Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 261150 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"06.01.2022. u 15:05 - pre 28 meseci
Znate li zašto je Đokoviću zabranjen ulaz u Australiju?

Ne zbog toga što nije vakcinisan, pošto ima još nevakcinisanih sa izuzećem, već zbog toga što se pokušava sprečiti da jedan nevakcinisan (antivakser) pobedi na takmičenju.

To prosto nije MARKETINŠKI dobro po celu "stvar" sa vakcinama.

Fašizam čiji je uspon u mnogo elemenata nalik usponu Hitlerovog fašizma. A ako ne verujete da je ovo fašizam, evo vam vrlo adekvatno poređenje:

Ako noću vidite obijen auto ili bilo kakvo mesto zločina u nekom urbanom delu amerike, i u blizini uhvatite jednog crnca i jednog belca (nepovezane međusobno), verovatnoća da je crnac počinio zločin je 6-7 puta veća nego verovatnoća da je to učinio belac. O da, upravo je tako: Crnci su 6-7 puta nasiliniji i krimogeniji od belaca.

Kada vidite crnca noću, 6-7 puta je veća opasnost da će vas napasti nego ako je to belac.

Kako bi se zvao sistem u kome bi crncima bilo zabranjeno kretanje noću (jer su evidentno nasilni)? Ili možda ograničeno kretanje tokom celog dana? Kako bi se zvao sistem u kome bi crncima bila ograničena razna prava jer pripadaju grupi koja ima veću verovatnoću da napravi neku štetu?

Fašizam?, segregacija, rasna diskriminacija?

E sve se to radi nevakcinisanima, a koji bukvalno ni duplo više ne prenose zarazu nego vakcinisani. Znači, čak nisu ni duplo zarazniji od vakcinisanih, nego nešto blago, ali se diskriminišu do besvesti.

To je dragi moji vakseri čist izvorni fašizam koji raste na manipulaciji ljudskim mozgom preko straha i empatije, čime se uspešno ubija logika i čovek postaje samo uplašena izmanipulisana dresirana životinja.

I ta uplašena životinja posle više nije u stanju da se buni kada mu vakserski lobi naređuje da vakciniše svoje dete fajzerom, uprkos tome što je iz svih dokaza evidentno da je šansa za nuspojave od fajzerove vakcine OGROMNA, za decu mnogo veća od šansi za nuspojave posle kovida.

Fašizam
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
79.101.120.*



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"07.01.2022. u 17:16 - pre 28 meseci
„Svakako da neću moći da zapamtim sve COVID pacijente koji su prošli kroz moju bolnicu ali jednog svakako neću zaboraviti. U pitanju je pacijent srednjih godina koji je na prijemu u bolnicu u anamnezi naveo: „Nisam se vakcinisao protiv COVIDa jer želim da prebolim virus prirodno.“

Nakon toga je zbog COVID upale pluća neko vreme ležao na COVID odeljenju gde je, prirodno, dobijao dodatni kiseonik, prirodnu antikoagulantnu terapiju da bi se prirodno sprečio nastanak tromboembolije i još par specifičnih i nespecifičnih, nadasve prirodnih lekova.

Pošto je zbog slabog stanja bio u krevetu, prirodno su ga negovale medicinske sestre, i povremeno je, prirodno, bio na snimanju pluća kako bi se potvrdilo da bolest progredira, što se već videlo klinički. Zbog toga je, prirodno, prebačen na potentnije modalitete oksigenoterapije.

Zbog dalje progresije bolesti bio je, prirodno, prevezen u drugu ustanovu, višeg ranga. Tamo je, prirodno, lečen u jedinici intenzivne terapije, gde je za njega, prirodno, brinulo još više lekara i sestara. Uz pomoć prirodne tehnologije, danas dostupne. Preživeo je.

Nakon toga je zbog, ovaj put zaista prirodne, slabosti svih mišića usled dvomesečnog ležanja, upućen u treću ustanovu, na rehabilitaciju, kako bi ga digli na noge. Opet angažovanje prirodnog saniteta uz pratnju. I nakon toga još bar jedno mesec dana, prirodne, rehabilitacije.

Nakon rehabilitacije biće mu potrebno bar još šest meseci, ako ne i godinu dana, da dođe blizu nivoa fizičkih mogućnosti koje je imao pre bolesti. Verovatno nikada neće uspeti da dostigne isti nivo koliko god se, prirodno, trudio. Ali to je ono što je i želeo. Ili ipak ne?


Pisac, ti li si ?

Izvor:
https://nova.rs/magazin/zdravl...teo-prirodno-da-preboli-kovid/
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"07.01.2022. u 17:48 - pre 28 meseci
^

Isto to.

https://unrollthread.com/t/1479215086363418637/
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 16:00 - pre 27 meseci
@Java Beograd

Na jednog nevakcinisanog koji je tesko podneo Covid dolazi na hiljade njih koji su prilicno lako uspeli da dodju do prirodnog imuniteta. I sta je poenta price? Nista. Izuzev sto je verovatno potplaceni doktor dozvolio sebi da se bavi sirenjem mrznje po kriterijumu vakcinisanosti. Zar on nije dao hipokratovu zakletvu i za njega su sad svi pacijenti isti, ne sme da ih deli po verskom osnovu - da li veruju vakcinama ili prirodnom imunitetu. Zar to nije isto kao kad bi neki musliman dosao kod pravoslavnog doktora, a ovaj ga pitao "zasto nisi presao u hriscanstvo". I sad ovaj objasnjava da zeli da veruje u Alaha, a neka budala potom napise tekst gde pominje alahov kiseonik, alahovu antikoagulantnu terapiju, alahove sestre, alahovo snimanje pluca i ostale govnarije koje vi forumasi i vama slicni sa zadovoljstvom jedete. Ako hoce nek lece nezavisno od verskih ubedjenja pacijenta, ako nece neka kazu necemo, a ne ovako, kaobajagi nebitni mu svi vakcinisani pacijenti, njih ne pamti, nego mu bitan jedan nevakcinisani, pa njega zapamtio. Da li je neko toliko blesav da veruje da ce mu ovakvi diletantski marketing pokusaji proci?! Kao, eto, do sad nisam zeleo da se vakcinisem, a sad sam se sav istopio od doktorove srceparajuce price pa cu trcecim korakom da odem i zavrnem rukav? Ili je namera upravo suprotna, da kod onih sto se dvoume izazove dodatni otpor prema ispolitiziranim doktorima? Ko je onda narucio i platio takav tekst?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mbb.telenor.rs.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 16:07 - pre 27 meseci
Citat:
NeIzXuX:
Da čujemo šta sad kažu promoteri vakcinacije?
Zatvor, mučenje, nasilna vakcinacija, poništavanje zdravstvene legitimacije, život sa bubašvabama, golicanje tabana ili nešto još gore?

Primetio sam da su vecina promotera vakcinacije p*cke koje ne smeju da kazu sta misle, pa cu ja reci umesto njih. Misle:
"Ubij, zakolji, da nevakcinisan ne postoji".
Sigurno ce vremenom skupiti hrabrosti pa to otvoreno govoriti, za sada se tek otvoreno raduju smestanju ljudi u logore.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 16:08 - pre 27 meseci
Obrnuto, i suprotno od suprotnog, totalno nezgodno ..

Citat:
NeIzXuX:
Zatvor, mučenje, nasilna vakcinacija, poništavanje zdravstvene legitimacije, život sa bubašvabama, golicanje tabana ili nešto još gore?


Još gore, najgore! Španska serija od 14 dana, kad bude konačno stavio ruku na zelenu tenisku lopticu, predlažem da kamerman zumira, a mi gledaoci osetimo olakšanje ..

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 16:28 - pre 27 meseci

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.167.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 17:54 - pre 27 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Primetio sam da su vecina promotera vakcinacije p*cke koje ne smeju da kazu sta misle, pa cu ja reci umesto njih. Misle:
"Ubij, zakolji, da nevakcinisan ne postoji".
Sigurno ce vremenom skupiti hrabrosti pa to otvoreno govoriti, za sada se tek otvoreno raduju smestanju ljudi u logore.


Bio sam na nekoliko slava u međuvremenu (Sv. Luka, Nikoljdan x 2, i neka treća ..), ljudi o vakcinaciji uglavnom ovako razgovaraju:

- Ja sam se vakcinisao
- Ja nisam

I to je uglavnom sav razgovor o vakcinama, i uglavnom je trajao manje od 5 minuta ...

Na žalost jedino što sam još primetio je da ekologija i blizina rudnika uopšte nisu bili teme, a što je recimo tematika koja mene zanima ..

A to tvoje "ubij, zakolji" je verovatno rezervisano za forume i društvene mreže, gde neko poveruje da ima 20 sagovornika odjednom, da ga neko sluša, ili da nešto znači to što je napisao ..

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 18:34 - pre 27 meseci
Citat:
Kolumnista portala „Spektator“ Džejms Mekfirson (James Macpherson) napisao je kako je „mržnja prema Novaku postala nacionalni sport“.
"Cela zemlja sada mrzi Novaka Đokovića jer je imao hrabrosti da uradi nešto što mnogi od nas ne bi - da brani sebe. Novakov principijelan stav je samo poslužio da se osvetli činjenica da su milioni Australijanaca dozvolili sebi da ih maltretiraju u protekle dve godine. I niko to ne želi da prizna. Daleko je lakše demonizovati srpskog milionera koji je zauzeo stav nego složiti se da smo naterani na potčinjenost od strane političara i zdravstvenih birokrata... Ako Novak nije sam đavo, onda smo svi budale - budale koje su pristale na stalo povećanje glupih zahteva i budale što smo se saglasili da beskrajno menjamo priče o ciljevima kovida". piše Mekfirson.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 18:41 - pre 27 meseci
Citat:
Java Beograd:
Nakon rehabilitacije biće mu potrebno bar još šest meseci, ako ne i godinu dana, da dođe blizu nivoa fizičkih mogućnosti koje je imao pre bolesti. Verovatno nikada neće uspeti da dostigne isti nivo koliko god se, prirodno, trudio. Ali to je ono što je i želeo. Ili ipak ne?


Pisac, ti li si ?

Izvor:
https://nova.rs/magazin/zdravl...teo-prirodno-da-preboli-kovid/


Vi ljudi stvarno ne umeste da držite fokus. Zato i podržavate nasilnu vakcinaciju i diskriminaciju, zato što ne kapirate. A pri tome ste ubeđeni da više kapirate od "antivaksera".

Nije fokus na tome da li će neko nevakcinisan da umre jer je nevakcinisan, nego na tome da pokušavate da sačuvate sopstvenu uplašenu guzicu koja je uplašena jer vam je neko napunio mozak strahom, a to je uradio sa ciljem da podržite prisilno vakcinisanje i ljudi i DECE koji su imuni i kojima vakcina nije uopšte potrebna.

To je poenta, ako neko od vas može da izbistri dovoljno svoju mentalnu sliku.

---

Đoković primer... čovek preboleo kovid pa mu vakcina nije ni potrebna, onda eto bio pozitivan i samo učvrstio svoj imunitet, a ovamo ga prozivaju "antivakserom" jer neće da sa vakciniše. A što bi se vakcinisao? Zašto da se truje vakcinama kada je imun na kovid? Nema nijednog razloga, sem fašističkog, ideološkog, "za stvar".
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 18:54 - pre 27 meseci
Ala je imun. Vec je dvaput dobio Covid.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.a1.rs.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 20:35 - pre 27 meseci
Pa eto, zakon je predvideo ko hoce slobodu mora da se zarazava dvaput godisnje kako zna i ume. A vi promoteri vakcina - imunizovali ste se triput pa opet punite gace kad prodjete pored nevakcinisanog? A kazete vakcine rade, imuni ste?
 
Odgovor na temu

baresi
Maribor

Član broj: 66006
Poruke: 1674
*.cable.triera.net.



+243 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"08.01.2022. u 20:52 - pre 27 meseci
Mislim da je već vreme da se popravi naslov teme u "Dali će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE POLITIKA".
lp
baresi
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.01.2022. u 12:36 - pre 27 meseci
^ Dobio si od mene lajk za "dali".
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.01.2022. u 15:24 - pre 27 meseci
Ako uvedu obaveznu vakcinaciju Đoković će dobiti medicinsko izuzeće.
 
Odgovor na temu

baresi
Maribor

Član broj: 66006
Poruke: 1674
*.cable.triera.net.



+243 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.01.2022. u 18:02 - pre 27 meseci
Citat:
Bhamby:
^ Dobio si od mene lajk za "dali".

A jbg, nisam znao da se na srpskom to piše odvojeno, kod nas je to "ali", pa sam automatski napisao dali. Evo, sad znam.
lp
baresi
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.01.2022. u 18:38 - pre 27 meseci
^

Moj lajk nije imao za cilj to što si pomislio nego upravo suprotno.

Bez obzira što u naslovu teme piše odvojeno, sam taj čin da si napisao zajedno i vezao za "POLITIKA" je nenadjebiva ironija.

Promaklo ti je ali ostavlja utisak ciljane namere.

Odličan 5.
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.01.2022. u 19:03 - pre 27 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Primetio sam da su vecina promotera vakcinacije p*cke ...


Primio sam 3 vakcine. Prijavljujem se da primim još dve da pokažem da nisam čkapi.

Pod sledećim uslovima:

 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.01.2022. u 19:43 - pre 27 meseci
Salvador Dali.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"12.01.2022. u 07:21 - pre 27 meseci
Pablo Pikaso.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 261150 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.