Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?

elitemadzone.org :: MadZone :: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 25215 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 21:06 - pre 92 meseci
E Dalibore...
Nisam nesto primetio da muskarci izbegavaju bolje zene, cak naprotiv, za pocetak svaki ruzan, celav, debeo muskarac se ozeni sa prelepom devojkom, ako mu se za to ukaze prilika. Slicno i za obrazovanje, bogatstvo, drustveni polozaj, karakterne osobine...
Ja nikada nisam cuo da neko kaze "necu da se ozenim njom jer je kvalitetnija od mene u svakom pogledu", vec naprotiv, veoma rado gledaju nekako da smuvaju bolju i ozene se njom, ako je to ikako moguce.
To sto ljudi imaju problem da se bracno vezu za neku na koju se pelo pola grada moze da se objasni kako god zelis, samo ne moze tako sto je ta zena previse sposobna. Ja bih bio vrlo ponosan svakim kvalitetom svoje zene kojim ne raspolazem, ali bez obzira sto imam totalnu kurcobolju sta ce ko da misli, bilo bi mi bilo nekako uznemirujuce ako je svaki treci muskarac kog sretnem poznaje, neki spreda, a neki i od pozadi.
 
+1

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 21:15 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Nisam nesto primetio da muskarci izbegavaju bolje zene, cak naprotiv, za pocetak svaki ruzan, celav, debeo muskarac se ozeni sa prelepom devojkom, ako mu se za to ukaze prilika. Slicno i za obrazovanje, bogatstvo, drustveni polozaj, karakterne osobine...


Za pocetak, svaki ruzan, celav i debeo muskarac se NE OZENI prelepom devojkom. Ponavljam. Zene nisu meso, niti vrece za trpanje koje sluze za zadovoljavanje seksualnih prohteva. Ako do sada nisi shvatio, hocu da kazem da su zene takodje ljudska bica, kao i muskarci.

Za nastavak - isto kao sto zene traze najboljeg muskarca kod mogu da nadju.
Ok, kapiram da ti mislis da one nemaju sta da biraju, vec da moraju da izbiraju tog debelog - ali grdno se varas.

Ako ne verujes meni, pitaj tog strucnjaka sto si ga spominjao u temi.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 21:31 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
To sto ljudi imaju problem da se bracno vezu za neku na koju se pelo pola grada moze da se objasni kako god zelis, samo ne moze tako sto je ta zena previse sposobna.

Ne radi se o "sposobnosti" vec o neosnovanom strahu kod tzv "maco" muskaraca da je eto njegova izabranica bila sposobna da radi nesto sto je i on radio(ili makar hteo da radi). A i to da neko drugi bio na njegovoj "svojini", uh tad mora da ga jeza uhvati.

 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 21:53 - pre 92 meseci
3way, ajd ti procitaj jos jednom to na sta repliciras pa probaj ponovo. Odgovorio si nesto deseto pa to ne bih da komentarisem.
edit:
Ipak sam ja ispustio dve reci, trebalo je da pise "nastoji da se ozeni". Poenta je da nema skartiranja previse kvalitetnog, sto DaliborP tvrdi.
DaliboeP
Ili te ja nesto pogresno razumem, ili si ti napisao otprilike - nije sposobnost vec sposobnost?
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 22:14 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: DaliboeP
Ili te ja nesto pogresno razumem, ili si ti napisao otprilike - nije sposobnost vec sposobnost?

Ne nazivam ja licno to nekakvom sposobnoscu, vec govorim kako to izgleda iz ugla muskarca koji bi isto sebe smatrao "sposobnim" ako bi uspeo da bude sa vecim brojem zena. Zato i kazem da se radi o obicnom strahu, pa je onda mnogo lakse nazvati slobodniju zenu "kurvom" ili "pola grada preslo preko nje" i slicne seljacke fore.

I molim te, manje se foliraj.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 22:33 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
To sto ljudi imaju problem da se bracno vezu za neku na koju se pelo pola grada moze da se objasni kako god zelis, samo ne moze tako sto je ta zena previse sposobna.

Eto, iako se grozim od izraza moram da ga upotrebim - tipicno "Balkanski" razmisljano i napisano. "neku na koju se pelo pola grada" je toliko ponizavajuce za tu neku da jednostavno nema dalje. Naravno, rec je o "nekim ljudima" pa je "dozvoljeno" (ja bih rekao i pozeljno) da se ne obazire na to sta se to pripisuje toj nekoj zeni/devojci/osobi jer nije tvoja (ili svakoga ko se tako izrazava po tom pitanju i u vezi toga) pa nema veze ni sa te strane jer "neki tamo ljudi i neka tamo zenska koja se trpa obligatno" su daleko i neznanci.

A za sta to takva "kravetina koju puni pola grada" nije previse sposobna? Sta je to sto tu neku "koju je hftalo pola grada" cini nesposobnom, i za sta nesposobnom?


Citat:
Ja bih bio vrlo ponosan svakim kvalitetom svoje zene kojim ne raspolazem, ali bez obzira sto imam totalnu kurcobolju sta ce ko da misli, bilo bi mi bilo nekako uznemirujuce ako je svaki treci muskarac kog sretnem poznaje, neki spreda, a neki i od pozadi.

Ma jasno, bre. Ti si totalno kul tip i ne hebes sta ko misli ali ipak... Napredno, moderno.. ma suuuper si ti.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
109.163.145.84

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 22:46 - pre 92 meseci
Citat:
A cemu sluzi to tvoje istrazivanje? Koliko vidim jedinu stvar koji su zakljucio jeste da ako su ljudi promiskuitetni....onda su promiskuitetni. Ko kaze da ne vazi ista metodologija i za muskarce? Meni to sve lici na neko suzbijanje licnih strahova da ce te neko ostaviti, pa eto trazis razlog.

Ukratko receno - muskarci se plase zena sa iskustvom jer kako moze zena da bude bolja od muskarca u necemu....


Ja težim ženi koja je porodično orjentisana, i cilj mi je filtrirati one koje to nisu. A nadam se da će ovo pomoći i ostalim muškarcima koji teže istome.

Naveo sam muškarce iz razloga da se ova diskusija ne bi pretvorila u men vs. women.

Itekako me je strah propalog braka, ne toliko zbog mene. I zbog mene, ali najviše zbog djece, jer želim da moja djeca, ako ih ikada bude, odrastu u stabilnoj porodičnoj atmosferi.

Imati mnogo partnera jeste iskustvo, ali mene takvo iskustvo ne interesuje, zbog razloga kojeg možeš vidjeti na dijagramu gore, jer sam već u 32-oj godini i mudrije gledam na život. Mene ne smeta nečija promiskutetnost, sve dok me država ne prisiljava da "u ime solidarnosti" plaćam nečije mjesečno pakovanje Viread-a (lijek za suzbijanje HIV-a).

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 03.09.2016. u 20:28 GMT+1]
 
0

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
109.163.145.84

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 22:48 - pre 92 meseci
I ja nisam zaključio da je .

Opisao sam primjer osobe koja, čini se, nije ono što priča i govori, ta zato to "moje istraživanje".

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 03.09.2016. u 20:36 GMT+1]
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3934



+9457 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:07 - pre 92 meseci
Citat:
R A V E N:
Imati mnogo partnera jeste iskustvo, ali mene takvo iskustvo ne interesuje, zbog razloga kojeg možeš vidjeti na dijagramu gore,jer sam već u 32-oj godini i mudrije gledam na život.


Druže, ističu ti zadnji dani za neku vezu, a ako si slab sa iskustvom teško ćeš se usuditi i da
uđeš u neku vezu. Osim ako neka ne odabere tebe pa zaboraviš gde ti je guza, a gde glava.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:18 - pre 92 meseci
Citat:
R A V E N:
Ja težim ženi koja je porodično orjentisana, i cilj mi je filtrirati one koje to nisu. A nadam se da će ovo pomoći i ostalim muškarcima koji teže istome.

Srecno tebi sa tim, ali cisto sumnjam da se neko "bolje" ozenio zahvaljujuci statistici, jer cak i da nadjes onu iz manje "rizicne" grupe po tebe, opet ne postoje garancije da si siguran.
A daleko bilo da mislim da je ta tvoja statistika uopste tacna - mislim da je to obicno nagadjanje na osnovu ko zna kakvih istrazivanja, najverovatnije anketa medju mladima.

Kakve veze ima ko je imao koliko partnera ako se vas dvoje dobro slazete? Ili ako se ne slazete uopste a imali ste jednog ili nijednog pre?

Citat:

Itekako me je strah propalog braka, ne toliko zbog mene. I zbog mene, ali najviše zbog djece, jer želim da moja djeca, ako ih ikada bude, odrastu u stabilnoj porodičnoj atmosferi.

Imati mnogo partnera jeste iskustvo, ali mene takvo iskustvo ne interesuje, zbog razloga kojeg možeš vidjeti na dijagramu gore,jer sam već u 32-oj godini i mudrije gledam na život. Mene ne smeta nečija promiskutetnost, sve dok me država ne prislijava da "zbog solidarnosti" plaćam nečije mjesečno pakovanje elvitegravira (lijek za suzbijanje HIV-a).

Bolje gledaj da se oslobodis tog straha, jer je po meni neosnovan. Niko ne razmislja o takvom riziku kad se zeni, ako ima ljubavi u braku. Ako sad razmisljas o tome da ce te zena prevariti pre nego sto si se ozenio - nece nista bolje biti kad se ozenis, moze biti samo gore.

Boj se ovna, boj se go0vna, kada ces zivjeti?
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:18 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP:
Ne nazivam ja licno to nekakvom sposobnoscu, vec govorim kako to izgleda iz ugla muskarca koji bi isto sebe smatrao "sposobnim" ako bi uspeo da bude sa vecim brojem zena. Zato i kazem da se radi o obicnom strahu, pa je onda mnogo lakse nazvati slobodniju zenu "kurvom" ili "pola grada preslo preko nje"

Teorija ti pada zbog suprotnog primera - monogamnog muskarca. Takvi takodje nisu bas ludi za promiskuitetnim zenama.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:21 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Teorija ti pada zbog suprotnog primera - monogamnog muskarca. Takvi takodje nisu bas ludi za promiskuitetnim zenama.

Meni se cini da je tvoje iskustvo sa zenama i muskarcima vezano za neko manju i konzervativnu sredinu, pa odatle i vadis ovakve izjave. Verujem da u takvoj sredini verovatno sve sto imas ima nekog smisla.
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:41 - pre 92 meseci
Citat:
Sceka:
Eto, iako se grozim od izraza moram da ga upotrebim - tipicno "Balkanski" razmisljano i napisano. "neku na koju se pelo pola grada" je toliko ponizavajuce za tu neku da jednostavno nema dalje.

Da, ciljano i namerno, da se vidi ima li ovde neko ko je prevazisao taj balkaski nacin razmisljanja pa je toliki laf da ce da kaze - zabole mene sto se na moju zenu pelo pola grada, to za nas nije tabu tema. Nikakva konkretna osoba nije uvredjena niti je izrazen negativan stav prema zenama, naglasak je na posmatranju muskih reakcija na ovakva pisanja. A eto, reakcija upravo kod tebe nije izostala.

Citat:
Sta je to sto tu neku "koju je hftalo pola grada" cini nesposobnom, i za sta nesposobnom?

Ne znam, ti si prvi pomenuo nesposobnost pa objasni, mi drugi raspravljamo iskljucivo oko toga da li je brojno stanje cini natprosecno sposobnom u necijim ocima.


Citat:
Ma jasno, bre. Ti si totalno kul tip i ne hebes sta ko misli ali ipak... :) Napredno, moderno.. ma suuuper si ti.

Konstatovali smo da uprkos mojoj teznji ka totalnoj kurcobolji imam u sebi pomalo tog balkanskog, pa trazim ima li ovde onih koji su dostigli taj nivo kurcobolje da im ne smeta promiskuitet sopstvene zene. Ako ima takvih nek se jave, napisu neke primere iz licnog zivota, hocu da se divim njihovoj kuloci.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:53 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP:
Meni se cini da je tvoje iskustvo sa zenama i muskarcima vezano za neko manju i konzervativnu sredinu, pa odatle i vadis ovakve izjave. Verujem da u takvoj sredini verovatno sve sto imas ima nekog smisla.

Ne bih rekao. Cak mislim da konzervativne sredine pune mladih ljudi u Srbiji u 21. veku ne postoje. Nego eto, medju najbliskijim prijateljima imam od potpuno monogamnih do veoma promiskuitetnih, kako muskih tako i zenskih. To je pitanje licnog izbora, a ne drustvene sredine.
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?02.09.2016. u 23:55 - pre 92 meseci
Pa da. I ja mislim da je to do mog (našeg) seljačkog mentaliteta. Moram pod hitno to da promenim. Ako žena u zadnjih godinu dana nije promenila najmanje 10 partnera, ma neću da je pogledam. Šta će kraj mene neka nesposobna osoba koja ne može da promeni jednog partnera mesečno.

Ja ne znam jel vi ljudi razmišljate o tome što pišete? Jedno je bre slobodna i sposobna žena, a drugo kurvetina koju je "pregazilo pola grada". To nema veze sa mestom u kome živiš. Stavovi su po tom pitanju poprilično jednaki svuda na planeti gde je zastupljena kako pisac kaže "zapadna civilizacija".
I nema tu velika razlike medju polovim. Volio bih da se javi neka žena i da kaže da li bi kraj sebe volela "šmekera" koji je "pregazio pola grada".
Ne kažem, svako zaslužuje šansu. Ponekad ljudi ne nadju pravog partnera pa zato lutaju. Ukoliko vidite da se ta osoba smirila i promenila kraj vas onda srećno vam bilo. Ali ako je sa vama u vezi i vidite da i dalje radi po starom, nećete je promenuti sigurno.
Isto tako postoje osobe koje do braka nisu imale ni jednog partnera, a onda nakon nekog vremena podivljaju. Takodje kao što sam napisao postoje osobe koje se smire kada nadju pravu osobu.

Ja volim iskusne, sposobne i samostalne žene, ali nisam našao neku fukaru već stariju od mene. Ukoliko nekoga privlače žene koje često menjaju partnere nemam ništa protiv toga. Mene ne privlače.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?03.09.2016. u 00:00 - pre 92 meseci
@Darko Nedeljković - da ne citiram sve, snacices se (ali ako treba mogu naknadno, sada gledam novog Jason Bourne 2016 pa me mrzi jer je film odlican)


Citat:
Da, ciljano i namerno, da se vidi ima li ovde neko ko je prevazisao taj balkaski nacin razmisljanja pa je toliki laf da ce da kaze - zabole mene sto se na moju zenu pelo pola grada, to za nas nije tabu tema. Nikakva konkretna osoba nije uvredjena niti je izrazen negativan stav prema zenama, naglasak je na posmatranju muskih reakcija na ovakva pisanja

He, he, he... "Da, ciljano i namerno"... pa, bre, uprkos tome sto ti verovatno to mislis ali znaj i budi siguran da te fore ne prolaze ovde (mada kakvo je stanje na ES-u vec dosta dugo nije ni cudo sto si tog ubedjenja, da ti marifetluci tipa onog nesrecnog 2012 imaju prodju bilo gde pa i ovde). To su jeftine fore vadjenja kad se nesto kaze (u ovom slucaju napise) i samo su za izazivanje osmeha na licu, nicemu drugom ne sluze. Neces na taj nacin poentirati ni u cemu a ostaje da si ti to rekao, sa tvrdim utiskom da tacno tako i razmisljas.

Nisi uvredio nikoga poimenice ali si uvredio pojam "zena" i/ili "devojka. Nisi iskazao negativan stav prema zenama nego si iskazao tipicnu "balkanstinu i zaostalot kao i neprijatnost prema zenama/devojkama generalno. )opet tvrdim, spontano, iskreno, tacno onako kako to mislis i upotrebljavas inace)

Citat:
A eto, reakcija upravo kod tebe nije izostala.

Kakva reakcija kod mene? Ako mislis na reakciju na nepostovanje i ponizavanje pojma "zena/devojka" tu si u pravu. Ja to ne trpim ni u kakvom obliku niti prihvatam nikakvu "salu" u tom fazonu. previse mi je to gadno, meni licno.


Citat:
Ne znam, ti si prvi pomenuo nesposobnost pa objasni, mi drugi raspravljamo iskljucivo oko toga da li je brojno stanje cini natprosecno sposobnom u necijim ocima.

Jok. Gde sam ja i u vezi cega pomenuo nesposobnost? Citiraj. Ne izvrci jer nema potrebe. Ti napisao, ja citirao, crno na belom, svakome dostupno. Nema vadjenja.


Citat:
Konstatovali smo da uprkos mojoj teznji ka totalnoj kurcobolji imam u sebi pomalo tog balkanskog, pa trazim ima li ovde onih koji su dostigli taj nivo kurcobolje da im ne smeta promiskuitet sopstvene zene. Ako ima takvih nek se jave, napisu neke primere iz licnog zivota, hocu da se divim njihovoj kuloci.

Ako nesto trazis onda to i kazi, jasno i glasno. Pusti te fore "skrivenog smisla i nacina" jer nema smisla, nikakvog.

Tacno kako posmatras "ugovoreni brak" kao nesto vredno takav ti je stav i prema zenama. A Dalibor je u pravu:

Citat:
Meni se cini da je tvoje iskustvo sa zenama i muskarcima vezano za neko manju i konzervativnu sredinu, pa odatle i vadis ovakve izjave. Verujem da u takvoj sredini verovatno sve sto imas ima nekog smisla.


Potpuno u pravu. A to govori mnogo...


Pozdrav!

EDIT
Ipak sam dodao citate na koje odgovaram, radi preglednosti...
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?03.09.2016. u 00:15 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss: Jedno je bre slobodna i sposobna žena, a drugo kurvetina koju je "pregazilo pola grada".

A razlika je?


Citat:
To nema veze sa mestom u kome živiš.

Kako nema. Imas mesta sa 'iljadu stanovnika a imas mesta sa vise miliona stanovnika. Jel' ti ne vidis razliku? (nema zazanja u pitanju, ozbiljno pitam)

Ostalo da ne komentarisem "kurvetina, fukara"... (uzas, za mene licno, mozda i verovatno nekome/nikome to ne smeta...)


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?03.09.2016. u 00:30 - pre 92 meseci
Obe ružne reči nisam ja prvi upotrebio već samo ih malo nadogradio. Takodje one mogu da se nakače i muškarcu, a i koa karakterne osobine ne vezane za promiskuitet.
Citat:

Kako nema. Imas mesta sa 'iljadu stanovnika a imas mesta sa vise miliona stanovnika. Jel' ti ne vidis razliku? (nema zazanja u pitanju, ozbiljno pitam)


Ima razlike priznajem. Razlika je u tome što će u velikom mestu osoba uspešnije moće da prikriva takvo ponašanje ukoliko želi.

Citat:
A razlika je?


Ako ti sa svijih pedest i nešto ne znaš razliku ne vidim da li ima svrhe da ti ja pišem sada. To jeste malo stvar lčnih shvatanja i pogleda na svet, ali mislim da bi se većina ljudi složila oko brojeva i modela ponašanja.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?03.09.2016. u 00:43 - pre 92 meseci
Nije rec o tim recima nego je ceo ton tvog pisanja takav kakve su i te reci. (i ti koristis slicnu foru kao Darko, ne istu nego slicnu, u tvom slucaju "nisam ja prvi..." sto je svojevrstan nonsens i, kako bi to klinci rekli, bljak)

Jok. Razlika je u prihvatanju toga u malom mestu i velikom mestu, narocito u velegradu - to je zajednicko svuda u svetu. (nema veze sa prikrivanjem, moze se prikriti i u selu od 12 kuća, potpuno i uspesno)

Opet te fore "ako ti sa toliko godina to ne znas nema svrhe da ti ja...". Prevazici to je tesko, naravno, ali ipak pokusaj je vredan jer se tako mnogo cega savlada a koristi.

Nemoj da mislis za vecinu ljudi. Kazi svoje misljenje ma kako nakaradno bilo tvoje je, nema svrhe oslanjati se se na gomilu jer si onda samo deo te gomile ma kakva da je a gomila nije nesto pozitivno. (ako uopste mozes da razumes sta rekoh)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?03.09.2016. u 01:03 - pre 92 meseci
Ne ne ne, to nije MOJE mišljenje, to je stav većine normalnih ljudi. Darko je to izneo, a vi ste osuli paljbu ka da je rekao "žena treba da sedi kući, kuva, radja decu i pere noge čoveku svome". Jedina njegova greška je što je stvari izneo iz perspektive muškarca.

To je sasvim normalno, zdravorazumno i prirdno razmišljanje da ne želiš da tvoja izbranica pored tebe ima još njih deset. Ne veznao za moje mišljnje biologija se o tome pobrinula. Pošto smo životinjie koje svoje mlade podižu u paru želimo da budemo sigurni da će mo taj trud uložiti na uspešno prenošenje svojih gena, a ne nečijih tudjih. Iz tog razloga nastaje ljubomora, želja da ženka bude samo tvoja pa i agresija ka drugim mužjacima (i to nije slučaj samo sa našom vrstom.)

Pošto smo životinje sa molo većiom svešću o sebi i svetu oko nas. Svoje istinkte ponekad možemo da potisnem te odgajimo usvojeno dete ili dete koje nije naše, a da to znamo. Ukoliko mislimo da je dete naše, a onda jednog dana saznam da nije, mislim da će se svaki čovek osetiti gorčinu.
I to nema veze sa ličnim shvatanjima.

Moje lično shvatanje da za normlnu vezu mora da prodje neki period upoznavanja, iščekivanja itd. Onda je to ono pravo. Imo sam i ovih drugih veza, ali nisam osetio nikakvo uzbudjenje i privlačnost u tome.
Možda nekome to odgovara, nije moje da sudim. Svako sa svojim telom može da radi šta mu je volja. Ipak previše česta, nepotrebna promena partnera je nešto čemu obično teže nezrele, neostvarne osobe koje na taj način pokušavaju da nadoknade nešto drugo. Neretko se na taj način potiskije homoseksualnost.
Inače seksomaniu dosta psihologa karekteriše kao poremećaj .
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Broj djece koja nisu stvarna djeca svojih očeva - koliki je?
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 25215 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.