Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 116 117 118 119 120 121

[ Pregleda: 137539 | Odgovora: 2406 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
*.dynamic.a1.rs.

+2078 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"16.01.2022. u 20:21 - pre 13h 36min
Citat:
B3R1:
... pa i za isijas kada te uhvati - virus je kriv, a ne to sto ne vezbas.

Struka je jasno rekla svoje - teretane su opasne po zdravlje, McDonalds je bezopasan. Tj. tako je trenutno za EU, u Srbiji nisam siguran, ispravite me ako gresim, nisam probao da idem u teretanu.

Citat:
MajorFatal:
Pa onda ti nije strašno ni da primiš vakcinu, ako je zaražavanje nemoguće, i ti sojevi izgleda ne deluju na tebe i tvoj imunitet :)

Parafraziracu legendarnog forumskog sagovornika Branimira: "od korone sigurno necu da umrem, a od vakcine sigurno hocu". On je takvo nesto izjavio za grip i koronu, ali izjava je svakako legendarna.
Ispostavilo se da je vakcina opasna za srce, vec sam pominjao, jedan kolega preminuo u svojim 40-im, nekoliko poznanika preziveli infarkt, toga se ogroman broj ljudi plasi, pa i ja. Mozda brojevi, verovatnoca i sttistika tvrde drugacije, ali eto, svako ima pravo da se plasi cega hoce.

Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
87.116.167.*

+446 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"16.01.2022. u 22:06 - pre 11h 51min
Citat:
Darko Nedeljković
Struka je jasno rekla svoje - teretane su opasne po zdravlje, McDonalds je bezopasan. Tj. tako je trenutno za EU, u Srbiji nisam siguran, ispravite me ako gresim, nisam probao da idem u teretanu.

Čupavo :)

Citat:
Parafraziracu legendarnog forumskog sagovornika Branimira: "od korone sigurno necu da umrem, a od vakcine sigurno hocu". On je takvo nesto izjavio za grip i koronu, ali izjava je svakako legendarna.
Ispostavilo se da je vakcina opasna za srce, vec sam pominjao, jedan kolega preminuo u svojim 40-im, nekoliko poznanika preziveli infarkt, toga se ogroman broj ljudi plasi, pa i ja. Mozda brojevi, verovatnoca i sttistika tvrde drugacije, ali eto, svako ima pravo da se plasi cega hoce.

Na žalost Branimir već neko vreme kao da nije sa nama, nadam se da je dobro .. ali pošto on nije tu valja citirati drugog forumskog sagovornika koji je rekao da današnji čovek ne može da ide na posao jer mora da bude odmoran preko dana, da bi uveče mogao u teretanu, ili tako nešto.

Je l možemo ipak da vidimo te brojeve, verovatnoću i statistiku koji govore drugačije tj. da vakcina nije opasna za srce?
Nemoj da pricas?

Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
95.180.116.*

+71 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"16.01.2022. u 23:01 - pre 10h 55min
Citat:
MajorFatal: Na žalost Branimir već neko vreme kao da nije sa nama, nadam se da je dobro .. ali pošto on nije tu valja citirati drugog forumskog sagovornika koji je rekao da današnji čovek ne može da ide na posao jer mora da bude odmoran preko dana, da bi uveče mogao u teretanu, ili tako nešto.

Je l možemo ipak da vidimo te brojeve, verovatnoću i statistiku koji govore drugačije tj. da vakcina nije opasna za srce?

To je Darkova umotvorina sa teme o radu u gradu a životu u selu - nešto najpametnije i najistinitije što sam pročitao na forumu.

Citat:
Moderan covek tezi da apsolutno nista fizicki ne radi, kako ne bi bio umoran uvece kad krene u teretanu.

Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

87.116.167.*

+446 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"16.01.2022. u 23:38 - pre 10h 18min
Ma znam :)

Ako će Darka osloboditi straha, meni je srce preskakalo i pre, i posle vakcinisanja, zbog nekog drugog zdravstvenog problema, a među svim epitetima koje je forum dobio uskoro će i zvanično biti gerentološki :)
Nemoj da pricas?

Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475

+1506 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"17.01.2022. u 08:44 - pre 1h 12min
Citat:
MajorFatal:

Na žalost Branimir već neko vreme kao da nije sa nama, nadam se da je dobro ..

Branimir je svakako ziv . Video sam ga na jednom drugom forumu skoro . Ne mogu da kazem da je zdrav jer nije bio ni kad je bio aktivan na forumu

U svakom slucaju je bio prilicno iskren sagovornik sto bas i nije cenjena osobina danas

Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

*.dynamic.a1.rs.

+446 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"17.01.2022. u 09:03 - pre 54min
Nekom iskren, nekom mogao da pomogne u vezi sa asemblerom ili hugs-om no dobro, da se nije nešto naljutio na nas?
Nemoj da pricas?

Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475

+1506 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"17.01.2022. u 09:25 - pre 32min
Ne . Imao je neku svoju zutu minutu i sukob sa Moderatorima i Administratorima !

Nije bilo vezano za clanove foruma .

Onda je bio banovan , izgledalo ja kao permanentni ban , ali posle nekih 3 meseca je to skinuto , verovatno je to bio unapred zadati vremenski limit .

Samo mu niko nije javio da je odbanovan. Mada ne znam da li je vise zainteresovan za ovaj forum .

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 116 117 118 119 120 121

[ Pregleda: 137539 | Odgovora: 2406 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.