Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 260880 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
79.101.120.*



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.03.2021. u 15:31 - pre 37 meseci
Sve onlajn, uz kuar kod, kao i pisiar
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.03.2021. u 18:35 - pre 37 meseci
Citat:
Java Beograd: Sve onlajn, uz kuar kod, kao i pisiar


Tako je
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7176 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.03.2021. u 21:45 - pre 37 meseci
Citat:
stil:
Vidi ovako, borba protiv virusa je rat. Dakle ceo ljudski rod protiv virusa. Virus hoće da se širi, može jedino da se umnožava u živim ljudskim ćelijama to jest nama. A mi hoćemo normalno da živimo da se družimo, i to ne samo mi nego i naša deca posle nas. Jedina pouzdana odbrana protiv svih virusa koje postoje su takozvane natural killer (NK) ćelije koje stvara naš imunitet u dodiru sa virusom ili odgovarajućom vakcinom. Dobijanjem trenutno dostupnih vakcina se pokreće drugi privremeni mehanizam koji potiskuje prirodni mehanizam koji stvara NK ćelije koje su jedine koje koje mogu da obezbede potpuno uništenje korone. To bi značilo da bi smo dobili bitku, zaravnili bi smo krive oboljevanja ali bi onda postojala mogućnost mutacije virusa koja bi bila pogubna i za mlađe koji su trenutno bezbedni. Kažem odvojte vreme i odgledajte film koji sam ostavio u prvom postu kako bi vam bilo jasnije. Čovek je radio u firmama koje sada imaju vakcine na tržištu i upoznat je sa problematikom. Pominjao je iskustva iz istorije koja su dokumentovana The Spanish Flu – over in 2 years. Naturally.



[Ovu poruku je menjao stil dana 29.03.2021. u 13:27 GMT+1]


Zasto toliko puta ponavljas da "gledamo video"? Mislis nisu ljudi culi prvi put ili sta?

Koliko vidim, sada si prestao i da bar navodno "imas rezerve" i ceo post si napisao kao da si ti dosao do saznanja te osobe. Dakle, to je nesto u sta ocigledno verujes iz ovih ili onih razlogfa, a ne nesto sto si, eto, procitao na netu i, eto, hteo da podelis sa nama.

Rekoh ja, dobio nekoliko ISTIH prica sa 3 kontinenta. Cak ni originalnosti nema :(

Sve te hipoteze o losim posledicama koriscenja ovih vakcina su potpuno neutemeljene, zasnivaju se na bukvalno ekstremnom natezanju i bez ikakve sanse da se opovrgnu kako treba. Nema nikakve konkretne gradje iza toga, osim ... "mame mi, strucne". To samo po sebi ne bi bio problem, da se ovo koristi kao PREDLOG da se nesto ispita, proveri.

Ali NE... cova hoce da stopira globalnu vakcinaciju.

Ali da se ne za*ebavamo, ko veruje da moze to da uradi? Niko naravno. Cova ocigledno ima neku drugu agendicu.

I kakve bre NK celije? Razlog zasto pravimo vakcine je zato sto ne zelimo da cekamo da COVID19 izgubi prirodnim putem, uklonivsi nos N miliona stanovnika sa lica zemlje.

Ako se tebi ceka, ti cekaj. Ali koje pravo ti imas da nekom penzioneru oduzmes pravo na zivot?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.03.2021. u 22:36 - pre 37 meseci
Vidi ovako, čovek je objasnio da Sterilising immunity vaccines izazivaju stvaranje natural killer (NK) ćelija. Postoje takve vakcine za druge bolesti i takve vakcine su dovele u svojoj upotrebi do potpunog iskorenjivanja tih bolesti. Jednostavno kad u organizmu uništiš sve ćelije virusa ne postoji mogućnost mutacija i virus je gotov. Ove vakcine za koronu koje su sada dostupne rade polovičnu stvar. Samo ublažavaju simptome bolesti (ne sprečavaju da se zaraziš i ne sprečavaju da se virus prenosi) i daju vremena virusu da mutira i da se tako proširi na celu populaciju. Sada ne napada mlade. Dakle i dalje ćemo morati da nosimo maske i držimo distancu - koja je onda poenta vakcinacije. Podelio sam svoje saznanje o problemu trenutnog stanja vakcinacije. Treba uložiti napor da se stvore Sterilising immunity vaccines za ovaj virus i da se onda vakciniše cela populacija.

Iskreno se nadam da si ti u pravu i da ne treba prekidati vakcinaciju. Vreme će pokazati ko je bio u pravu.

 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.03.2021. u 22:39 - pre 37 meseci
Citat:
stil: daju vremena virusu da mutira i da se tako proširi na celu populaciju.

Nevakcinisanje daje virusu jos vise sanse da se prosiri na celu populaciju. Takodje i da vise/cesce mutira.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 11:07 - pre 37 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
stil:
Vidi ovako, borba protiv virusa je rat. Dakle ceo ljudski rod protiv virusa. Virus hoće da se širi, može jedino da se umnožava u živim ljudskim ćelijama to jest nama. A mi hoćemo normalno da živimo da se družimo, i to ne samo mi nego i naša deca posle nas. Jedina pouzdana odbrana protiv svih virusa koje postoje su takozvane natural killer (NK) ćelije koje stvara naš imunitet u dodiru sa virusom ili odgovarajućom vakcinom. Dobijanjem trenutno dostupnih vakcina se pokreće drugi privremeni mehanizam koji potiskuje prirodni mehanizam koji stvara NK ćelije koje su jedine koje koje mogu da obezbede potpuno uništenje korone. To bi značilo da bi smo dobili bitku, zaravnili bi smo krive oboljevanja ali bi onda postojala mogućnost mutacije virusa koja bi bila pogubna i za mlađe koji su trenutno bezbedni. Kažem odvojte vreme i odgledajte film koji sam ostavio u prvom postu kako bi vam bilo jasnije. Čovek je radio u firmama koje sada imaju vakcine na tržištu i upoznat je sa problematikom. Pominjao je iskustva iz istorije koja su dokumentovana The Spanish Flu – over in 2 years. Naturally.



[Ovu poruku je menjao stil dana 29.03.2021. u 13:27 GMT+1]


Zasto toliko puta ponavljas da "gledamo video"? Mislis nisu ljudi culi prvi put ili sta?

Koliko vidim, sada si prestao i da bar navodno "imas rezerve" i ceo post si napisao kao da si ti dosao do saznanja te osobe. Dakle, to je nesto u sta ocigledno verujes iz ovih ili onih razlogfa, a ne nesto sto si, eto, procitao na netu i, eto, hteo da podelis sa nama.

Rekoh ja, dobio nekoliko ISTIH prica sa 3 kontinenta. Cak ni originalnosti nema :(

Sve te hipoteze o losim posledicama koriscenja ovih vakcina su potpuno neutemeljene, zasnivaju se na bukvalno ekstremnom natezanju i bez ikakve sanse da se opovrgnu kako treba. Nema nikakve konkretne gradje iza toga, osim ... "mame mi, strucne". To samo po sebi ne bi bio problem, da se ovo koristi kao PREDLOG da se nesto ispita, proveri.

Ali NE... cova hoce da stopira globalnu vakcinaciju.

Ali da se ne za*ebavamo, ko veruje da moze to da uradi? Niko naravno. Cova ocigledno ima neku drugu agendicu.

I kakve bre NK celije? Razlog zasto pravimo vakcine je zato sto ne zelimo da cekamo da COVID19 izgubi prirodnim putem, uklonivsi nos N miliona stanovnika sa lica zemlje.

Ako se tebi ceka, ti cekaj. Ali koje pravo ti imas da nekom penzioneru oduzmes pravo na zivot?


Imamo neki "ozbiljan" video, coveka koji hoce da se zaustavi vakcinacija na globalnom nivou.

I na kraju identicnu "pricu" i "misljenje" raznih likova koji "istrazuju" smartfonima sedeci na klonji.

Znaci... treba oznaciti taj video i ideju kao prduckanje.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 12:50 - pre 37 meseci
Za ovakvu jeres ću da budem spaljen na lomači :)

Kako rešavaju kovid u Teksasu

https://www.aier.org/article/why-is-everyone-in-texas-not-dying/

https://aapsonline.org/covidpatientguide/

https://vk.com/doc645165155_59...81ab&dl=0ce782b58eb0a6a153



 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 13:08 - pre 37 meseci


https://vk.com/ je Vkontakte tj. ruski facebook... oba su poznata kao "kredibilni" izvori, bar za antivax prduckanja.

https://www.aier.org - :)

Prduc, prduc.

 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 13:39 - pre 37 meseci
AIER (American Institute for Economic Research) - poznat kao organizacija koja smatra da ne postoji problem globalnog zagrevanja i da je rešenje za covid da se svi razbolimo - finansirana od desničarskih elemenata američkog društva.
https://www.desmogblog.com/202...aration-herd-immunity-covid-19

AAPS (Association of American Physicians and Surgeons) - ultradesničarsko udurženje lekara, poznato po zalaganju za sprečavanje kontrole posedovanja oružja, po protivljenju reformama zdravstvenog sistema, negiranju ljudskog uticaja na globalno zagrevanje, negiranju da HIV virus prouzrokuje AIDS, da gej stil života isti skraćuje za 20 godina, da postoji veza između abortusa i raka dojke, da postoji veza između vakcinacije i autizma, kao i protivljenju programima odvikavanja od pušenja.

vk, šta reći, još jedan facebook
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7176 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 18:18 - pre 37 meseci
Citat:
stil
Za ovakvu jeres ću da budem spaljen na lomači :)


Ne, neces biti spaljen na lomaci. Niti ce spaljen biti doca koga citiras postati spasilac sveta od losih vakcina.

Mozda ce neko procitati to sto pises i bas to sto je procitao ga ubediti da ne primi vakcinu. Mozda se ta osoba zarazi i umre ili zarazi i ubije nekog od starijih.

To je to - krajnji domet, mozda ces uspeti da nekoliko baba i deda posaljes na onaj svet (u zavisnosti od citanosti).

Doca ce poslati mnogo vise ljudi u smrt, to ce biti njegova zasluga za bolji svet. Svaka cast coveku, nema sta.

Citat:

I na kraju identicnu "pricu" i "misljenje" raznih likova koji "istrazuju" smartfonima sedeci na klonji.


Propustio si WHO, EMA, CDC i jos koju stotinu zdravstvenih agencija/ureda stotina drzava.

>500 miliona primljenih vakcina... stotine hiljada subjekata u fazama 2/3, hiljade i hiljade strana naucnih radova i obrade podataka iz klinickih testiranja koja su dovela do EUA autorizacija za vakcine... proizvodjace u USA, Nemackoj, UK, Kini, Rusiji, Indiji...

Ali sve to mozes da zanemaris, kako to da ti ne izgleda cudno da materijal za trazenje radikalnog zaokreta na nivou planete nije ozbiljniji?

Ako ne mozes da odgovoris na ovo pitanje, duboko razmisli o tome da te neko mozda ne navlaci.


Citat:

Iskreno se nadam da si ti u pravu i da ne treba prekidati vakcinaciju. Vreme će pokazati ko je bio u pravu.


Nadas se, ali postujes materijal ciji je cilj zaustavljanje ili bar smanjivanje vakcinacije?

Kako to funkcionise, objasni mi?


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 19:27 - pre 37 meseci
Vidi ovako. Ono kako ja gledam na svet je da treba kritički gledati na svaku informaciju koja dolazi do mene. Sva sreća pa još uvek postoje načini da se do različitih mišljenja i informacija dođe. Svako treba svojim razumom da izabere ono u šta će da veruje. Mislim trebalo bi da svako misli svojom glavom i da samostalno odluči šta mu je činiti.


Na primer moja majka koja je zdravstveni radnik u penziji ne želi da primi vakcinu. To joj je trenutni stav. Ja joj ništa nisam sugerisao, žena zna kako stvari funkcionišu sa vakcinama i virusima.

Mislim ljuski rod postoji mnogo duže od savremene tehnologije, vakcina itd. Naš organizam je prilično pametan i komplikovan mehanizam koji se milionima godina usavršavao, mislim da ga potcenjujemo.

Evo jednog linka gde čovek, opet lekar leči ljude običnim stvarima lako dostupnim, ništa specijalno skupim i egzotičnim supstancama a deluje.

Mi smo ovde svi većinom inženjeri, pretpostavljam da je tako... Nije nam ovo struka a pričamo o tome, međutim i Bil Gejts nije lekar pa priča o vakcinama i tako...

Evo link, ima i video:

Uživajte :)

https://articles.mercola.com/s.../03/07/nebulized-peroxide.aspx

ukratko:


Story at-a-glance

As long as your immune system is up to par, your body can overcome most if not all viral invaders

Dr. David Brownstein has successfully treated more than 230 COVID-19 patients using immune boosting strategies such as intravenous or nebulized peroxide, iodine, oral vitamins A, C and D, and intramuscular ozone. None has died from the infection

Beta carotene is a water-soluble form of vitamin A that does not provide immune boosting benefits. For that, you need the fat-soluble form, so make sure you’re taking emulsified vitamin A

At the first signs of illness, Brownstein recommends taking 100,000 units of vitamin A and 50,000 units of vitamin D3 per day for four days, along with 1,000 milligrams of vitamin C per hour during waking hours as well as 25 mg of iodine until symptoms recede. Nebulizing peroxide with iodine is also recommended

Hydrogen peroxide is a topical disinfectant that kills viruses on contact. It’s also an oxidative therapy that stimulates the redox pathway, thereby stimulating energy production and repair cells. It also improves oxygenation and may have a detoxifying effect on your lungs




[Ovu poruku je menjao stil dana 30.03.2021. u 20:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 20:26 - pre 37 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
stil
Za ovakvu jeres ću da budem spaljen na lomači :)


Ne, neces biti spaljen na lomaci. Niti ce spaljen biti doca koga citiras postati spasilac sveta od losih vakcina.

Mozda ce neko procitati to sto pises i bas to sto je procitao ga ubediti da ne primi vakcinu. Mozda se ta osoba zarazi i umre ili zarazi i ubije nekog od starijih.

To je to - krajnji domet, mozda ces uspeti da nekoliko baba i deda posaljes na onaj svet (u zavisnosti od citanosti).

Doca ce poslati mnogo vise ljudi u smrt, to ce biti njegova zasluga za bolji svet. Svaka cast coveku, nema sta.

Citat:

I na kraju identicnu "pricu" i "misljenje" raznih likova koji "istrazuju" smartfonima sedeci na klonji.


Propustio si WHO, EMA, CDC i jos koju stotinu zdravstvenih agencija/ureda stotina drzava.

>500 miliona primljenih vakcina... stotine hiljada subjekata u fazama 2/3, hiljade i hiljade strana naucnih radova i obrade podataka iz klinickih testiranja koja su dovela do EUA autorizacija za vakcine... proizvodjace u USA, Nemackoj, UK, Kini, Rusiji, Indiji...

Ali sve to mozes da zanemaris, kako to da ti ne izgleda cudno da materijal za trazenje radikalnog zaokreta na nivou planete nije ozbiljniji?

Ako ne mozes da odgovoris na ovo pitanje, duboko razmisli o tome da te neko mozda ne navlaci.


Citat:

Iskreno se nadam da si ti u pravu i da ne treba prekidati vakcinaciju. Vreme će pokazati ko je bio u pravu.


Nadas se, ali postujes materijal ciji je cilj zaustavljanje ili bar smanjivanje vakcinacije?

Kako to funkcionise, objasni mi?



Nismo se mozda razumeli ali:

Ja sam siguran da su WHO, EMA, CDC i ostali mnogo opremeljeniji znanjem novcem i opremom od mene. Siguran sam da ti ljudi znaju sta i kako.
Zato sam se vakcinisao kao i ostatak moje familije.


Uradio sam sve sto sam mogao da ih informisem i pomognem im da se prijave za vakcinaciju.

A sto se tice ovih sto "istrazuju" smartphoneom sedeci na klonji upijajuci ono sto je trebalo da ode niz kanalizacioni odvod i "povezujuci",
na zalost mislim da su uspeli tu i tamo da ubiju nekoga svojim glupostima.

Isto mislim i o "ozbiljnosti" njihovog "materijala" - trebali su da ga puste niz klonju i da odu da se vakcinisu.


Citat:
stil:
Vidi ovako. Ono kako ja gledam na svet je da treba kritički gledati na svaku informaciju koja dolazi do mene. Sva sreća pa još uvek postoje načini da se do različitih mišljenja i informacija dođe. Svako treba svojim razumom da izabere ono u šta će da veruje. Mislim trebalo bi da svako misli svojom glavom i da samostalno odluči šta mu je činiti.


Na primer moja majka koja je zdravstveni radnik u penziji ne želi da primi vakcinu. To joj je trenutni stav. Ja joj ništa nisam sugerisao, žena zna kako stvari funkcionišu sa vakcinama i virusima.

Mislim ljuski rod postoji mnogo duže od savremene tehnologije, vakcina itd. Naš organizam je prilično pametan i komplikovan mehanizam koji se milionima godina usavršavao, mislim da ga potcenjujemo.

Evo jednog linka gde čovek, opet lekar leči ljude običnim stvarima lako dostupnim, ništa specijalno skupim i egzotičnim supstancama a deluje.

Mi smo ovde svi većinom inženjeri, pretpostavljam da je tako... Nije nam ovo struka a pričamo o tome, međutim i Bil Gejts nije lekar pa priča o vakcinama i tako...

Evo link, ima i video:

Uživajte :)

https://articles.mercola.com/s.../03/07/nebulized-peroxide.aspx

ukratko:


Story at-a-glance

As long as your immune system is up to par, your body can overcome most if not all viral invaders

Dr. David Brownstein has successfully treated more than 230 COVID-19 patients using immune boosting strategies such as intravenous or nebulized peroxide, iodine, oral vitamins A, C and D, and intramuscular ozone. None has died from the infection

Beta carotene is a water-soluble form of vitamin A that does not provide immune boosting benefits. For that, you need the fat-soluble form, so make sure you’re taking emulsified vitamin A

At the first signs of illness, Brownstein recommends taking 100,000 units of vitamin A and 50,000 units of vitamin D3 per day for four days, along with 1,000 milligrams of vitamin C per hour during waking hours as well as 25 mg of iodine until symptoms recede. Nebulizing peroxide with iodine is also recommended

Hydrogen peroxide is a topical disinfectant that kills viruses on contact. It’s also an oxidative therapy that stimulates the redox pathway, thereby stimulating energy production and repair cells. It also improves oxygenation and may have a detoxifying effect on your lungs




[Ovu poruku je menjao stil dana 30.03.2021. u 20:47 GMT+1]


Jel ovo taj "doktor" ?
https://www.centerforholisticmedicine.com/

To je nutricionista, a ne imunolog ili pulmolog.

On je ovo dobio zbog svog prduckanja:

https://www.ftc.gov/system/fil...wnsteins_holistic_medicine.pdf

It is unlawful under the FTC Act, 15 U.S.C. § 41 et seq., to advertise that a product
or service can prevent, treat, or cure human disease unless you possess competent and
reliable scientific evidence, including, when appropriate, well-controlled human clinical
studies, substantiating that the claims are true at the time they are made


Dr. Brownstein’s Holistic Medicine
Center for Holistic Medicine

Sta je ovo ? Shaman ? Uz to skinuli su mu i stranicu na fejsu. Vidi: https://www.facebook.com/drdavidbrownstein . Sigurno nije zbog "istine" vec zbog proizvodnje metana.

[Ovu poruku je menjao ssi dana 30.03.2021. u 21:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:11 - pre 37 meseci
Ajde objasni ovu studiju:

Study backs link between Vitamin D and COVID-19 severity


Link ka studiji

https://www.mdpi.com/2072-6643/13/3/717/htm

Meni se ova studija poklapa sa onim što čovek iz mog prethodnog posta govori.

I na kraju jedna vest iz naših novina

Vučić ponovo deli vitamine penzionerima

Ovo pozdravljam jer je u duhu onoga o čemu sam do sada govorio.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:23 - pre 37 meseci
@stil - jel mozes da nabrojis sve vakcine koje si do sada dobio i detalje o tome kako deluju na tvoj organizam?
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:24 - pre 37 meseci
Citat:
stil: Ajde objasni ovu studiju:

Study backs link between Vitamin D and COVID-19 severity


Link ka studiji

https://www.mdpi.com/2072-6643/13/3/717/htm

Meni se ova studija poklapa sa onim što čovek iz mog prethodnog posta govori.

I na kraju jedna vest iz naših novina

Vučić ponovo deli vitamine penzionerima

Ovo pozdravljam jer je u duhu onoga o čemu sam do sada govorio.


Odlicno, znaci vitamin D leci koronu.

Super, evo krenulo lepo vreme mozes polako u njivu na imunizaciju.

Rmbas + stvoris zalihe vitamina D. Mozes malo i da sangejzujes - cisto da te protera vitamin D.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:26 - pre 37 meseci
Ta studija govori da postoji korelacija izmedju tezeg oblika kovida i smanjenog nivoa vitamina D. To znaci da u statisticki znacajnom broju slucajeva su oni koji su imali tezi oblik kovida imali i nizak nivo vitamina D.
Studija ne govori o kauzalnosti. Ne govori da je nizak nivo vitamina D uzrok kovida, ili teskog oblika ili bilo cega. Takodje ne govori ni da je kovid uzrok niskog nivoa vitamina D, niti bilo cega. Nista ne govori o odnosu ta dva osim da se javljaju u isto vreme u statisticki znacajnom broju slucajeva.

Inace, vitamini D su deo protokola kod kovida kod nas.
Edit: zapravo i ostalo sto od vitamina pise u tvom prethodnom postu.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:27 - pre 37 meseci
Citat:
ssi: Super, evo krenulo lepo vreme mozes polako u njivu na imunizaciju.

Lol, fora je sto, iako ga ne bi imunizovalo, zastitilo bi ga jer bi bio izolovan
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:38 - pre 37 meseci
Citat:
ssi:
Citat:
stil: Ajde objasni ovu studiju:

Study backs link between Vitamin D and COVID-19 severity


Link ka studiji

https://www.mdpi.com/2072-6643/13/3/717/htm

Meni se ova studija poklapa sa onim što čovek iz mog prethodnog posta govori.

I na kraju jedna vest iz naših novina

Vučić ponovo deli vitamine penzionerima

Ovo pozdravljam jer je u duhu onoga o čemu sam do sada govorio.


Odlicno, znaci vitamin D leci koronu.

Super, evo krenulo lepo vreme mozes polako u njivu na imunizaciju.

Rmbas + stvoris zalihe vitamina D. Mozes malo i da sangejzujes - cisto da te protera vitamin D.


Vitamin D ne leči koronu. Jedina stvar koja te brani od korone je tvoj imunitet i antitela koja on stvori kada virus krene u napad. Da bi imunitet bio u dobrom stanju potrebno je da imaš dovoljnu količinu vitamina u telu, Vitamin D, Vitamin A itd. Da se pravilno hraniš. Da si fizički aktivan. Da dovoljno spavaš. Što manje stresa.... Nije to samo jedna stvar koja utiče na imunitet.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:41 - pre 37 meseci
Citat:
stil: Vitamin D ne leči koronu. Jedina stvar koja te brani od korone je tvoj imunitet i antitela koja on stvori kada virus krene u napad. Da bi imunitet bio u dobrom stanju potrebno je da imaš dovoljnu količinu vitamina u telu, Vitamin D, Vitamin A itd. Da se pravilno hraniš. Da si fizički aktivan. Da dovoljno spavaš. Što manje stresa.... Nije to samo jedna stvar koja utiče na imunitet.


Otkrio si toplu vodu cestitam.

Ako si mlad, zdrav, aktivan i dobro jedes manja je verovatnoca da pandrknes od neke bolesti.

Ajde !

Citat:
Shadowed:
Citat:
ssi: Super, evo krenulo lepo vreme mozes polako u njivu na imunizaciju.

Lol, fora je sto, iako ga ne bi imunizovalo, zastitilo bi ga jer bi bio izolovan :D


Tako je, dvaputvisedobro ( :) ).

Jos ce nesto korisno da uradi za sebe i druge. A njegova "istrazivanja" ce otici niz kanalizaciju... gde treba da idu.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"30.03.2021. u 21:43 - pre 37 meseci
Citat:
bananaphone:
@stil - jel mozes da nabrojis sve vakcine koje si do sada dobio i detalje o tome kako deluju na tvoj organizam?



Vakcinisan sam svim vakcinama koje su bile po protokolu. Prošle godine sam primio onu protiv tetanusa.

Ja nisam protiv vakcina koje su prošle sve provere po protokolu. Ove vakcine protiv korone su odobrene po ubrzanoj proceduri, to svakako nije po standardnom protokolu već po skraćenom, tako da. Pogotovo što postoji mogućnost da ove vakcine na duže staze na globalnom nivou napravi više štete nego koristi. Pa i lekari sami kažu da vakcina štiti od 8 meseci do maksimum dve godine.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 260880 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.