Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????

elitemadzone.org :: TechZone :: bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????

[ Pregleda: 4946 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stoppeldorf
Damir Krauz
neuposlen
čepin

stoppeldorf
Član broj: 254792
Poruke: 15
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????03.05.2015. u 19:43 - pre 109 meseci
bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ? Mada stoji na nivou 5 m od zemlje, promjer 8 cm pa u nju cijevi od 5 cm pa u nju alkatan 1 col sa korpom i nepovratnim ventilom, na 1,5 m od dna pumpa ručna fontana . Sita 4 m od dna cijevi izrezane pilom za željezo obostrano svaki centimetar na cijevi od 5 cm .
Pumpa se lagano dok puštam vodu u cijev 5 cm kraj alkatana, nešto malo pijeska izlazi ali ne izmuljuje se baš lako, da cijecv je dole začepljena sad ne znam dali sam dosta duboko ili nisam uglavnom dalje nije išlo, 4 sata bušenja i muke ista dubina . Zna li itko što bi se desilo kada bi probijo dno i onda probao izmuljivati? Čak sam pročitao da se može izmuljiti . Da se zajedno puste u bunar crijevo kompresora i alkatan pa se sa zrakom sa dna potiskuje pijesak kroz alkatan ??

Ako itko ima neko iskustvo bio bi mu zahvalan kad bi ga preporučio i podijelio samenom puno hvala bunar bušen u slavoniji Osijek .
"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; iskustvo - ono je najneugodnije."
 
Odgovor na temu

stoppeldorf
Damir Krauz
neuposlen
čepin

stoppeldorf
Član broj: 254792
Poruke: 15
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????05.05.2015. u 20:28 - pre 109 meseci
hvala svima na pomoći promašio sam što nisam izmuljivao prije postavljanja sita kompresor nula bodova idemo u nove radne pobjede izbijam dno ako uspijem izmuljiti 5 ako ne bušim novi bunar sad sve znam

"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; iskustvo - ono je najneugodnije."
 
Odgovor na temu

trivo
Sigurnosni uredjaji
BG

Član broj: 89377
Poruke: 173
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????06.05.2015. u 07:31 - pre 109 meseci
Kolika je cena busenja tu kod vas?Ja moram u dalmaciji da busim na jedno 15 metara ali sami je kamen tako da ce me verovatno odrati ali da imam neku predstavu?
 
Odgovor na temu

stoppeldorf
Damir Krauz
neuposlen
čepin

stoppeldorf
Član broj: 254792
Poruke: 15
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????06.05.2015. u 22:14 - pre 109 meseci
ima svega 110 po metru
1600 do 20 m svaki daljnji metar 100 kn
ja sam bušio
"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; iskustvo - ono je najneugodnije."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: bušio bunar na 23 m voda neće da poteče ????????????

[ Pregleda: 4946 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.