem jedan skript koji rešava problem.

Citat:
dilema je da li sam slep pored očiju ili ta opcija stvarno ne postoji na forumu


Nešto treće je u pitanju, a to je aksiom i nema potrebe da se dokazuje, sećaš li se? :)


Nije mi potreban skript, ne znam šta sam pobrkao, ali sam bio ubeđen da opcija ignorisanja poruka postoji na ovom forumu, inače se ne bih ni registrovao. A i sada sam u dilemi da li ima poente učestvovati dalje na forumu koji ne obezbeđuje opciju ignorisanja dijareja pajsera, jer je to elementarna stvar i osnovno pravo učesnika u diskusiji da se zaštiti od nebuloza.

Izuzetno mi je krivo što su ti moja pisanija slomila mozak, to mi svakako nije bila namera, ali što bi Branko Miljković rekao: ako smo pali, bili smo padu skloni... pitanje okidača jeste bitno u slučajevima kada psihički labilna osoba pukne, ali nije okidač isključivi uzrok, nego upravo labilnost date psihe: ja se stvarno nadam da ti nećeš izvršiti samoubistvo ili pokušati zločin prema nekoj drugoj osobi. Neka sve ostane na forumu i svima lepo.

@Tyler Durden

Administracija ima svako pravo da tajno i javno voli bilo koga. Praktično je jako teško suzbiti trolovanje generalno na bilo kom forumu, jer je i sam pojam trolovanja komplikovan za definisati - stvarno bi bilo glupo da moderator svaku poruku sa kojom se ne slaže oceni kao trolovanje i obriše i svakog korisnika koji mu se lično ne sviđa oceni trolom i banuje: to ne bi doprinelo ni kvantitetu, ni kvalitetu. Pročitao sam FAQ na ovom forumu i došao do zaključka da ja sada valja u ovom konkretnom slučaju da se žalim moderatoru na Odžaklijevskog, pa još i da kopiram njegove poruke kao "dokaz" što mi svakako ne pada na pamet da radim. Na forumu smo, ne u sudnici da predajem ja dokaze, dajte mi opciju da ignorišem nebuloze ili sam prinuđen da ignorišem ceo forum.

Poruke Odžaklijevskog ne treba brisati, niti ga treba banovati, samo treba omogućiti opciju ignorisanja poruka određenih korisnika - verovatno da na ovom forumu učestvuju i studenti psihologije i medicine koji će se baciti na psihijatriju, pa im je OK i da nauče nešto ili pronađu potvrde u prethodno naučenom: čovek citira neku tvoju rečenicu iz neke prethodne poruke van svakog konteksta, a zatim doda na kraju "sećaš li se? :-)" i to posle poruka tipa "pozdravi verenika" i "družio bih se lepo sa tvojom verenicom"...

ono, kao... bilo bi tu stvari za analizu i bez muzike iz Zone sumraka u pozadini.



Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 12.05.2014. u 17:49 GMT+1]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 16:34 - pre 121 meseci
Ono što nema potrebe da se dokazuje to je činjenica da su neki usled nemogućnosti da dokažu da je njihovo Srpstvo jedino pravo Srpstvo a da su ostali Srbi "samo" po rodjenju. U takvim okolnostima pravim Srbendama jedino što ostaje to je primena istih onih metoda kao i njihovih uzora koje su ustoličili 80-tih i 90-tih i do danas uspešno krunišu s tim što se granica "Karlovac, Virovitica, Karlobag" sve više sužava oko ušća Save u Dunav.

Matrica takvog ponašanja je vidljiva u svim porama društva, uključujući ekonomiju, pravo, politiku, obrazovni sistem, sport i oko sporta, medije, "kulturne" manifestacije,... Takva matrica se projektuje i u forumske debate. I sve to zarad da bi se na vlasti održali oni koji su hteli da kroje mape "humanim" preseljavanjem stanovništva.

Država ništa ne radi da takve nakaradne (da ne napišem zločinačke) ideje odstrani iz društva, a zašto?

Zato što u nakaradnoj državi pravnik nije pravnik već se preko noći pretvara u (nakaradnog) geometra a kasnije u (nakaradnog) zidara.
Zato što u nakaradnoj državi ne može da se utvrdi da li je najviši činovnik falsifikovao diplomu ili ne.
Zato što u nakaradnoj državi ekonomista nije ekonomista već partijski poslušnik.
Zato što u nakaradnoj državi sudija nije sudija već partijski komesar.
Zato što u nakaradnoj državi ima malo biznismena ali zato ima na sve strane kontroverznih biznismena.
Zato što u nakaradnoj državi vojska ne štiti državu od bombardovanja, niti policija štiti gradjane od kriminala, već i vojska i policija štite nakaradni sistem od promena koje su neminovane da bi se društvo razvijalo.

Takve okolnosti, dizajnirane od Srbenda a ne od CIA, stvaraju banana republike, s tim što Banana Države izvoze banane tražene u celom svetu a ovi iz banana republika nemaju ni to.

[Ovu poruku je menjao hotchimney dana 12.05.2014. u 17:56 GMT+1]
 
+2

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 16:48 - pre 121 meseci
Citat:
Hank: pa još i da kopiram njegove poruke kao "dokaz" što mi svakako ne pada na pamet da radim


Nema ni potrebe. Za razliku od tebe ja ne brišem i ne menjam svoje poruke u cilju prikrivanja ranije izrečenog.


Citat:
Hank: OK i da nauče nešto ili pronađu potvrde u prethodno naučenom: čovek citira neku tvoju rečenicu iz neke prethodne poruke van svakog konteksta diskusije, a zatim doda na kraju "sećaš li se? :-)


Pošto se očigledno ne sećaš, evo citata.

Citat:
Hank: @Odžaklijevski

Davno smo svi zaključili na čelu sa mnom da sam ja jedan primitivac i glupak, ne znam čemu trošenje vremena na dokazivanje aksioma? Da probam na makedonskom? Odamna site nie odluči na čelo so mene deka jas sum primitiven i budala, jas ne znam što e gubenje na vreme da se dokaže aksioma?

Nađi tamo opciju ignorisanja poruka, pa odje*i više smaranje i sebe i mene i diskusije i Rusa i Srba i Makedonaca i Albanaca.
 
0

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 16:59 - pre 121 meseci
Samo ti ne prilazi otvorenom prozoru (ukoliko ne živiš u prizemlju), vatrenom oružju i ne seckaj i ne seci bilo šta što mora da bude iseckano i isečeno, zamoli nekog da to uradi za tebe i super smo, ti si vrlo respektabilan, prepametan i dosledan diskutant sa samo jednom manom - perfekcionista si, a ja gej, glupak i primitivac koji briše poruke i prikriva ranije izrečeno.

Znam, sećam se svega, nisi ti kriv... polako.
 
0

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 17:12 - pre 121 meseci
Hvala ti za kulinarske savete. Evo i jedan savet od mene za tebe: kaži verenici ovo što si rekao meni dok je još vreme. Veruj mi, tako je bolje. Ako te stvarno voli prihvatiće te onakvog kakav jesi.

Citat:
Hank: a ja gej, glupak i primitivac koji briše poruke i prikriva ranije izrečeno
 
0

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 17:23 - pre 121 meseci
Ostaviće me verenica svakako, ne samo što sam gej, već primarno usled toga što si joj ti obećao lepo druženje, a ona ne može da odoli takvim gorostasima zdrave psihe, superiorne muževnosti, britkog uma, ali hitrog tela... sve je OK... samo polako.

(Umorio sam se već od glumljenja policijskog pregovarača Srbije ili Makedonije, svejedno, a davno sam još rekao šta treba uraditi i sada još to moram i sam da radim: ja nemam pojma gde idu PDV i ostali troškovi koje svi keširamo)

Citat:
Hank:
U Srbiji mojih snova psihijatar podržan od strane dvojice psihologa i dvojice policajaca obučenih u civilnu odeću započinju pregovore sa tobom... cela priča počinje u nekom neobaveznom fazonu: dobar dan, kako si, šta misliš o kraju u kom živiš, za koga navijaš...

ako hoćeš polako da odeš do dispanzera, da se tamo obavi procedura utvrđivanja stanja tvoje psihičke konstitucije, nema problema, ali ukoliko pružaš otpor, onda svi pobrojani moraju zajedno da deluju kao tim: poenta je privesti te na silu, ali bez privlačenja pažnje okoline i pogotovo bez povređivanja tebe. Ne bi posao ovog tima bio da te kazni, nego da ti pomogne. U tom slučaju psihijatar može da klimne glavom, psiholozi da te zagovaraju dok ti policajci sa leđa prilaze i stavljaju pod kontrolu.

Izveštaj o obavljenom poslu dalje stiže do šefova koji ocenjuju da li je to sve obavljeno na zadovoljavajuć način ili su propusti očigledni u skladu sa čim su neke suštinske promene nužne.

Jeftinije je platiti ovo nego dozvoliti mogućnost da ostaviš upaljenu ringlu u stanu i istrčiš iz zgrade, jer ti se učinila pojava ruskog teleporta u koji bi da uskočiš...

Pozdrav.


Stvarno, šalu na stranu, primetio sam da se ogromna većina tragedija u Srbiji ne dešava iznenada, već se gotovo svaka uredno najavljuje i to tokom dužeg vremenskog perioda. A posle svi zblanuto odmahuju rukama i klimaju glavama u neverici, a sve je počelo još prethodne godine naizgled bezazlenim pričama o ruskom teleportu, sećaš li se? :-) varijantama i sličnim na koje niko nije obraćao pažnju.

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 12.05.2014. u 18:40 GMT+1]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 17:24 - pre 121 meseci
^Odzaklijevski

To što je neko gej u forumskom prepucavanju ne znači da u realnosti nešto "oprašta" ženama u krevetu. Imaš muškaraca sa kosom do stražnjice ali dnevno iscepaju po 10 kurtona. To im sigurno nije potrebno za gej-sex.
 
0

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 17:34 - pre 121 meseci
(Čekaj, bre... ne upadaj tek tako, vidiš da radim ovde. Jel ti stvarno hoćeš da skoči budala?

Daj da ga spustimo polako, pa nek' se posle *ebu keramičari.)

Odžaklijevski, u mene gledaj i mene slušaj, ja jesam gej, volim muškarce, naročito ako su maljavi, to me loži, ta devojka mi uopšte i nije verenica, to sam isto slagao, samo nisam stigao da promenim, pošto si ti brz i vispren... ajde sada lepo da se odmakneš od te ivice i siđeš sa krova, daću ti bonu, ti onda nastaviš sa mojom verenicom u kafić, a ja sa vatrogascima u stanicu, jel se važi?
 
0

Odzaklijevski

Član broj: 321964
Poruke: -1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+207 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 17:34 - pre 121 meseci
@hotchimney

Čudo jedno koliko ovde ima eksperata za gej pitanja.

@Hank

Koliko god lud bio i koliko god ti nisi u stanju da shvatiš poentu priče, ruski teleport je imao mnogo više veze sa temom nego što to ima priča o tvojim gaćama ili o tvojoj verenici. Inače, tvojoj verenici nisam ništa obećao i ne poznajem je.
 
0

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 17:38 - pre 121 meseci
Ja nigde i nikad i nisam pomislio da bi ti bilo gde mogao ne biti u pravu.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini12.05.2014. u 18:03 - pre 121 meseci
^Odzaklijevski

Kao i obično ne čitaš napisano. Ono što sam opisao nije gej već neko kome gej nije konkurencija. A i to vidjenje gej osobe je na osnovu onoga što si ti napisao i na šta si asocirao (veza izmedju dva muškarca).

Smatram da čovek mora biti u neposrednom okruženju sa objektom proučavanja da bi zaista proučio sve karakteristike tog objekta. Zaista, ja nisam ni blizu tako nečega. Zato, u pogledu takve vrste stručnosti nikako ti ne osporavam superiornost na tom polju.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojna verzija diplomatije ili ti - Donald Cook vs hibini
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18

[ Pregleda: 35281 | Odgovora: 340 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.