Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koronavirus COVID-19

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 611781 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 15:03 - pre 43 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: Pa bio je veci deca nisu mesec i po dana isla u skolu koliko se secam. No niko se nije brinuo dal ce dobiti grip ili nece,
i nije bilo kriticnih slucajeva niti redova ispred ambulanti...

Naravno da se niko nije brinuo jar su svi mislili da se radi samo o Gripi (na nju smo navikli). Da su znali za Koronu brinuli bi.
O tome se i radi. O običnoj Gripi niko ne brine jer smo navikli da živimo s njom.
Korana nas brine jer mislimo da je mnogo opasnija. (vlasti su nas svojim informisanjem i mjerama ubijedile u to)
A šta ako korona nije opasnija od obične Gripe a ovolika frka oko nje.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 15:11 - pre 43 meseci
Znas kako da ne znam ljude koji su lezali po bolnicama neki i umrli, mislio bih da si u pravu. No takvih stvari nema kod gripa.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 16:08 - pre 43 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: Znas kako da ne znam ljude koji su lezali po bolnicama neki i umrli, mislio bih da si u pravu. No takvih stvari nema kod gripa.


Umire se i od Gripe. Nije valjda da postooji neko ko to ne zna.
Ne evidintira se precizno da li je neko umro od gripe ali se na osnovu broja umrlih u sezoni gripe i van sezone Gripe ta razllika prihvata kao broj umrlih od Gripe.
Taj broj nije zanemariv. Čak sam broj umrlih od gripe uporedjivao sa brojem umrlih od korone.
Ispostavilo sa da broj umrlih od korone nije ništa već od broja umrlih od Gripe. Pa sam pitao kako je onda korona toliko opasna a Gripa nije.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 16:16 - pre 43 meseci
Jeli se ovo "KONj" predomislio.
Šta ovo danas javljaju da je "KONj" izjavo da je objavljeni broj umrlih u prvih 6 mj ipak tačan a da je izjava koju je dao prije 2 dana netačna.
heheheheh Dajte ljudi strpajte ga negdje u neku INSTITUCIJU...
Nisam bas pratio vijesti, nešto sam sa strane načuo pa ne mogu biti bač precizan, pominju se i ljekari kao moguči krivci za pogresno evidentiranje.
Da čovjek ne povjeruje dokle to ide. Ako je stvarni broj 3x veći od prijavljemog ispada da su ljekari prijavljevali svakog teceg umrlog.
Van svake pameti. Koliko BUDALA treba biti pa izjaviti tako nesto. To bi znacilo da 2/3 ljekara upste nije prijavljevalo UMRLE.
Koja BUDALAŠTINA. Pa umrlog ne možeš sahraniti dok ljekar ne potpiše da je UMRO.
Ako bi bilo tačno da ljekari nisu prijavili SMRT. Kako su ljudi sahranjeni.
Ova rasprava iz dana u dan postaje sve BESMISLENIJA.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 17:19 - pre 43 meseci
Ja zaista nisam stručnjak i nisam podoban da raspravljam o stručnim temama, ali naprosto logiku i zdrav razum ne mogu ignorisati.
Ja vjerujem da su podatci koji su ubjavljavani svakodnevno u stvari tačni. (naravno s nekom dozom rezerve po pitanju koliko je umrlih zasita umrlo baš od korone).
Prostom logikom, ako bih sad prihvatio da je broj umrlih bio 3x veci to bi opravdalo onu situaciju sa prabukiranim bolnicama i zdravstvenim sistemom pred kolasom, policijski sat isl...
Ali se opet postavlja jedno drugo logično pitanje. Kako je moguće de je i u BiH situacija identična, I u BiH je broj umrlih u prvih 6 mj bio mnogo manji nego sad.
Procedura evidentiranja umrlih naprosto ne dozvoljava takve greške u tom obimu...
Daleko je logičnije da je broj ipak prikazivan realno. A zašto su tada uvođene tako drastične mjere a danas ih nema, to se opet može objasniti logikom.
Strah od nepoznatog.
I sve bi to moglo biti i logično kada bi Vlast prosto prihvatila da su oni drastični potezi bili neopravdani.
Možda su oni tada izgledali neophodni, i to bih mogao da shvatim. Ali sada vidimo da su bili pogresni i nomalno bi bilo da se to prizna.
Svi griješimo a to je bila nova i nepoznata situacija pa su i greške normalne.
E sad tu nastaju novi problemi.
Ako bi vlast to tako uradila sve što se do sada dešavalo bi bilo logično. Ali šta dalje?
Time bi u stvari priznali da korona nije ni blizu toliko opasno koliko je u javnosti to predstavljeno i time bi sve vezano za koronu moralo biti stavljeno ad-akta.
Čekala bise vakcina ali nebi bila toliko značajna i to je sve. Korona bi pala na nivo Gripe.
Pošto oni i dalje rade onako kako rade čito je da imaju još mnogo interesa da MULJAJU I DALJE i da im takva situacija ne odgovara.
I ovaj pokusaj da se broj umrlih u prvih 6mj retroaktivno utrostruči je u stvari samo pokušaj da se opravdaju BESMISLENI POSTUPCI.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..31e1:dd00:d964:f611:5e86:cb8



+7177 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 19:28 - pre 43 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic
Znas kako da ne znam ljude koji su lezali po bolnicama neki i umrli, mislio bih da si u pravu. No takvih stvari nema kod gripa.


To sto ti licno ne znas ljude koji su lezali po bolnicama od gripa znaci samo to sto si napisao. I ja ne znam nikog ko je umro od ebole, ali ne sumnjam da postoji i da oboleli imaju prakticno 50-50 sansu da prezive (nekad i mnogo manju).

Grip i te kako moze da te posalje u bolnicu ili na groblje, u zavisnosti kakve si srece. Isto kao i COVID19, od gripa mozes imati kolekciju komplikacija od koje te svaka moze ubiti.

Takodje, "grip" nije precizna definicija. Smrtnost od virusa koje kolektivno zovemo "grip" varira iz godine u godinu sa najvise sezona relativno "slabih" virusa (i dalje mogu da te ubiju) sa manjim brojem teskih sezona i najmanjim brojem vrlo teskih sezona.

Po pitanju smrtnosti, COVID19 je tezi od losih sezona gripa (tipa 1957-1958 azijski grip) ali je iza najgorih pandemija poput 1918 "spanskog" gripa.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..31e1:dd00:d964:f611:5e86:cb8



+7177 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 19:39 - pre 43 meseci
Citat:
nerminz
I ovaj pokusaj da se broj umrlih u prvih 6mj retroaktivno utrostruči je u stvari samo pokušaj da se opravdaju BESMISLENI POSTUPCI.


Broj umrlih ne mozes "retroaktivno utrostruciti" tek tako.

Posto si na pocetku pandemije bio ogranicen brojem testova i faktom da, kao razlog smrti, ne mozes biti siguran da li je COVID19 ili nesto drugo bez pozitivnog testa.

Ne znam kako bi tacno to izveo, osim ako nisi otkrio neki veliki propust u procesu. Ali i tada, samo mozes da dajes priblizne procene sa velikom marginom greske zato sto nemas prave podatke.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.pop-sufi.net.ktk.de.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 21:31 - pre 43 meseci
Citat:
nerminz:
Jeli se ovo "KONj" predomislio.
Šta ovo danas javljaju da je "KONj" izjavo da je objavljeni broj umrlih u prvih 6 mj ipak tačan a da je izjava koju je dao prije 2 dana netačna.

Pa eto, zovite me baba Vanga, evo jos jednom sta sam prognozirao:
"Medjutim, eto, izgleda da ce holandjani da pokvare taj genijalni plan. Prete izlaskom iz EU.... Tako da, moze biti da mrtve za sad treba ipak zakopati, pa ih iskopati ako se ukaze neka druga povoljna prilika da se prodaju."
Ekspresno i veoma providno uzrocno posledicno ponasanje dr Kona - ako se pominje podela nekih para, tu smo, imamo mnoooogo mrtvih. Nema podele para, greska, nemamo mnogo mrtvih.

 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 22:15 - pre 43 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Branimir Maksimovic
Znas kako da ne znam ljude koji su lezali po bolnicama neki i umrli, mislio bih da si u pravu. No takvih stvari nema kod gripa.


To sto ti licno ne znas ljude koji su lezali po bolnicama od gripa znaci samo to sto si napisao. I ja ne znam nikog ko je umro od ebole, ali ne sumnjam da postoji i da oboleli imaju prakticno 50-50 sansu da prezive (nekad i mnogo manju).

Grip i te kako moze da te posalje u bolnicu ili na groblje, u zavisnosti kakve si srece. Isto kao i COVID19, od gripa mozes imati kolekciju komplikacija od koje te svaka moze ubiti.

Takodje, "grip" nije precizna definicija. Smrtnost od virusa koje kolektivno zovemo "grip" varira iz godine u godinu sa najvise sezona relativno "slabih" virusa (i dalje mogu da te ubiju) sa manjim brojem teskih sezona i najmanjim brojem vrlo teskih sezona.

Po pitanju smrtnosti, COVID19 je tezi od losih sezona gripa (tipa 1957-1958 azijski grip) ali je iza najgorih pandemija poput 1918 "spanskog" gripa.



Postoji razlika u tome sto ne znam nikog ko je oboleo od ebole ali sve koje znam su bar jednom bolovali od gripa. Takodje znam neke koji su tesko oboleli od korone. Grip nije ni blizu slican.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.pop-sufi.net.ktk.de.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 22:17 - pre 43 meseci
Citat:
nerminz:
Dok vidi par simptoma on pretpostavi da je u pitanju gripa.
Lako je moguće da neki ljekari nisu znali za koronu pa nisu ni obraćali pažnju. To ih ne pravda ili se može razumjeti.

Mislim da idealizujes lekare - oni realno imaju ogromnih problema da naprave razliku izmedju bakterijske i virusne infekcije, a nemaju gotovo nikakve sanse da razlikuju 2 virusa. Pa evo i dan danas, kad uporedis koliko su testirali, a koliko su nahvatali pozitivnih, vidis da je rezultat reda velicine 1%. Kako sad jedan posto kad sam ja gore izjavio da je u svakom trenutku 2-3% populacije zarazeno, znaci ako nahvatas neke slucajne ljude trebao bi dobiti takav rezultat, a ako lekar moze da prepozna makar 5 simptome, onda bi barem 7% testiranih trebalo biti pozitivno. Nesto se tu zbiva sto se nikako ne slaze, ceo dan pokusavam da to rascivijam i evo ovako stoje stvari...

Do okvirnog podatka da je u svakom trenutku 2-3 % populacije zarazeno, dosao sam tako sto sam uporedio sledece podatke:
- infekcija prosecno traje oko 2 nedelje
- nakon 2 meseca procenat ljudi sa imunitetom je bio 6-7%
- neki ljudi su vec u trenutku testiranja bili izgubili imunitet, tako da je realno oko 8 % do tada prelezalo koronu
- podelis tih 8 sa 4-5 15-dnevnih perioda i uvecas jos malko jer je virus sada dostupniji za inficiranje nego prvih 15 dana i dobijes taj okvirni rezultat 2%-3% uvek.

Posto lekari na testiranje salju samo one koji su sumnjivi - imaju simptome ili su bili u kontaktu sa zarazenima, ocekivano je da ce od testiranih barem u 10% da pogode dijagnozu, ali ne, oni pogode tek 1%.

To znaci jednu od 2 stvari:
1) Za ljude za koje kazemo da imaju simptome korone manji % njih je inficiran nego sto je % inficiranih u slucajno izabranom uzorku zdravih ljudi, da ponovim - vise je inficiranih medju zdravima nego medju bolesnima?! Ispada da je manje opasno imati nego nemati virus
2) Podatak da je covid19 u Srbiji tek od marta ne moze biti tacan. Ako bismo medju zdravima imali 0.1% inficiranih, to znaci da je covid19 medju nama najmanje dve-tri godine jer je jedino tako moguce da je do maja 6-7% ljudi steklo imunitet.

E, sada ce neko da pita - ako je covid19 tu najmanje 2-3 godine, zasto tek ove godine imamo toliki broj pacijenata na intenzivnoj negi, a samim tim i neke umrle ljude. Odgovor bi mogao da lezi u jednoj oblasti koja uopste nije narocito istrazena niti propracena ikakvim statistikama - moc straha, panike, podsvesti. Ja sam licno jednom prilikom dok sam primao krv transfusijom imao napad panike jer mi se pricinilo da na kesi pise pogresna krvna grupa. Rezultat je bila reakcija organizma prilicno identicna kao da je tamo stvarno pogresna krvna grupa - dobio sam neke plihove i crvene pecate po celom telu. Kad su mi pokazali da je sve u redu, za par minuta svi plihovi su nestali. To je ono za sta licno potvrdjujem da je moguce. E, sad, ako je to moguce, zasto ne bi bilo moguce da strah, panika i podsvest stvore visestruko tezu klinicku sliku? Imamo ovde ovog Branimira - on je izjavio da od gripa sigurno nece da umre, a od korone sigurno hoce. Bez obzira sto statisticki fizicki obe bolesti imaju slicnu i uporedivu verovatnocu umiranja, on je sebi cvrsto utuvio u glavu da se od gripa ne umire i nece umreti, a da se od korone sigurno umire i velika je verovatnoca da ce on zaista umreti kad mu neko kaze da se inficirao. Cak i ako je test slagao, ako se uopste nije inficirao, njemu je tako receno i on je sebe isprogramirao da tada treba da umre. Da li iko moze da tvrdi da ako jedna ista bolest moze da ima isti broj inficiranih ove i prosle godine nije realna mogucnost da ljudi ove godine imaju teze simptome zato sto su uvrteli sebi u glavu da treba da imaju teze simptome. Verovatno niko ne voli da uzima u obzir taj uticaj, jer nam je svima mnogo draze da nesto merimo, brojimo, testiramo i da potpuno iskljucimo uticaj svesti coveka na ishod. Ako je natpis na kesi sa krvlju (onako kako sam ga ja video) mogao toliko intenzivno uticati na mene, da li natpisi u novinama i na internetu mogu da ponove isti takav uticaj, ali na ogromnom broju ljudi odjednom?

Tako da, uzaludan je posao utvrdjivanje da li je covid19 opasan - sve i da nije bio, onog trenutka kad su nam rekli da je opasan, on je zaista postao opasan.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.pop-sufi.net.ktk.de.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 22:34 - pre 43 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Ne znam kako bi tacno to izveo, osim ako nisi otkrio neki veliki propust u procesu. Ali i tada, samo mozes da dajes priblizne procene sa velikom marginom greske zato sto nemas prave podatke.

Pa kako ne moze, objasnio je covek - spor internet, spora baza podataka, od kad iniciras upisivanje podatka u bazu do kad on tamo stigne, prodje 60 dana. Verovatno za 95% stanovnistva ta prica pije vodu. Naravno, ako je prethodna vlast nabavila hardver i softver. Ukoliko je to trenutna uradila, onda vrlo brzo ukapiraju da izjavama o losem informacionom sistemu pucaju sebi u nogu.
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 23:40 - pre 43 meseci
To što lovci na viruse pričaju po TV-u i vi po forumima - to je teorija. A kako stvari stoje u praksi - možete čuti iz prve ruke u ovom videu. Žena je med. sestra sa 20 godina staža. Radila je u njujorškom Covid-19 centru, toj nekoj ogromnoj bolnici, dakle u svetskom epicentru "žarišta korone". "Korona" je najviše napala Amerikance, a svaki treći napadnuti je Njujorčanin...

- "Zaraženi" i nezaraženi ne da nisu razdvojeni po spratovima ili odeljenjima, već zajedno borave u istim sobama. To navodi na zaključak da je u pitanju ili totalni nemar, ili (i) ni sami lekari ne veruju u te "testove" i tu "koronu". Trećeg nema, jer nekakav nedostatak kreveta - ni ICU, ni ne-ICU, nije ni spomenula.

- Ladno se ljudima, zbog para, upisuje da su pozitivni na "koronu", iako su na "testovima" bili negativni.

- Kaže da je na njenom odeljenju samo jedan čovek uspeo da preživi respirator. Neki narkoman, istreniran čovek, koga sva ta njihova droga nije uspela dovoljno da zašamuti, pa je bio dovoljno svestan i imao dovoljno snage da se odveže od kreveta, izvuče "propeler" i pobegne kući.

- Detaljno opisuje (jedan od) primer(a) potpuno zdravog 37-godišnjaka, koji se javio u bolnicu sa "simptomima" - malim problemima sa disanjem i malo sniženim nivoom kiseonika u krvi, potpuno normalnom pojavom za stanje uznemirenosti i straha kojeg trovači šire uokolo. Prvog dana su ga nafutali sintetikom, sledećeg priključili na "propeler", a trećeg dana su ga "izlečenog", u crnoj kesi ubacili u šleper. Rezultati PCR "testa" se čekaju po 7 dana, pa se tako ni ne zna, za ovakve u ovakvim slučajevima, da li imaju ili nemaju "koronu" dok se leče i dok ne budu "izlečeni".

- Pa je npr. ispričala šta oni sve šibnu čoveku u krvotok i to odjednom: 100 mg Nimbusa + 400 mg Precedexa + 2.500 mg Fentanyla + 25.000 jedinica Heparina + 50 mg Verseda + 16.000 jedinica Levopheda + 50 mg Neoa + 10 mg Propofola + ...

- I tako... Zanimljivo.

                    

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
..31e1:dd00:d964:f611:5e86:cb8



+7177 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 23:46 - pre 43 meseci
Sta, spora baza podataka je uzrok za gresku od 3x? Mislim, OK, ako nemas pojma sta je baza a ni sta su podaci.

Citat:

Ukoliko je to trenutna uradila, onda vrlo brzo ukapiraju da izjavama o losem informacionom sistemu pucaju sebi u nogu.


Ako je stvarno takva situacija (da se lupeta kako ko stigne) onda mozes ocekivati komicne situacije. Ali verovatno nikoga nije briga.

U neka stara vremena je to moglo da se lose zavrsi po zivote ili zdravlje "kreativaca". Ono, da, jeste - neko "iznad" je nesto glupo naredio, ali ce tvoja glava biti na panju ako bude stete.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1902.10.2020. u 23:58 - pre 43 meseci
Mislim da cela ova ujdurma proizilazi iz dekice koji stalno lupeta. Pa tako i ovo.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1903.10.2020. u 05:34 - pre 43 meseci
Nparavili su par checkpointa po klinikama i ispada da su u jednoj takvoj, 30% srcanih bolesnika koji cirkulisu, prelezalo koronavirus, odnosno imaju antitela.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1903.10.2020. u 12:25 - pre 43 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
nerminz:
Jeli se ovo "KONj" predomislio.
Šta ovo danas javljaju da je "KONj" izjavo da je objavljeni broj umrlih u prvih 6 mj ipak tačan a da je izjava koju je dao prije 2 dana netačna.

Pa eto, zovite me baba Vanga, evo jos jednom sta sam prognozirao:
"Medjutim, eto, izgleda da ce holandjani da pokvare taj genijalni plan. Prete izlaskom iz EU.... Tako da, moze biti da mrtve za sad treba ipak zakopati, pa ih iskopati ako se ukaze neka druga povoljna prilika da se prodaju."
Ekspresno i veoma providno uzrocno posledicno ponasanje dr Kona - ako se pominje podela nekih para, tu smo, imamo mnoooogo mrtvih. Nema podele para, greska, nemamo mnogo mrtvih. :D



Izvini prijatelju, ne misliš valjda da se ovo "KONj" odnosi na tebe.
Mislim da sam napisao da je "KONj" izjavio na TV. Da je svakodnevno izvjestavao na TV.
Zaista ne shvatam gdje ti tu vidis sebe.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1903.10.2020. u 12:28 - pre 43 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: Mislim da cela ova ujdurma proizilazi iz dekice koji stalno lupeta. Pa tako i ovo.


hehehheh, misliš na gospodina KONj-a.
Ja opet ne vidim da on moze imati toliki interes da to radi. A sumnjam da bi i smio i mogao da to tako radi da iza njega ne stoji neko mnogo moćniji.
Mislim da je on samo PION.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1903.10.2020. u 12:31 - pre 43 meseci
Ma kakav pion, vidis da ne zna sta prica. Jedan dan jedno drugi dan drugo.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1903.10.2020. u 12:38 - pre 43 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Mislim da idealizujes lekare


Nikoga ja ne idealizujem. Ja sam jasno napisao da ih neznanje ne opravdava.
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.dynamic.telemach.ba.



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1903.10.2020. u 12:45 - pre 43 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Sta, spora baza podataka je uzrok za gresku od 3x? Mislim, OK, ako nemas pojma sta je baza a ni sta su podaci.
Ako je stvarno takva situacija (da se lupeta kako ko stigne) onda mozes ocekivati komicne situacije. Ali verovatno nikoga nije briga.
U neka stara vremena je to moglo da se lose zavrsi po zivote ili zdravlje "kreativaca". Ono, da, jeste - neko "iznad" je nesto glupo naredio, ali ce tvoja glava biti na panju ako bude stete.


Rekao sam upravo suprotno.
Nemoguće ja da LUPETA KAKO KO STIGNE jer pristup bazi nema SVAKO.
Na kraju krajeva i ova rasprava je već postala BESMISLENA jer je gospodin "KONj" već sam sebe demantovao.
Sad je izjavio da je stanje koje je objavljivano u periodu Mart-Juni realno objavljivano..

Pogrešno smo razumjeli izjavu od prije 3 dana u kojoj je rekao da je realan broj 3x veći.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 611781 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.