Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

KEPO - Kotao na pelet

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: KEPO - Kotao na pelet
(HARDTOP topic, by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 46 47 48 49 50 51

[ Pregleda: 273514 | Odgovora: 1002 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

audioline
hotelijerstvo
srbija

Član broj: 242316
*.com
Via: [es] mailing liste

icon Re: KEPO - Kotao na pelet20.04.2020. u 16:19 - pre 47 dana
Hvala Zeljko, veoma lepo objasnjeno, skinucu ih najverovatnije iako mi na peletu pise A1 a dimnjak nije bas dimnjak,zato sto jesu imali crne naslage od polovine( ne nesto puno ali ih je bilo) , a jos jedno pitanje, posle ciscenja rucica sa strane koja mrda opruge, krece se samo dva do tri santimetra napred-nazad, da li je to ok? cinilo mi se da je nesto vise se kretala pre ciscenja, ali kad sam proverio ona vise nema mesta za kretanje, mehanizam udara u poklopac, samo me zanima da li sam sve dobro vratio na mesto :)

Odgovor na temu

kepo01
Blagojevic Zeljko
Kosjeric

Član broj: 316727
*.dynamic.vipmobile.rs.

Sajt: www.kepo.rs

+33 Profil

icon Re: KEPO - Kotao na pelet20.04.2020. u 17:43 - pre 46 dana i 23h
Citat:
toppelet: kepo 01

jedna doktorski obradjena tema..cestitam..ovamo u Republici Srpskoj odnosno Hercegovini nema kotlova Kepo steta..

jedan drugi proizvodjac ima probleme sa tim turbulatorima ,,ali nisu poslusali savjet sa terena,problemi su sve veci...

na vrhu dimnjaka mora da ima odredjena temperatura dima da nema kondenza...a o temperaturi je dosta napisano...

kada je mala tepemratura povrata drasticno opada tem. dima i jos tromost sistema....

Hvala toppelet.
Distributer za vas region https://www.kepo.rs/distributeri/

Odgovor na temu

kepo01
Blagojevic Zeljko
Kosjeric

Član broj: 316727
*.dynamic.vipmobile.rs.

Sajt: www.kepo.rs

+33 Profil

icon Re: KEPO - Kotao na pelet20.04.2020. u 17:45 - pre 46 dana i 23h
Citat:
audioline:
Hvala Zeljko, veoma lepo objasnjeno, skinucu ih najverovatnije iako mi na peletu pise A1 a dimnjak nije bas dimnjak,zato sto jesu imali crne naslage od polovine( ne nesto puno ali ih je bilo) , a jos jedno pitanje, posle ciscenja rucica sa strane koja mrda opruge, krece se samo dva do tri santimetra napred-nazad, da li je to ok? cinilo mi se da je nesto vise se kretala pre ciscenja, ali kad sam proverio ona vise nema mesta za kretanje, mehanizam udara u poklopac, samo me zanima da li sam sve dobro vratio na mesto :)

Kretanje rucice na Vasem kotlu je 8 cm. Mislim da nesto nije kako treba vraceno na svoje mesto. Proverite sto pre da nepi doslo do zacepljenja kanala.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: KEPO - Kotao na pelet
(HARDTOP topic, by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 46 47 48 49 50 51

[ Pregleda: 273514 | Odgovora: 1002 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.