Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?

elitemadzone.org :: MadZone :: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 36991 | Odgovora: 223 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 05:52 - pre 45 meseci
Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad nikad vecini nije bilo dobro
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 05:53 - pre 45 meseci
Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad vecini nije bilo dobro, mozda 1989 za vreme omrznutog Hrvata Ante Markovica.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:01 - pre 45 meseci
jmalic:"Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad vecini nije bilo dobro, mozda 1989 za vreme omrznutog Hrvata Ante Markovica. "

U Srbiji je bilo dobro za vreme Ante Markovica zato sto je ovaj uzeo deviznu stednju i to delio kao plate... onda je to proglaseno
za "staru deviznu stednju". Znaci prevara. No 80ih nije bilo lose jer je hrana bila bagatelna, a i garderoba nije bila nesto skupa,
no nista fensi.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:02 - pre 45 meseci
@jmalic
Da je tebi dobro o većini uopšte ne bi razmišljao.
 
Odgovor na temu

ineve74
Srbija

Član broj: 338256
Poruke: 274
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+27 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:04 - pre 45 meseci
80tih se radilo mesec dana za 5 kila mesa od buta
Moji roditelji su gajili pilice u garazi da bi imali sta da jedemo
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:15 - pre 45 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
jmalic:"Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad vecini nije bilo dobro, mozda 1989 za vreme omrznutog Hrvata Ante Markovica. "

U Srbiji je bilo dobro za vreme Ante Markovica zato sto je ovaj uzeo deviznu stednju i to delio kao plate... onda je to proglaseno
za "staru deviznu stednju". Znaci prevara. No 80ih nije bilo lose jer je hrana bila bagatelna, a i garderoba nije bila nesto skupa,
no nista fensi.



Da, a Slobodan Milosevic pokusao da vrati stednju...
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:17 - pre 45 meseci
Citat:
Zurg:
@jmalic
Da je tebi dobro o većini uopšte ne bi razmišljao.



Jbg, nisam tipican Gegula, ja pa ja pa ja, ostali ko ih jbe.
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:20 - pre 45 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
jmalic:"Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad vecini nije bilo dobro, mozda 1989 za vreme omrznutog Hrvata Ante Markovica. "

U Srbiji je bilo dobro za vreme Ante Markovica zato sto je ovaj uzeo deviznu stednju i to delio kao plate... onda je to proglaseno
za "staru deviznu stednju". Znaci prevara. No 80ih nije bilo lose jer je hrana bila bagatelna, a i garderoba nije bila nesto skupa,
no nista fensi.



Smrad Hrvatski, pi pa kako jedine pravedne privatizacije dogodise se pod njegovim zakonom.,
Kakve deonice, ti se samoupravljaci izbacuju na ulicu sve sa strogo cirilicno napisanim resenjima, da to izgleda sto legitimnije I patriotskije
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:21 - pre 45 meseci
Citat:
ineve74:
80tih se radilo mesec dana za 5 kila mesa od buta
Moji roditelji su gajili pilice u garazi da bi imali sta da jedemo


Ne znam, ja sam visio po kafanama i diskotekama od dzeparca.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:22 - pre 45 meseci
Citat:
jmalic:
Citat:
Branimir Maksimovic:
jmalic:"Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad vecini nije bilo dobro, mozda 1989 za vreme omrznutog Hrvata Ante Markovica. "

U Srbiji je bilo dobro za vreme Ante Markovica zato sto je ovaj uzeo deviznu stednju i to delio kao plate... onda je to proglaseno
za "staru deviznu stednju". Znaci prevara. No 80ih nije bilo lose jer je hrana bila bagatelna, a i garderoba nije bila nesto skupa,
no nista fensi.



Da, a Slobodan Milosevic pokusao da vrati stednju...


Milosevic je to pojacao "Zajmom za Srbiju"...
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:22 - pre 45 meseci
Mozda si bio decko koji obecava?
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:23 - pre 45 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
Citat:
jmalic:
Citat:
Branimir Maksimovic:
jmalic:"Kad se nesto saberem, u Srbiji nikad vecini nije bilo dobro, mozda 1989 za vreme omrznutog Hrvata Ante Markovica. "

U Srbiji je bilo dobro za vreme Ante Markovica zato sto je ovaj uzeo deviznu stednju i to delio kao plate... onda je to proglaseno
za "staru deviznu stednju". Znaci prevara. No 80ih nije bilo lose jer je hrana bila bagatelna, a i garderoba nije bila nesto skupa,
no nista fensi.



Da, a Slobodan Milosevic pokusao da vrati stednju...


Milosevic je to pojacao "Zajmom za Srbiju"...



Sta bi od Zajma za Srbiju btw?
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.23



+1064 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:30 - pre 45 meseci
jmalic:"Mozda si bio decko koji obecava? "

nisam samo ja, celo moje drustvo.

"Sta bi od Zajma za Srbiju btw?"

isto sto i sa deviznom stednjom. To je bio pocetni kapital recimo Karicu....
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:45 - pre 45 meseci
Pa ipak znaci u dobrotvorne svrhe
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:48 - pre 45 meseci
Citat:
jmalic:
Jbg, nisam tipican Gegula, ja pa ja pa ja, ostali ko ih jbe.


Postoji jedan tip ljudi kojima su za sve drugi krivi.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.pool.telenor.hu.



+2282 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:52 - pre 45 meseci
Citat:
jmalic:
Samo budale trpe to, ako si obrazovan I mlad hit the road Jack, mozes se uvek vratiti.ako ti nedostaje blejanje u kaficu, Srbija ostaje ista :-)

Prilicno surovo receno, ali otprilike si dotakao poentu, samo situacija ima svoj razvojni tok - u drzavnu instituciju dodjes kao normalna osoba, tamo polako prodjes odredjenu obradu i uopste ne primetis da su te skuvali, odnosno da se nalazis na psihijatriji, pod stalnom terapijom, oboleo si od depresije, anksioznosti i zaboravih cega treceg, tada je kasno da bilo gde odes. U takvom stanju te zatekne 40-a, nemas ni decu, ni zenu/muza, ni devojku/decka, ni kuce/mace. U svakom smislu si ubijen u pojam i cekas da dodje tvoj dan za umiranje. Sta ces, probudices se sutra, popices bensedine ili sta ti vec psihijatar prepisao i preziveces jos jedan dan. I tako sve dok ne umres. To je otprilike prica svih koje poznajem koji su radili/rade u drzavnim firmama. Trajno unisteni ljudi.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.pool.telenor.hu.



+2282 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 06:56 - pre 45 meseci
Citat:
Zurg:
@Darko
Eto i ja sam čuo za slučaj tog nastavnika. Kasnije je doktorirao i sada radi na privatnom fakultetu. Nudili su mu posao na državnom, ali kaže da nije hteo dva puta da napravi istu grešku. Sada uživa. Vlasnik fakulteta ne traži od njega da poklanja ocene kojekakvim guzonjinim sinovima, koji veze sa gradivom nemaju. To mu je sada u opisu posla Pitam se šta bi bilo da je u vreme dok je radio u školi odbio direktora i lepo mu objasnio moguće posledice budućih sličnih zahteva. Verovatno bi sada disao na slamčicu.

Pa odbio je, ostao bes posla (posto je svakako hio na odredjeno), doveli su nekog ko nije kvalifikovan ali radi kako direktor kaze. Taj je danas frilanser, programira nesto, uspe da napabirci neku minimalnu platu, zivi skromno ali posteno i bez mobinga. U odnosu na drzavni posao, prakticno se penzionisao
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 07:31 - pre 45 meseci
Citat:
Zurg:
Citat:
jmalic:
Jbg, nisam tipican Gegula, ja pa ja pa ja, ostali ko ih jbene.


Postoji jedan tip ljudi kojima su za sve drugi krivi.


Naravno da postoji, lakse je druge okriviti za nesto nego sebe. Previse besa prema sebi je nezdravo. Ali da dovrsimo tvoju misao, postoje neki kojima su drugi krivi, i jesi objektivno, pa ti preduzmu nesto osnuju privatnu firmu ili emigriraju, a drugi koji ispijaju ispred zadruge pivo i lamentiraju nad teskom sudbinom. Jbg nismo svi isto, 50.000 ovih godisnje sto izadju (vecina zauvek, nazalost) zajedno sa mnom, i ti nismo isti :-)
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 07:39 - pre 45 meseci
Ako si izašao zašto se žališ? Zar ne bi trebalo da pišeš kako ti je sada lepo? Jel koristiš proksi ili trenutno prolaziš kroz Srbiju?
 
Odgovor na temu

jmalic

Član broj: 341613
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?07.07.2020. u 07:54 - pre 45 meseci
U procesu sam odlaska Iz Srbije, ovaj put zauvek. Ti?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Rano penzionisanje - ima li forumasa kojima je to uspelo, ili su na dobrom putu da im uspe?

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 36991 | Odgovora: 223 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.